Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, McGyver napisał:

Bo co, lepiej żeby  "czarnym" było wszystko wolno i żeby każda podłość uchodziła im na sucho? Vide pedofilia wśród księży. I ty śmiesz tu wspominać o podwójnych standardach? Szczyt hipokryzji.

Więcej pedofilów znajdziesz wśród pedziów, polityków, czy gwiazd show biznesu ale najwygodniej uderzać w kościół bo nie odda. Z resztą kim by taka łajza nie była, jaja do drzwi bym przybijal. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez margaryna85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat robi się bocznicowy, ale skoro się zaczęło ...,

co w świeckim ( według konstytucji ) państwie robi religia w szkole ( pominę fakt opłacania uczących księży z budżetu - ale w czasie strajku oni nie mogli strajkować bo to misja i jako łamistrajki  wbili nauczycielom "nóż w plecy", skoro misja to dlaczego nie robią tego za darmo?) Dlaczego tylko dzieci katolików maja taki przywilej ? Co z prawosławnymi albo muzułmanami , podobno jest równouprawnienie  religii...,

A rząd i jego "polityka socjalna"- czyt "kiełbasa wyborcza" Oni dają tylko to co wcześniej zabiorą , czy nie prościej byłoby nie zabierać . PO tez nie było w porządku , ale to co robi PIS i jego szczujnia TVP dzieląc społeczeństwo na lepszy i gorszy sort , szczując jedne grupy społeczne na drugie , wykorzystywanie bezkarnie katastrofy smoleńskiej do polityki, niszczenie inteligencji ( nauczyciele , sędziowie ) - to są metody hitlerowcow , albo Katyń . Wyrzucenie z sejmu niepełnosprawnych ..,,

Dobra dość - moderacja może to usunąć 

A teraz coś w temacie do wszystkich wrzucających tu setki "znalezisk"- postarajcie się bardziej 

Jak jakieś dwa miesiące temu sprzedawałem za nieco ponad 2tys polski wzmacniacz lampowy single ended , który jak tu się pisze " zjadał na śniadanie" wiekszosc chińszczyzny czy tez Denonow ,Pioneerow, no i oczywiście Sansui w podobnej a nawet dużo wyzszej cenie , to jakoś nikt go nie "znalazł" ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, morawka napisał:

polski wzmacniacz lampowy single ended , który jak tu się pisze " zjadał na śniadanie" wiekszosc chińszczyzny czy tez Denonow ,Pioneerow, no i oczywiście Sansui w podobnej a nawet dużo wyzszej cenie , to jakoś nikt go nie "znalazł" ,

Sprzedał się? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, morawka napisał:

Jak jakieś dwa miesiące temu sprzedawałem za nieco ponad 2tys polski wzmacniacz lampowy single ended , który jak tu się pisze " zjadał na śniadanie" wiekszosc chińszczyzny czy tez Denonow ,Pioneerow, no i oczywiście Sansui w podobnej a nawet dużo wyzszej cenie , to jakoś nikt go nie "znalazł" ,

Przyznam się bez bicia , ja się na lampowcach nie znam. Nawet nie wiem  czy coś jest made in Poland, dlatego nie wrzucam nic z lampami ?

Ciesze się, że udało Ci się sprzedać ten wzmacniacz ☺

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ostatnio znalazłem coś takiego co o tym sądzicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, McGyver napisał:

Bo co, lepiej żeby  "czarnym" było wszystko wolno i żeby każda podłość uchodziła im na sucho? Vide pedofilia wśród księży. I ty śmiesz tu wspominać o podwójnych standardach? Szczyt hipokryzji.

To że jesteś obrońcą równości jedynie dla wybranych i myślących inaczej, jedynie słusznych. To już wiem. 

Wg ciebie my to czarni! Potwierdzasz właśnie podwójną moralność - to jest hipokryzja! Widać nie rozumiesz nawet co piszesz. Smutne! 

Teraz rozumiem to przebieranie się za prostytutka, penisa, waginę itp, czyli "osobowości" oświecone i obnoszenie się z tym po ulicach. Każdy chce być "gwiazdą"?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LJ3 napisał:

To że jesteś obrońcą równości jedynie dla wybranych i myślących inaczej, jedynie słusznych. To już wiem. 

A gdzie to przeczytałeś? Bo ja nic takiego nie twierdziłem. Urojenia masz.

 

9 minut temu, LJ3 napisał:

Wg ciebie my to czarni!

A gdzie to przeczytałeś? Bo ja nic takiego nie twierdziłem. Urojenia masz.

