Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w obecnym swiecie jestes "czarowany" z kazdej strony,wiec nie wiem skad te oburzenie Bazotrutem.

czlowiek z ogromna wiedza,doswiadczeniem,na tym forum jest zaledwie pare osob ktore maja podobna wiedze,doswiadczenie.

ty i koledzy do nich nie nalezycie,i nigdy nalezec nie bedziecie.

a zeby jego oceniec i komentowac,to wpierw musielibysci dojsc do tego punktu,w ktorym ON jest teraz.

ale to nie nastapi nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, MariuszZ. napisał:

Jeżeli korzystasz z aplikacji Alle to kliknij <share, wybierz notatnik i masz link w "schowku" skąd można już wkleić do odnośnika ?

Nie jest problemem brak możliwości pobrania linku (choć rzeczywiście nie da się tego zrobić, bo nie ma "share"), lecz tytuł aukcji, opis odtwarzacza, brak zdjęcia i do tego wszystkiego- precyzyjnie wyliczona cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, tomek7776 napisał:

w obecnym swiecie jestes "czarowany" z kazdej strony,wiec nie wiem skad te oburzenie Bazotrutem.

czlowiek z ogromna wiedza,doswiadczeniem,na tym forum jest zaledwie pare osob ktore maja podobna wiedze,doswiadczenie.

ty i koledzy do nich nie nalezycie,i nigdy nalezec nie bedziecie.

a zeby jego oceniec i komentowac,to wpierw musielibysci dojsc do tego punktu,w ktorym ON jest teraz.

ale to nie nastapi nigdy.

Nie jest kwestią czy jesteśmy czarowani....tylko czy się dajemy tym czarom omamić..;)

Słuchaj powiem bez ogródek...jesli człowiek którego tak nobilitujesz ma wiedze i doświadczenie...to dlaczego oferuje coś co nie ma absolutnie żadnego wpływu na nic...jakbyś gumową lalke z sexshopu postawił na swoich kolumnach to tez nie zagra lepiej....ale i tak ona da ci wiecej bo można sie przy niej wieczorem odprężyć...w dodatku np..takie coś jak kondycjoner masy nie istnieje w obiegu technicznym...nikt kto ma szacunek do fizyki i rzetelnej inżynierii...nie podpisze sie pod tym...więc skoro on to oferuje ludziom to sam sie dyskredytuje..oczywiscie jest on guru może w srodowisku skrajnie audiofilskim...ale ja nie należe do zadnej sekty i nie zamierzam ?

Nigdy nie dojde do tego punktu co ten Pan poniewaz nie mam zamiaru robić ludzi w h*ja...tak po prostu...to sie bierze z wychowania w dumu ..zwykła sprawa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje zycie wyglada tak,wstajesz rano,i juz jestes robiony w h,,,,i tak przez caly dzien,dymaja cie na prawo i lewo,,,,w kazdej czynnosci ktora wykonujesz,czy to w sklepie,czy na stacji benzynowej ,czy wlaczasz radio,tv,caly czas.

i nie musie sie irytowac,ze do poziomu Bazodruta nie dotrzesz,

jak juz pisalem za wysokie progi.

napisales w swoim profilu

O mnie

hobby elektronika muzyka,skladanie wzmacniaczy,kolumn

posiadam cd sony,wzmacniacz i kolumnywlasne,tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

i nie tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek7776 napisał:

a zeby jego oceniec i komentowac,to wpierw musielibysci dojsc do tego punktu,w ktorym ON jest teraz.

Nie lubię o kimś rozmawiać bez tej osoby , ale Tomek , tak na szybko przejrzałem listę Noblistów i Bazodruta na niej nie ma / może jakieś niedopatrzenie ? / , więc z tą gloryfikacją nie przesadzajmy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

 

hobby elektronika muzyka,skladanie wzmacniaczy,kolumn

posiadam cd sony,wzmacniacz i kolumnywlasne,tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

i nie tak zostanie.

Łoo Panie...no tak napisałem to piekne hobby chyba nei ma w tym nic złego..?:) Mówisz że tak zostanie...żle mi zyczysz bym tkwił w miejscu..? Skąd taka nienawiść ?

