Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  191 członków

STX Klub
IGNORED

Klub Fanów STX


KotD

Rekomendowane odpowiedzi

FS-250 czy FX-300 "nie mają wad" pod wzdlędem ceny do jakości. Nie ma kolumny bez wad w kryteriach bezwględnych natomiast w kryterium cena/ jakość STX są najlepszym wyborem wręcz idealnym na Polskim rynku a może i na świecie.

 

Napisz to w klubie o Pylonie, to się nawet dowiesz, że ich produkty na słabszych głośnikach STXa grają dużo lepiej :P

 

FS-250 jak i FX-300 słuchałem wielokrotnie, również masę salonowych propozycji od 1500 do 5000. Wybrałem kolumny STX. Mój wybór moja kasa, moje uszy, moje zadowolenie z zakupu.

Wybór kolumn często opiera się na wystarczającym zadowoleniu jeśli i cena jest przy tym jest dla nas rewelacyjna w stosunku do tego co sobie założymy. Jeżeli mam 5tysi na kolumny, a stoją za 2tys.zł te, które mnie w pełni zadowolą, to można powiedzieć że 3tysie zostają i jestem zadowolony. To jest bardzo dobre podejście. Nie mniej nie można tym sam pisać, że wybrałem kolumny za 2tysie i biją one to co można kupić do 5tys... W swojej cenie FX300 jest bardzo dobrym wyborem, ale jakbym chciał wydać 5tysi, to myślę że już nie byłyby najlepszym wyborem... ;) A mówię to z doświadczenia z serią AWX. FS-250 nie słuchałem.

http://www.audio.lutuje.se/?2-5-way-awx,15

http://www.audio.lutuje.se/?awx-transmission-line,27

http://www.audio.lutuje.se/?2.2-i-3way-awx-mb,33

Edytowane przez dolphin123

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kolumny stx fs-250n od około 2 tygodni. Grają rewelacyjnie z Denonem avr-x1000. Basu jest wystarczająco, słuchanie muzyki wreszcie stało się przyjemnością! Kable Tellurium Q. Polecam i chętnie odpowiem na pytania :) Relacja cena / jakość bardzo dobra.

szkoda tylko że słuchasz ich z tak słabowitym amplitunerem,bo jak byś miał jakiś wydajny wzmacniacz to byś dopiero zbierał szczęke z podłogi,Słuchałem tych kolumn z cherlawym avr-3311 który jest pewnie sporo lepszym amplitunerem od podstawowego avr-1000,ale dopiero mz Sansui to gra świetnie co do jakości wykonania to nie jest to mistrzostwo po paru dniach naklejki stx same odpadły od kolumn,niby błachostka,ale nie powinno mieć to miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FS-250 fantastycznie spisują się nawet z kilkuwatową lampą 300B. Kilka dosłownie watów robi wrażenie. Mam zamiar pożyczyć Xindaka, napisze po odsłuchach o ile pożyczy kolo Tado :)

dolphin123 masz rację i nawet nie będę się kłócił że DIY będzie jeszcze efektywnieszym wydatkiem ale ja nie mam czasu na dłubanie w piwnicy. Zajrzałem na wskazane przez ciebie www. naprawdę to zachęcająco wygląda. Może za kilka lat jak czas pozwoli zajmę się jakimś DIY, wtedy z chęcią skorzystam z Twoich rad. Obudowy robisz sam jak się domyślam?

Pozdrawiam

Edytowane przez Wolfen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfen tu nie chodzi o wybór diy zamiast firmowego. Nawet jeśli mamy 5tysi do wydania na firmowy sprzęt to i tak zagra on lepiej niż ten za 2kzł. A diy za tą cenę to już coś na Scanach, więc wybór prosty, tyle że trzeba mieć pewność do produktów diy a z tym jest największy problem ;)

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że słuchasz ich z tak słabowitym amplitunerem,bo jak byś miał jakiś wydajny wzmacniacz to byś dopiero zbierał szczęke z podłogi,Słuchałem tych kolumn z cherlawym avr-3311 który jest pewnie sporo lepszym amplitunerem od podstawowego avr-1000,ale dopiero mz Sansui to gra świetnie co do jakości wykonania to nie jest to mistrzostwo po paru dniach naklejki stx same odpadły od kolumn,niby błachostka,ale nie powinno mieć to miejsca.