 

10 minut temu, LJ3 napisał:

Potwierdzasz właśnie podwójną moralność - to jest hipokryzja! Widać nie rozumiesz nawet co piszesz. Smutne! 

Ja doskonale rozumiem co piszę. Za to ty ani w ząb nie rozumiesz co czytasz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, McGyver napisał:

A gdzie to przeczytałeś? Bo ja nic takiego nie twierdziłem. Urojenia masz.

 

A gdzie to przeczytałeś? Bo ja nic takiego nie twierdziłem. Urojenia masz.

 

Ja doskonale rozumiem co piszę. Za to ty ani w ząb nie rozumiesz co czytasz. 

Zastanów się co Ty piszesz. Obwinianie wszystkich za przestępstwa "czarnych" jednostek, które należy rozliczyć, nie oznacza dozwolenia i popierania, by tłumy głupków typu PaliKnota, latały po ulicach w negliżu i w obleśnych pozach oddawały mocz na ważne dla katolików symbole. Tego jakoś nie zauważasz!? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LJ3 napisał:

Nie rozśmieszaj mnie zwolenniku "ciepłej wody w kranie".. "Pieniedzy nie ma i nie będzie" tuż przed wyborami, w ustach ministra tego płemieła, speca od PR i piłki kopanej? Pieniedzy nie ma bo nie było ich zakopanych w Zakopanem? Jak ogłosił Tusk! Wszystko potraficie "kupić" w ciemno, każdą propagandę? Nawet zabór 1/2 OFE do was trafia? Mieliśmy upadającą wtedy przez 8 lat polską gospodarkę! 

Kilka miesiecy po wyborach okazało się, że kasy było w bród. Cód panie cód! Państwo zaczęło się tarzać w pieniądzach. Niemal było od razu na wszystko. Ruszyły prace na drogach, wykup rozdanych za darmo banków itd. i "rozdawnictwo" typu społeczna pomoc. A mimo to w cztery lata zrównoważono budżet! 

Ucz się od lepszych. Nie ulegaj propagandzie lewactwa liberalnego i nie teoretyzuj. 

 

 

 

Tak z ciekawości, szanowny kolego, co Cię upoważnia do twierdzenia, że to inni ulegają propagandzie, skoro wszystkie Twoje ostatnie wypowiedzi (swoją drogą będące całkowitym offtopem) są pełne frazesów żywcem wyjętych z linii propagandowej jedynej słusznej partii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LJ3 napisał:

Zastanów się co Ty piszesz. Obwinianie wszystkich za przestępstwa "czarnych" jednostek, które należy rozliczyć, nie oznacza dozwolenia i popierania, by tłumy głupków typu PaliKnota, latały po ulicach w negliżu i w obleśnych pozach oddawały mocz na ważne dla katolików symbole. Tego jakoś nie zauważasz!? 

A gdzie to przeczytałeś? Bo ja nic takiego nie twierdziłem. Urojenia masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CartmanEric napisał:

Tak z ciekawości, szanowny kolego, co Cię upoważnia do twierdzenia, że to inni ulegają propagandzie, skoro wszystkie Twoje ostatnie wypowiedzi (swoją drogą będące całkowitym offtopem) są pełne frazesów żywcem wyjętych z linii propagandowej jedynej słusznej partii?

Jeżeli piszesz to pisz merytorycznie, co napisałem i jest niezgodne z prawdą?

Bo widze, że ubodło ...

Co upoważnia do twierdzenia, że to inni ulegają propagandzie? Nastepny nie rozumiejący rzeczywistości? Gdzie żyjecie? W tuskolandzie?

To se ne vrati! 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LJ3 napisał:

Kilka miesiecy po wyborach okazało się, że kasy było w bród. Cód panie cód! Państwo zaczęło się tarzać w pieniądzach. Niemal było od razu na wszystko.

Patrz, a teraz na maseczki brakuje ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, klecha napisał:

Patrz, a teraz na maseczki brakuje ;-))

Następny żyjący w tuskolandzie? Ciągle?

Nie brakuje tylko ich nie było gdzie kupić na rynku! Wszystkie sklepy zamknięte! W dodatku na całym świecie, nie tylko w PL. Co tu nie rozumiesz? Gdzie chodzisz na siłownię? Bo widzę że brakuje testosteronu. 

 

 

Słuchajcie więcej muzyki a nie tvnu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LJ3 napisał:

Jeżeli piszesz to pisz merytorycznie, co napisałem i jest niezgodne z prawdą?

