Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  191 członków

STX Klub
IGNORED

Klub Fanów STX


KotD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy któreś z kolumn STX nadają się do słuchania metalu ?

Napisałem do nich to zaproponowali Graviton 300 i Quant 300.

O tych pierwszych w necie prawie nic nie znalazłem a te drugie to wychodzi na to, że kompletnie nie nadają się do metalu.

Macie jakieś spostrzeżenia albo inne sprawdzone sprzęty tej firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

Posiadam w sypialni STX Electrino M-100 Active i zastanawiam się czy ktoś z Was już miał styczność z "badziewnym" pilotem, który jest w komplecie do zamontowanego wzmacniacza o oznaczeniu BH4.

Chciałbym zaprogramować pilota na Irdę w jakiejś apce na androidzie, ewentualnie znaleźć odpowiednik dla tego modułu.

Co ciekawe moduł z STX-a reaguje na pilot od telewizora Manta - lecz tylko w funkcji głośności. 

Macie jakieś pomysły jak "sklonować" pilot dołączany do tych kolumn na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Cześć

Co byście wybrali z tych 3 kolumn?

F110v2 - F130n - Electrino m100

Pokój 20m2. Muzyka przekrojowa -  Dire Straits, Metallica, RATM, Pop (bez łupanki)

Fajnie jakby potrafiło zejść nisko/pomruczeć basem.

Czasem jakiś film.

Napęd będzie Onkyo TX8250

ps: Jeszcze w rezerwie są np Magnat Tempus 33/Supreme 202 (jak mają się do powyższych)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam pytanie nieco techniczne, mianowicie muszę wymienić terminale do kabli głośnikowych w Electrino 500.

Nie mogę wyjąć tylnej maskownicy z zaciskami do kabli. Po odkręceniu śrub, plastikowa "wanienka" ani drgnie. Jest to przyklejone, czy jakoś inaczej zamocowana do obudowy. A może trzeba od frontu, czyli wyjąć najniższy głośnik basowy i  dobierać się od wewnątrz. Niestety nikt w STX nie odpowiada na mejle.

Może ktoś z Was już je wymieniał i ma doświadczenie jak to zrobić szybko i prawie bezboleśnie?

Można na priv lub  napisać tutaj. Wszyscy będą wiedzieli, bo z czasem każdego to czeka lub już to zrobili.

Z góry dziękuję.

Zorge

PS.

Do dzisiaj ich nie żałuję i polecam każdemu, kto może je sobie w domu postawić, do każdego rodzaju muzyki - jak u mnie. Ale u mnie grają z prostą lampą SE UL na EL84.

 

Audiofilizm to: niewiedza dlaczego gra, a gra - pełnia szczęścia

Audioholizm to: wiedza dlaczego gra, a nie gra -dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Cześć, jestem nowym klubowiczem. Wybaczcie jeśli piszę nie w tym miejscu, ale mam pytanie gdzie obecnie (w jakim salonie) można posłuchać brzmienia kolumn STX i porównać z innymi markami. W Jozefowie z oczywistych względów są tylko STX-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2023 o 11:14, Stasiek73 napisał:

Cześć, jestem nowym klubowiczem. Wybaczcie jeśli piszę nie w tym miejscu, ale mam pytanie gdzie obecnie (w jakim salonie) można posłuchać brzmienia kolumn STX i porównać z innymi markami. W Jozefowie z oczywistych względów są tylko STX-y.

Wystarczy wpisać w Google np. STX Electrino i już Ci przeglądarka pokazuje sklepy. 

Pierwsze z brzegu z Ceneo: AVstore.pl ; AUDIOTOP

Wpisz też model który Cię interesuje w Allegro i znajdź sklepy stacjonarne...

Wymaga to trochę pracy, ale dla chcącego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.