Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat marki-kolekcjoner

Brzmieniowo ten zestaw nie jest wart połowy tej kwoty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampan zestaw N80ES, E80ES i X777ES zszedł w dzień za bagatela 2400 euro, jak to możliwe, kto to kupuje?!?!?!

jeśli stan był idealny to normalne ceny

 

Brzmieniowo ten zestaw nie jest wart połowy tej kwoty

Z jakimi kolumnami sluchales takiego zestawu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat marki-kolekcjoner

Brzmieniowo ten zestaw nie jest wart połowy tej kwoty

No wlasnie...osobiscie stawialbym 1500 max.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekać licytacja nie długo się zakończy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekać licytacja nie długo się zakończy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ahhh 1s za pozno.. ehh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ośmiu licytujących

Siedmiu to zaprzyjaźnieni podbijacze

 

Być może, ale są chyba jakieś granice zdrowego rozsądku. Chociaż ta wartość kolekcjonerska, ah.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gdyby ktoś chciał odemnie za ten złom 200zł to bym go wyśmiał. Wyrzuciłem na smietnik ostatnio ten amplituner sprawny. Wartość soniczna tego cudaka dla mnie jest zerowa. Ludziom przewraca się w głowach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalicytuje to mnie jeszcze przebija ?

Czy sprzedający zadowoli się marnym 4500 pln

za tak unikatowy wręcz muzealny zestaw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to pikuś- tu jest dopiero hardcore:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was skąpcy to cena w Kopernikach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , raptem pięć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was skąpcy to cena w Kopernikach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cos mi tu wlasnie smierdzialo i zdaje sie, ze w tym roku obudzili sie handlarze z tamtej epoki. Pokazali i internet a ci natychmiast sprzedaja,..tylko, ze w latach 90' byla denminacja a ci wtedy spali.. i operuja mentalnie kopernikami..

Reasumujac jest smiesznie tanio..

Aha to teraz zacznie sie windowanie kopernikow kur..a?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten amplituner Radmor 5412 sprzedałem kiedys za chyba stowke, w miare sprawny tylko nieprzestrojony...o ja głupi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobalt został ponownie namagnesowany....... To jest prawie tak dobre jak mój zakup amplitunera onkyo kilka lat temu dla klienta który chciał postawić go sobie w retro urządzonym pokoju. Handlarz stwierdził że stan perfect bo ma wysokiej klasy fachowca który naprawia/przegląda sprzęt przed sprzedażą . Potencjometry nigdy nie trzeszczą bo (uwaga)....cytuję:.jego fachowiec uzupełnia grafit w potencjometrach.........

Po zakupie okazało się że uzupełniony "grafit" to szklanka wlanego do srodka plynu typu wd40 aż plytki plywały, koło kondensatora strojeniowego urwane i autentycznie związane drutem , zarówki oswietlenia każda inna w tym jedna samochodowa, kondensatory popuchnięte i masę innych kwiatkow ktorych usuniecie zajelo mi pół dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Darek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Jakis czas temu przeszedł zabiegi konserwacyjne w małej firmie specjalizującej sie w konstruowaniu lampowych wzmacniaczy audio, których celem była poprawa toru audio po przez wymianę „zmęczonych” czasem elementów półprzewodnikowych z zachowaniem największej dbałości o zastosowane elementy."

 

Czy należy to odczytać - była spalona końcówka mocy? W każdym razie był "upgrade" i kosztuje 1100 zamiast 600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywność polskich handlarzyn nie zna granic, nic nie napisać o uszkodzeniu i naprawie to mało, przedstawił to jako ulepszenie i zażądał o 500 zł więcej (pocieszające, że do negocjacji). Jak w tym kraju mieć zaufanie do kogokolwiek? Zgłosiłem do olx podejrzenie oszustwa, ciekawe czy będzie jakaś reakcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam że nie jestem handlarzem, nie znam osoby z ogłoszenia i nie mam nic wspólnego z ogłoszeniem,........ale jaka ma być reakcja OLX na takie bezpodstawne zgłoszenie??? jakie podejrzenie oszustwa? gdzie są dowody? na jakiej podstawie Pan stwierdził podejrzenie oszustwa? rozumiem że jest gorąco ale proszę o umiar w ferowaniu opinii gdyż osoba wywołana do tablicy moze zgłosić podejrzenie o przestępstwo zniewagi z art. 216 k.k i będzie kłopot

