Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, don111 napisał:

Ja bym powiedział że to u nas ceny są w większości adekwatne do jakości, nie na zachodzie. U nas biedny kraj, większość się liczy z groszem, ostrożnie i rozważnie wydaje każde większe pieniądze i to samo robi przy sprzedaży.  Na zachodzie prywatni bogatsi ludzie po prostu wolą się pozbyć kłopotu szybciej, za mniejsze pieniądze bo nie muszą się tak liczyć z kasą. Sam trzymam w paru pokojach w sumie kilka wzmacniaczy i świetnych kolumn, grających w różnych stylach (kolumny mniej znane), których nie sprzedam bo dają mi wciąż sporo przyjemności i się wg mnie zupełnie nie opłaca ich sprzedawać, bo grają lepiej od nowych za 10-krotnie większe pieniądze czy od 2-3 krotnie droższych, popularnych używek.

 

Jestem tego samego zdania i jak ty - don111 - też trzymam kilka starszych zestawów tylko dla siebie.  

AMEN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Fashi napisał:

 

Wstydu i honoru nie masz! 

Akurat to wasza domena. Od tygodni wklejać linki do drogich aukcji, a potem zakładać głupkowaty temat i palić frana. Ile już takich było? A ile będzie? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafal735r napisał:

 

Przestań się pogrążać i lepiej przeproś za kłamstwa i oszczerstwa pod moim adresem. 

Okryłeś się hańbą , nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę . Oszczerco i pomawiaczu. 

6 minut temu, rafal735r napisał:

.Od  potem zakładać głupkowaty temat i palić frana.

Doprowadziłem do zamknięcia tej podłej i żałosnej prowokacji. 

Landryna2 ...

Nie podaruje Ci tego kłamco.

 

 

Auralic ARIES G2 Transport :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, don111 napisał:

Ja bym powiedział że to u nas ceny są w większości adekwatne do jakości, nie na zachodzie. U nas biedny kraj, większość się liczy z groszem, ostrożnie i rozważnie wydaje każde większe pieniądze i to samo robi przy sprzedaży.  Na zachodzie prywatni bogatsi ludzie po prostu wolą się pozbyć kłopotu szybciej, za mniejsze pieniądze bo nie muszą się tak liczyć z kasą. Sam trzymam w paru pokojach w sumie kilka wzmacniaczy i świetnych kolumn, grających w różnych stylach (kolumny mniej znane), których nie sprzedam bo dają mi wciąż sporo przyjemności i się wg mnie zupełnie nie opłaca ich sprzedawać, bo grają lepiej od nowych za 10-krotnie większe pieniądze czy od 2-3 krotnie droższych, popularnych używek.

W odniesieniu do wszystkich, to zauważyłem też tendencję, że nowe sprzęty mają coraz bardziej odjechane w kosmos ceny np po odświeżeniu dwukrotnym kotleta (odświeżenie wyglądu, niewielkie dźwięku) dany wzmacniacz czy kolumny potrafi zdrożeć o 40% na przestrzeni 6 lat. Z drugiej strony ludzie chcą kupić tańsze używki, ale oburzają się że po 10 latach to co chcą kupić nie kosztuje np 50% ceny sprzed 10 lat. Właśnie dlatego że równie odjechane ceny nowych mają na to wpływ i koło się zamyka. Tym sposobem za te same pieniądze co kiedyś, mamy nowszy i gorszej klasy sprzęt, trzeba wydać więcej. 

Tak, Polska jest ostoja prawych cen... czyli w Polsce nie jest za drogo...kurde jakis handlarz jak to czyta to zaraz te archaiczne wzmacniacze i inny szrot pojdzie jeszcze do gory z cenami 100% ?

Niech sobie bedzie I niech kasuja w Polsce za wszystko nawet x10 za to co w UK, Holandii czy Niemczech. Tylko pozniej sie nie ma co dziwic, ze ceny z kosmosu i drogo ? na zachodzie taniej sprzedasz ale tez taniej kupisz...wiec nic nie tracisz a masz lepszy sprzet. 

W UK masz tez wieksze Rabaty na nowy sprzet. 

Z tego tez wzgledu sporo osob woli kupic zagranica. 

A unikaty mozna trzymac. Ja technics tez trzymam. Z cenami nie ma to jednak nic wspolnego. 

Problem z nami (Polakami) jest taki, ze cokolwiek kupimy chcemy sprzedac drozej. 

Jak cena klocka uzywanego w Polsce moze byc wyzsza od nowego z fabryki np. w UK. A takich przykladow np. z Tannoy bylo mnostwo. To jest zart. To sa te adekwatne ceny? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafal735r napisał:

Akurat to wasza domena. Od tygodni wklejać linki do drogich aukcji, a potem zakładać głupkowaty temat i palić frana. Ile już takich było? A ile będzie? ?

