Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rafal735r napisał:

Nikt normalny nie kupi tych kolumn w tej cenie. 

Gdybym wiedział, ze siedziba firmy jest w bloku to bym był bardzo ostrożny co do ewentualnego zakupu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Ja rozumie solidarność branżową, ale wyobraź sobie, ze warunki decyduje ten co ma kasę i kupuje - póki co i guzik sprzedawcę, czy producenta obchodzi co sobie klient wyobraża.

Masz prawo sobie wyobrażać cokolwiek, ale twoje wyobrażenia nie mają mocy sprawczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jacchusia napisał:

Gdybym wiedział, ze siedziba firmy jest w bloku to bym był bardzo ostrożny co do ewentualnego zakupu.

Serio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja piszę, że mają?

Jestem klientem, one dla ciebie powinny być ważne(moje wyobrażenia), takich branżowców jest na pęczki i wszyscy czekają na moje pieniądze.

2 minuty temu, McGyver napisał:

Masz prawo sobie wyobrażać cokolwiek, ale twoje wyobrażenia nie mają mocy sprawczej.

Teraz, Bumpalump napisał:

Serio?

A jak myślisz?

coś się chrzani na forum bo post na który odpowiadałem jest pod moim postem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Jestem klientem, one dla ciebie powinny być ważne(moje wyobrażenia), takich branżowców jest na pęczki i wszyscy czekają na moje pieniądze.

Nie jesteś klientem, nie kupisz takich kolumn, branżowcy których jest na pęczki może i czekają na pieniądze klientów, ale na realne pieniądze realnych klientów, a nie wyimaginowane pieniądze "apaczy" którzy nic nie kupują ale dużo marudzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, McGyver napisał:

Masz prawo sobie wyobrażać cokolwiek, ale twoje wyobrażenia nie mają mocy sprawcze

Dla wyobrażającego sobie jak najbardziej ma moc sprawczą. A (przypominam) to klient jest właścicielem swojego portfela.

Ale na przypadek firmy 16Hz wszyscy powinniśmy spojrzeć szerzej - również moja i Twoja Firma zarejestrowana jest w miejscu zamieszkania. I nie musi to oznaczać, iż prezentacji, zapraszania klienta musimy dokonywać w tym miejscu.
W moim przypadku dla przykładu mam dwa "demo roomy", gdzie zainteresowana osoba może posłuchać. Drugi znajduje się w innej lokalizacji, nie w siedzibie firmy ?

Mam również biuro, którego nie mam - dokładnie. W UK popularne są tzw. "Virtual Office", gdzie sekretarka, której na oczy nie widziałem może odebrać telefon dla dyrektora owej firmy, a w razie potrzeby mamy do dyspozycji pomieszczenie, w którym można omówić biznes ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AudioAddicted napisał:

Dla wyobrażającego sobie jak najbardziej ma moc sprawczą. A (przypominam) to klient jest właścicielem swojego portfela.

Owszem, tyle że ten akurat klient jest wprawdzie właścicielem portfela, ale tylko portfela  ?

 

5 minut temu, AudioAddicted napisał:

Mam również biuro, którego nie mam - dokładnie. W UK popularne są tzw. "Virtual Office", gdzie sekretarka, której na oczy nie widziałem może odebrać telefon dla dyrektora, a w razie potrzeby mamy do dyspozycji pomieszczenie, w którym można omówić biznes ?

W Polsce też istnieją tego rodzaju usługi. Korzystałem z takich będąc prezesem pewnego stowarzyszenia użyteczności publicznej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McGyver napisał:

Owszem, tyle że ten akurat klient jest wprawdzie właścicielem portfela, ale tylko portfela  ?

Bywa i tak. Sam czasami zapraszam osoby, których behawioryzm nigdy nie wskazuje na osobę potencjalnego klienta - mimo wszystko nie odstępuję od przyjętych standardów, a jedna-dwie na dziesięć takich osób potrafi się przełamać i przyjąć zaproszenie - najczęściej zmienia się jej postrzeganie.

 

5 minut temu, McGyver napisał:

W Polsce też istnieją tego rodzaju usługi. Korzystałem z takich będąc prezesem pewnego stowarzyszenia użyteczności publicznej. 

Super, bo to fajna sprawa, bardzo polecam - znacznie zmniejsza koszta, zwłaszcza dla świeżo uruchomionych przedsięwzięć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AudioAddicted napisał:

nie odstępuję od przyjętych standardów

No widzisz, ty je masz. A są tacy, którzy ci zaglądają do portfela choć nic od nich nie chcesz kupić, taka rasa.

