Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Przecież tyle to od kopa dostajesz w Q21 za nowy z Polską gwarancją.

Mi Naim też nie podchodzi.

 

1 minutę temu, kiza napisał:

Sory, nie wiedziałem. Pozdrawiam ?

Ja również nie zauważyłem , że za tyle chodzi nowe Gato. Dobrze , że napisałeś.

Przepraszam , że musiałeś oglądać moje i @kiza posty z ogłoszeniami. 

Z mojej strony to tyle , baw się dobrze .

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajcik. Zaglądam tu bo lubię. Dobra robota chłopaki ?

Tylko faktycznie lepiej wrzucić rzadziej a perełkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Fashi napisał:

Przepraszam , że musiałeś oglądać moje i @kiza posty z ogłoszeniami. 

Fashi nie musisz przecież przepraszać za takie rzeczy ? 

nie za takie ludzie nie przepraszają a na dodatek potrafią jeszcze dołożyć 3 grosze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robert19091990 napisał:

A skąd wiesz kto ma na co ochotę? To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty to oznaka, że nie ma ochoty na poznawanie czegoś nowego i nie jest chętna na poszerzanie horyzontów? Nie wszystko kroczy w jednym kierunku i nie Ty decydujesz o tym, który jest tym najwłaściwszym. Nie ma jednego właściwego. Są różne, które trafiają w różne gusta. Zapamiętaj to.

donosicielu i 'zaganiaczu' 

rozplacz sie i donies moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robert19091990 napisał:

A skąd wiesz kto ma na co ochotę? To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty to oznaka, że nie ma ochoty na poznawanie czegoś nowego i nie jest chętna na poszerzanie horyzontów? Nie wszystko kroczy w jednym kierunku i nie Ty decydujesz o tym, który jest tym najwłaściwszym. Nie ma jednego właściwego. Są różne, które trafiają w różne gusta. Zapamiętaj to.

Przecież oni nie mają ochoty na poznawanie vintage i to napisali, a jednocześnie  zgrywają największych znawców vintage, bo przypadkowo usłyszeli coś pokątnie i już wiedzą wszystko w temacie. Nie dopuszczają  i negują wszystko co ktoś inny powie dobrego nt jakiegokolwiek vintage, nawet jak nie znają,  od razu leci handlarz i naganiacz. Taka buraczana banda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

donosicielu i 'zaganiaczu' 

rozplacz sie i donies moderacji.

Trudny z Ciebie partner do konwersacji. Zero nawiązania do meritum za to maksimum rzucania mięsem na prawo i lewo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SynSama napisał:

..i jakoś nie ma narzekań na mojego ogórka :-))))

Nie ma. Takie legendy to można było wstawiać w 2009 roku.

1) wszystko z lepszych starszych klocków zostało już odkryte

Mylisz się. Co prawda większość jest odkryta ale nie ma popularności na tyle, żeby nie można było gdzieś wyrwać tanio. Zauważ że wiele osób nie sprzedaje starszych kolumn z jakimkolwiek opisem marki, albo tabliczki zginęły, napisy wypłowiały itd itd. O jakichś giełdach staroci nie wspominam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, robert19091990 napisał:

Fashi nie musisz przecież przepraszać za takie rzeczy ? 

nie za takie ludzie nie przepraszają a na dodatek potrafią jeszcze dołożyć 3 grosze ?

Robercie, słaby będzie się pienić, silny przeprosi.

Wpis Szopena odebrałem jako wyrzut więc przeprosiłem. 

16 minut temu, tomek7776 napisał:

donosicielu i 'zaganiaczu' 

rozplacz sie i donies moderacji.

Tomaszu , co się znowu dzieje?  Po co takie słowa "donosicielu" ? Na pewno  chciałeś to napisać?

Edit

  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , myślałem , że Cię po prostu poniosło. Skoro macie swoje sprawy to mi nic do tego . Przepraszam i dziękuję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafal735r napisał:

Tak, wszystko awaryjne. Tylko nie Sansui. ?

Widzę długo  wytrzymałeś, aby nie wspomnieć o tej marce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiza napisał:

@kiza @kiza Udało się @Fashi Dziękuję, i pozdrawiam.

Nie ma za co , zawsze jak mogę to pomoge ☺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tomek7776 napisał:

on dobrze wie.o co biega.niech sie pochwali.jak ma odwage.

Czym się mam pochwalić? ? 
Co Ci się przyśniło? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Allmr napisał:

Pytałeś jak to gra (hybryda) - gęsto, z lekko zaokrąglonymi dźwiękami, selektywności tu za bardzo nie uświadczysz. Lekko podbity wyższy bas. Czuć moc. Na pewno nie nadaje się do zmulonych kolumn. Generalnie bardzo miłe słuchanie. Takie trochę lampowe granie, ale podparte dobrą kontrolą.

