Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, jarekb napisał:

normalne znaczek przede wszystkim , np opiewane Boenicke za kolosalny szmal  a koaksjalny średniowysokotonowy  to chinol  fountek 20 dolców sztuka 

Pewnie dlatego się tak drą niemiłosiernie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiza napisał:

52kg wagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widzę, że monitory też niczego sobie.

Ciekawe jak graja te MBL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chario Syntar 200 ze standami, kartonami, dokumentami - świetny stan


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3 minuty temu, klecha napisał:

Widzę, że monitory też niczego sobie.

Końcówka Yamahy również ☺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fashi napisał:

Chario Syntar 200 ze standami, kartonami, dokumentami - świetny stan

Średnie te paczuszki i cena wg mnie za wysoka.

Nic nadzwyczajnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klecha napisał:

Średnie te paczuszki i cena wg mnie za wysoka.

Nic nadzwyczajnego.

Nie sluchalem tego modelu , ale mam 2 inne modele i mysle ze warto posluchac tych paczek ?  cena do zbicia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciekawości, jakie inne Chario?

Bo Syntar to chyba ich najniższa pólka.

Ja miałem przez chwilę delfinki ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, ale zawsze podobały mi się te ichnie gumowe nóżki.

Świetna sprawa, Delphinusy jak przyklejone do komody.

Nie wie ktoś gdzie można takie nabyć?

Pisałem kiedyś do Chario ale bez odzewu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, klecha napisał:

Ciekawe jak graja te MBL.

Chyba mało kto słyszał, ja znam jedną osobę z AS, która posiada MBL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fashi napisał:

Teraz ja może takie coś pokaże :

ART Loudspeakers Moderne 6


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wrzucałem je własnie 2-3 strony temu ?

 

1 godzinę temu, Fashi napisał:

Chario Syntar 200 ze standami, kartonami, dokumentami - świetny stan


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No właśnie cena może byłaby do zaakceptowania gdyby nie fakt, że nie dalej jak 3-4 miesiące temu stały dwie pary Syntar - 100 Tower i 200 Tower za 1500 i 1700 zł i to w mojej okolicy czyli śląsk i małopolska.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

O nawet 100 Tower sie pojawiły w ciekawej cenie.

A 3 lata temu jeszcze taniej poszły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Panowie myślą ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  wiadomo że nie hiend ale 

PA9_01.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, robert19091990 napisał:

Dziwi mnie to, ponieważ zaobserwowałem przez lata iż można nawet nieco taniej otrzymać zestawy polskich producentów i to zestawy, w których przynajmniej w teorii są użyte przetworniki o klasę lepsze. Pytanie czy konstruktorzy w Harbeth czy Spendor mają coś czego nie mają polscy konstruktorzy i właściele małych manufaktur i potrafią wycisnąć 2-3 razy więcej z swoich produktów niż Oni?

Aby na to pytanie odpowiedzieć trzeba poruszyć takie tematy jak dziedzictwo kulturowe, system edukacji, kultura społeczna czy bogactwo narodowe.

 

Podam mały przykład. W okresie wakacyjnym na Wyspach odbywa się około 180 festiwali muzyki klasycznej, przy czym największy z nich (odbywa się od 1895 roku) trwa 2 miesiące.

W Polsce w tym czasie takich festiwali jest może kilkanaście o zasięgu co najwyżej lokalnym.

Przykład drugi. Na Wyspach jest kilkanaście biur podróży specjalizujących się w organizacji wyjazdów i uczestnictwa w festiwalach muzyki poważnej odbywających się w całej Europie.

U nas nie ma ani jednego.

Przykład trzeci. Brytyjczycy mają dwa duże, wysokonakładowe czasopisma poświęcone muzyce poważnej.

U nas nie ma żadnego.

W W. Brytanii istnieje kilkaset wytwórni muzycznych specjalizujących się w klasyce. Rocznie wydaje się kilka tysięcy nowych wydawnictw w tym zakresie.

W Polsce nie wiem czy takich wytwórni jest dziesięć, i to z rocznym dorobkiem kilku-kilkunastu płyt na rok.

Skoro tam jest popyt na uczestnictwo w koncertach, płyty, wyjazdy na festiwale czy czasopisma w tak niszowej wydawałoby się dziedzinie to znaczy, że sporo osób w sposób aktywny interesuje się tym rodzajem muzyki, jest osłuchana, ma wiedzę, odpowiednią wrażliwość na muzykę jako taką i co najważniejsze - posiada ukształtowany gust muzyczny i aspiracje.

U nas co najwyżej disco polo, mętne krajowe gwiazdki pop i wsiowe głupki udające wielkich rockmanów cieszą się jakimś zainteresowaniem gawiedzi.

