Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już przy opisie do aukcji tego BMW dostałem zajadów ze śmiechu.

Jak powszechnie wiadomo (w każdym ogłoszeniu to samo) wszyscy miesiąc przed sprzedażą auta robią kapitalny remont,

wymieniając oczywiście tylko te elementy, których albo nie widać, albo nie da się ustalić kiedy i czy w ogóle były ruszane.

To co widać czyli "drobne usterki" zostały nietknięte, bo każda złotówka utopiona w ten złom, to kasa wywalona za okno.

Ale nie, ten w naprawę wsadził 12 tysięcy, a za furę chce 14 i myśli, że trafi głupszego od siebie, który w te banialuki uwierzy.

A ja nie widze w tym nic dziwnego tym bardziej ze jest napisane jak wol ze ma na to faktury. Ja tez w swoj samochod tylko w zeszlym roku wpakowalem prawie 10tys i chce sprzedac niewiele drozej. Auta sie kupuje i sprzedaje, plany, priorytety sie ciagle zmieniaja. To chyba normalne, ale ktos kto widzi wszedzie spiski raczej tego nie ogarnie. Wszyscy idioci, ja najmadrzejszy, a jak nie to RAPORT!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmiewac kazdy moze. Teraz panuje tu taki trend nawet jak jeden z drugim nie wie o czym rozmawia. Ale posmiac sie kazdy moze poki ktos sie nie wk... jak wlasciciel jednej firmy kablarskiej. Ten co glosno sie smial do dzis ma pelne gacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski żart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie , to już nawet żart nie jest .

Jak widzę napis Sklep - Częstochowa to nawet tam nie wchodzę ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie ma co się bulwersowac, przeciez sa "specjalistyczne" firmy które "produkuja" i sprzedaja przewody sygnałowe czy głosnikowe w cenie 3000zł/m.

Zreszta zgodnie z opinia wiekszosci lemingów na forum "coś jest tyle warte ile ktoś inny jest w stanie za to zapłacic" buhaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dobre kolumny do 20-25 m kw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dobre kolumny, niewygórowana cena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

PS. Aaa... żeby nie było. Nie znam sprzedających.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przy opisie do aukcji tego BMW dostałem zajadów ze śmiechu.

Jak powszechnie wiadomo (w każdym ogłoszeniu to samo) wszyscy miesiąc przed sprzedażą auta robią kapitalny remont,

wymieniając oczywiście tylko te elementy, których albo nie widać, albo nie da się ustalić kiedy i czy w ogóle były ruszane.

To co widać czyli "drobne usterki" zostały nietknięte, bo każda złotówka utopiona w ten złom, to kasa wywalona za okno.

Ale nie, ten w naprawę wsadził 12 tysięcy, a za furę chce 14 i myśli, że trafi głupszego od siebie, który w te banialuki uwierzy.

 

Nie chcę wnikać ile wsadził w tą sztukę, ale jak ja bym dbał o auto to by mi się kontrolki od ABS i ASC nie świeciły jak u niego! Chyba, że to ta sztuka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niestety to nie ta. Ta jest kombi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i kontrolki sie świecą, co nie oznacza że tych napraw / wymian nie popełniono. A to łachudra! Ale nasi userzy, znawcy od wszystkiego przejrzą każdego rzezimieszka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że się chłopina nie wykosztował, ale tu widać jak byk, że kontrolki palą i systemy bezpieczeństwa nie działają, a w aukcji nie ma o tym słowa. Tym zdjęciem niestety strzelił sobie w stopę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że się chłopina nie wykosztował, ale tu widać jak byk, że kontrolki palą i systemy bezpieczeństwa nie działają, a w aukcji nie ma o tym słowa. Tym zdjęciem niestety strzelił sobie w stopę.

te dwie kontrolki swieca sie gdy wylaczymy DSC. A nawet jesli jest usterka to masz foto i mozesz zapytac sprzedawce wiec o co ten szum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmiewac kazdy moze. Teraz panuje tu taki trend nawet jak jeden z drugim nie wie o czym rozmawia. Ale posmiac sie kazdy moze poki ktos sie nie wk... jak wlasciciel jednej firmy kablarskiej. Ten co glosno sie smial do dzis ma pelne gacie.

