Skocz do zawartości
IGNORED

Małe jest piękne


sapcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem zaproszony do posłuchania nowego sprzętu znajomego amplituner KODA 660 i zestaw głośników komputerowych Logitech Z680. Pomyślałem że wyśmieje ten sprzęt. Po włączeniu na początek koncetu poświęconego Frediemu z Wembley - nagranie w DTS opadła mi kopara i dobrze że siedziałem bo dżwięk zwaliłby mnie z nóg jakość REWELACJA wszystkie pasma wraz z subem 220W, póżniej jeszcze Gladiator i już wiem jaki sprzęt gra blisko ideałowi do stereo też trudno się przyczepić.

Pomieszczenie odsłuchowe ok 30m2. Zestawy głośnikowe typu ELTAX i KODA to przy tych maleństwach to pierdziochy, może przy Nautiliusach miałbym podobne odczucia. Jeszcze raz małe /ale dobrze zrobione/ jest piękne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słuchaj gusta sa naprawde rózne ale to twoje podniecenie jest wyjątkowe raczej,kolumny pełnowymiarowe to pierdziochy a logitech jest the best??? no dziwne:) i wszystkie pasma wyrównane,czy aby napewno?? :) sub 200W?? magia w takich zabawkach jest nie z tej ziemi qrcze;) no ale jak się podobało to fajnie....... POZDRO:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logitech to zacne głośniki do kompa ale to jednak dalej tylko plasticzki pierdzioszki jak ktoś jest nieosluchany to może mu się podobać bo grają efektownie - dużo dudnienia i umc umc ale z wiernością przekazu i neutralnością to niewiele toto ma wspólnego a porównywanie z Nautilusami to już żenadka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

certyfikat THX to głownie za pienądze jest przynawany (nie małe)... a zmuzyką THX nic wspólnego - słuchanie muzy na THX-owych głośnikach to pomyłka nadają się TYLKO do kina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ak mi nie wierzysz to polecam rozkręcić satelitke,samo oszustwo moc głosnika 15 watt a na papierku jest 70Watt fajne mi to THX,a co do nautilusów i porównań to naprawde fajna bajka,czy aby nie masz takich w domu pierdzioszków albo może masz zamiar kupić po tym super szoł u kumpla;) jak by co to ostrzegam;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie pamięc nie myli THX są przyznawane w różnych kategoriach, które na dobra sprawę mogą nie mieć ze soba wiele wspólnego. Za pieniadze to mozna nawet załatwic sobie u Lucasa: THX monofonicznych radioodbiorników plażowych ;-)

Tak więc nie podniecałbym sie tym THX w tych głośniczkach Logitecha. Zreszta jest to bardzo zacna firma osprzętu komputerowego i te głośniczki w kategorii kolumienek pecetowych to pierwsza klasa, ale nic więcej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sapcio napisał >>

"...Ostatnio byłem zaproszony do posłuchania nowego sprzętu znajomego amplituner KODA 660 i zestaw głośników komputerowych Logitech Z680. Pomyślałem że wyśmieje ten sprzęt. Po włączeniu na początek koncetu poświęconego Frediemu z Wembley - nagranie w DTS opadła mi kopara i dobrze że siedziałem bo dżwięk zwaliłby mnie z nóg jakość REWELACJA ..."

 

z całym szacunkiem ale mało "rewelacji" w zyciu słyszałeś... ;-)

pozdrawiam i polecam posłuchać więcej sprzętu przed zakupem

spodziewam się że odkryjesz jeszcze "wiele" nowego w tej materii

i po jakimś czasie będziesz spoglądał z uśmieszkiem na logitechy i inne podobne pc-pudełka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.