Hm, jeśli jego słabowitość ma odzwierciedlenie tylko w mocy (głośności?) jaką można uzyskać, to zupełnie mi wystarcza. Nie jestem specjalistą w tym temacie i być może jestem w błędzie. Założenie przy kupnie było takie: niedrogi amplituner kina domowego z kolumnami, ze zwróceniem uwagi na dobrą jakość przodów (muzyka). Cała reszta to też stx. Zestaw sprawuje się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hm, jeśli jego słabowitość ma odzwierciedlenie tylko w mocy (głośności?) jaką można uzyskać, to zupełnie mi wystarcza. Nie jestem specjalistą w tym temacie i być może jestem w błędzie. Założenie przy kupnie było takie: niedrogi amplituner kina domowego z kolumnami, ze zwróceniem uwagi na dobrą jakość przodów (muzyka). Cała reszta to też stx. Zestaw sprawuje się znakomicie.

To dobrze że ci się podoba,szkoda tylko że te centralki to trochę lipne,powinni postarać się uzupełnić ofertę o dobry głośnik centralny,niech kosztuje,ale niech gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolphin123

wiem że masz ogromne doświadczenie, tak jak wspomniałem za jakiś czas pogadamy o DIY ale może na innych przetwornikach. Scan Speak Usher Wavecor w najróżniejszych kolumnach salonowych nie odpowiadają z prostego powodu : dużo kasy a jakość "wmówiona" czasami zdecydowanie gorsza od FS-250. Takie są moje oceny, nasłuchałem się setek zestawów a kabli chyba tysiące.

Obudowy sam wykonujesz czy zlecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O DIY nie musimy gadać, bo do tego po prostu trzeba samemu dojść:) Nie raz już pisałem, że dobre diy nie różni się od firmowej konstrukcji, nie mniej trzeba wiedzieć czego się chce i poszukać najpierw dobrego projektu i wykonawcy.

Obudowy zarówno zlecam jak i robię sam. Kwestia tego jak ambitny jest to projekt.

 

Wracając do tematu. Sam jestem ciekaw jak FS-250n sobie radzi, bo cena za 3drożne podłogówki jest bardzo dobra. Nie mniej, nie wierzę za bardzo w to, że zagrają lepiej niź MX-140 czy FX300 a te mam przekopane zarówno firmowe jak i diy z całą serią tych głośników. Drogą dedukcji, można znaleźć spokojnie w cenie 5tys.zł kolumny lepsze od FX300, więc i od FS-250n. I do tego wpisu, nie gniewaj się, chciałem się tylko odnieść. STX o tyle ma jednak przewagę, że może sobie pozwolić na ciut niższe ceny skoro sam produkuje sobie właściwie wszystko, a nie ściąga głośników od innego producenta. Chwała mu za to, bo ta firma się rozwija.

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche już się nasłuchałem 250-ek i ogólnie są to dobre kolumny i mogą się podobać. Nie zgodzę się jednak, że nie potrzebują drogiego pieca. Im lepszą elektronikę podepniemy tym lepiej zagrają co nie jest zachęcające dla osób, które szukają tanio i dobrze, ale to tylko moje subiektywne zdanie.

 

Po drugie ktoś wyżej napisał, że nasłuchał się już dziesiątek droższych kolumn np usherów itd oraz setki kabli, które ogólnie nie grają lepiej a kosztują dużo więcej. Nie przesadzacie troche chłopaki? Pierwszy zestaw ushera, który mi wpadł w ręce zagrał lepiej niż te fs-y ale jest też kilka razy od niego droższy. Owszem nie możemy ich porównywać ale wpisy, że do 10 tysięcy czy nawet do 4 tysięcy te stx-y są bez konkurencji to gruba przesada i podchodzi pod fanatyzm. Troche aż źle się czyta takie wpisy.

 

Po trzecie - tyle osób tu pisze o technologi itd... jak to wg specyfikacji ten głośnik jest lepszy, ten drugi przestarzały... Ale parametry nie grają. Gra cała aplikacja o czym sam się przekonałem już nie raz. Tu też wspomnę o Panu z AA i jego rzeczowych argumentach. Ma chłop racje - a kto ma inne zdanie niech najpierw założy firmę - stworzy własny projekt, ładnie go obuduje i spróbuje sprzedać na marży powiedzmy 300 zł :D zobaczymy czy da się z tego wyżyć :)

A że STX może tanio - owszem - ale z tego co mi wiadomo detal dla tej firmy to może z 10-15 procent przychodów a w realu import do innych krajów gdzie być może faktycznie z normalną marza zarabiają co daje im opcje bytu na rynku. Informacje nie potwierdzone tylko gdzieś "podsłyszane" więc nie brać sobie do serca. Jak by zaśpiewali 3 tyś za fs-250 to też by wszyscy krzyczeli, że warto bo do 4 tysi nie mają sobie równych? Do tego mają aluminiowe kosze? No jestem ciekaw.