 

Nie dziw się zatem, że na Wyspach potrafią zrobić przyzwoicie grający sprzęt. Nawet z byle jakich części, z litrami powietrza w środku.

U nas to jest niewykonalne.

 

Kiedyś mówiono na to kindersztuba.

Będę okrutny ale to powiem. Ferdynand Kiepski nigdy nie zrobi czegoś tak grającego jak Spendor czy Harbeth. Nawet gdy ochrzci to Pylon, S16Hz czy Megalith Audio. On nawet nie będzie czuł o co w tym wszystkim chodzi. Nie będzie nawet w stanie sformułować pytania o to czego poszukuje i jaki ma być finalny efekt jego zabiegów.

Podobnie jak jego klienci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rochu napisał:

muzyki poważnej

A przy okazji, Polska jest bodaj jedynym krajem na świecie w którym funkcjonuje idiotyczne określenie "muzyka poważna". Tymczasem wszędzie na świecie ten rodzaj muzyki jest nazywany prawidłowo muzyką klasyczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

A przy okazji, Polska jest bodaj jedynym krajem na świecie w którym funkcjonuje idiotyczne określenie "muzyka poważna". Tymczasem wszędzie na świecie ten rodzaj muzyki jest nazywany prawidłowo muzyką klasyczną.

Owszem.

Niemniej u nas powszechnie używane są te pojęcia zamiennie.

Inna sprawa, znam osoby, które uważają, iż jedyną muzyką, którą można traktować poważnie jest właśnie muzyka klasyczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A człowiek napiszę że słucha muzyki elektronicznej to zaraz później musi wyjaśniać że nie chodzi o techno .

Choć nie słucham to i tak wolę dużo bardziej muzykę klasyczną od audiofilskiego jazzu .

Disco polo mnie w ku.wia  nawet jak jestem na bani . Podobne odczucia mam do hip hopu i rapu .

Nie zmienia to faktu że nigdy bym nie napisał że jak ktoś słucha rocka to ma większe pojęcie na muzyce niż obywatel od metalu .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robert19091990 napisał:

Wrzucałem je własnie 2-3 strony temu ?

 

No właśnie cena może byłaby do zaakceptowania gdyby nie fakt, że nie dalej jak 3-4 miesiące temu stały dwie pary Syntar - 100 Tower i 200 Tower za 1500 i 1700 zł i to w mojej okolicy czyli śląsk i małopolska.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

O nawet 100 Tower sie pojawiły w ciekawej cenie.

A 3 lata temu jeszcze taniej poszły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak za 200 Tower to bardzo dobra cena , ktoś się pewnie z nich cieszy .

Nie będę tu wypisywał rożnych farmazonów na temat Chario , ale jestem w szoku jak graja Hiper i te zejście. Mam jeszcze Kef R300 i myślałem ze one potrafią nisko zejść , ale się myliłem  . Pamiętam jakim było moim  zdziwieniem jak usłyszałem dźwięki które w Kef nie występowały ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez -Mike-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, rochu napisał:

U nas co najwyżej disco polo, mętne krajowe gwiazdki pop i wsiowe głupki udające wielkich rockmanów cieszą się jakimś zainteresowaniem gawiedzi.

To raczej nie dla mnie ponieważ tego typu muzyką gardzę, nie mam w zwyczaju słuchać czegoś co próbuje aspirować do bycia jakąkolwiek muzyką. To tak jakby Mariusz Pudzianowski próbował aspirować do bycia skoczkiem narciarskim. 

 

 

55 minut temu, rochu napisał:

Ferdynand Kiepski nigdy nie zrobi czegoś tak grającego jak Spendor czy Harbeth. Nawet gdy ochrzci to Pylon, S16Hz czy Megalith Audio. On nawet nie będzie czuł o co w tym wszystkim chodzi. Nie będzie nawet w stanie sformułować pytania o to czego poszukuje i jaki ma być finalny efekt jego zabiegów

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeżeli Ferdynand Kiepski jest tu przywołany jako analogia do polskich producentów zestawów głośnikowych to jest to trochę a nawet bardzo chyba krzywdząca ocena. 
Polacy potrafią zrobił porządnie grające zestawy głośnikowe, znakomitej większości naszych małych producentów raczej słoń na ucho nie nadepnął i myślę, że ich gust muzyczny anie nie zaczyna ani nie kończy się na disco polo czy tani popie. Gdyby tak było to każde zestawy wychodzące spod ich ręki byłyby strojone właśnie pod tego typu muzykę. 
Spotkałem się z kilkoma produktami polskich manufaktur i z całym przekonaniem powiem, że tak nie jest.  W większości przypadków jest powód do dumy, że potrafimy COŚ zrobić.
Ja broń Boże nie mam nic ani do Spendor ani Harbeth, bo tak jak wspomniałem nie miałem do czynienia z kolumnami tych producentów, jedynie ciekawi mnie to dlaczego ceny w przypadku tych kolumn są dość wysokie mając na uwadze to, że przetworniki nie są jakieś wybitne i wyszukane a obudowy wizualnie nie są jakoś specjalnie innowacyjne i raczej króluje prostota. Być może właśnie geniusz tkwi w prostocie? Mam nadzieję, że będzie okazja posłuchać któregoś z modeli i wtedy wyrobię sobie zdanie na temat zestawów tych firm.  