43 minuty temu, McGyver napisał:

Nie jesteś klientem, nie kupisz takich kolumn, branżowcy których jest na pęczki może i czekają na pieniądze klientów, ale na realne pieniądze realnych klientów, a nie wyimaginowane pieniądze "apaczy" którzy nic nie kupują ale dużo marudzą.

Rozmawiamy o hipotetycznej sytuacji, z taką butą i podejściem do klyenta to zostaniesz tym kim jesteś, i oby ci nie było gorzej.

Znaj swoje miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ustaliliśmy że nie jesteś klientem, więc nie może tu być mowy o podejściu do klienta. 
Oburzasz się na zaglądanie innym do portfela, a sam chcesz branżowców rozliczać z ich siedzib. 
 

O "hipotetycznej sytuacji" można rozmawiać w przypadku kogoś, kto planuje zakup, ma na ten cel przeznaczony określony budżet, i w tym celu bada rynek zasięgając informacji i ewentualnie negocjując. Jeżeli taki klient nawet nie kupi u mnie tylko u konkurencji, to czas mu poświęcony nie jest czasem straconym.  

Inaczej rzecz się ma w przypadku "apaczy" teoretyków, którzy w ogóle nie planują żadnego zakupu, a jedynie wyrażają jakieś tam swoje wymagania, co ma na celu wyłącznie poprawę własnego samopoczucia. Tacy marnują czas nie tylko branży, ale także forumowiczów. Oraz oczywiście swój własny, bo poprawa samopoczucia tym sposobem jest tylko tymczasowa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Już ustaliliśmy że nie jesteś klientem, więc nie może tu być mowy o podejściu do klienta. 
Oburzasz się na zaglądanie innym do portfela, a sam chcesz branżowców rozliczać z ich siedzib. 
 
O "hipotetycznej sytuacji" można rozmawiać w przypadku kogoś, kto planuje zakup, ma na ten cel przeznaczony określony budżet, i w tym celu bada rynek zasięgając informacji i ewentualnie negocjując. Jeżeli taki klient nawet nie kupi u mnie tylko u konkurencji, to czas mu poświęcony nie jest czasem straconym.  

Inaczej rzecz się ma w przypadku "apaczy" teoretyków, którzy w ogóle nie planują żadnego zakupu, a jedynie wyrażają jakieś tam swoje wymagania, co ma na celu wyłącznie poprawę własnego samopoczucia. Tacy marnują czas nie tylko branży, ale także forumowiczów. Oraz oczywiście swój własny, bo poprawa samopoczucia tym sposobem jest tylko tymczasowa. 
Z metod marketingu to raczej dyplomu byś nie zrobił. Chyba, że w ruskiej mafii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Mozna nawet taniej, ale 4tys to dobra cena. 

Ja podobnie. 

Dzięki ? tak właśnie przypuszczałem że 5k to jednak przesadzona cena, znajomy kupil za tyle 4 lata temu, popatrzyłem na archiwum allegro i można było za 3500-3800 kupić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ghotti napisał:

Dzięki ? tak właśnie przypuszczałem że 5k to jednak przesadzona cena, znajomy kupil za tyle 4 lata temu, popatrzyłem na archiwum allegro i można było za 3500-3800 kupić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4k bym dal za egzemplarz w dobrym stanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Huberto1984 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4k bym dal za egzemplarz w dobrym stanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czyli pozostaje mi czekać bo na razie jest za 4800 i za 5500 na olx ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piorasz napisał:

Z metod marketingu to raczej dyplomu byś nie zrobił. Chyba, że w ruskiej mafii.

Gość tego nie zrozumie, ego go blokuje.

10 godzin temu, McGyver napisał:

Już ustaliliśmy że nie jesteś klientem, więc

Więc co? Jak wyczujesz nosem kase to jesteś miły i usłużny, a jak masz wątpliwości toś wielki pan? Mentalność handlarzyny.

Napisałem, że firma z portfolio takim jak ma 16 Hertz, w którym są kolumny w cenie domku jednorodzinnego mająca siedzibę w bloku z wielkiej płyty, może budzić wątpliwości, nie tylko klientów z górnej półki, ale i tych "mniejszych". Bo, żeby wyprodukować produkt w tej cenie trzeba mieć odpowiednie zaplecze (nie stodołę, piwnice czy wynajęty magazyn) dobre chęci i jeszcze większe na zarobienie pieniędzy to za mało. Widać uderzyłem we wrażliwy temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jacchusia napisał:

Teraz wyobraź sobie, że ktoś chce kupić kolumny za 300.000 pln i jedzie nieumówiony do firmy, albo ktoś chce zamówić te kolumny do salonu audio, wypadałoby wpierw posłuchać..