cum debita reverentia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekać licytacja nie długo się zakończy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Miałem kiedyś korektor z tego zestawu Radmora. Jak on pięknie zniekształcał muzykę... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam że nie jestem handlarzem, nie znam osoby z ogłoszenia i nie mam nic wspólnego z ogłoszeniem,........ale jaka ma być reakcja OLX na takie bezpodstawne zgłoszenie??? jakie podejrzenie oszustwa? gdzie są dowody? na jakiej podstawie Pan stwierdził podejrzenie oszustwa? rozumiem że jest gorąco ale proszę o umiar w ferowaniu opinii gdyż osoba wywołana do tablicy moze zgłosić podejrzenie o przestępstwo zniewagi z art. 216 k.k i będzie kłopot

cum debita reverentia

 

lol / przeczytać proszę najpierw co sam olx wyznacza za powód zgłoszenia - jest nim między innymi "podejrzenie oszustwa/oszustwo". skorzystałem ze swojego prawa do zgłoszenia podejrzenia oszustwa i tyle, niech oni oceniają czy to jest oszustwo czy nie. A te paragrafy brzmią jak z wezwania o zapłatę przedawnionej wierzytelności, oczywiście z zapisem, że to ostateczne wezwanie :-) I zapewniam, że kłopotów nie będzie, za to po próbie "ochrony" podejrzanych handlarzy, niesmak pozostaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten opis raz, drugi, trzeci...

Gdzie tu oszustwo, bo może czegoś nie widzę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz przeszedł zabieg konserwacyjny w celu poprawy toru audio ... "przez wymianę „zmęczonych” czasem elementów półprzewodnikowych"...

 

półprzewodnikowych, czyli diody,tranzystory... jak wiadomo, te elementy gdy są właściwie użytkowane nie "zmęczają" się za nadto :-). Zresztą zadałem sprzedającemu pytanie, i okazało się, że były wymieniane też jakieś rezystory, więc o czym to świadczy? Albo że sprzedający kompletnie nie ma pojęcia i próbuje te wady przedstawić jako zalety i uzyskać niemal dwukrotnie wyższą cenę, albo ma świadomość i próbuje w oczywisty sposób o...ć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to "handlarze" sami sobie "strzelają w stopę" tymi cenami z kosmosu, obniżka do odpowiedniego poziomu i sprzęt by pewnie schodził jak świeże bułeczki od piekarza a tak to "wisi" miesiącami o ile nie latami na różnych portalach ogłoszeniowych i gotówka jest zamrożona, no ale cóż chytry dwa razy traci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to "handlarze" sami sobie "strzelają w stopę" tymi cenami z kosmosu, obniżka do odpowiedniego poziomu i sprzęt by pewnie schodził jak świeże bułeczki od piekarza a tak to "wisi" miesiącami o ile nie latami na różnych portalach ogłoszeniowych i gotówka jest zamrożona, no ale cóż chytry dwa razy traci.

Ja mam nieco odmienne zdanie, uwazam bowiem, ze to celowy zabieg. To przygotowanie rynku do wysokich cen. Jesli sa absurdalne przez rok lub dluzej, to ludzie z czasem oswajaja sie. Przez ten czas, produkowane sa na forach ochy i achy.Po pewnym czasie, kazda nizsza cena wydawac sie moze dla niedoswiadczonych fanow audio okazja. Dzis przy tak rozwinietej globalizacji, zagranica rowniez patrzy na obsurd w polsce i winduje ceny a kiedyc przeciez bylo odwrotnie.

IMHO tak sie dzieje. To moje zdanie, nie zamierzam wdawac sie ew polemike dalsza na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jakaś forma oszustwa, naciągactwa. Niech się bujają latami z taką ceną.

Jeszcze nie wszyscy są tak pazerni i da się kupić cos normalnie od normalnego człowieka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy handlarz, nie jest możliwe ,żeby tyle sprzętu było w idealnym stanie - musi być grzebany. Odeślij wzmak i kup lepszy egzemplarz - te modele są dosyć często do kupienia

 

Zrobiłem jak doradziłeś, oddałem wzmacniacz wystąpiłem o zwrot i kupiłem taki sam w lepszym stanie co prawda w tym znowu trzeszczy tone defeat i balans, ale to kwestia wylutowania i wyczyszczenia więc to nie problem, naprawiać opłaca się wysokie modele, a nie wzmacniacz który kosztował 30 lat temu 1000DM... choć ten Hitachi i tak jest lepszy brzmieniowo od tych wszystkich niskich Denonów czy Marantzów co to stoją po kilka stów na alledrogo, a dźwiękowo są to suchary bez barwy i wypełnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz to w życiu nie jest suchar bez barwy, nigdy. Taki może być Denon albo Yamaha z lat 90.

Po prostu nie odpowiada Ci jego dźwięk albo nie wpasował się w system/akusykę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.