Skocz do zawartości
IGNORED

Audiostereo Premium (dawniej Klubowicze AS)


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

15.04.2011 oddamy Wam do użytku nasz najnowszy projekt - https://www.audiostereo.pl/klub/

 

Członkostwo w Klubie będzie kosztować kilka symbolicznych złotówek miesięcznie. W zamian nie będzie tam emisji bannerów.

 

Klub znajduje się obecnie w fazie rozwojowej. Docelowo oferować będzie:

 

  • Dostęp do dodatkowych artykułów i testów sprzętu
  • Zniżki na zakupy w sklepach partnerskich
  • Kartę członkowską Klubu
  • Możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach klubowiczów
    - spotkania ze specjalistami z branży Audio
    - spotkania z innymi audiofilami
    - darmowy catering
  • Przypisanie do grupy "Klubowicz" na forum, a co za tym idzie:
    - większą skrzynkę na wiadomości PW
    - możliwość edycji własnych postów przez 30 minut od publikacji
    - większe limity zamieszczanych plików

W przyszłości liczne konkursu i inne inicjatywy. Oczywiście uczestnictwo w Klubie będzie dobrowolne.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, ze wtedy byle palton mnie nie zbanuje? Prosze podac numer konta :) Jesli to ma wspomoc forum i umozliwi zatrudnienie PROFESJONALNYCH moderatorow, jestem na tak!

 

Ja również. Jak ktoś płaci, to później zazwyczaj to szanuje i moderacja nie ma zbyt wiele do roboty.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Ja również. Jak ktoś płaci, to później zazwyczaj to szanuje i moderacja nie ma zbyt wiele do roboty.

No! Moderacja teraz (jak w kawale z epoki Gierka) tak zap...(autocenzura)...dala, że nie ma czasu wziąć sie za robotę. A tak na serio, to zaczyna rodzić się nowa świecka tradycja, że fora wprowadzają dobrowolne opłaty. Motywacja wszędzie ta sama - będzie lepiej.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

15.04.2011 oddamy Wam do użytku nasz najnowszy projekt - www.klubaudiostereo.pl

 

Członkostwo w Klubie będzie kosztować kilka symbolicznych złotówek miesięcznie. W zamian nie będzie tam emisji bannerów.

 

Klub znajduje się obecnie w fazie rozwojowej. Docelowo oferować będzie:

 

 

  • Dostęp do dodatkowych artykułów i testów sprzętu
  • Zniżki na zakupy w sklepach partnerskich
  • Kartę członkowską Klubu
  • Możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach klubowiczów
    - spotkania ze specjalistami z branży Audio
    - spotkania z innymi audiofilami
    - darmowy catering
  • Przypisanie do grupy "Klubowicz" na forum, a co za tym idzie:
    - większą skrzynkę na wiadomości PW
    - możliwość edycji własnych postów przez 30 minut od publikacji
    - większe limity zamieszczanych plików

 

W przyszłości liczne konkursu i inne inicjatywy. Oczywiście uczestnictwo w Klubie będzie dobrowolne.

 

 

1. Artykułów i testów sprzętu jest w sieci aż nadto. Przez lata uczestnictwa w forum wypracowałem sobie taką pozycję że w zasadzie wystarczy jeden telefon i mogę słuchać czego chcę. Czy to Ancient Audio Sound & Line czy najnowsze wyroby dużych firm.

2. Jak kupuję za gotówkę zniżkę dostanę wszędzie poza tym patrz punkt 1.

3. Karta członkowska klubu? A może lepiej faktura za zapłacenie kasy? Bo tylko do tego to się sprowadza.

4. Jak mam ochotę na spotkania z forumowiczami to w grupie krakowskiej którą założyłem jest ich aż nadto. Co więcej żadnego chamstwa i naprawdę wysoki poziom wiedzy i kultury. W dzisiejszym świecie to specjaliści z branży audio zabiegają o rozmowę a nie odwrotnie. Poza tym patrz punkt 1.

 

Czyli tak naprawdę drobne kwoty x ilość forumowiczów dają świetny zysk i właśnie o to chodzi. Żenada.

Edytowane przez discomaniac71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Panowie,

 

Widzieliśmy, że pomysł oczywiście nie zostanie zaakceptowany bez narzekania. Jak zostało napisane w pierwszym poście - przystąpienie do Klubu jest dobrowolne. Jeśli ktoś nie chce do niego przynależeć to nie ma problemu, przecież nikogo nie zmuszamy.

