Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno w Hamburgu były po 450 ojro...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest szczyt: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  
To są monitorki z najniższej serii Magnata, w których sfajczone zapewne woofery wymieniono na inne, prawdopodobnie STX. Wystawione za 13000zł.
Ten model sprawny nienaprawiany wystawiony za 239zł nie znalazł nabywcy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A tu ostatnio był do wzięcia sansui 907 xr. Za ile? 18 tys? 10 tys?? Nie! Za ok 3600 zł :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, klecha napisał:

Niedawno w Hamburgu były po 450 ojro...

 

Tylko odbiór osobisty ? ale cena była bardzo fajna ? 

1 godzinę temu, McGyver napisał:

To już jest szczyt: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  
To są monitorki z najniższej serii Magnata, w których sfajczone zapewne woofery wymieniono na inne, prawdopodobnie STX. Wystawione za 13000zł.
Ten model sprawny nienaprawiany wystawiony za 239zł nie znalazł nabywcy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i to za szt. Masakra świat spada na psy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Audio.Japan napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A tu ostatnio był do wzięcia sansui 907 xr. Za ile? 18 tys? 10 tys?? Nie! Za ok 3600 zł :) 

Zamiast spedzac czas na forum lepiej wez porzadne korepetycje z matematyki

w ogóle z edukacja to Ty jestes na bakier, jesli dla ciebie 2018 rok to jest "ostatnio"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do matematyki każdy może sprawdzić ile to było 926 dolarów w 2018. Podpowiem że 1 USD wtedy to ok3.7 zł. Wystarczy pomnożyć. Dokładnie wychodzi 3426 zl. Ktoś ma tu problem z matematyką ale to nie jestem ja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Audio.Japan napisał:

Co do matematyki każdy może sprawdzić ile to było 926 dolarów w 2018. Podpowiem że 1 USD wtedy to ok3.7 zł. Wystarczy pomnożyć. Dokładnie wychodzi 3426 zl. Ktoś ma tu problem z matematyką ale to nie jestem ja

Ale to tak nie możesz sobie mieszać walut z dwóch różnych obszarów płatniczych 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Audio.Japan napisał:

Co do matematyki każdy może sprawdzić ile to było 926 dolarów w 2018. Podpowiem że 1 USD wtedy to ok3.7 zł. Wystarczy pomnożyć. Dokładnie wychodzi 3426 zl. Ktoś ma tu problem z matematyką ale to nie jestem ja

Nadawałbyś się na ministra finansów za rządów PO, albo eksperta do spraw handlu. Ty jesteś świetnym matematykiem tylko okłamujesz ludzi że mogą mieć coś w cenie jakiej podajesz, a potem milczysz gdy zaczyna się wymiana argumentów. Co z moją 707XR, czyżby cena 2400zł o jakiej pisałeś nie była realna ? A nawet 3400zł ? Nie chcesz zarobić 1 tys. zł za free ? Aha, nie da się bo wychodzi ponad 3400zł ?  No tak, "zapomniałeś" dodać że to cena dla każdego kto mieszka w Japonii, każdy inny płaci 3x więcej. Takie małe przypadkowe "przeoczenie"

 

2 godziny temu, McGyver napisał:

To już jest szczyt: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  
To są monitorki z najniższej serii Magnata, w których sfajczone zapewne woofery wymieniono na inne, prawdopodobnie STX. Wystawione za 13000zł.
Ten model sprawny nienaprawiany wystawiony za 239zł nie znalazł nabywcy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A będzie jeszcze drożej, inflacja... bo 2 lata temu wystawiali po 1900zł :))  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tak na serio to zwykłe oszustwo gospodarcze :) Taki model Magnat Professional HT-1LXT USA nie istnieje - wymyślony przez nich. Tabliczka usunięta z tyłu.  Jakim trzeba być bezczelnym, żeby aż tak próbować przekręcać ludzi, jeszcze żeby to grało ale to jest na najgorszych, najtańszych kolumnach, w syfiastej okleinie, gdzie trąci tandetą po dotknięciu a wysokotonowiec to zwykły chłam. Ciekawe co tam nawalili do środka, pewnie idąc po kosztach jakieś odpady budowlane, bo "Weight: 14.2kg 1sztuka."  a w oryginale ze 3x mniej.