Wystarczy zadzwonić.

Znając właściciela, sam ci je podrzuci do domu na odsłuch we własnych warunkach.

Miałem dwie pary u siebie, żadnego problemu z wypożyczeniem.

Wypożyczyłem, ponieważ ze względu na odległość (ok700km) musiałbym trochę poczekać a zależało mi na czasie.

 

Jak cię to mierzi nie musisz kupować.

Tutaj możesz umówić się na odsłuch:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klecha napisał:

Wystarczy zadzwonić.

Znając właściciela, sam ci je podrzuci do domu na odsłuch we własnych warunkach.

Miałem dwie pary u siebie, żadnego problemu z wypożyczeniem.

Wypożyczyłem, ponieważ ze względu na odległość (ok700km) musiałbym trochę poczekać a zależało mi na czasie.

 

Jak cię to mierzi nie musisz kupować.

Tutaj możesz umówić się na odsłuch:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiem jak sie robi zakupy, ja nie o tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Wiem jak sie robi zakupy, ja nie o tym.

Sugerujesz, że jak lokalizacja firmy nie jest w dzielnicy willowej lub na dozorowanym osiedlu to jest be? Klasyczne bicie piany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cortes napisał:

Sugerujesz, że jak lokalizacja firmy nie jest w dzielnicy willowej lub na dozorowanym osiedlu to jest be? Klasyczne bicie piany.

Albo blok? Innych lokalizacji nie znasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jacchusia napisał:

Bo, żeby wyprodukować produkt w tej cenie trzeba mieć odpowiednie zaplecze (nie stodołę, piwnice czy wynajęty magazyn) dobre chęci i jeszcze większe na zarobienie pieniędzy to za mało. Widać uderzyłem we wrażliwy temat.

Widać, że mało wiesz. Tyle twojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jacchusia napisał:

Ja to rozumiem, ale wydaje mi się, ze firma mająca w swojej ofercie kolumny w cenie domku jednorodzinnego powinna zadbać o prestiż.


Jest jeszcze coś takiego jak wypożyczenie za kaucją albo i bez ( ja tak miałem z Impuls Audio i bez problemu otrzymałem 3 pary kolumn do odsłuchu z czego jedna została).

Druga sprawa. Jeżeli mówimy o kolumnach czy jakimkolwiek urządzeniu kosztującym kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych to sprawa ma się tak, że najpierw klient/firma (w zależności kto kupuje) wysyła zapytanie ofertowe i dopiero później przy zainteresowaniu dochodzi do ustalania szczegółów.
Ja pracuje w takiej firmie gdzie przy ewentualnej wymianie podzespołów czy urządzeń padają kwoty nie niższe niż 20 tysięcy złotych (takie ceny urządzeń) i najpierw dochodzi do zapytania ofertowego i jeżeli budżet pozwala to dochodzi do kontynuacji rozmów i ustalania szczegółów.
Jedyny ale kluczowy mankament i różnica między branżą audio a branżą firmy w której pracuje jest taka, że w audio raczej niczego w ciemno nie kupisz jeszcze za taką kwotę a w branży mojego pracodawcy jest tak, że mają się zgadzać parametry urządzenia, ma być sprawne i wymienne ze starym plug and play. Produkt ma być pod to przygotowany.
Każda szanująca się firma audio na pewno ma przygotowany plan sprzedażowy produktu i przygotowane do tego warunki, by klient mógł zapoznać się z tym co ma firma do zaoferowania.
Ja niestety albo i stety nie mam tego problemu żeby zastanawiać się nad kolumnami za 300 tysięcy złotych ale biorąc to na chłopski rozum raczej nie jest to skrócone do formy "pytasz i albo płacisz i bierzesz albo nie zawracaj głowy". To byłoby niedorzeczne a już bardziej  niedorzeczne byłoby to gdyby klient godził się na coś takiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, cortes napisał:

Sugerujesz, że jak lokalizacja firmy nie jest w dzielnicy willowej lub na dozorowanym osiedlu to jest be? Klasyczne bicie piany.

