Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

Idiotyczna praktyka podawania cen kolumn za sztukę. Może jeszcze zaczną podawać ceny butów za sztukę?

Albo niech sprzedadzą 1 sztukę. Są i tacy co wolą mono ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bumpalump napisał:

3300km nawet dieslem co pali 6l/100 to sporo kasy a nikt 40godzin a aucie za frajer nie spedzi

Tak, bo sansuje są wyłącznie osobście dowożone taksówkami nawet z antypodów. Równie dobrze można twierdzić że wysłanie pocztówki z Sanoka do Szczecina powinno kosztować z 1000zł bo paliwo kosztuje i nikt za darmo nie poprowadzi auta ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jacchusia napisał:

Wrzuć do koszyka 2szt. okazja znika ?

 

4 godziny temu, LJ3 napisał:

Czy to nie to samo jest?

Tak, u mnie cena za parę. Za sztukę wychodzi ok. 1750. Obecnie najtańsze nowe, które widziałem to 998 euro + dostawa do Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, audiofilek4 napisał:

i dalej język nienawiści i zawyżanie wszystkich opłat,  żeby się wpasować w ten tok to co sądzisz o wpływie soli na sprzęt audio?  

Ble ble ble, ble ble ble.... I z dala od tematu. Nic nie jest zawyżone. Jak masz tańsza opcję to wskaż serwis który wyśle paczkę > 30kg taniej. Jest mnóstwo chętnych na Sansui, czekamy na informację od jednego z was, bo chcemy kupić tanio z Japonii.

Jak nie masz tańszej opcji to znaczy że pomawiasz forumowiczów o zawyżanie cen i oszukiwanie, a sam oszukujesz i siejesz dezinformację. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

Idiotyczna praktyka podawania cen kolumn za sztukę.

Czysto teoretyczne pytanie. Zgodnie z prawem, czy sklep może odmówić sprzedaż jednej sztuki, gdy cena jest wskazana za 1 sztukę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, don111 napisał:

Odpowie któryś z was czy nadal tylko będzie trajkotać jak katarynki, bez konkretów? 

W nowszym sprzęcie to przynajmniej są jakieś ustalone ceny. Wygórowane czy nie to już inna sprawa. Jak model jest wysprzedawany bo wchodzi nowszy zobaczysz ceny w necie. Z vintage to tylko pozostaje ufać paru zapalencom, fanom lub naganiaczom i ich fanaberią na temat ceny. A jak ktoś znajdzie taniej to atak. Parę lat temu prY dobrej reklamie esów nie widziałem 770 poniżej 2-2,5 k zł. Brak zmianek na forum i za 1,5 k zł nikt nie chce kupić. Ciekawe dlaczego. Powiem Ci. Parę ładnych lat temu choć nie byłem Jeszcze na forum to zawsze jak chciałem się czegoś dowiedzieć to na samej górze wyszukiwarki było z audiostereo opis lub wątki. Dużo ludzi czerpie wiedzę z tego forum. A paru ludzi robi ich w walą dla czego? Jakieś idei? Zysku? Poprawienia samo oceny bo jak już się ma bo kupiło? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, margaryna85 napisał:

Parę lat temu prY dobrej reklamie esów nie widziałem 770 poniżej 2-2,5 k zł. Brak zmianek na forum i za 1,5 k zł nikt nie chce kupić.

Niepopularny vintage to prawdopodbnie ciekawy temat: dobrze grające, niezbyt popularne modele z dobrymi instrukcjami serwisowymi. Nie jestem pewien tylko, czy można mieć wszystko na raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ivan Nikitin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, McGyver napisał:

Tak, bo sansuje są wyłącznie osobście dowożone taksówkami nawet z antypodów. Równie dobrze można twierdzić że wysłanie pocztówki z Sanoka do Szczecina powinno kosztować z 1000zł bo paliwo kosztuje i nikt za darmo nie poprowadzi auta ?

