Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nowy12 napisał:

nie stać?

Jak taki zarobas jesteś to mcintosh sobie kup. Nigdy bym nie podłączył urządzenia 100 v pod 230 v bo jeszcze dom bym puścił z dymem w nocy jak cała rodzina śpi. Powinno to być prawnie zabronione. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, margaryna85 napisał:

Twoje sansui nic nie warte

Nie do końca się z Tobą zgodzę, nie mam sansui i nie będę miał nie dlatego, że ktoś powie jest słaby(lub mnie nie stać) nie, jest to fajny wzmacniacz (907mr),Budowa brzmienie patrząc na inne wzmacniacze z tamtego okresu to naprawdę daje radę. Ale  czasy się zmieniły tak samo jak technologia.  Jak dla mnie cena rynkowa jaka jest obecnie w Polsce jest mocno zawyżona ale to moje zdanie każdy ma swoje ? po prostu w cenie jaka trzeba za niego zapłacić można dużo lepiej .... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cale maciaganie to jeden wielki mit wymyslony na potrzeby walki z sansui.

Jak komuś sie nie podoba to nie kupi, nie kupisz Ty @margaryna85, nie kupi @Klecha86

Jak ktos kupil to dlatego ze mu sie podobal dzwiek tego urządzenia. 

Wiec prosze Cie nie pisz ze zal Ci ludzi ktorych naciagnieto, bo jest to nie powazne.

Zreszta nigdy nie spotkalem sie z przypadkiem aby ktos kupil a później żałował. 

Negatywne opinie nie zniechecily mnie do zakupu, i tak samo gdyby byly same pozytywne nie zacheca innych do zakupu. Decyzje o zakupie warunkuje odsluch.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rozbawiło mnie pierwsze zdanie nawet bardziej niż Nowy12. 

Wybranka każe sprzedać sprzęt bo tylko stoi ? może niech weźmie interes sama w rękę lub niech właściciel zacznie nim ząglować. 

1 minutę temu, Bumpalump napisał:

to cale maciaganie to jeden wielki mit wymyslony na potrzeby walki z sansui

Porównaj ceny różnych klamotów różnych firm z tego samego okresu o których się piszę i których ludzie nie znają na forum.. A później pogadamy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Klecha86 napisał:

Nie do końca się z Tobą zgodzę, nie mam sansui i nie będę miał nie dlatego, że ktoś powie jest słaby(lub mnie nie stać) nie, jest to fajny wzmacniacz (907mr),Budowa brzmienie patrząc na inne wzmacniacze z tamtego okresu to naprawdę daje radę. Ale  czasy się zmieniły tak samo jak technologia.  Jak dla mnie cena rynkowa jaka jest obecnie w Polsce jest mocno zawyżona ale to moje zdanie każdy ma swoje ? po prostu w cenie jaka trzeba za niego zapłacić można dużo lepiej .... 

Wszystko kwestia oczekiwań, nie ma zadnego wzorca dzwieku, a dzwiek to suma wielu skladowych, i dobrze, bo ta pasja byłaby nudna gdyby istnial tylko jeden sluszny sprzet i kazdy posiadał by to samo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bumpalump napisał:

Wszystko kwestia oczekiwań, nie ma zadnego wzorca dzwieku, a dzwiek to suma wielu skladowych, i dobrze, bo ta pasja byłaby nudna gdyby istnial tylko jeden sluszny sprzet i kazdy posiadał by to samo?

Dokładnie tak jak piszesz każdy ma swoje preferencje i nie może negować  i wmawiać swoich ?

Ps kiedy wpadnie z P1000  ? czekam cały czas niecierpliwie  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, margaryna85 napisał:

 

I nie pisz na co mnie stać a na co nie bo mnie nie znasz. Osobiście zamiast wypasionego samochodu i sprzętu audio kupiłem 2 mieszkanie w bloku (w centrum) które wynajmuje a w przyszłości będzie dla syna. A ty  co? Pewnie się turlasz z tym swoim sansujem od mieszkania do mieszkania ciągnąc za wtyczkę. 

On brał kredyt na tego Sansui, a  innym wytyka że  ich stać,  śmieszne 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, margaryna85 napisał:

Twoje sansui nic nie warte jak cały ren stary złom. No chyba że tv, lodówkę, pralkę i samochód też masz 36 letni to wtedy już może być pasja.