Jeżeli słuchałeś jakiś Vincentów (227, 237) to podobna szkoła.

Vicki słuchałem już dawno temu i zawsze wydawały mi się "mułowate" , ale nie słuchałem ich z obecnymi kolumnami , które do zamulonych nie należą  więc kto wie. Dzięki za opinie. Wiem już czego się spodziewać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Prewwit napisał:

Widzę długo  wytrzymałeś, aby nie wspomnieć o tej marce?

Na pierdolenie głupot trzeb reagować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rafal735r napisał:

Na pierdolenie głupot trzeb reagować. 

Ale tam było pisane o Denon Poa 4400a, a nie o najsławniejsze marce forum  S....., aż się boję pisać o niej bo zaraz znowu burza będzie?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, don111 napisał:

Mylisz się. Co prawda większość jest odkryta ale nie ma popularności na tyle, żeby nie można było gdzieś wyrwać tanio. Zauważ że wiele osób nie sprzedaje starszych kolumn z jakimkolwiek opisem marki, albo tabliczki zginęły, napisy wypłowiały itd itd. O jakichś giełdach staroci nie wspominam. 

Kolumny bez tabliczek, nazw itp ? To mówisz o łowieniu w ciemno. Życzę powodzenia :-)))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy. [Winston Churchill]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za te pieniążki jest to bardzo ciekawa opcja, której chętnie bym posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tal napisał:

Myślę, że za te pieniążki jest to bardzo ciekawa opcja, której chętnie bym posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Strach dotknąć, jak jest po 220....

13 godzin temu, Dune napisał:

Jeden kanał uszkodzony i taka cena, zwariował chyba..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

22 zł bym dał...ale 2200 ? :-)

13 godzin temu, kiza napisał:

Kolumny Opera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Brzydkie jak noc listopadowa, ale coś mi mówi, że to może grać....

10 godzin temu, Fashi napisał:

Wśród używek. 

Okazję się skończyły. 

I to już z jakieś 10 lat temu.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SynSama napisał:
38 minut temu, Tal napisał:

Myślę, że za te pieniążki jest to bardzo ciekawa opcja, której chętnie bym posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Strach dotknąć, jak jest po 220....

Głupoty piszesz, bo jak słusznie zauważył właściciel to sprzęt dla melomana i audiofila, który chce słuchać muzyki, a nie zwalać tynk ze ścian w remizie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tal napisał:

Jak słusznie zauważył właściciel to sprzęt dla melomana i audiofila, który chce słuchać muzyki, a nie zwalać tynk ze ścian w remizie.

No pod warunkiem, że zdąży, że pierwsze dotknięcie potencjometru nie zakończy się silnym wstrząsem i zgonem :-))).

6 minut temu, Tal napisał:

Jak słusznie zauważył właściciel to sprzęt dla melomana i audiofila, który chce słuchać muzyki, a nie zwalać tynk ze ścian w remizie.

cytuję : " albo szybko wysuszyć slipy po należytym wykręceniu bo wzmak jak każdy inny wody nie lubi. "

No i już wiemy, jak i do czego będziemy go używać. To grająca suszarka :-)))))

 

Co do brzmienia :

cytuję : " dużą wierność przekazu i powietrza "

Zawsze szukałem dużej wierności powietrza :-). Czyżbym odnalazł :) ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SynSama napisał:

cytuję : " albo szybko wysuszyć slipy po należytym wykręceniu bo wzmak jak każdy inny wody nie lubi. "

No i już wiemy, jak i do czego będziemy go używać. To grająca suszarka :-)))))

Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z klasą A ... bo gdybyś miał to nie wypisywałbyś tych głupot.. 

Nie musisz się silić.. Twoja aktywność w tym wątku to tylko nieudolne próby cynicznych docinek i kąśliwych uwag.. zdradzających Twoje kompleksy i jakieś ukryte fobie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tal napisał:

Głupoty piszesz, bo jak słusznie zauważył właściciel to sprzęt dla melomana i audiofila, który chce słuchać muzyki, a nie zwalać tynk ze ścian w remizie.

Jakbyś przeanalizował treść tej aukcji zdanie po zdaniu, ale merytorycznie ,a nie jak dziecko z wielkimi oczami przed wystawą z cukierkami, to BYĆ MOŻE zauważyłbyś stek bzdur, bajdurzeń i tanich chwytów, które właściciel aukcji wciska naiwniakom, aczkolwiek jak znam takich odbiorców podobnych aukcji należy położyć nacisk na słowa "BYĆ MOŻE"...Przejrzyj na oczy chłopie...

5 minut temu, Tal napisał:

Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z klasą A ... bo gdybyś miał to nie wypisywałbyś tych głupot.. 