Mysle, ze powyzej chodzi o to, ze ludzie wystawiaja sie ze sprzetem za niebotyczne pieniadze (co to bylo na ostatnim audio show-Marton z tymi poteznymi lampami w obudowie od komputera?) a zaplecze czy nawet powtarzalnosc konstrukcji, serwis tego typu biznesu jest bardzo malo wydajne (ze tak to okresle). 

To jakby prowadzac firme zatrudniajaca 100000 osob i obrotami w miliardach prosic pana zlota raczka ze sklepu pod klatka, zeby nam maszyne za 10 milionow podlaczyl na hali. Jedni tak robia (moze podalem dosc skrajny przyklad) a inni wola zatrudnic inna duza firme z zapleczem. 

Kazdy ma wybor. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny Avance

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jacchusia napisał:

Więc co? Jak wyczujesz nosem kase to jesteś miły i usłużny, a jak masz wątpliwości toś wielki pan? Mentalność handlarzyny.

Nie, nie tak. 
Po prostu jak wyczuję apacza to jestem bardzo ostrożny w poświęcaniu mu czasu, bo nigdy nic dobrego z tego nie wyniknie.  
A niektórym klientom konsultującym się ze mną w sprawie jakiegoś zakupu, po zapoznaniu się z ich potrzebami czasem wręcz sugeruję zakup u konkurencji. Dlaczego? A otóż dlatego że nie tylko o kasę tu chodzi. 

 

42 minuty temu, robert19091990 napisał:

nad kolumnami za 300 tysięcy złotych ale biorąc to na chłopski rozum raczej nie jest to skrócone do formy "pytasz i albo płacisz i bierzesz albo nie zawracaj głowy".

Ale tutaj nie o to chodzi, i sytuacja jest zupełnie inna, bo on nawet nie zapytał. Od razu zaczął bić pianę na forum. Nie chodzi więc o żaden zakup tylko o narobienie szumu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak:

jabłuszko tyż w garażu dojrzewało.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klecha napisał:

Ja napiszę tak:

jabłuszko tyż w garażu dojrzewało.

 

Wszystkie klocki z garażu, a szczególnie kolumny strasznie śmierdzą starzyzną - w najlepszym razie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, McGyver napisał:

Ale tutaj nie o to chodzi, i sytuacja jest zupełnie inna, bo on nawet nie zapytał. Od razu zaczął bić pianę na forum. Nie chodzi więc o żaden zakup tylko o narobienie szumu.

No tak na to wychodzi z kontekstu wypowiedzi natomiast wyjaśniłem jak to mniej więcej się odbywa w innych branżach gdzie kwoty są często zbliżone do tych 300 tysięcy a nawet więcej ( prasa filtracyjna to ponad pół miliona). W audio może być inaczej i dla mnie np  nie ma znaczenia czy siedziba firmy znajduje się w stodole czy w bloku żelbetonowym czy też w szklanym wieżowcu.
Jeżeli kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty jest wzorowy, firma jest zarejestrowana i zbiera dobre opinie na wszelakich forach audio i mam możliwość wypożyczyć sprzęt to siedziba firmy jest dla mnie sprawą marginalną. 

Kiedyś byłem w pobliskich mi Katowicach i przy okazji jak już tam byłem to postanowiłem kupić osobiście kondensatory potrzebne mi do zwrotnic ponieważ sklep w którym chciałem kupić potrzebne mi Audyny miał "siedzibę" w Katowicach na ul. Józefowskiej ileś tam. Jakież było moje zdziwienie gdy tam się zjawiłem a tu dwie stare kamienice w delikatnym stylu typowych familoków i wchodziło się na jakieś osiedle między blokami. No więc dzwonię pod numer, pytam czy sklep istnieje czy ja pomyliłem adresy. Pan mi wyjaśnił, że to tylko zarejestrowana siedziba firmy ? 

A firma ta to Power Audio więc firma znana w świecie audio?  Zamówiłem komponenty, przyszły kurierem.

Wiem, że to nie to samo co producent kolumn, bo to inny kaliber
ale takich przykładów firm, które mają siedziby w dziwnych miejscach jest od groma. I nie ma co do tego przywiązywać zbyt dużej wagi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, klecha napisał:

jabłuszko tyż w garażu dojrzewało.

Tutaj chodzi o Apple'a...

1 minutę temu, LJ3 napisał:

Wszystkie klocki z garażu, a szczególnie kolumny strasznie śmierdzą starzyzną - w najlepszym razie. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.