To była marna prowokacja, jak widać 'życzliwi' Sansui posuwają się nawet do tak chamskich zagrywek, żeby mieć dalszy pretekst do hejtu. To już blisko choroby umysłowej. Nie rozumiem po co teraz udajesz, że niby nie zauważyłeś. Zawsze miałeś swoje mocne zdanie w różnych tematach ale tu się zachowujesz nie fair. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, don111 napisał:

 ale tu się zachowujesz nie fair. 

Czego Ty wymagasz od klamcy jednego z drugim ? Potrafią tylko w żywe oczy łżeć i głupa palić , chować się w bagnie i klepac po plecach . Landryna to Landryna , musi kłamać tak już ma. Nawet fakty do nich nie przemawiają.

Nienawiść i żal ich napędzają . Ma jeden z drugim niski model a na Alphe kasy brak . To trzeba się rozładować na forum .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Huberto1984 napisał:

Tak, Polska jest ostoja prawych cen... czyli w Polsce nie jest za drogo...kurde jakis handlarz jak to czyta to zaraz te archaiczne wzmacniacze i inny szrot pojdzie jeszcze do gory z cenami 100% ?

Niech sobie bedzie I niech kasuja w Polsce za wszystko nawet x10 za to co w UK, Holandii czy Niemczech. Tylko pozniej sie nie ma co dziwic, ze ceny z kosmosu i drogo ? na zachodzie taniej sprzedasz ale tez taniej kupisz...wiec nic nie tracisz a masz lepszy sprzet. 

W UK masz tez wieksze Rabaty na nowy sprzet. 

Z tego tez wzgledu sporo osob woli kupic zagranica. 

A unikaty mozna trzymac. Ja technics tez trzymam. Z cenami nie ma to jednak nic wspolnego. 

Problem z nami (Polakami) jest taki, ze cokolwiek kupimy chcemy sprzedac drozej. 

Jak cena klocka uzywanego w Polsce moze byc wyzsza od nowego z fabryki np. w UK. A takich przykladow np. z Tannoy bylo mnostwo. To jest zart. To sa te adekwatne ceny? 

Ja piszę o normalnej sprzedaży od prywatnych osób  nie handlarzy legendami i pseudo rarytasów, tacy znajdą się nie tylko w Polsce. 

To co podałeś z Tannoyem to już polityka cen dystrybutora za nowe sprzęty, nie nasza wina że u nas kolumny stały 2-3x drożej niż tam wyprzedawali. Kto mądry ten skorzystał z okazji, ale większość nie miała czy nawet nie wiedziała o takiej możliwości. Na miejscu Tannoy już dawno bym zmienił dysttybutora na Polskę, bo cenowo lipa to raz, a dwa - nie ma testów tej marki do poczytania, czy choćby pomiarów w Audio. 

10 minut temu, Fashi napisał:

Czego Ty wymagasz od klamcy jednego z drugim ? W żywe oczy łżeć i głupi palić , chować się w bagnie i klepac po plecach . Landryna to Landryna , musi kłamać tak już ma. Nawet fakty do nich nie przemawiają.

No on jednak (tj Rafał) nie jest klonem, od dawna jest na forum i miał swoje zdanie, nie zawsze można się było z tym zgadzać ale szły za tym merytoryczne argumenty z obu stron. Ale tu już tego nie widać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez don111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, don111 napisał:

No on jednak (tj Rafał) nie jest klonem, od dawna jest na forum i miał swoje zdanie, nie zawsze można się było z tym zgadzać ale szły za tym merytoryczne argumenty z obu stron. Ale tu już tego nie widać. 

Nie powiedziałem , że jest klonem , ale kłamcą i oszczercą.  Tak się składa , że znam twórczość Rafała . To , że jestem na forum od 5lat nie znaczy , że nie było mnie tutaj lat temu 10 w roli czytającego. Także wiem i to sporo. 

W tym konkretnym przypadku chodzi o coś więcej. W dodatku broni kolejnego kłamcy audiofilka i tanich prowokacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, don111 napisał:

Ja piszę o normalnej sprzedaży od prywatnych osób  nie handlarzy legendami i pseudo rarytasów, tacy znajdą się nie tylko w Polsce. 

To co podałeś z Tannoyem to już polityka cen dystrybutora za nowe sprzęty, nie nasza wina że u nas kolumny stały 2-3x drożej niż tam wyprzedawali. Kto mądry ten skorzystał z okazji, ale większość nie miała czy nawet nie wiedziała o takiej możliwości. Na miejscu Tannoy już dawno bym zmienił dysttybutora na Polskę, bo cenowo lipa to raz, a dwa - nie ma testów tej marki do poczytania, czy choćby pomiarów w Audio. 