A wysylka myslisz ze ile bedzie kosztowala, 30zl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Sansui jest nieznane i niepopularne a kupują je napaleńcy co przepłacają. Ich strata.

Ale schodzimy z tematu. Prosimy o informację nt taniego sprowadzenia z Japonii. 

15 minut temu, margaryna85 napisał:

Z vintage to tylko pozostaje ufać paru zapalencom, fanom lub naganiaczom i ich fanaberią na temat ceny. A jak ktoś znajdzie taniej to atak. 

 

Super że znalazłeś tak tanio te Sansui - jak zobaczyłem stronkę to chciałem cały sklep wykupić, tak tanio !!

Już chciałem brać ale tu nagle info że koszty wysyłki wyższe od ceny sprzętu i jeszcze jakieś podatki trzeba zapłacić. Błagam, pomóżcie :))))))) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, audiofilek4 napisał:

i dalej język nienawiści i zawyżanie wszystkich opłat,  

To może podaj, proszę, jakie są te nie zawyżone opłaty jak prosił Don111? Ja tez chętnie skorzystam, bo stosując Twoją drogę myślenia najprawdopodobniej  przepłacałem do tej pory ? Widzisz, bardzo dużo piszesz o tym, jak to zawyżone ceny są, ale konkretów żadnych nie podajesz niestety. więc jak tutaj Ci wierzyć?

56 minut temu, audiofilek4 napisał:

  żeby się wpasować w ten tok to co sądzisz o wpływie soli na sprzęt audio?  

Polecam powrót do szkoły na lekcje chemii.

Miedź wchodzi w reakcję w środowisku gdzie jest duże stężenie NaCl. Lub raczej środowisko oddziałuje na miedź. To pierwsze.

Raczej nie zaszkodzi żadnemu sprzętowi (ale też zdecydowanie  nie pomoże) 3 miesięczna podróż statkiem w dużej wilgotności i stężeniu wspomnianego NaCl.  To drugie.

Natomiast jeżeli sprzęt stał kilka / naście lat w takim środowisku, to zupełnie inna historia i tutaj wpływ będzie widoczny. Podobnie szkodliwym środowiskiem dla miedzi były kiedyś okolice np. Tarnobrzega i tamtejszej kopalni siarki - tak, jak każdej innej. To trzecie.

Ale wracając do wysyłki statkiem - kiedyś już, nie tak dawno był podawany  (chyba nawet przez Ciebie) przykład super z JP  oferty i tego przecież można statkiem , że taniej itp.

Otóż zapytałem się portalu aukcyjnego, który to wystawiał, czy są w stanie zlecić wysyłkę nie samolotem, jak to maja w std tylko drogą morską - odpowiedź była, że nie. Tak więc jeżeli nie masz zaprzyjaźnionego kogoś, kto tam Ci ogarnie sprawę i będzie popylał po nabrzeżu z 30+ kg paczką, to raczej słabo to widzę.

Ale wrócę do początku mojego posta, zadając i podpisując się ponownie pod pytaniem Don111 - podziel się kontaktami, jeżeli takie masz. Chętnie bym kupił sobie Onkyo M510 lub 588...albo Luxmana M05 / 06.. lub cokolwiek, skoro tak tanio można.

Jeżeli nie chcesz się dzielić kontaktami -  ok, rozumiem : nie znamy się itd. itp.

Ale w takim razie.... może za drobną acz godziwą opłatą ogarniesz sprawę bez dzielenia się Twoimi kontaktami?

Daj znać, jakby co ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bumpalump napisał:

A wysylka myslisz ze ile bedzie kosztowala, 30zl?

Nie. Trzy złote i trzydzieści groszy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Samcro napisał:

Ale może za drobną acz godziwą opłatą ogarniesz sprawę?

