Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ASURA napisał:

Trochę to kosztuje, w zeszłym roku tak się "nawachlowałem" ale dzięki temu mój trzeci w życiu system będzie na dłużej. 

Szedłem z pewnymi rzeczami na pewniaka ale odsłuch w domu to zweryfikował masę kasy wydając trochę kasy zaoszczędziłem ?

Dzisiaj mój kolega z którym odsłuchiwaliśmy produkty od Bazodruta ma wypożyczone różne podkĺadki . Od Franc audio od PBA Keplera . Zastawił kilkanaście tysi aby wypróbować te gadżety bo chce zakupić i mieć spokój raz na zawsze . 

Czekam na jego opinię . Niestety nie mogę w tym uczestniczyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ASURA napisał:

Daj szansę temu czemuś i kup!

już lecę ?
sorki ale do puki nie zobaczę pomiarów i nie poznam zasady działania , to marne szanse. Za techniczny jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bolo_senor napisał:

do puki nie zobaczę pomiarów i nie poznam zasady działania

To weź się hopie najpierw za czytanie prac Noblistów z fizyki oni też jeszcze nie wiedzą ale coś tam publikują za tym masz szansę że będziesz mniej niewiedział LOL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ASURA napisał:

u nas najpierw staje się cud jak rodzimemu producentowi zrobi się na półce miejsce przesuwając zachodnie przewartościowane wydumki...

żebyś miał najlepszy produkt za niewielką cenę,ludziska i tak kupią metkę,taka jest siła marketingu,pamiętam swój pierwszy szok,kiedy znajomy przywiózł mi kolumny znanej firmy ,bo jedna przestała grać- w środku plastikowe kosze głośników,cienkie kabelki,zwrotnica na elektrolitach śmieciowych,grało to padło strasznie żle ,na poziomie tonsila ,tyle,że bez niskiego basu,wtedy za tę cenę mozna bylo kupić polskie dobre kolumny....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpotek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Riczi75 napisał:

Dzisiaj mój kolega z którym odsłuchiwaliśmy produkty od Bazodruta ma wypożyczone różne podkĺadki . Od Franc audio od PBA Keplera .

Daj znać jak te Keplera się sprawują, nie jestem na kupnie nie chcę zawracać doopu ale ciekaw ich jestem bo wyglądają na zrobione ze sztuką audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ASURA napisał:

Daj znać jak te Keplera się sprawują, nie jestem na kupnie nie chcę zawracać doopu ale ciekaw ich jestem bo wyglądają na zrobione ze sztuką audio

Keplery ma od wczoraj . Podkładał w róznych konfiguracjach . Pod Daca Maitnera pod Streamer Bluesounda pod Kolumny AP Virgo 5 . Robią fantastyczną przestrzeń ale ponoś dźwięk jest bardzo konturowy z wysokimi na granicy szorstkości a bas ma odcięcie i nie schodzi tak nisko . Generalnie twierdzi że jest to ciekawe granie ale dla niego za ostre . Kepler lepiej wypada pod DAC lub Streametem niż pod kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Riczi75 napisał:

Kepler lepiej wypada pod DAC lub Streametem niż pod kolumnami

A jak inne zabawki, w które miejsce która się wpasowała?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bolo_senor napisał:

już lecę ?
sorki ale do puki nie zobaczę pomiarów i nie poznam zasady działania , to marne szanse. Za techniczny jestem.

Nie obraź się ale Ty nie jesteś techniczny . Jestes nijaki ograniczajac się do wzorów których być może nie rozumiesz i do zasłyszanych opinii od ludzi którzy te opinie usłyszeli od innych . Tak to generalnie u nas działa . Nie spróboję ale na pewno działa bo tak przeczytałem. 

Faktem jest że każdy taki gadżet ma wpływ mniejszy , większy lub żaden w zależności do jakiego sprzętu go podłączasz lub co podłączasz 

19 minut temu, ASURA napisał:

A jak inne zabawki, w które miejsce która się wpasowała?

Resztę dostał dzisiaj dopiero dzisiaj . Wrażenia pewnie dopiero jutro będe mógł przekazać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_20201002-180102_WhatsApp.jpg

Screenshot_20201002-180052_WhatsApp.jpg

Te podstawki ma . Z Frac audio ma topowe i budżetowe .

Będzie ciekawie . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Riczi75 napisał:

Faktem jest że każdy taki gadżet ma wpływ mniejszy , większy lub żaden w zależności do jakiego sprzętu go podłączasz lub co podłączasz 

jedynym faktem jest to , że szopkę robicie. Jest już przegląd produktów i niewyszukane dialogi. Marketing w najgorszym wydaniu.

jak coś ma mieć wpływ jak jest rozłączone przez selektor ? Równie dobrze może to leżeć na obudowie , a do tego wzorów nie potrzebuje.

Zresztą bez wzorów się też się obejdzie , pomiar i metodologia pomiarów wystarczy.

22 minuty temu, Riczi75 napisał:

Jestes nijaki ograniczajac się do wzorów których być może nie rozumiesz i do zasłyszanych opinii od ludzi którzy te opinie usłyszeli od innych

fakty pokaż albo odszczekaj , gdzie podałem jakiś wzór i jakie zasłyszane opinie podałem?. 