Wiec nie moze byc w Polsce adekwatnych cen, skoro juz sam dystrybutor narzuca chore ceny na nowy sprzet. Wiadomo, ze uzywane beda wtedy drozsze. Z PMC podobnie. Tannoy to byl tylko przyklad. Zobacz na ceny mf nu vista. Cena rekomendowana w Polsce 2-3 lata temu byla chyba ponad 10tys wyzsza niz w UK. Tylko, ze w UK nówki mozna bylo kupic za 4tys (a nie 8tys) funtow oddajac byle jaki stary wzmak na recycling. Lista jest pewnie dluga. 

Tak czy inaczej nie ma w sumie o co kopii kruszyc. Jest jak jest. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, don111 napisał:

Z ciekawości, czy jakieś konkretne zestawienie Accu i Tannoy grało bardzo dobrze ? Z czym te nowsze Accu grają dobrze? 

Zależy kto mówi. Tacy z Krakowa to mówią że z dynaudio i Avangarde a i pewnie chario pasuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Fashi napisał:

Przestań się pogrążać i lepiej przeproś za kłamstwa i oszczerstwa pod moim adresem. 

Okryłeś się hańbą , nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę . Oszczerco i pomawiaczu. 

Doprowadziłem do zamknięcia tej podłej i żałosnej prowokacji. 

Landryna2 ...

Nie podaruje Ci tego kłamco.

Uuuuu. Mafia Sansui wjedzie mi na chatę. ?

 

30 minut temu, don111 napisał:

To była marna prowokacja, jak widać 'życzliwi' Sansui posuwają się nawet do tak chamskich zagrywek, żeby mieć dalszy pretekst do hejtu. To już blisko choroby umysłowej. Nie rozumiem po co teraz udajesz, że niby nie zauważyłeś. Zawsze miałeś swoje mocne zdanie w różnych tematach ale tu się zachowujesz nie fair. 

Podrocze się jeszcze z Fashim. Widać, bardzo się przejął ?

24 minuty temu, don111 napisał:

Na miejscu Tannoy już dawno bym zmienił dysttybutora na Polskę, bo cenowo lipa to raz, a dwa - nie ma testów tej marki do poczytania, czy choćby pomiarów w Audio. 

Ale chyba mają jakiś wpływ na ceny w PL. Mogli by pogrozić palcem dla dystrybutora. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafal735r napisał:

Uuuuu. Mafia Sansui wjedzie mi na chatę.

Chciałbyś nie ? Byłoby o czym pisać i dokładać drugie tyle... 

Zaskocze Cię , ale nie , nic z tych rzeczy. Po prostu będziesz żył z łatką kłamcy. 

Jednak Tobie to pasuje , jak widać.  Trzeba tylko na Ciebie uważać , w końcu kłamca pozostanie kłamcą.

Przykro mi, straciłeś twarz o ile wiesz co to znaczy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Fashi napisał:

Nie powiedziałem , że jest klonem , ale kłamcą i oszczercą.  Tak się składa , że znam twórczość Rafała . To , że jestem na forum od 5lat nie znaczy , że nie było mnie tutaj lat temu 10 w roli czytającego. Także wiem i to sporo. 

Co ty tam wiesz. Tyle co zjesz. Nie wychylasz się poza ten temat i klub Sansui. Żebym linka tu nie podesłał, to o Bożym świecie byś nie wiedział. ?

16 minut temu, Fashi napisał:

 

W tym konkretnym przypadku chodzi o coś więcej. W dodatku broni kolejnego kłamcy audiofilka i tanich prowokacji.

Nie znam chłopa, a kto to jest? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafal735r napisał:

Podrocze się jeszcze z Fashim. Widać, bardzo się przejął

Pogrążasz się takimi wpisami.

 

1 minutę temu, rafal735r napisał:

Co ty tam wiesz. Tyle co zjesz. Nie wychylasz się poza ten temat i klub Sansui. Żebym linka tu nie podesłał, to o Bożym świecie byś nie wiedział. ?

I co jeszcze ? Może będziesz mi tłumaczyć o co chodzi ze świętami Bożego Narodzenia? 

 

 

Transport plików Auralic Aries Femento Clock :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Na miejscu Tannoy już dawno bym zmienił dysttybutora na Polskę, bo cenowo lipa to raz, a dwa - nie ma testów tej marki do poczytania, czy choćby pomiarów w Audio. 