Żal mi tych wszystkich ludzi których naciągnięcie na te elektro śmieci. Brak kręgosłupa moralnego i chęć zysku to przez was przemawia. Kiedyś starocie były realna konkurencją dla nowych klocków bo były tanie. Dzięki wam właśnie, robieniu legend ceny idą w górę i tylko wy na tym korzystacie. Wystarczy porównać ceny urządzeń z podobnych lat o których się piszę a o których nie. 

Niestety dużo ludzi zaciągnęli na te sansuje. Na szczęście kto obiektywnie odsluchal ten zlomto to wie że to warte jest tyle co inne denony czy Yamahy. Skończyło się wygadywanie głupot jak to walcuje nowy sprzęt. Nawet porządnie byle Hegla na rubyconach ten bumpa sansuj 907 mr nie zwalcowal . Ale kit wciskali do niedawna niezly

42 minuty temu, Klecha86 napisał:

  Jak dla mnie cena rynkowa jaka jest obecnie w Polsce jest mocno zawyżona ale to moje zdanie każdy ma swoje ? po prostu w cenie jaka trzeba za niego zapłacić można dużo lepiej .... 

Mocno zawyżona to mało powiedziane

8 godzin temu, Tomunio36 napisał:

b

Szok to pojawia sie gdy widzi sie ceny sansui. Du.a

A takie miały być szokujące różnice między sansui a innym sprzętem. A tu nie było żadnego szoku w porównaniu z heglem. :)))

8 godzin temu, front247 napisał:

.sprzeda sie za tyle ile ktoś da...

Sansujow nie znajdziesz na aukcjach od złotówki. Wtedy byśmy zobaczyli za ile te wydmuszki by poszły. Ale nie wystawiają od złotówki bo wiedzą że za te ich zyczeniowe kilkanaście tysięcy by nie poszly

Godzinę temu, margaryna85 napisał:

. Wystarczy porównać ceny urządzeń z podobnych lat o których się piszę a o których nie. 

Wystarczy porównać ceny na rynku japońskiego. Tam ceny tych alph są na poziomie innych gratów, nawet na poziomie gratów Pioneera! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, margaryna85 napisał:

Porównaj ceny różnych klamotów różnych firm z tego samego okresu o których się piszę i których ludzie nie znają na forum.. A później pogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nowy ok 130tys jenow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nowy 110tys jenow

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jako nowy 250tys jenow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nowy12 napisał:

hahahahahahaha to się popisałeś

zostań audio kołczem, tysiące ludzi na świecie kupiło i nadal kupuje sansui a tu prawda objawiona, że rotel za 500zł gra lepiej ? muszę tu częściej zaglądać bo niektórzy potrafią poprawić

Jeśli jestes szcesliwym uzytkownikiem jakiegos przętu marki sansui i z tych czy innych względów uważasz go za dobry i podoba ci sie wyglad i brzmienie...to przepraszam nei chcialem absolutnie urazić żadnego użytkownika tego sprzętu:)...Po prostu napisałem fakty techniczne...nie zagra lepiej bo nei może...jego parametry techniczne mu nie pozwalają...oczywiscie ktoś moze słyszeć że jest inaczej itd. ale to nei zmienia rzeczywistosci techniczno -pomiarowej;) To tak jakby twierdzić że pełne koło z drewna ze starożytnego egiptu obraca sie lepiej i ma mneijsze opory toczenia od dzisiejszego koła z nowoczesną oponą...tak nei jest ...ale oczywiscie drewniane koło z epoki starożytnej  moze byc droższe bo za co innego płacimy...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, front247 napisał:

sunsuj obojetnie jaki i tak gra gorzej niz rotel za 500 zł....ale nie o to chodzi...jeśli sprzet ma jakiś tam wymiar powiedzmy juz kolekcjonerski to cena moze byc dowolna..sprzeda sie za tyle ile ktoś da.