 

Na zakończenie dodam, że również jestem fanem tej firmy ale odrobinę obiektywizmu chłopaki.

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z STX-ami, to jeśli chodzi o HA, to dopiero seria AWX gra na poziomie.

250-tki ani nie zachwycają wysokimi ani średnicą (dźwięk jak zza koca), a i basem również, patrząc na dwa głośniki tych rozmiarów myślimy sobie że basem grać powinny... niestety, jeden Usher tych samych rozmiarów w kolumnie pozamiatał na basie te dwa STX-y. Więc sory, ale czym tu się zachwycać?

I to wszystko kosztuje 1600zł. Już nie wspomnę co można sobie zrobić za tą kwotę, ale nawet kupić gotowe.

Przegięciem jest też wstawienie ich w dział Hi-End obok FX-300.

 

Reasumując, FX-300 grają fajnie, nie rozumiem jednak takiego zachwytu nad 250-tkami.

Porównanie do Usherów jest wręcz śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz są ludzie którzy kupili FS-250 i twierdzą że nie chcą takich kolumn jak usher za 5000 tyś, wolą STXy. Mają prawo do wyboru i własnej oceny, dlaczego usiłujesz wmówić im że dla nich lepsze jest to co Ty lubisz? Ojciec był komunistą za przeproszeniem? Mamy lubić to co Ty lubisz? Kim wogóle jesteś żeby rządzić moimi poglądami, zmysłami? Zobacz chłopcze to tak jak z piwem: jest drogie piwo dobrze wypromowane za 10 zł Paulaner - niech to będzie twój Usher jest również piwo Ciechan za 2,5 niech to będzie STX. I teraz zobacz piłem Poulanera 3-4 razy z nadzieją że to świetne piwo bo drogie i na forach TV itd "naganiacze" je bardzo promują. Piję pierwszy raz tego Poulanera i "takie sobie". Piję drugi raz i znowu "takie sobie, myślę sobie może nie mam dnia, piję trzeci i czwarty i dochodzę do wniosku że DLA MNIE to tylko "takie sobie piwo" ale bardzo drogie. Wniosek mój jest taki ---- Ciechan (w tym przypadku STX) bardzo mi smakuje i jest TANIE!!! a USHER jest drogi i gorszy w smaku niż Ciechan czytaj STX.

Czy już Marjanie pojąłeś tajemnice nirvany? Skoro bawi Cię USher idż na forum Usher i tam się podniecaj, ja bynajmniej nie mam zamiaru udzielać się w Klubie głośników których nie trawię a takimi są właśnie USHER.

Edytowane przez angina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem Twojego wpisu angina, ale nie będę polemizował... Każdy kto postawi obie kolumny obok siebie od razu widzi jaka jest różnica pod względem szczegółowości i całej reszty. A to co się kupuje to druga sprawa :)

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że zakup to jedno a klasa zestawu to drugie i nikt mi nie napisze, że te kolumny są zwyczajnie lepsze od Ushera. Pod każdym względem. Natomiast nie mam zamiaru przekonywać nikogo o tym, że nie warto kupować STXów, bo każdy wie sam czego potrzebuje, ile chce wydać i kiedy jego zadowolenie będzie osiągnięte. Tyle w temacie:)

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tak dolphin. Czesto jest tak ze ludzie nie maja nadmiernych oczekiwan i dla nich jakis JBL z ampli Denona bedzie grac ekstra.Czesto znow ktos kupuje STXy, jakis sredni wzmacniacz, gra mu dobrze, wie ze mozna lepiej ale usprawiedliwia swoj zakup ze tamto to jednak drozej itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeziębienie, ktoś kto ma do wydania 5tyś. na kolumny stereo, nie jest przysłowiowym "Kowalskim" ale już może się uważać za "melomana".

Jeśli ktoś lubi słuchać muzyki dobrej jakości a wybiera w sumie najtańsze kolumny, i w dodatku pisze że ów kolumny nie mają konkurencji do 5tyś. zł. to przepraszam, ale coś tu jest nie tak.