Testów Tannoya nie ma w polskiej prasie audio od połowy lat 90'tych, bo się "panowie recenzenci" obrazili na EIC i zmówili, że nie i już.

Ja, jak się o tym dowiedziałem, to zrezygnowałem z prenumerat szmatławców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fashi napisał:

 

I co jeszcze ? Może będziesz mi tłumaczyć o co chodzi ze świętami Bożego Narodzenia? 

Dobrze już. Nie podniecaj się. Mniej linków z Sansui tylko w temacie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafal735r napisał:

Dobrze już. Nie podniecaj się. Mniej linków z Sansui tylko w temacie. 

Wiesz , po prostu nie kłam i nie pomawiaj. Miej odrobinę odwagi i honoru , pokaż siłę i przeproś publicznie skoro miałeś odwagę publicznie kłamać i pomawiać.  Tylko tyle. 

 

10 minut temu, rafal735r napisał:

 Żebym linka tu nie podesłał, to o Bożym świecie byś nie wiedział.

Taaa ostanio się popisałeś wiedzą o Esotericu wypisując , że to muzeum... Także jednak wiem ciut więcej niż Ty.

Ale nie o to chodzi. Weź sobie do serca pierwsza część mojej wypowiedzi. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem , kłamca pozostanie kłamcą.  Od dziś jesteś Landryna2. 

Bez odbioru .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rafal735r napisał:

Pamiętaj. Mniej linków do sprzętu z wysypiska. 

 Landryna2 ,  nie będziesz mi mówić co mam robić . Zapamiętaj to sobie , kłamco.

Edit

Żałosny jesteś. Brniesz dalej , idziesz w zaparte i tylko się ośmieszasz.  No , ale skoro tak lubisz to Twój problem. 

Ciekawe jaką następną aferę wykręcisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej linkow z gratami sansui? Nic z tego. Dzien bez pompowania I Fashi bylby jak detka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz się . Zmień płytę. 

 

AudioQuest Meteor (2 x 3.0m, full range, BFA/banana) :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ps

Rafałku po raz kolejny bez posiłków nie dasz rady? Naprawdę? 

9 minut temu, Audio.Japan napisał:

Mniej linkow z gratami sansui? Nic z tego. Dzien bez pompowania I Fashi bylby jak detka

Widzę , że bardzo chcesz zająć miejsce 3. Dzis czy wczoraj nie było linku z Sansui. Tzn nie codziennie .

Także co zrobiłeś?  Skłamałeś.

Landryna3 .

Leżysz . Ludzie co z wami? Tak samemu się podkładać. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu Fashi, z wiatrakami nie wygrasz. Kto ma trochę oleju w głowie i tak wie jak to wszystko wygląda, kto przedstawia merytoryczne argumenty a kto tylko hejtuje/trolluje, szkoda czasu i życia na przejmowanie się takimi delikwentami, można tylko spojrzeć na ich twórczość z politowaniem i współczuciem, to oni niech tracą swój czas na marne, bo i tak nie zmienią faktu, że Sansui jest docenione i ma się bardzo dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Fashi napisał:

 Landryna2 ,  nie będziesz mi mówić co mam robić . Zapamiętaj to sobie , kłamco.

Edit

Żałosny jesteś. Brniesz dalej , idziesz w zaparte i tylko się ośmieszasz.  No , ale skoro tak lubisz to Twój problem. 

Ciekawe jaką następną aferę wykręcisz.

Dobrze. Wiem że Twoje musi być na wierzchu więc ciesz się chłopie. 

Natomiast co do afery to zapytaj swoich ziomali, kiedy znów założą żałosny wątek. Klaszcz im dalej i wklejaj głupkowate linki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, rafal735r napisał:

Dobrze. Wiem że Twoje musi być na wierzchu więc ciesz się chłopie. 

Rafał Ty mnie pomówiłeś, oczerniłeś i skłamałeś perfidnie?  Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jeżeli chcecie sobie zakupić tanio Sansui (chociaż ich mało widziałem do tej pory a nie wiedziałem że to taki chodliwy towar ) , starych amplitunerów Yamah , Marantzów , Technicsów , to przyjeżdżajcie do Piotrkowa Tryb. jeżeli macie blisko . W każdą sobotę jest tutaj rynek staroci sprzętów z zachodu. Jak się każdy obkupi to może ceny tego sprzętu zmaleją w ogłoszeniach, bo z tego co widzę u siebie na rynku to kupują je hurtowo ciągle ci sami handlarze , nawet nie sprawdzają czy sprawne . Nie raz jak rozmawiałem ze sprzedawcami to jeżdżą po okolicznych miastach gdzie są giełdy samochodowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordost Purple Flair 2x3m :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.