 

A tak na serio, to zaczyna rodzić się nowa świecka tradycja, że fora wprowadzają dobrowolne opłaty. Motywacja wszędzie ta sama - będzie lepiej.

Za dostęp do forum nie są pobierane opłaty. Forum jest utrzymywane w całości z reklam.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledźmy bonusy, jeśli jeszcze ktokolwiek się waha :D

Dostęp do dodatkowych artykułów i testów sprzętu - mam darmowy dostęp w całej sieci do setek recenzji :-)

Zniżki na zakupy w sklepach partnerskich - proszę mnie nie rozśmieszać :-)

Kartę członkowską Klubu - niby jako nobilitacja pozwalająca się poczuć niemal I audiofilem RP ? :-)))

Możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach klubowiczów

- spotkania ze specjalistami z branży Audio

- spotkania z innymi audiofilami

- darmowy catering - wzruszające, szczególnie catering ze słonymi paluszkami za free :-))))

Przypisanie do grupy "Klubowicz" na forum, a co za tym idzie:

- większą skrzynkę na wiadomości PW

- możliwość edycji własnych postów przez 30 minut od publikacji

- większe limity zamieszczanych plików - WOW ! Powaliło mnie to szlacheckie: "KLUBOWICZ" - jakże dumnie to brzmi, a może to ma nawet zabarwienie charakterystyczne dla sekt - jozwa powołuje sobie oddane mu owieczki mamiąc bonusikami ? !!! :-))))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podajcie ten numer konta :) juz sie nie moge doczekac jak bede w jednym klubie z elbem :) satysfakcja gwarantowana! :)

http://klub.audiostereo.pl/ - jeszcze nikogo tam nie wpuszczają - I audiofil RP musi przygotować grunt dla wiernych giermków ! :-) Cierpliwości ! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

http://www.klubaudiostereo.pl już uruchomiony.

 

Na razie startujemy skromnie, ale już niedługo oddamy Wam do dyspozycji ponad 20 artykułów. Będzie także oficjalna inauguracja Klubu z konkursem, w którym rozdamy 3 pary kolumn.

 

Bądźcie cierpliwi i trzymajcie rękę na pulsie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uruchomiony? czy to juz jest nirvana???

Nadal jest napis o zbliżającej się chwili :-))) To jest nadzwyczajna skromność :D No chyba, że wtajemniczeni wchodzą do klubu sekretnymi wrotami :D

 

Będzie także oficjalna inauguracja Klubu z konkursem, w którym rozdamy 3 pary kolumn.

Wow ! To aż tylu klubowiczów się spodziewacie czy między sobą rozlosujecie ? :-))))

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jako pierwszy zglaszajacy sie do klubu mam jakas szanse na kolumny czy juz rozdane? :)

Pula się kurczy...nie zazębiasz się w konwencji VIP-a-audiofila....traktują Cię jak chłopca do banowania....Pierwsi mają pierwszeństwo, ale nie w tym przypadku :)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a palton sześć ich kolumny :D no ale nalezec do takiego klubu to jest cos! No i nad statusem ostrzezen bede miec "Klubowicz" :)

Z tym "Klubowicz" może być różnie - być może nie będą się chcieli afiszować i tylko klubowicze będą wzajemnie widzieli zaszczytny napis, szary forumowicz będzie jednak nieświadomy czy dany user przynależy do sekty czy też nie :)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie.

 

Ja na 100% nie mam zamiaru przystąpić do klubu, ale jeśli ktoś chce - nie widzę problemu. Na pewno lepiej wydane pieniądze niż kamienie na przewodach głośnikowych.

 

Akurat tego typu inicjatywy zarabiania są wg mnie o wiele bardziej etyczne i uczciwe niż np handel na allegro starociami, czy pisanie recenzji pod dystrybutora. Tutaj przynajmniej starają się jasno przedstawić za co i ile się płaci. Jest usługa - jest zapłata.

Audiophools - goo.gl/NJkF8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Kolumny najprawdopodobniej będą rozdawane już jutro. Więcej szczegółów tutaj.

 

bmiara: dokładnie, zdrowe podejście. Nikogo przecież nie zmuszamy do zapisów. Jednym taka forma będzie odpowiadać, innym nie.

 

Podstawowe forum będzie nadal funkcjonować na takich zasadach jak teraz - tj. pozostanie bezpłatne.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.