Są dwie opcje, albo słoń nadepnął na ucho albo jest to typowy naganiacz.

Revelatory grają lepiej od Usherów i tego nie neguję, ponieważ jest to moja obiektywna ocena, tak samo jak porównanie STX vs Usher.250-tki są na najniższym szczeblu kolumn (nie wliczając w to totalnego badziewia), więc nie mów że droższe kolumny są gorsze od tych 250-tek, bo jest to po prostu nieprawda. FX-300 są droższe od FS-250, i co? też napiszesz że są gorsze? bo ja nie, i nie znam nikogo osobiście kto by tak napisał, ponieważ FX-300 są po prostu lepsze.

Szczegółowość nie stanowi o lepszości?

Dobre :)</p>

Edytowane przez Marian133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku funduszy zakupłem f-200 n. Z tego co zauważyłem, pisaliście o nie najlepszym basie - małe dociążenie i zupełnie nieadekwatny bas w stosunku do zastosowanych dwóch 18 cm głośników. Moim zdaniem rzeczywiście można spodziewać się czegoś zupełnie innego po dwóch 18 cm niskotonowcach - ale, w moich 18 m2 tego basu wystarczy, a i jest nieźle kontrolowany. Średnica tych kolumienek jest znośna, natomiast mam problem z wysokimi - są jakieś wyjątkowo syczące. Czy mieliście (ci którzy słyszeli f-200 n) podobne odczucia? Czy tak ewidentne zapiaszczenie wysokich może nie być "winą" samych kolumn?

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie tu w ten sposób:

 

 

Revelatory grają lepiej od Usherów i tego nie neguję, ponieważ jest to moja obiektywna ocena,

 

świadczy o autorze że jest albo megalomanem albo żle wychowanych człowiekiem. Ja zawsze pokreślam że moje zdanie jest subiektywną oceną ;)

 

STX oferuje świetne głośniki . np. taki ceramik, już nie dokupienia, wykupiłem ostatnie z STX nawet z lekkimi przebarwieniami. Drugi przykład to ich szerokopasmówki F180 Cube Audio na węglowej membranie, nie kupisz ich teraz nawet za 200 EURO!!! Również dawny 15AKX głośnik niesamowity za przysłowiowe grosze. STX brzmi dla mnie ogólnie poprostu lepiej od takich Usher Wavecor, Fountek i jest to moja subiektywna ocena.

Czy coś wiadomo o zapowiadanym w zeszłym roku beryllium z STX? Na emaile w tej sprawie nie odpisują.

Edytowane przez komorowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie tu w ten sposób

świadczy o autorze że jest albo megalomanem albo żle wychowanych człowiekiem.

 

Chcesz mnie obrazić tylko dlatego że umiem obiektywnie ocenić dany produkt?

 

Kolejny człowiek który myśli że za najniższą cenę kupi Hi-Enda.

Nie wiem czy jesteście opłacani czy macie za dużo wosku w uszach że piszecie takie rzeczy.

Ushery są lepsze od STX-ów a Scany są lepsze od Usherów, to nie podważalne.

Niestety zawsze się znajdą fanatycy firmy X którzy będą negować inne, lepsze produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian133 niepodważalnym jest ograniczenie umysłowe kogoś kto nie zna definicji i różnicy dla określeń takich jak: objektywny czy subiektywny.

 

W mojej ocenie kolejność jest następująca biorąc pod uwagę korzyści płynące z zakupu, czytaj radość z wydanych pieniędzy:

1. STX

2. Seas

3. Fountek

4. Tonsil

5. Morell

6. Usher

7. Visaton

8. Scan Speak

9. VIfa

 

Z produktami innych firm nie miałem do czynienia więc moje zestawieni powtarzam dotyczy wyłącznie tych, które fizycznie miałem i testowałem dla własnych hobbystycznych widzi mi się :-)

Edytowane przez Kameleon105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STX jest wart swojej ceny ale jak będzie podnosił ceny dalej to sytuacja z pewnością się zmieni. Taka polityka załatwiła Tonsil w latach 1995-2005 do dziś nie mogą się pozbierać, a szkoda bo byłaby konkurencja a dla nas oznacza to tylko dobre ceny.

Nie dyskutujcie z Marianem, nie ma sensu, on woli chińskiego Ushera promować, jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutujcie z Marianem, nie ma sensu, on woli chińskiego Ushera promować, jego wybór.

