Skocz do zawartości
IGNORED

Audiostereo Premium (dawniej Klubowicze AS)


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

Startuje nasz konkurs z nagrodami za ponad 6500zł.

 

Szczegóły pod tym adresem

 

Głosowanie rusza jutro o godzinie 12:00 i będzie dostępne dla wszystkich forumowiczów audiostereo.

 

Swoje propozycje konkursowe można zgłaszać już teraz.

 

PS. Dla tych, którzy uważają, że do Klubu nikt się nie zapisuje to duża szansa - nagród jest sporo, w związku z czym łatwo coś wygrać. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Otwieramy możliwość głosowania w konkursie na nazwę kondycjonera sieciowego. Głosować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum. Nadal można także zgłaszać swoje własne propozycje konkursowe. Jak na razie mamy 11 ochotników.

 

Zapraszamy do głosowania na najlepsze Waszym zdaniem propozycje.

 

http://www.klub.audiostereo.pl/konkurs

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wśród głosujących zostanie rozlosowanych 10 bezpłatnych kodów przedłużających subskrypcję klubową. Także zapraszamy do głosowania.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie motywacja osób, które dały się namówić na członkostwo.

Może któraś z tych osób uzasadniłaby swoją decyzję?

 

To Twój ten piesek jest.......a dlaczego znowu jamnik? Jak widzę jamnika na ulicy to zaraz mi to coś przypomina,a może kogoś nawet))

 

Droga moderacjo i Ty spiący JÓZWO,REDACHTORZE z poparciem minimalnym zresztą tych zarządzająco,administrujących!!

Pytam dlaczego wysyłacie do ludzi meile takie niemądre? Też dostałem-lecz mówię ......opanujcie się!!

Czyżby zaczął się sezon na leszcza??

Nie chce być członkiem z ramienia na przykład!!

Józwa pomyslał byś już teraz o pokoju dla chłopakow na tegoroczne audio show.....wtedy będę i nie tylko ja bardzo rad z takiego postepowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Panowie skoro uważacie, że jest tak mało członków to znaczy, że bardzo łatwo jest wygrać w tym konkursie. :)

 

Ludzie wysyłają losy lotto, czy też masy smsów na konkursy w radiu. Kupon czy SMSy też są płatne i tam jakoś nikt nie rozpacza. Co więcej, u nas są nieporównywalnie większe szanse na wygraną, a nawet jeśli się nie zwycięży to przynajmniej zyskuje się dostęp do artykułów i innych profitów. We wspomnianych przeze mnie konkursach zazwyczaj zostaje się z niczym.

 

foxbat: w popularnych ostatnimi czasy telewizyjnych programach głosują tysiące osób za pomocą SMSów. SMSy zazwyczaj kosztują 3zł + Vat lub nawet więcej. Czy Ci ludzie dostają coś w zamian? Mogą jedynie przyczynić się do tego, że wygrywa ich kandydat. U nas głosowanie jest w pełni darmowe, a wśród głosujących rozlosujemy 10 kodów dających dostęp do Klubu.

 

Kodu będą mogły użyć także osoby, które nie są jeszcze klubowiczami.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zyzio: specjalnie nie daliśmy losowania, ani sami nie wybieramy zwycięzców. Na forum było już kilka konkursów, w których wygrało sporo osób. Popytaj, może sam nawet kogoś znasz. Też ciężko im było uwierzyć gdy wygrywali :)

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs ogólnodostępny, a konkurs dostępny dla elity klubowej to zupełnie inna inszość :-) Moderatorzy są tam z mocy prawa za darmochę, tak jak i zarząd i forumowicze z branży, ludzi z ulicy tam nima, a jeśli już są to jeno nędzne popłuczyny w stosunku do OSOBISTOŚCI, więc wszystko zostaje w rodzinie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Panowie,

nie wiem czy jest sens emocjonować się czymś czego w zasadzie nie ma i wiele oznak wskazuje na to, że pozostanie to-to jedynie niektórym w pamięci jako nie warty zainteresowania humbug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy są tam z mocy prawa za darmochę

 

zyzio, a skąd takie przekonanie? Oczywiście mogę tu mówić tylko w swoim imieniu: na dzień dzisiejszy nie należę do Klubu, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Pisałem już o tym wcześniej: obecnie nie szukam nowego sprzętu, wciąż bardziej jestem zainteresowany technologią audio sprzed około 20 lat, bo udowodniła ona że złote lata audio oferowały klientom sprzęt w którym jakość dźwięku po umiejętnej obróbce DIY dla większości współczesnych producentów jest wciąż nieosiągalna. Dlatego recenzje, niewątpliwie dopracowane, nie są moim głównym priorytetem poznawczym.

 

Mimo to uważam że dla osób rozpoczynających przygodę z audio Klub jest dobrą propozycja, pozwalająca na szybsze nabranie doświadczenia i osiągnięcie celu w postaci dobrze grającego systemu w krótszym czasie.

 

Jest też drugi silny argument: przy istniejącym i widocznym tu "negatywnym elektoracie" Klubu, moje uczestnictwo - a nie daj Boże wygrana w dowolnym konkursie - rozłożyłaby ten projekt na łopatki. Dlatego podchodzę do tego pomysłu ostrożnie, nie biorę udziału w konkursach i zupełnie mi się nie śpieszy.

 

Jedyną zaletą mogłyby być spotkania, ale ten rok mam wyjątkowo zajęty i zwyczajnie prawdopodobnie nie miałbym czasu - moje weekendy są praktycznie do końca roku zarezerwowane na inne cele. Oglądałem też kalendarz, ale zbyt wiele w nim jeszcze nie znalazłem.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej to nie były polskie rozwiązania. Częściowo japońskie, częściowo niemieckie, kto wie co tam jeszcze. Za paręnaście dni (mam nadzieję) dotrze do mnie kolejny "grat" z tej serii, już się niecierpliwię.

Edytowane przez mlb

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,tylko najpierw dasz go do obróbki DIY-owcom.Dopiero będzie grać.

Kurde,ja cały czas brałem cię za poważnego człowieka.

 

Kto powiedział że dam "DIY-owcom"? W Polsce jest raptem jeden człowiek który to potrafi do końca zrobić to tak jak należy, ja też coś tam potrafię - jeszcze nie wiem czy będę chciał modyfikować, muszę najpierw posłuchać.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.