Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 20 tys ?


piter

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dość że psujące się to jeszcze cholernie wrażliwe na impulsy, pod tym względem przerasta nawet micromegę. Raz chwyciłem wtyczk interkonektu jak ten sprzęt pracował, nic nie czułem żeby mnie "kopnęło", a mimo wszystko przeszedł jakiś mały prąd i trzeba było "zresetować" go (wyciągając wtyczkę z sieci i czekając aż się ustabilizuje) żeby z powrotem zaczęło działać. Mam mieszane uczucia, bo gra bardzo dobrze, ale z drugiej strony ma sporo niedociągnięć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jeśli zeszło na moment na przetworniki, to zwolennicy DPA powinni zainteresować się niewielkim DAC64 Chorda. Jest to przetwornik z kośćmi Wattsa, Pulse Array Modulation, jak w ostatnich DPA. Przymierzam się do testu tego, a na razie mogę tylko powiedzieć, że wszsytkie recenzje i prywatne opinie jakie znam mówią jedno - znakomity sprzęt, jeden z najlepszych dostępnych na rynku przetworników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.