Nie wiem czy audiofilek ściąga a nawet jeżeli to czy ściągnie ale rozumiem że już koledzy z klubu za godziwą opłatę nie sprzedają skoro nie chcesz od nich kupić? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylka z rosji DHL to 1050zl+10%clo+10%NDS + 0.15% oplaty przygotowawcze 

2200 euro wzmacniacz  + 250 euro wysylka = 2450 + nds = 2695 + clo = 2964 x 4.25 euro w sprzedaży = ok 12tys

Tylko trzeba pamietac ze to nie jest sprzet ktory jest dostępny zawsze i wszedzie, czekajac na najtansza oferte mozna sobie czekać kilka lat, w polsce ostatnia taka alfa byla za 14tys, majac wybór biore ta z polski...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bumpalump napisał:

polsce ostatnia taka alfa byla za 14tys, majac wybór biore ta z polski.

Mając tyle na wzmacniacz biorę taką lampę ze do końca życia będę miał uszy naświetlone ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, audiofilek4 napisał:

podając takie abstrakcyjne minimalne stawiki idziesz idealnie droga naganiaczy także szkoda polemiki.

ponadto kolega się rozpędził z tym zgłaszaniem- idąc tym tropem z klubu zniknie 3/4 postów przed sprzedażowych ?  

I bardzo dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, margaryna85 napisał:

Mając tyle na wzmacniacz biorę taką lampę ze do końca życia będę miał uszy naświetlone ?

Ty tak, ja nie ?

nie ma jednego slusznego wyboru w zadnej dziedzinie życia, wybieramy inne kobiety, inne samochody i to samo dotyczy sprzetu audio, po co na sile przekonywać ludzi ze dokonali zlego wyboru?

na moj wybor nikt absolutnie nie mial wplywu, moje pieniądze, moj wybor i moje szczescie ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, margaryna85 napisał:

Nie wiem czy audiofilek ściąga a nawet jeżeli to czy ściągnie ale rozumiem że już koledzy z klubu za godziwą opłatę nie sprzedają skoro nie chcesz od nich kupić? 

Sam sobie kupuję.  

Ale skoro można taniej niż oficjalnie -  jak twierdzi audiofilek, to chciałbym skorzystać i oszczędzić, bo może tyle lat żyłem w błędzie... a zaoszczędzone ….hm …. bike na wiosnę mi się marzy ? 

LWG!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze z perspektywy czasu jest to ze bylem kiedys taki jak wy, przypadkiem trafilem do Piotra odebrac jakis sprzet na serwis, wowczas nie mialem nawet pojecia ze ktos w walbrzychu ma sansui, jak posluchalem to juz odwrotu nie bylo, publicznie na obu forach mialem odwage przyznac sie ze kiedys pisalem glupoty.

A fakt ze przez moje rece przeszło kilka tysiecy wzmacniaczy a wybrałem sansui tez o czyms swiadczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bumpalump napisał:

A fakt ze przez moje rece przeszło kilka tysiecy wzmacniaczy a wybrałem sansui tez o czyms swiadczy

Gdzieś widziałem już ten kit. Aha!! Tak samo zachwalales sony 830 es jak chciałeś wcisnąć za 4 tysiące. Sorry ale w świetle faktów to nic nie znaczy:))

Sansuj to twój wybór. Taki sam jakim był ten hahajend sony. Nie oznacza że to najlepszy sprzęt na świecie ani że to najlepszy sprzęt w swojej cenie 

Godzinę temu, margaryna85 napisał:

Jeszcze na forum to zawsze jak chciałem się czegoś dowiedzieć to na samej górze wyszukiwarki było z audiostereo opis lub wątki. Dużo ludzi czerpie wiedzę z tego forum. A paru ludzi robi ich w walą dla czego? Jakieś idei? Zysku? Poprawienia samo oceny bo jak już się ma bo kupiło? 

Dla zysku. Jedyna odpowiedz. Teraz jednak wiadomo w jakich cenach tre graty skupują. Widzę przykład sansui 907 limited za ok 8 tys juz wytłumaczony? Przecież ten sprzedający musiał trez sprowadzić. A jednak nie wyszło mu 12 tys kosztów! Sprzedawał w cenie kupna w Japonii. Rozumiem jednak że przykład bolesny dla niektórych. No cóż...skończyły się czasy wciskania kitu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Samcro napisał:

bike na wiosnę mi się marzy ? 