Z cenami się zgodzę , ale to dotyczy nie tylko Sansui ale całego vintage choćby Pioneera czy Denona itd, choćby z przyczyn o których napisałeś 

ale z tym Rotelem to niezle pojechałes , ten wpis obrazuje Twoje doświadczenie w temacie audio, a raczej jego brak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, morawka napisał:

Z cenami się zgodzę , ale to dotyczy nie tylko Sansui ale całego vintage choćby Pioneera czy Denona itd, choćby z przyczyn o których napisałeś 

ale z tym Rotelem to niezle pojechałes , ten wpis obrazuje Twoje doświadczenie w temacie audio, a raczej jego brak

Raczej twoje...

Wez sobie na warsztat taniego Rotela Ra 01 lub 02 które chodzą po 500-600 zł..miałem takie 3 ..przez 11 lat....potem popatrz na opinie ludzi i testy w magazynach i na portalach na całym swiecie przez ostatnie 20 lat...a potem wróć do lekcji..bo musisz sie jeszcze dużo nauczyć.. ..a teraz postaw takiego zamulonego sansuja albo pioneera sprzed 45 lat....koło tego i posłuchaj 1 do 1...nei mamy o czym rozmawiac..zanim usłyszysz z sansuja uderzenie werbla to w rotelu ono wybrzmi juz 2 razy ... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, front247 napisał:

nie zagra lepiej bo nei może...jego parametry techniczne mu nie

To podaj parametry rotela

Pasmo przenoszenia

Rise time

Slew rate

IMD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@front247

Oj długa droga przed Tobą .

Mialem dzielonke Rotela RB981/ RC971( jeśli nie pomyliłem cyferek bo to było z 20 lat temu ) dynamiczne granie ale suchelec jakich mało 

Z jakim Sansui porownywales te Rotelki po 500pln? Bo coś majaczysz

Pomiary? Mierzyłem w podstawowce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bumpalump napisał:

To podaj parametry rotela

Pasmo przenoszenia

Rise time

Slew rate

IMD

Słuchaj..serio jak czytam ten temat to sie człokiwkowi słabo robi...:) bo niektórzy naprawde odlecieli na wysoką orbite..:) Powiem tak: zmodowany amplituner Amator unitry który mozna kupić ze szrotu za 20 zł po wymianie kilkunastu elementów na niskoszumne oraz kilku kondów na lepsze zagra podobnym dzwiekiem jak te klasyki za tysiące...to jest czysta wiedza techniczna dotycząca okresu kiedy te klocki produkowano i technologii jaka wtedy stosowano. Tak..one są kultowe ale z zupełnie innych powodów;)

1 minutę temu, morawka napisał:

Oj długa droga przed Tobą .

Mialem dzielonke Rotela RB981/ RC971( jeśli nie pomyliłem cyferek bo to było z 20 lat temu ) dynamiczne granie ale suchelec jakich mało 

Z jakim Sansui porownywales te Rotelki po 500pln? Bo coś majaczysz

Pomiary? Mierzyłem w podstawowce

Nikt rozsądny takich sprzetów nie porównuje bo to sie mija z celem...pomyśl ?

4 minuty temu, morawka napisał:

@front247

Oj długa droga przed Tobą .

Mialem dzielonke Rotela RB981/ RC971( jeśli nie pomyliłem cyferek bo to było z 20 lat temu ) dynamiczne granie ale suchelec jakich mało 

na czym słuchałes na altusach i walkmanie sony jako żródło..? aaa to moze rzeczywiscie nie było za specjalnie ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, front247 napisał:

Słuchaj..serio jak czytam ten temat to sie człokiwkowi słabo robi...:) bo niektórzy naprawde odlecieli na wysoką orbite..:) Powiem tak: zmodowany amplituner Amator unitry który mozna kupić ze szrotu za 20 zł po wymianie kilkunastu elementów na niskoszumne oraz kilku kondów na lepsze zagra podobnym dzwiekiem jak te klasyki za tysiące...to jest czysta wiedza techniczna dotycząca okresu kiedy te klocki produkowano i technologii jaka wtedy stosowano. Tak..one są kultowe ale z zupełnie innych powodów;)

Napisales ze parametry techniczne nie pozwalaja sansui zagrac lepiej, powiedziales A to powiedz i B.

 

Nic nie napiszesz bo malo ktora  firma podaje te parametry bo nie maja sie czym chwalić 

 

Czas narastania sygnalu to 300V na uS, teraz sie zastanow jaka glupote palnoles z tym wybrzmieniem werbla...