Proponuję aby każdy kliknął przy tej aukcji w "zgłoś" na Allegro jako produkt nieoryginalny albo coś innego. Ciekawe czy zareagują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez don111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Audio.Japan napisał:

Co do matematyki każdy może sprawdzić ile to było 926 dolarów w 2018. Podpowiem że 1 USD wtedy to ok3.7 zł. Wystarczy pomnożyć. Dokładnie wychodzi 3426 zl. Ktoś ma tu problem z matematyką ale to nie jestem ja

 

10 minut temu, Bumpalump napisał:

Inflacja

Podatek

Cło

Wysylka

Kurs walut

 

audiofilek jest Bogiem handlu jego takie rzeczy nie dotyczą

2 lata to znowu nie jest tak dużo żeby była jakaś większa różnica niż te 500 zł tak że nie przesadzajmy .

W tej kwocie to już może być sprzęt nawiązujący walkę z konkurencją choć nie powiem że najlepszy .

4 minuty temu, don111 napisał:

No tak, "zapomniałeś" dodać że to cena dla każdego kto mieszka w Japonii, każdy inny płaci 3x więcej. Takie małe przypadkowe "przeoczenie"

Nie wierzę że koszty ściągnięcia wszelkie podatki to 200 % ceny urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam w takich tematach . Ale skoro nie wierzysz - to może sam zakup taki sprzęt w Japonii , ściągnij go legalnie lub nie i poinformuj wszystkich tu obecnych jak wygląda sprawa importu i jego kosztów z Kraju Kwitnącej Wiśni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, margaryna85 napisał:

 

2 lata to znowu nie jest tak dużo żeby była jakaś większa różnica niż te 500 zł tak że nie przesadzajmy .

W tej kwocie to już może być sprzęt nawiązujący walkę z konkurencją choć nie powiem że najlepszy .

Nie wierzę że koszty ściągnięcia wszelkie podatki to 200 % ceny urządzenia.

A jak dulary trzeba kupować na ''black market '' to tyle wyjdzie , jak samochodziarze zobaczą że na ''sansujach''  taki biznes pewnie co drugi samochód z Japonii będzie miał jedynie słuszną nalepkę* i cenę razy trzy 

* sansuj 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Leo1973 napisał:

Rzadko się wypowiadam w takich tematach . Ale skoro nie wierzysz - to może sam zakup taki sprzęt w Japonii

Problem w tym że nie chciał bym go nawet za darmo . Mówię jak najbardziej szczerze . Nie mam miejsca w domu na stare sprzęty rtv agd . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinni wszyscy wrócić do sedna wątku - i pokazywać znaleziska na portalach aukcyjno - informacyjnych - bez zbędnych komentarzy nie wnoszących nic do tematu. A to czy ten lub inny chce handlować za tyle czy jeszcze więcej - to jego sprawa. To "On" będzie się z tym bujał miesiącami albo i dłużej . No i będzie "ofiarą " komentarzy na różnych forach.Ale to może w innym wątku....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już były nomosy, audio-extasy na alledrogo z cenami z kosmosu tak były i zdechły konta po zawieszane tak samo będzie z tymi oszustami retrospekcji, dzięki głównie takim sklepom retro audio których się namnożyło ostatni laty te stare graty mają teraz ceny x3 oczywiście swoje trzy grosze dorzucili naganiacze z klubików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie jest problem ? Trzymając się prostej zasady - nie sprawdzone - nie kupione - nie ryzykuję niczym . No chyba ,że bólem brzucha - ... ze śmiechu. A naiwni niech się uczą na błędach innych - jeśli nie - to zapłacą dużo za byle co. Sam nie raz za łebka  się naciąłem . Dlatego zasada zapisana wyżej ma u mnie wielkie zastosowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, margaryna85 napisał:

Nie wierzę że koszty ściągnięcia wszelkie podatki to 200 % ceny urządzenia.

To nie kwestia wiary, w uproszczeniu: kwota zakupu + 550 USD wysylka x 1.3 (podatki i clo) x 3,8 (kurs USD/PLN) = cena sprzetu w polsce.

 

I z audiofilkowych 3600 robi sie 7200, po co tak klamac ludziom w oczy, to czy warto , nie warto kazdy moze ocenic sam, ale ciagle manipulowanie cenami to juz zalosne sie robi.

czy ja chodze po tematach i pisze ze sprzetu X nie wzialbym za darmo?