Tak jesteśmy dymani...ale na pewne dymanie (podatki) mamy ograniczony wpływ...lecz mamy tego świadomość wtedy można próbowac na to wpływać i zmieniac swoją rzeczywistość..natomiast firma Drut mnie nie wydyma..na to mam wpływ...a Pan Wiesław audio guru może dymac tylko frajerów...którzy kompletnie nie rozumieją w jaki sposób to sie dzieje że są dymani...ty masz tylko taki problem że nie masz świadomości...oderwałeś sie od rzeczywistości ...to nei jest dobrze bo w końcu jesteś polakiem ..moim rodakiem..wolałbym żeby moi rodacy byli ludzmi mądrymi ..osiągali w życiu jak najwięcej i nei dawali się dymać..więc może kiedyś przemyślisz i będziesz już swiadomy ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie lubię o kimś rozmawiać bez tej osoby , ale Tomek , tak na szybko przejrzałem listę Noblistów i Bazodruta na niej nie ma / może jakieś niedopatrzenie ? / , więc z tą gloryfikacją nie przesadzajmy ?

hehe,a kogo tam znalazles?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz przy dymaniu jesteśmy. Wpadlem dzis przypadkiem na Musical Fidelity Nu Vista 800, sprzet za 50tys zl a w srodku co mamy? Badziewne jamicony...myslalem ze to cos ze wzrokiem mam bo w pracy na nocce bylem, ale sprawdziłem po poludniu i to nie byl sen.

url=https://naforum.zapodaj.net/0d141c8060b1.jpg.html]0d141c8060b1.jpg[/url

Ah te nowe hi-endy, i pozniej zdziwienie ze pierwszy lepszy 30 letni wzmacniacz za 5tys gra lepiej od tego współczesnego za 10x wieksza kwote

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, front247 napisał:

Łoo Panie...no tak napisałem to piekne hobby chyba nei ma w tym nic złego..?:) Mówisz że tak zostanie...żle mi zyczysz bym tkwił w miejscu..? Skąd taka nienawiść ?

Tak jesteśmy dymani...ale na pewne dymanie (podatki) mamy ograniczony wpływ...lecz mamy tego świadomość wtedy można próbowac na to wpływać i zmieniac swoją rzeczywistość..natomiast firma Drut mnie nie wydyma..na to mam wpływ...a Pan Wiesław audio guru może dymac tylko frajerów...którzy kompletnie nie rozumieją w jaki sposób to sie dzieje że są dymani...ty masz tylko taki problem że nie masz świadomości...oderwałeś sie od rzeczywistości ...to nei jest dobrze bo w końcu jesteś polakiem ..moim rodakiem..wolałbym żeby moi rodacy byli ludzmi mądrymi ..osiągali w życiu jak najwięcej i nei dawali się dymać..więc może kiedyś przemyślisz i będziesz już swiadomy ?

ps.

Nie wstaje rano...zazwyczaj około 10 -11 ...a kasa sie sama robi ?

ja i nienawisc?z kims mnie pomyliles.

ja wstaje miedzy 6a 7,i mi to bardzo pasuje.a na swoja kase ciezko pracuje.

i zeby nie bylo,,,niczego ci nie zazdoszcze.i nie zamienilbym swojego zycia,na zadne inne.

co do Bazodruta ,mam swoje niezmienne zdanie.bardzo pozytywne,z wielkim szacunkiem dla jego osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba od poczatku epoki używają jamiconów..mysle że to nie ma dużego wpływu..;) Jest gdzieś test porównawczy na innym forum łącznie z mierzeniem charakterystyk oraz innych parametrów  różnych kondensatorów elektrolitycznych...jamicony w czołówce wypadły...;)..Jak znajde to wrzuce 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bumpalump napisał:

Jak juz przy dymaniu jesteśmy...

myslalem ze to cos ze wzrokiem mam bo w pracy na nocce bylem, ale sprawdziłem po poludniu i to nie byl sen.

Mariusz, to koszmar! ?

Ale nie jest tak źle , to zielone te lepsze Jamicony ?

A jakie rozmiary , hmmm no no jest moc jest wrażenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomek7776 napisał:

ja i nienawisc?z kims mnie pomyliles.

ja wstaje miedzy 6a 7,i mi to bardzo pasuje.a na swoja kase ciezko pracuje.

i zeby nie bylo,,,niczego ci nie zazdoszcze.i nie zamienilbym swojego zycia,na zadne inne.

co do Bazodruta ,mam swoje niezmienne zdanie.bardzo pozytywne,z wielkim szacunkiem dla jego osoby.

Nic nie pisałem o twojej pracy

nic nie pisałem że ty czegoś zazdroscisz

nic nie pisałem o tym kogo ty cenisz lub uwielbiasz

Powinieneś jeszcze czytać posty i je starać się zrozumieć by twóje odpowiedzi miały kontekst..ale to przyjdzie z czasem ? miłego dnia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, front247 napisał:

Nic nie pisałem o twojej pracy

nic nie pisałem że ty czegoś zazdroscisz

nic nie pisałem o tym kogo ty cenisz lub uwielbiasz

Powinieneś jeszcze czytać posty i je starać się zrozumieć by twóje odpowiedzi miały kontekst..ale to przyjdzie z czasem ? miłego dnia ?

mysle ,ze sam powinienes dokladnie czytac,albo zaczac sie porzadnie wysypiac,lub tez pisac na forum bedac w pelni sil umyslowych,

 

zacytuje to co napisales do mnie

 

Łoo Panie...no tak napisałem to piekne hobby chyba nei ma w tym nic złego..?:) Mówisz że tak zostanie...żle mi zyczysz bym tkwił w miejscu..? Skąd taka nienawiść ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bumpalump napisał:

Ale to nadal jamicon ?