 

 

Ale kto ma oceniać, czy to ja piszę merytorycznie? Tylko nie mów, że pewien delikwent, który popełnił takie kwiatki jak "cód" i z pseudo-dyskusji o upadającej gospodarce przeszedł płynnie do "latania po ulicach w negliżu" i "oddawania moczu"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LJ3 napisał:

ich nie było gdzie kupić na rynku! Wszystkie sklepy zamknięte!

I dlatego pisowski rząd jeszcze dodatkowo zabronił sprzedaży maseczek przez internet. Żeby już całkiem nijak nie dało się ich kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, CartmanEric napisał:

Ale kto ma oceniać, czy to ja piszę merytorycznie? Tylko nie mów, że pewien delikwent, który popełnił takie kwiatki jak "cód" i z pseudo-dyskusji o upadającej gospodarce przeszedł płynnie do "latania po ulicach w negliżu" i "oddawania moczu"?

Było tak czy nie było?

 

Jesteś z PO bo celowo mieszasz wątki!?  Macie to opanowane. 

Gdzie cię szkolili? W "soku z buraka"? Czyli czerwoni ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"W dłuższej perspektywie to [Program 500 plus] nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności."

"A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów."

Kto to powiedział? Tusk?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LJ3 napisał:

Było tak czy nie było?

 

Jesteś z PO bo celowo mieszasz wątki!?  Macie to opanowane. 

Gdzie cię szkolili? W "soku z buraka"? Czyli czerwoni ...

 

Odpowiadając na twoje pytanie, rozemocjonowany kolego, nie jestem z PO. A tak swoją drogą, oskarżanie innych o bycie "czerwonym" przez fanatycznych zwolenników stricte socjalistycznych świadczeń nigdy nie przestaje śmieszyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LJ3 napisał:

Następny żyjący w tuskolandzie? Ciągle?

Nie brakuje tylko ich nie było gdzie kupić na rynku!

U jacka w telewizorze nie mówili, że rząd olał strzeżenia wywiadu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Potem sprzedali  zapasy z Agencji Rezerw.

Ba, nawet wysłali część do Chin w ramach pomocy.

Następnie kupili wungiel? Na pewno nie do produkcji filtrów.

Zastanów się po co?

Myśl samodzielnie...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba kreska ! ?________________________________________

Accu e370:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, klecha napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"W dłuższej perspektywie to [Program 500 plus] nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności."

"A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów."

Kto to powiedział? Tusk?

Co Tusk powiedział słyszałem i masz w necie. Tego nie ma więc może to kolejny fake news. Wiele tego jest. Daj namiar na oryginalną wypowiedz. 

Przynajmniej podaj datę tego artykułu i kto napisał. Lulki palą ...

 

W początkowej fazie, cztery lata temu, wszystko było na kredyt. Realizowali budżet uchwalony przez PO/PSL - mimo puczu = "pucio, pucio". Ale teraz już bez kredytowania i to raptem po 4 latach gospodarowania. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, klecha napisał:

bo chcemy promować dzietność.

W zakresie promowania dzietności 500+ jest żałośnie nieskuteczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LJ3 napisał:

Daj namiar na oryginalną wypowiedz. 

Pisz do jacka, Tusk miał dziadka ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile tzw "resortowych dzieci" pisze w wątku?

Edit

Przyznać się panowie ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, McGyver napisał:

W zakresie promowania dzietności 500+ jest żałośnie nieskuteczne.

To nie wyścigówka, tylko lokomotywa, jako "zjawisko" społeczne i dlatego czekanie jest wskazane do oceny ostatecznej. Poza tym należy brać pod uwagę, jaki procent młodych rodzi teraz poza Polską itd. Tego nie podajesz w korekcie? 

Ważne, że zlikwidowali ubóstwo wśród rodzin wielodzietnych. Najistotniejsze jednak, że rozruszali gospodarkę, po jej  upadku, poprzez popyt wewnętrzny.  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LJ3 napisał:

Najistotniejsze, że rozruszali gospodarkę, po jej  upadku, poprzez popyt wewnętrzny.  

Był jakiś upadek?

Przed chwilą pisałeś, że kasy było w brud.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LJ3 napisał:

zlikwidowali ubóstwo wśród rodzin wielodzietnych

???

 

1 minutę temu, LJ3 napisał:

 rozruszali gospodarkę

???

 

2 minuty temu, LJ3 napisał:

po jej  upadku

???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.