 

z ciekawosci musze chyba wejsc na jakies forum porsche i poczytac czy tam wojny nie ma o ceny aut w japonii, przeciez takie Porsche 993 Turbo GT2 w japonii jest 2x tansze niz w europie wg audiofilkowej matematyki, mimo to chetnych nie brakuje na auta sprowadzane z JP

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, don111 napisał:

to zwykłe oszustwo gospodarcze ? Taki model Magnat Professional HT-1LXT USA nie istnieje - wymyślony przez nich. Tabliczka usunięta z tyłu.  Jakim trzeba być bezczelnym, żeby aż tak próbować przekręcać ludzi

Łżą w żywe oczy, w aukcji napisane że "wszystko oryginał", a woofery wymienione na prawdopodobnie STX. 
No i "maskownic brak" bo woofer za duży, nie wszedł w podfrezowanie więc jest ordynarnie na wierzchu przykręcony i wystaje, dlatego maskownic nie da się założyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofilek jak taki eksper handlowy to moze mi sprowadzisz M2 z Japonii, 180tys daje za 2017-2018r z przebiegiem do 50tys, ile zarobisz na tym to mnie nie interesuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leo1973 napisał:

Czyli powinni wszyscy wrócić do sedna wątku - i pokazywać znaleziska na portalach aukcyjno - informacyjnych - bez zbędnych komentarzy nie wnoszących nic do tematu.

O to to !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kiedyś chorowałem na TLC Classic 2.
Już dawno mi przeszło chociaż baza do modernizacji wspaniała. Porządne obudowy, dobry woofer na podwójnym układzie magnetycznym. Średniotonowy 13/40/3 również z podwójnym układem magnetycznym zasługiwał na duuuużo lepszy tweeter. Słuchałem ich i oprócz góry to reszta brzmiała bardzo ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cena za modyfikacje . Wzmacniacz musisz sam sobie kupić ? Czy warto nie wiem może kiedyś oddam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, margaryna85 napisał:

To jest cena za modyfikacje . Wzmacniacz musisz sam sobie kupić ? Czy warto nie wiem może kiedyś oddam .

Tylko poproś by tej głupoty Ci nie popełnili:

Cytat

- Dodanie obciążenia na wyjścia głośnikowe (zapobiegają uszkodzeniu transformatorów głośnikowych i lamp mocy. Zalecane zwłaszcza w układach SE)

 Rozwiązanie "dummy load" pogarsza jakość dźwięku, powoduje rozjazd impedancji znamionowej dołączonych kolum głośnikowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Grutka napisał:

co w ogóle sądzicie  o tym sinus audio?

Sinus Audio jest OK. 

 

25 minut temu, Grutka napisał:

Tego yaquina

MC100B niespecjalnie mi się podoba, zarówno niemodyfikowany jak i modyfikowany. Bewitch jest dużo lepszy.

4 minuty temu, Grutka napisał:

czyli nie opłaca się 

Modyfikacja jak najbardziej może być tyle realnie warta. Sęk w tym, by modyfikować "obiekt" który jest tego wart. 
Jaki masz budżet na wzmacniacz? Może uda się coś podpowiedzieć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, AudioAddicted napisał:

Tylko poproś by tej głupoty Ci nie popełnili:

Właśnie rzecz w tym że przygodę z bańkami dopiero rozpocząłem . Obecny wzmacniacz pasuje mi już w oryginale . Problem z modem jest taki że jak już Ci wróci taki wzmacniacz to już musi się podobać ? Podobnie jak z recenzjami sprzętu audio każda udana .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grutka napisał:

Oooooo dzięki,  widać że znacie się na rzeczy,  ja myślałem że to 2 tysie za wzmacniacz,  czyli nie opłaca się 

Czytajcie ze zrozumieniem ?

 

Na aukcji wyraźnie napisane:

"Cena usługi i części jest podawana po uzgodnieniu szczegółów modyfikacji."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, McGyver napisał:

MC100B niespecjalnie mi się podoba

Mi podobnie . Nie chcę wrzucać wszystkiego do jednego worka ale trochę się zraziłem do kt88  przez ten wzmacniacz . Chociaż mocy nie można było odmówić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.