Jump to content
IGNORED

Kabel Lapp

Jrymar

Recommended Posts

Wytam wszystkich serdecznie

Dzis wybralem sie na Wolumen aby kupic kabel glosnikowy Rocara (tasma w ktorej przewodnik ma 2,5 mm2 wygladajacy jak posrebrzana miedz aczkolwiek jak sadze jest to co najwyzej miedz pokryta cyna). Rocar w tej wersji nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia mowie tak wizualnie natomiast udalo mi sie kupic na Wolumenie kabel Lappa w sam raz na sieciowke DIY Lapp ma trzy zyly o przekroju kazda po 2.5 mm2 i jest do tego dosc solidnie ekranowany oplotem z miedzi Lapp na Wolumenie kosztuje 10 pln za metr to chyba malo Nie sadze zeby cos wniosl do mojego systemu pod wzgledem brzmienia ale wyglada calkiem fajnie no i mam teraz swiadomosc ze mam sieciowke lepsza od takiej komputerowej po prostu mi z tym lepiej Pisze o tym ze gdyby ktos zechcial zrobic swoja sieciowke to mozna na Wolumenie kupic dosc profesjonalny kabel za male pieniadze Kupilem go w alejce gdzie stoja kolesie z glosnikami samochodowymi i roznego rodzaju kablami Pisze tez o tym bo w archiwum ktos sie kiedys zalil ze takiego kabla na Wolumenie nie mozna dostac

• 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.