 

5 minut temu, front247 napisał:

zmodowany amplituner Amator unitry który mozna kupić ze szrotu za 20 zł po wymianie kilkunastu elementów na niskoszumne oraz kilku kondów na lepsze zagra podobnym dzwiekiem jak te klasyki za tysiące

Zostawie to bez komentarza, piszesz takie glupoty ze szok i piszesz to do oosby ktora budowe, dzialanie i naprawe wzmacniaczy zna jak wlasna kieszen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, front247 napisał:

Słuchaj..serio jak czytam ten temat to sie człokiwkowi słabo robi...:) bo niektórzy naprawde odlecieli na wysoką orbite..:) Powiem tak: zmodowany amplituner Amator unitry który mozna kupić ze szrotu za 20 zł po wymianie kilkunastu elementów na niskoszumne oraz kilku kondów na lepsze zagra podobnym dzwiekiem jak te klasyki za tysiące...to jest czysta wiedza techniczna dotycząca okresu kiedy te klocki produkowano i technologii jaka wtedy stosowano. Tak..one są kultowe ale z zupełnie innych powodów;)

Nikt rozsądny takich sprzetów nie porównuje bo to sie mija z celem...pomyśl ?

Jeśli grzebany amplituner Amator i Rotelki po 500pln to poziom do którego doszedłeś , to możesz sobie mierzyć ile wlezie. Z parametrów to Rotel tylko wysokim DF może się pochwalić .Jest zakładka start , może  tam się poudzielaj, hi-fi to chyba dla Ciebie za wysokie progi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bumpalump napisał:

Napisales ze parametry techniczne nie pozwalaja sansui zagrac lepiej, powiedziales A to powiedz i B.

 

Nic nie napiszesz bo malo ktora  firma podaje te parametry bo nie maja sie czym chwalić 

 

Czas narastania sygnalu to 300V na uS, teraz sie zastanow jaka glupote palnoles z tym wybrzmieniem werbla...

 

Przecież z tym werblem to był bardzo daleko idący skrót myślowy ?

Nie miałem na myśli parametró technicznych w tabelkach producenta(chociaż to tez cos pokazuje) ..miałem na myśli żże tak powiem ,,parametry technologiczne 45 lat temu i 20 lat temu,,...czyli zupełnie inny poziom...i to słuchac natychmiast...ale jesli mam byc szczery to z wyglądu bardziej mi sie podoba sansui niz rotel...ale tylko z wyglądu ?

1 minutę temu, morawka napisał:

Jeśli grzebany amplituner Amator i Rotelki po 500pln to poziom do którego doszedłeś , to możesz sobie mierzyć ile wlezie

To nei jest poziom do którego doszedłem tylko to jest poziom odniesienia którego 50 latni sansuj nei jest w stanie przekroczyć;)

Oczywiscie jak ktos lubi bułowate,podkolorowane i przygaszone brzmienie z tamtych lat to super do pokoju babuni idealne...do sciezki dzwiekowej z tytanica tez sie nada ...ale potem chcemy posłuchac muzyki na przyzwoitym poziomie no i te klocki wypadają z obiegu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@front247

Jak już chcesz posłuchać muzyki u siebie na cyt: "przyzwoitym poziomie" to jaki zestaw odpalasz ?

Posluchaj kiedys starego lampowego McIntosha albo nawet Brauna, wysokie Rotele ( w pomiarach może lepsze ) to mogą za podstawkę do nich służyć .

Jak wypadają w pomiarach lampy SE ? Słabo 

A jednak grają muzykę jak żadne inne wzmacniacze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, morawka napisał:

@front247

Jak już chcesz posłuchać muzyki u siebie na cyt: "przyzwoitym poziomie" to jaki zestaw odpalasz ?

Rotel RB 03 zmodowany + lamm 2.1(klon) , Leben cs 300x (klon), Rotel 1070 (w salonie) + pre WK  .......ale ja nei jestem audiofilem mam sprzet bardzo przecietny....bo słucham niewymagajacej muzyki ...depeche mode i muzy z lat 60-tych...;)

11 minut temu, morawka napisał:

@front247

 

Posluchaj kiedys starego lampowego McIntosha albo nawet Brauna, wysokie Rotele ( w pomiarach może lepsze ) to mogą za podstawkę do nich służyć .