I tu się mianowicie niestety mylisz. Poza tym, same magiczne słowa " klasa A " wiosny jeszcze nie czynią.....

Zresztą poczytaj sobie opisy pozostałych aukcji tego artysty, może zrozumiesz o co mi chodzi, a może nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SynSama napisał:

Jakbyś przeanalizował treść tej aukcji zdanie po zdaniu, ale merytorycznie ,a nie jak dziecko z wielkimi oczami przed wystawą z cukierkami, to BYĆ MOŻE zauważyłbyś stek bzdur, bajdurzeń i tanich chwytów, które właściciel aukcji wciska naiwniakom, aczkolwiek jak znam takich odbiorców podobnych aukcji należy położyć nacisk na słowa "BYĆ MOŻE"...Przejrzyj na oczy chłopie...

Nie spinaj się, bo cały dzień jeszcze przed Tobą i dlatego, że przeanalizowałem podlinkowaną ofertę zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę tego wzmacniacza uważam go za warte przywołania w tym wątku znalezisko.

Zauważyłem, że Tobie tak naprawdę żadna propozycja w tym wątku nie odpowiada i bardziej upodobałeś sobie pisać dziwne aluzje i komentarze, ale daruj sobie i odpocznij może od komputera i wyjdź się dotlenić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tal napisał:

Nie musisz się silić.. Twoja aktywność w tym wątku to tylko nieudolne próby cynicznych docinek i kąśliwych uwag.. zdradzających Twoje kompleksy i jakieś ukryte fobie..

O matko...kolejny :-))).

Jeśli widzę najzwyklejsze budżetowe sprzęty wrzucane tu ostatnio setkami, jako "znaleziska", to tak - jestem kąśliwy. To racjonalna postawa.

Jeśli widzę jakieś opisy na aukcjach wzięte centralnie z dupy, oderwane od rzeczywistości miną przeciwczołgową, to owszem tak - jestem cyniczny. To także postawa racjonalna. I to się nie zmieni.

A jakieś kompleksy, fobie o których wspominasz nie mają tu nic do rzeczy. Powiem więcej - zapał z jakim bronisz tych farmazonów o suszeniu gaci każe raczej zastanowić się, co jest tego ukrytą przyczyną. To Ty to sprzedajesz, albo jakiś Twój kumpel ? To wrzucaj to w wątek " Nasze aukcje.... ", a nie udawaj adwokata jakiegoś nieznanego sprzętu nie wiadomo nawet skąd ( sprzedający jako mejsce wysyłki podaje jakąś JAZZLANDIĘ ). Nie byłem może olimpijczykiem z geografii, ale też nie jakimś ostatnim matołem i coś tam o świecie wiem, a mimo to miasta o tej nazwie nie znam.....Polecam troszkę lodu za kołnierz. To może ostudzi emocje.

8 minut temu, Tal napisał:

Zauważyłem, że Tobie tak naprawdę żadna propozycja w tym wątku nie odpowiada

To źle zauważyłeś, albo jesteś bardzo nieuważny :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SynSama napisał:

Jeśli widzę najzwyklejsze budżetowe sprzęty wrzucane tu ostatnio setkami, jako "znaleziska", to tak - jestem kąśliwy. To racjonalna postawa.

Popieram. Niestety ale niektorzy dalej nie rozumieja o Co chodzi w tym temacie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tal napisał:

Zauważyłem, że Tobie tak naprawdę żadna propozycja w tym wątku nie odpowiada i bardziej upodobałeś sobie pisać dziwne aluzje i komentarze, ale daruj sobie i odpocznij może od komputera i wyjdź się dotlenić. 

Pozwól, że decyzję o odpoczynku od komputera podejmę sam. Nie potrzebuję do tego niczyich porad. Zaś jeśli chodzi o dotlenienie szarych komórek, to polecam Twojej Szanownej Osobie jak najbardziej ! Koniecznie przed suszeniem gaci na tym niewątpliwie wypasionym wzmacniaczu w klasie A :-)))))))))))))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SynSama napisał:

O matko...kolejny

Nie mam zamiaru się z Tobą "kopać". Wrzucasz wszystkich handlujących do jednego worka, bo dla Ciebie wszyscy to pazerni handlarze i cwaniaki. Oceniasz sprzęt na podstawie zdjęć i opisów, ale w zupełnie nieracjonalny sposób, by na koniec posądzić mnie o powiązania ze sprzedającym ten wzmacniacz. Twoja aktywność z boku naprawdę wskazuje na zakompleksionego i przewrażliwionego człowieka.  

Proponuję kolego spuścić powietrze i życzę trochę wiary w ludzi, bo żółć jaką tutaj "podtapiasz" wszystkich jest zwyczajnie niezdrowa i niesmaczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.