Skocz do zawartości
IGNORED

Audiostereo Premium (dawniej Klubowicze AS)


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale i nie napisałem że każdy klocek z tego okresu gra dobrze. Jest kilka modeli zdecydowanie wartych uwagi i właśnie na nie poluję.

 

Źródełka krajowe są na wyczerpaniu, trzeba szukać za granicą, czasami dość daleko.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tyle kluseczek wypłynęło !

Marcin_gps

frost1971

cbucza

baksik

DieselNitro81

Fr@ntz

jackass

robcio

antoni32

jedras

kramervs

Jorgos

Piopio

czoster1

donmarciano

s_a_p_p_h

Elvis

goliatpl

jurek-35

 

Strzeżcie się, by was nie zwerbowali niczym świadkowie jehowy !

 

A dlaczego one som takie czarne??

Jakaś plga egipska ich wzięła??

Który z nich teraz będzie wkrótce moderatorem,albo dyrekcjom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się teoria,że niedługo za wszystko w Sieci trzeba będzie płacić. Za informację także. Reklamy już nie wystarczą.

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nawet skusił i wyskoczył z pięciu dych za rok ale czy "derekcja" klubu zagwarantuje mi choćby raz w miesiącu 3 godzinną prezentację w Krakowie ? Odpuszczę wam ten darmowy catering, kanapki z paprykarzem i herbatę w termosie mogę "se" przynieść. Na innych atrakcja nie zależy mi wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Pojawił się podgląd nagród konkursowych. Na http://www.klub.audiostereo.pl/konkurs możecie sprawdzić co komu przysługuje.

 

Oczywiście nadal można zgłaszać swoje propozycje oraz głosować na już obecne.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

John 1.5 V: prezentacje będą głównie w Pabianicach, ale również w innych miastach.

 

Póki co w naszym Klubie wystartowała kolejna odsłona akcji Przetestuj to sam. Tym razem testować możecie Subwoofer Roth Audio KH2.

 

Bezpłatny test mogą przeprowadzać wszyscy forumowicze audiostereo.pl. Klubowicze natomiast zyskują specjalne, preferencyjne warunki.

 

Szczegóły na:

http://www.klub.audiostereo.pl/przetestuj_to_sam.html

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodów do narzekań. Ten sub z Roth Audio wygląda rozsądnie i niewiele kosztuje - gdybym szukał sub'a to na pewno bym się zgłosił, ale mój FRX-S12 jeszcze żyje i ma się dobrze. Roth moc ma stosunkowo niewielką, więc raczej do średniej wielkości pomieszczeń, ale kto wie, trzeba posłuchać.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

zyzio: dalibyśmy jedynie klubowiczom to zarzucałbyś sekciarstwo. Dajemy wszystkim to też niedobrze. Nie przesadzaj z tą krytyką.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, widzę że strasznie męczy Cię ten temat Klubu.

 

Uważasz że 50 zł to dużo? Podaj nr konta lub paypal, prześlę Ci kwotę za rok z góry - tylko musisz tu nam wszystkim obiecać że wydasz dokładnie na ten cel, a nie na piwo czy cukierki.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, widzę że strasznie męczy Cię ten temat Klubu.

 

Uważasz że 50 zł to dużo? Podaj nr konta lub paypal, prześlę Ci kwotę za rok z góry - tylko musisz tu nam wszystkim obiecać że wydasz dokładnie na ten cel, a nie na piwo czy cukierki.

Nie o 50 zł tu chodzi....jak ktoś nie wie o co tak naprawdę chodzi tzn. że nie doświadczył sensu wpisów w niniejszym wątku......, interpretując je w ten sposób jakoby tylko o te głupie 50,00 zł chodziło....ale to typowe dla MODERATO-RASY więc nie dziwi mnie to w sumie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz proszę o co chodzi, bo wciąż nie rozumiem.

Chyba potrafisz sklecić kilka prostych zdań, na tyle prostych że zrozumiałych nawet dla otępiałych moderatorasów - czy też proszę o zbyt wiele?

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haraczo-genny hehe, zyzio, tu mnie rozbawiłeś. Za kwotę 50zł/rok...

Chyba to normalne że skoro Site wprowadza nowe usługi i negocjuje lepsze ceny z dostawcami, to też chce z tego coś mieć, a przynajmniej zwrot poniesionych kosztów.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haraczo-genny hehe, zyzio, tu mnie rozbawiłeś. Za kwotę 50zł/rok...

Chyba to normalne że skoro Site wprowadza nowe usługi i negocjuje lepsze ceny z dostawcami, to też chce z tego coś mieć, a przynajmniej zwrot poniesionych kosztów.

Teraz ja się rozbawiłem :D USŁUGI ! Lepsze ceny ! :D Buhaha, papka, aż miło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.