Jump to content
neo1972

Miusical Fidelity A 220

Recommended Posts

Witam Kolegów Klubu Miusical Fidelity

Mam pytanie do zacnego grona znawców oraz użytkowników marki Miusical Fidelity.

Poszukuję wzmacniacza Miusical Fidelity A 220 byłbym bardzo wdzięczny za informację, czy ktoś może chciałby sprzedać w/w wzmacniacz, lub kto ma do sprzedania ten zmacholek .

Za wszelkie info z góry dziękuję.

"Twój System zagra tak jak najsłabsza jego część"

Witam Kolegów Klubu Miusical Fidelity

Mam pytanie do zacnego grona znawców oraz użytkowników marki Miusical Fidelity.

Poszukuję wzmacniacza Miusical Fidelity A 220 byłbym bardzo wdzięczny za informację, czy ktoś może chciałby sprzedać w/w wzmacniacz, lub kto ma do sprzedania ten zmacholek .

Za wszelkie info z góry dziękuję.

Interesuje mnie także model A2 jeżeli ktoś chciałby zbyć taki wzmacniacz w dobrym stanie jestem zainteresowany.

"Twój System zagra tak jak najsłabsza jego część"

Ciekawe czy zmaterializuje się zapowiadane integry lub Integra w klasie A ? Wirtualna IFA 2020 była by dobrym momentem .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

xavian

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.