 

Ale to jest klub miłośników STX a nie wrogów STX. i jeszcze z promowaniem tego CHińskiego Ushera!

Edytowane przez angina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,niech tu piszą ludzie co mają te kolumny,a nie niedowiarkowie.Stosunek jakości do ceny jest idealny w przypadku tych kolumn,nie ma co pisać że deklasują kolumny za 5 tyś bo pewnie nie które tak,ale w większości przypadków jednak odstają od nich,chodzi tu głównie o stolarkę i wykończenie kolumn,wyglądają na kolumny tanie,a grają jak kolumny już dość drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat zapuka do drzwi idioty polaczka hydraulik i powie ' zăoshang hăo ' i wtedy taki "przed i po szkodzie głupi" zauważy że przez jego prymitywizm szwagier nie ma pracy.

Maryjanie *** obudż się Polsko :) Ushery to padziew, dałeś sie kilku pejsatym wrobić w wir rzeczy "nieokreślonych", jesteś narzędziem do dymania Polaków, za jakiś czas skośni przyjdą po Ciebie, po Twoja pracę idioto.

Edytowane przez Einzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu się uwzieliście, Piszę tu nie po to by "oczerniać" stx ale po to by wyprostować kilka spraw dla potomnych.

Jestem szarym Kowalskim i zanim coś kupię zawsze poczytam. Niestety przez takie wpisy jak tu - "fanatyków" czy "napinaczy" sam już kilka razy wtopiłem kase i inni tacy jak ja jak poczytają, że fs-250 jest lepsza od fx-300 i przy okazji mimo stolarki gra jak zestaw za 5 koła też mogą się nabrać.

 

Nie ma tu czegoś takiego jak cena jakość - że lepiej wydać 1500 niż 7000 bo efekt jest lepszy tylko stolarka gorsza - piszę tu oczywiście w uproszczeniu. Jak masz 7 tysi na kolumny to kupisz coś innego i niech to będzie dla przykładu ten usher co Was tak boli. I chociaż nie wiem ile byście kombinowali to taki Usher CP-6311 zagra lepiej niż fs-250 ale o czym my tu teraz mówimy. Różnica w cenie jest uzasadniona i nie powinno się takich porównań robić.

 

Jestem użytkownikiem fs-250 i fajnie grają. W swojej cenie ok 1500 zł są być może najlepszą propozycją na rynku jeśli mówimy o nowych kolumnach. Nie wiem do końca bo nie słuchałem wszystkiego. Jednak dajcie sobie powiedzieć, że zazwyczaj droższe konstrukcje niech nawet będą z chin bo o tym też piszecie zagrają najzwyczajniej lepiej. Nie tylko bo są droższe. Po prostu zagrają lepiej.

 

PS. Taka mała dygresja. Kiedyś miałem usher s-520 i strasznie mnie denerwowała wysokotonówka. Fajnie znikały z pokoju ale te wysokie tony mnie męczyły. Przeszedłem na STX FS-250 i poczułem uspokojenie. Fajne granie i było lepiej niż usher w moim odczuciu ale na tym samym poziomie cenowym. Pamiętam też jak przy odsłuchach porównywałem wyższe modele ushera, które mnie nie przekonały. Minęło kilka lat... i mam droższy model ushera. W skrócie - do niektórych rzeczy w słuchaniu muzyki człowiek musi dojrzeć.

 

PS2 - moich fs-250 nigdy nie dawałem rady słuchać liniowo mimo strań. Na różnych wzmakach zawsze coś musiałem korygować. Zawsze tego basu troche się dodało albo coś w tym stylu. Wnioskuję więc, że napinacze z postów wyżej słuchają 250-ek z jakimś podbiciem lub loudinesem co może się podobać. Fajne efekcierskie granie. Te STX-y nie buczą więc pewnie fajnie to gra. Jednak zauważcie, że liniowo nie zagrają... Niestety wiele szczegółów przez to ucieka. Te stx-y grają bardziej pierwszym planem. Ale jak pisałem. Musicie sami do tego dojść

 

Prosze Was chłopaki jeszcze raz - nie piszcie farmazonów. Było wyżej ustalane - 98/100 w klacie C w cenie do 2 tyś - niech tak pozostanie. Nie czarujcie siebie i innych, że macie hi-end za 1500 zł bo jeszcze ktoś w to uwierzy faktycznie i straci pieniądze.

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.