Mariusz , spokojnie to tak ma być. Idziesz do salonu po wzmaka za 50k i co ? Masz na nim grać do końca życia?

Nie! 

Musisz go wymienić za rok czy dwa żeby być trendy a do tego czasu nie zdąży się zepsuć ?

4 minuty temu, margaryna85 napisał:

Jak tak czytam o dymaniu to dotarło do mnie  że dawno nie dymałem ?

No to ból...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomek7776 napisał:

hehe,a kogo tam znalazles?

Parę fajnych postaci którzy coś naprawdę znaczyli dla nauki . Ponieważ w ubiegłym roku pojeździłem trochę po Polsce i byłem u osób uznanych w kręgach audio , nauczyłem się jednego , nie istnieje w tym świecie pojecie guru. Owszem , wiedza polegająca na wieloletnim osłuchaniu i przewaleniu mnóstwa sprzętu , akcesoriów ogromna , ale to nie oznacza wcale , ze dźwięk prezentowany przez systemy stojące u Nich to mój dźwięk. I właśnie To powtarzali wszyscy , nie liczy się marka , " legenda" , waga , opnie na forach , cena , tylko To co słyszysz, a cała sztuka polega na szukaniu tak długo, aż z pojedynczych klocków złożysz cały set. I tu niestety marketing prezentowany przez firmę Bazodrut / kabel zmiękczy ....itd./trochę odstaje od założeń tych osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele wiesz o P Wieslawie.

i nie za bardzo mi sie chce wchodzic w polemike z osobami,ktore same nie osiagnely tego co P. Wieslaw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena bardzo atrakcyjna tym bardziej, że do negocjacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tomek7776 napisał:

mysle ,ze sam powinienes dokladnie czytac,albo zaczac sie porzadnie wysypiac,lub tez pisac na forum bedac w pelni sil umyslowych,

 

zacytuje to co napisales do mnie

 

Łoo Panie...no tak napisałem to piekne hobby chyba nei ma w tym nic złego..?:) Mówisz że tak zostanie...żle mi zyczysz bym tkwił w miejscu..? Skąd taka nienawiść ?

Jeszcze męczysz bułe...? uff...myślałem że temat zakończony...zrób sobie ciepłe mleko..wyluzuj ..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomek7776 napisał:

niewiele wiesz o P Wieslawie.

i nie za bardzo mi sie chce wchodzic w polemike z osobami,ktore same nie osiagnely tego co P. Wieslaw

To po kiego grzyba w ogóle piszesz?! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tal napisał:

Myślę, że cena bardzo atrakcyjna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stary dobry W170S visatona...szczerze to byłem w szoku jak kiedys przeczytałem test tych kolumn że zgarneły aż tak dobre noty...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla majsterkowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomek7776 napisał:

no widzisz,,,,nawet tego nie jestes w stanie zrozumiec.

...jeśli to było w moim kierunku to aż nadto rozumiem kuglarstwo i gusła Pana Wiesia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, front247 napisał:
15 minut temu, Tal napisał:

Myślę, że cena bardzo atrakcyjna tym bardziej, że do negocjacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stary dobry W170S visatona...szczerze to byłem w szoku jak kiedys przeczytałem test tych kolumn że zgarneły aż tak dobre noty...;)

Nie generalizując, bo zapewne prezentują ponad przeciętny poziom w swojej klasie to obawiam się jednak, że to kolumny przejściowe, a nie docelowe.   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomek7776 napisał:

a zeby jego oceniec i komentowac,to wpierw musielibysci dojsc do tego punktu,w ktorym ON jest teraz.

ale to nie nastapi nigdy.

Oczyma wyobraźni zobaczyłem pomnik Pana W. z podświetleniem LED i grupką wiernych czcicieli na kolanach z rękoma złączonymi jak do modlitwy. Proponuję zimny prysznic i szklankę zimnej wody, tak dla ochłody :-))) Bo co, jak co, ale znalezienia się w ( jak to opisujesz ) " punkcie, w którym ON jest teraz " nie życzyłbym nikomu z przyczyn których chyba wyjaśniać nie trzeba.

53 minuty temu, front247 napisał:

Jeszcze męczysz bułe...? uff...myślałem że temat zakończony...zrób sobie ciepłe mleko..wyluzuj ..;)

Widzisz, nastąpiłeś na piętę wyznawców pewnego guru, którego tak pracowicie owi wyznawcy lansowali i lansują, jak w transie :-)))). To bywa nawet niebezpieczne, bo fanatycy mogą być nieobliczalni i lepiej z daleka :-)))).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AL

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.