Jak wypadają w pomiarach lampy SE ? Słabo 

A jednak grają muzykę jak żadne inne wzmacniacze

Niestety nie mam dostępu do tak egzotycznego sprzetu...lampa na SE słyszałem raz w salonie na 300B...i rzeczywiscie bardzo fajnie...może w następną zimę coś w tym kierunku poczynie

Tak ,nie twierdze ze rotele to najlepsze sprzęty..po prostu mi wystarczaja do mojej muzy..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszej nad tą trumną! Pozwólcie Sansui spoczywać w spokoju ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fashi napisał:

Ciszej nad tą trumną! Pozwólcie Sansui spoczywać w spokoju ??

Oj tam nie gadaj...ładne są i mi sie bardzo podoba stylistyka nie tylko sansui..ale układowo i brzmeiniowo to poprzednia epoka..nei wytrzymuje próby czasu..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, front247 napisał:

parametry technologiczne 45 lat temu i 20 lat temu,,...czyli zupełnie inny poziom

konkrety prosze, co sie zmienilo takiego co wplywa na lepsza jakosc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Fashi napisał:

Ciszej nad tą trumną! Pozwólcie Sansui spoczywać w spokoju ??

To tak dla rozluźnienia atmosfery

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bumpalump napisał:

konkrety prosze, co sie zmienilo takiego co wplywa na lepsza jakosc?

Rozwiązania układowe , jakosć elementów w newralgicznych punktach..głównie jakość tranzystorów. No pomijam charakter reprodukcji bo Accuphase też koloruje dzwiek ale w kontekscie sansuje to pzepaśc...;) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez front247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, front247 napisał:

Jeśli jestes szcesliwym uzytkownikiem jakiegos przętu marki sansui i z tych czy innych względów uważasz go za dobry i podoba ci sie wyglad i brzmienie...to przepraszam nei chcialem absolutnie urazić żadnego użytkownika tego sprzętu:)...Po prostu napisałem fakty techniczne...nie zagra lepiej bo nei może...jego parametry techniczne mu nie pozwalają...oczywiscie ktoś moze słyszeć że jest inaczej itd. ale to nei zmienia rzeczywistosci techniczno -pomiarowej;) To tak jakby twierdzić że pełne koło z drewna ze starożytnego egiptu obraca sie lepiej i ma mneijsze opory toczenia od dzisiejszego koła z nowoczesną oponą...tak nei jest ...ale oczywiscie drewniane koło z epoki starożytnej  moze byc droższe bo za co innego płacimy...;)

cała prawda w jednym poście i tu nie ma nagonki na użytkowników danej marki tylko prostowanie bzdur wypisywanych aby opchnąć taka 907MR na 100v za minimum 10 000 tyś - bo w innym przypadku nikt by na taki sprzęt w tej cenie nawet by nie zerknął 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, front247 napisał:

Tak ,nie twierdze ze rotele to najlepsze sprzęty..po prostu mi wystarczaja do mojej muzy..?

czyli jestes bardzo poczatkujacy, cena nie jest wyznacznikiem ale taki rb-03 to jest totalny entry level

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tomunio36 napisał:

b

Szok to pojawia sie gdy widzi sie ceny sansui. Du.a

niestety tylko pomyśl ile osób łyknęło 907MR/XR/NRA za ok 10 000 tys czy 707 za ok 6-7 tyś te pieniądze są nie do odzyskania a był sprzedawane jako okazja o znanych klubowiczów itp. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, front247 napisał:

Rozwiązania układowe , jakosć elementów w newralgicznych punktach..głównie jakość tranzystorów. 

Nie zgodze sie. Wzmacniacze ulegly najmiejszym zmianom. No moze przetworniki (dac) w nich zamontowane jesli takie wystepuja sa wyzszych lotow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórym sie wydaje że technika w audio analogowym  poszła tak samo do przodu jak komputerowa. ja bym powiedział że przez 30 lat nic sie nie zmieniło. taki nelson pass wymyślił  najlepsze co sie dało i nadal nie słyszałem nic nowszego co  mogło by mu zagrozić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.