LWG!

I to rozumiem ? lepiej wydane pieniądze niż ściąganie tych staroci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Audio.Japan napisał:

Tak samo zachwalales sony 830 es jak chciałeś wcisnąć za 4 tysiące

Po 1 pokaz dowody

Po 2 rozbraja mnie twoja logika

Jakie trzeba miec IQ zeby myslec ze ktos kupuje sprzet za 3k, uzytkuje go 3 lata! I robi to w celach zarobkowych. Jesli dla ciebie "zarobek" 200zl w ciagu 3 lat to sposob na biznes to ja nie mam pytań 

Poczatkowo chcialem za niego dostac 3200zl, a sprzet sprzedałem po kompletnym serwisie i dawalem 2 lata gwarancji, no handlarz medalista ze mnie...jestes zwyklym kretaczem i manipulatorem, inaczej cie nazwac nie mozna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nowe wypowiedzi ludków anty-Sansui ale jakoś brak wskazania taniego zakupu w Japonii. Tego się można było spodziewać po mąciwodach. Dużo kraczą ale zero konkretów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraża mnie twoja logika. Gdzie ja napisałem w kontekście twojego sony 830 es że był kupiony na handel?? Bo ja nie widzę tego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli dla ciebie sony 830 es jest bezkonkurencyjny do 3 tys to nie mam pytań. Wiele razy było o tym że kiedyś nim naganiacze nie zajeli sie tym sprzetem chodziły po 1.5 tysiąca a i tak to było za dużo. No ale dumny dopisek w poście na elektrodzie cyt "przez moje ręce przeszło mnóstwo sprzętu w różnej cenie". Tak. Fakt. Przerzuciles mnóstwo sprzętu. Ale i tak byłbyś ostatnia osobą która bym się radził jaki sprzęt wybrać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"od zawsze" chciałem mieć ten polski wyrób, ale to jakiś strasznie sponiewierany egzemplarz, chyba niewart ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Audio.Japan napisał:

Poraża mnie twoja logika. Gdzie ja napisałem w kontekście twojego sony 830 es że był kupiony na handel?? Bo ja nie widzę tego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli dla ciebie sony 830 es jest bezkonkurencyjny do 3 tys to nie mam pytań. Wiele razy było o tym że kiedyś nim naganiacze nie zajeli sie tym sprzetem chodziły po 1.5 tysiąca a i tak to było za dużo. No ale dumny dopisek w poście na elektrodzie cyt "przez moje ręce przeszło mnóstwo sprzętu w różnej cenie". Tak. Fakt. Przerzuciles mnóstwo sprzętu. Ale i tak byłbyś ostatnia osobą która bym się radził jaki sprzęt wybrać. 

Zauwaz ze juz jak ja szukalem tego sonego to ceny byly wysokie, koniec koncow musialem go kupic w DE bo u nas zaledwie raz na jakis czas sie pojawial

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bumpalump napisał:

Zauwaz ze juz jak ja szukalem tego sonego to ceny byly wysokie, koniec koncow musialem go kupic w DE bo u nas zaledwie raz na jakis czas sie pojawial

I pamiętam ile dałeś. Zauważ że ceny tego samego sprzętu są różne dla fanów i dla reszty ludzi. Swoją drogą na twoim miejscu bym poczekał może czasy prosperity na esy wrócą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 555ES z sentymentu i 557ESD ktorego uzywam jakk transport.

Co do cen dla fanow, ceny sa rozne, dla mnie to jest wyczerpana dyskusja, taki sprzet to nie mleko ktore gdy w tesco bedzie za drogie to pojde do kauflandu, juz pisalem, czekajac na okazje mozna czekac latami, jak ktos chce konkretny model to kupuje bez wzgledu na yo czy cena jest 500zl za wysoka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.