O jaką firmę chodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

te dwie kontrolki swieca sie gdy wylaczymy DSC. A nawet jesli jest usterka to masz foto i mozesz zapytac sprzedawce wiec o co ten szum?

Ta? Pokaż mi samochód dopuszczony do ruchu, w którym można przyciskiem ABS wyłączyć? Dsc oczywiście ale abs nigdy!! Znafca!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widze w tym nic dziwnego tym bardziej ze jest napisane jak wol ze ma na to faktury. Ja tez w swoj samochod tylko w zeszlym roku wpakowalem prawie 10tys i chce sprzedac niewiele drozej.

Auta sie kupuje i sprzedaje, plany, priorytety sie ciagle zmieniaja. To chyba normalne, ale ktos kto widzi wszedzie spiski raczej tego nie ogarnie. Wszyscy idioci, ja najmadrzejszy, a jak nie to RAPORT!

Weź mnie nawet nie osłabiaj z jakimiś śmiesznymi fakturami.

90% złomów zwożonych z reichu ma podrabiane całe książki serwisowe (koszt wyrobienia dwóch pieczątek to raptem 100zł)

nie mówiąc o lewych rejestracjach, umowach kupna/sprzedaży i całej historii auta od daty (zwykle też nieprawdziwej) opuszczenia fabryki.

Na co chcesz fakturę? Mogę Ci wystawić nawet na prom kosmiczny z pieczątkami NASA i podpisem dowolnego prezydenta USA. Pięć minut roboty i gotowe.

Ludzie, przestańcie debilizmy opowiadać, że ktoś w grudniu ładuje 12 tysięcy w szrota, którego w styczniu będzie sprzedawał za 14.

Obejrzyjcie sobie Turbokamerę albo Zakup Kontrolowany, generalnie handel używanymi autami w Polsce, to jest jeden wielki wałek i śmiech na sali.

Wszystkie są bezwypadkowe, zadbane, serwisowane, mają oryginalne przebiegi i oczywiście prawdziwą dokumentację.

Wszystko jest pięknie cacy, do pierwszej kontroli albo dopóki coś nie jebnie i zaprzyjaźniony mechanik nie weźmie fury na warsztat.

 

P.S.

Nie wiem jaki RAPORT masz na myśli, chyba się Tobie coś popier... pomyliło się coś koledze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla bez paranoi, bo nigdy nic nie kupisz używanego, doszukasz się drugiego dna ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisal ze to jego auto, a nie na handel.

A nie no jak napisał, to mnie uspokoiłeś i już wszystko w porządku.

 

Parantulla bez paranoi, bo nigdy nic nie kupisz używanego, doszukasz się drugiego dna ;)

Ale ja nie mówię o jakimś drugim dnie, tylko o tym, że obrót używanymi autami w PL,

to jest dzicz, której nikt nie kontroluje, a złodzieje, fałszerze, cwaniaki i nawet zwykli ludzie

robią sobie co tylko chcą, dosłownie na oczach służb i urzędów, które nic nie mogą zrobić,

bo albo przepisu nie ma, albo winnego nie ma, albo szkodliwość znikoma, albo wszyscy mają to w dupie.

Facet kupuje auto w komisie, gdzie mu właściciel opowiada jak to sam osobiście wózek sprowadził

i tylko dach w nim przemalował, bo poprzednia właścicielka zahaczyła nim o bramę garażową.

Po czym jakiś czas później się okazuje, że autem jeździł mężczyzna, który w nim zginął podczas dachowania. I co? I gówno.

Nikogo to nie obchodzi, a właściciel komisu bezczelnie mówi wprost do kamery "nie mam pańskich pieniędzy i co mi pan zrobi?"

To jest oczywiście przykład bez związku z omawianym BMW, ale doskonale obrazuje, gdzie można sobie to wszystko wsadzić,

te cudowne opisy z aukcji czy zapewnienia sprzedawcy, który prosto w oczy będzie Cię kłamał zaklinając się na wszystkie świętości

i nawet mu k**wa oko nie mrugnie :)

 

Moze i kontrolki sie świecą, co nie oznacza że tych napraw / wymian nie popełniono.

A to łachudra! Ale nasi userzy, znawcy od wszystkiego przejrzą każdego rzezimieszka!

Każdy elektryk w każdym serwisie za 50zł zrobi Ci tak, żeby po rozruchu te kontrolki gasły. Żaden problem.