W każdym bądź razie dzięki za wyczerpującą odpowiedź ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robert19091990 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeżeli Ferdynand Kiepski jest tu przywołany jako analogia do polskich producentów zestawów głośnikowych to jest to trochę a nawet bardzo chyba krzywdząca ocena. 
Polacy potrafią zrobił porządnie grające zestawy głośnikowe, znakomitej większości naszych małych producentów raczej słoń na ucho nie nadepnął i myślę, że ich gust muzyczny anie nie zaczyna ani nie kończy się na disco polo czy tani popie. Gdyby tak było to każde zestawy wychodzące spod ich ręki byłyby strojone właśnie pod tego typu muzykę. 
Spotkałem się z kilkoma produktami polskich manufaktur i z całym przekonaniem powiem, że tak nie jest.  W większości przypadków jest powód do dumy, że potrafimy COŚ zrobić.
Ja broń Boże nie mam nic ani do Spendor ani Harbeth, bo tak jak wspomniałem nie miałem do czynienia z kolumnami tych producentów, jedynie ciekawi mnie to dlaczego ceny w przypadku tych kolumn są dość wysokie mając na uwadze to, że przetworniki nie są jakieś wybitne i wyszukane a obudowy wizualnie nie są jakoś specjalnie innowacyjne i raczej króluje prostota. Być może właśnie geniusz tkwi w prostocie? Mam nadzieję, że będzie okazja posłuchać któregoś z modeli i wtedy wyrobię sobie zdanie na temat zestawów tych firm.  

W każdym bądź razie dzięki za wyczerpującą odpowiedź ? 

Po prostu te firmy wyrobiły sobie markę. Podobnie jak Dynaudio, Proac, Audio Physic itd. .Abstrahując od tego czy obecnie ich produkty są tak udane jak kiedyś.

Z naszych firm widzę ,że Gigawatt i Pylon mają szansę stać się rozpoznawalnymi markami za granicą. (o ile już nie są)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fashi napisał:

Końcówka Yamahy również ☺

MX 10000 mmmmrrrru...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha CX-1000, Yamaha MX-1, Yamaha CDX-1030, Yamaha T-80, Yamaha PF-800 (Yamaha MC-5), Yamaha NS-690II, Yamaha HP-3, Bluesound Node 2, Helion 1750 XP, okablowanie: 2x AudioQuest Quartz, AudioQuest Topaz, AudioQuest Indigo Blue, Nordost Moonglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykane Harpia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, -Mike- napisał:

Jak za 200 Tower to bardzo dobra cena , ktoś się pewnie z nich cieszy .

Nie będę tu wypisywał rożnych farmazonów na temat Chario , ale jestem w szoku jak graja Hiper i te zejście. Mam jeszcze Kef R300 i myślałem ze one potrafią nisko zejść , ale się myliłem  . Pamiętam jakim było moim  zdziwieniem jak usłyszałem dźwięki które w Kef nie występowały ??

Bo Kefy R nie mają jakiegoś ekstra zejścia, choć i tak jak na monitory jest bardzo dobrze i moc w ścisłej czołówce.. Bas jest dynamiczny ale one są strojone trochę wyżej, żeby był dobry, mocny impuls na wyższym basie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwa cena:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się lubi bawić w DIY to na mały "jebaju" są do wzięcia za 250 zł fajne aluminiowe Seasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parametry niczego sobie i jak pięknie liniowo do ok 22kHz !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie z allegro , eBay czy olx. 

Tym razem nie będzie to żadna oferta

Tym razem będzie to krótki filmik jako przerywnik w wątku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2020 o 19:13, LJ3 napisał:

Zbliża się godzina "zero".

Szykujcie kasę na inwestycje ....

 

 

Jak wyżej. Nic się nie zmieniło! 

 

Możecie teraz zrozumieć skąd mój avatar?

?s=usdpln&c=1y&t=l&a=lg&svg

Będzie drożej ....

A tu, jak to jest w USA ....

fut_chart.ashx?t=YM&cot=124601,124603&p=

Będzie jednak taniej ....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avance K-6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat jest wysyp idiotów zamieszczających w ogłoszeniach i aukcjach tak zrobione zdjęcia: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.