Jump to content
Parsec

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

Postanowilem zalozyc nowy temat poswiecony ciekawym "znaleziskom" na eBay i Allegro. Czesto przegladam te strony i trafiaja sie rzeczy, ktorych osobiscie nie chce kupic, lecz warte sa tego by podzielic sie informacjami o nich z innym bywalcami forum. Wydaje mi sie ze sekcja "Stereo" bedzie bardziej odpowiednia dla tego tematu niz "Bocznica". Prosze tez o nie umieszcznie tu linkow przez osoby sprzedajace cos na eBay czy Allegro.

Moje znaleziska:

Hales Transcendence 3

Firma Hales juz nie istnieje. Mialem okazje sluchac praktycznie wszytkie modele Hales. Polecam bardzo.

http://cgi.ebay.de/w...3813546128&rd=1

Kolumny Infinity RS 1. Nigdy nie mialem okazji slyszec tych legendarnych kolumn.

http://cgi.ebay.de/w...3812705430&rd=1

• Like 1

A czemu stereoa nie bocznica? Co na kinie domowym mamy sobie własną założyć? Bez przesady :)))

Infinity RS 1 - znam tylko z obrazków :-)

Nie słyszałem tego modelu :-(

Kilka lat temu, miał je człowiek z Warszawy (nie znam).

Pozdrawiam

mciej

Dlatego, ze to, co chcemy tutaj pokazac jest sprzetem stereo.

Wybacz, ale legendarnych klockow i zestawow 5.1 do kina to raczej jest malo:)

A tak poza konkursem to czasami odczuwam, ze piszesz tylko po to, zeby cos napisac. Twoje "o mnie" jest trafne.

Dalej juz nie zasmiecajmy, czekam na ciekawe linki.

mciej -> Nie wiedzialem ze na eBay i Allegro sprzedaje sie rowniez sprzet do kina domowego! Nie moge w to uwierzyc! Dlaczego ludzie sie tego pozbywaja?

:o) Parsec

Hiena-podróbka - mylisz się - zawsze staram się pomóc na ile mogę. A ile mogę to już nie mnie oceniać.

Skoro wątek debiutuje to można podjąć dyskusję o jego zasadności.A mam wrażenie że jego lokalizacja mnoży sztuczne podziały :)) To tyle.

A co można znaleźć na angielskim ebay'u? Nie podam linka, zbyt jestem przygnębiony bo wysyłają tylko w obrębie UK:

- B&W ASW 1000 - 100Ł

- Paradigm PS1000 - 120Ł

echh... a ja pewnie kupie kode sw1000 za 100Ł, tyle że na allegro :(

retyyy vorpane no weż podaj plizzzz......

no comments

vorpane: naucz się "czytania" aukcji. Po pierwsze: jest to aukcja z ceną minimalną, czyli sprzedający może ustawić ją np. na 300 funtów. Polecam przejrzenie "completed items", zobaczysz, że taki sam sub nie poszedł za 255 funtów, bo nie uzyskał ceny minimalnej.

Po drugie. Wysyłka - 50 funtów. To zdecydowane przegięcie.

Ostatecznie cena takiego suba z przesyłką po UK to wyjdzie Cię jakieś 300-350 funtów. Still a deal?

Pamiętam, że jakiś czas temu był taki sub na allegro i to taniej.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Ok, mój błąd, nie doczytałem. Choć... ostatecznie, żadnej oferty nikt jeszcze nie złożył.

Na allegro też wiadziałem aukcje, gdzie cena chyba zgubiła jedno zero, ale "minimalna" została osiągnięta. Fikcyjna aukcja?

raczej okazja to nie jest, dd32 to stary wyga wiec raczej nie sprzedaje ponizej wartosci:-)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24868575

co o tym myślicie - tzn za ile to może pojść???

bo jaśli by mi się udało to kupić - miałem niedawno przypłyt gotówki więc sobie kupię coś z audio -

to bym chciał sobie zmostkować 2 kanały i używać ich jako napędu do suba :D:D

no i jeszcze filtr by trzeba było dać.

ile warto max. dać za ten sprzęt???

tzn chodzi mi o rozsądną cenę.

->Rafał

Kiedys zastanawialem sie nad kupnem CD NAD-a od niego (dd32), sprzecik mial ok 23lat, zreszta 90% sprzetu ktorym handluje to antyki, ceny to ma conajmniej wysokie, zgadzam sie z Paulinką !!

Allegrowicz przed ktorym chce przestrzec Was na przyszlość drodzy forumowicze, to BaYereK, wszystkie produkty ktore sprzedaje ten gosc pracuja w czystej klasie A i sa wyrobami HiEnd :-) (pomijam fakt iz opisy przedmiotow sa calkowicie rozminięte z prawdą).

Aha świetny pomysł z tym wątkiem Parsec !!!

pzdr.

Wysłane z Atari 130 XL za pomocą Klawiatury

Dzięki :-) W ten sposób poprawia mi się nastrój i portfel nie chudnie :-)))))

>>kapelli

Jak chcesz mieć quadro to to jest to! Nawet wyjścia ma banany a nie na zaciski. A jak nie - to po co Ci to? National to marka pewnej znanej firmy na M tak, jak Panasonic czy Technics - tylko sprzedawana na innym rynku. Chyba w Azji ale istotne jest to, że pod tą marką koncern nie sprzedawał ani w Europie, ani w Stanach. I na tym polega rzadkośc tego typu sprzętu.

Na Allegro - ale nie tylko - jest sporo receiverów firm cieszących się większą renomą. Marantza (miewają bajerancki wygląd) czy Sansui (ale z tych warte zainteresowania są ponoć tylko te z lat 70-tych a nie młodsze). Popyt jest niewielki a ceny zwykle poniżej trzech stów. Może to lepszy pomysł?

->Rafał,

Nie mam trzech stów :(:(:(

a chciałbym mieć wzmak na stereo + suba więc interesują mnie 4 kanałowce, żeby to potem zmostkować i dać filtr przed wzmacniaczem (lub pasywke za wzmakiem) żeby zrobić suba hehe :]

a ponieważ chcę tuner mieć, więc to mi się wydaje ciekawe, pytanie tylko jak gra, a wyglada ze neinajgorzej.