Tylko jak się żydzi głupie pięć dych, to teraz sobie wyobraź jak to wszystko ponaprawiał tam gdzie nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, sporo osób z tego żyje ( handlarze ), mnie chodziło o nieuogólnianie ( że każdy papier - fakturę, dokument, da się podrobić, kupić). Bo właśnie dochodzimy do paranoi - nic w opisie nie ma no to naciągacz, opisał, że powymieniał, to też naciągacz - bo kłamie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem nie widzisz nic dziwnego ani podejrzanego w tym, że facet pakuje w starego grata 12 klocków po to,

żeby miesiąc później wystawić go na sprzedaż za 14 klocków? No cóż, ja jednak widzę i nic na to nie poradzę.

A jeśli ktoś tak postępuje (sadzi głodne kawałki w opisie do aukcji) to jestem więcej jak pewien, że te "faktury" ma lewe,

wystawione przez kolegę z warsztatu w którym razem go klepali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem nie widzisz nic dziwnego ani podejrzanego w tym, że facet pakuje w starego grata 12 klocków po to,

żeby miesiąc później wystawić go na sprzedaż za 14 klocków? No cóż, ja jednak widzę i nic na to nie poradzę.

A jeśli ktoś tak postępuje (sadzi głodne kawałki w opisie do aukcji) to jestem więcej jak pewien, że te "faktury" ma lewe,

wystawione przez kolegę z warsztatu w którym razem go klepali.

 

 

Nie rozumiemy się, miłego dnia ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest do rozumienia?

Każdy normalny człowiek już po wstępnej kalkulacji kosztów tych wszystkich napraw wziąłby koło i jebnął się w czoło,

a później wystawił ten samochód za 5 tysięcy i od ręki go sprzedał, zamiast ładować 12 i sprzedać za 14.

Czego niby nie rozumiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz tendencji, przecież Twój wpis dotyczący tego auta to jeden z wielu :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 letnią bmke ktorą kilka lat temu przywiozłem zonie z niemiec za 3400.Opły1500,gaz 2700,lakiernik 3000,opony zima 1200,opony i felgi lato 2000,amory plyny paski klocki i takie tam pierdy jakies 1000,zalozenie alarmu 450.Akumulator 300,Nigdy nie przeliczałem ,ze jest warta moze ze 4 tys poprostu co trzeba było to zrobiłem.Musze poszukać koła...Hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tylko wystawić jakiś odtwarzacz CD i napisz, że wymieniłeś napęd, laser, masz na to rachunek;), przecież to kant.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym wy gadacie?

Bo ja o tym, że co innego kupi sobie auto do jeżdżenia i w niego ileś tam władować,

a co innego zainwestować równowartość auta w naprawy na miesiąc przed sprzedażą.

Skoro uważacie takie zachowania za normalne i to nie jest kant, to faktycznie nie ma o czym gadać,

tylko trzeba czym prędzej lecieć i łapać okazję póki jeszcze stoi, bo taka już się w życiu nie powtórzy,

żeby kupić tak odpicowaną beemkę w cenie samych części.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantula ,masz rację i nawet się z Tobą zgodze z wyjatkiem sytuacji losowych kiedy ktos na szybko sprzedaje mimo iz nie planował.Po prostu musi.Pzdr!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak go robił, to nie wiedział, że za miesiąc będzie musiał sprzedać? Przecież sam w to nie wierzysz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u nas handel używanymi autami każdy wie. Ale Ty musiałeś się wielokrotnie, osobiście naciąć na wyjątkowe sztrucle skoro aż tak Cię ta beema obchodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Rachfałek już trzęsie porami, że za swojego strucla garść drobniaków dostanie,

to będzie teraz opowiadał farmazony o inwestowaniu w 20 letnie wraki przed ich sprzedażą.

TVN kłamie, parantulla kłamie, wszyscy dookoła kłamią, tylko handlarz prawdę ci powie,

takich kurde dożyliśmy czasów, ech...

 

Nikt przy zdrowych zmysłach nie inwestuje w rupiecia, którego zamierza na dniach sprzedać

i tylko ostatni debil może uwierzyć w takie historyjki, a tu same Święte Mikołaje co prezenty obcym robią

oddając swoje wymuskane cacuszka po cenie kosztów części użytych do naprawy strucla. Szacun.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.