Na razie to ty swoje opinie tu wystawiasz . Mam swój mózg i go używam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Riczi75 napisał:

Robią fantastyczną przestrzeń ale ponoś dźwięk jest bardzo konturowy z wysokimi na granicy szorstkości a bas ma odcięcie i nie schodzi tak nisko . Generalnie twierdzi że jest to ciekawe granie ale dla niego za ostre .

:-))))))))))  A durni elektronicy kombinują, jak ułożyć dobry dźwięk bebechami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AL napisał:

:-))))))))))  A durni elektronicy kombinują, jak ułożyć dobry dźwięk bebechami. 

Poprawiałeś coś po topowych produktach liderów audio, wyobraź sobie że czym lepszy sprzęt tym więcej czynników wokół decyduje jak on gra!
 

To jest oryginalna stópka Esoteric K-01

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dźwięk przechodzący całościowo tonalnie w górę

 

Poniżej specjalne moje stópki które tonalnie przywracają dźwięk do naturalności

 

E38197C2-DDC0-4DB9-8ED5-98F3A717471F.thumb.jpeg.6fdfe2f9585ac1dfea42bb922adbfdf0.jpeg

 

U mnie w Moim systemie nie ma powrotu do oryginałów w innym może być inaczej i dlatego trzeba po prostu słuchać obserwować wyciągać wnioski i próbować...

 

No ale naród nie lubi myśleć no bo najłatwiej coś kupić nawet za 100tysięcy i to musi od kopa grać bo to robili mistrzowie elektronicy

 

Tu na forum najłatwiej skrytykować lub napisać że ktoś jest...pijany

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ASURA napisał:

 

Poniżej specjalne moje stópki które tonalnie przywracają dźwięk do naturalności

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ze starych desek po paletach euro? Trochę opalone palnikiem żeby ładniej wyglądały. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rafal735r napisał:

Ze starych desek po paletach euro? Trochę opalone palnikiem żeby ładniej wyglądały. 

kształt jest zapewne wynikiem dziesiątków lat eksperymentów , zaokrąglone krawędzie sprawiają , że sybilantów nie słychać , a przypalenie dodaje ocieplenia.

Jakby jeszcze polakierować je tym lakierem z przedłużacza , to ho ho , 500 000 zeta to okazyjna cena by była.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kto by pomyślał?

 

Jedno ważne stwierdzenie, dla tych niedowierzających, że np. kable grają. Grają! Tym lepiej im słabszy sprzęt "spinają" ze sobą! 

Np proponuję interkonekt z czystego srebra w miejsce miedzianego. Wówczas zmiana jest natychmiastowa i namacalna! 

Tylko, że tu możecie doznać szoku, gdy zorientujecie się, że interkonekt (używka!) jest w cenie wzmaka ....

?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, LJ3 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kto by pomyślał?

Jak ja lubię takie marketingowe bełkoty ?

Projektanci przy konstrukcji tego modelu sięgnęli po komponenty i rozwiązania, które z reguły zarezerwowane są dla dużo droższych urządzeń. W przypadku A-S1200 na pierwszy plan wysuwają się zachwycające wychyłowe wskaźniki poziomu, które przywołują nostalgiczne wspomnienia ze złotej ery hi-fi i wizualnie prezentują dynamikę, jak również rytm muzyki.

więc to przez wskaźniki tak gra dobrze i tyle kosztuje.

 

 

3 godziny temu, Riczi75 napisał:

Te ustroje w srodku są wypełnione minerałem i do niego podłączone sà te druciki . 

na pewno kryptonit .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ASURA napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fajny Esoteric , wspaniały napęd Vrds. Gratuluję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, bolo_senor napisał:

kształt jest zapewne wynikiem dziesiątków lat eksperymentów , zaokrąglone krawędzie sprawiają , że sybilantów nie słychać , a przypalenie dodaje ocieplenia.

Jakby jeszcze polakierować je tym lakierem z przedłużacza , to ho ho , 500 000 zeta to okazyjna cena by była.

 

 

Najpierw wypróbój co kolwiek aby zabierać zdanie . Widzę że fachowców co nie miara . Tylko że 90% teoretyków. 

Fakt że dobre wytłumienie pomieszczenia obcina naddatki wysokich tonów . 

Aby ostatecznie usłyszeć to co masz eksponowane w kolumnach trzeba dużo zabiegów . 

Wiele osób nie dopuszcza do siebie że cos poza zwartą konstrukcją wzmacniacza etc . ma wpływ na finalny dźwięk . Błąd 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ASURA napisał:

Poprawiałeś coś po topowych produktach liderów audio, wyobraź sobie że czym lepszy sprzęt tym więcej czynników wokół decyduje jak on gra!
 

To jest oryginalna stópka Esoteric K-01

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dźwięk przechodzący całościowo tonalnie w górę

 

Poniżej specjalne moje stópki które tonalnie przywracają dźwięk do naturalności

 

E38197C2-DDC0-4DB9-8ED5-98F3A717471F.thumb.jpeg.6fdfe2f9585ac1dfea42bb922adbfdf0.jpeg

 

U mnie w Moim systemie nie ma powrotu do oryginałów w innym może być inaczej i dlatego trzeba po prostu słuchać obserwować wyciągać wnioski i próbować...

 

No ale naród nie lubi myśleć no bo najłatwiej coś kupić nawet za 100tysięcy i to musi od kopa grać bo to robili mistrzowie elektronicy

 

Tu na forum najłatwiej skrytykować lub napisać że ktoś jest...pijany

 

Na czym stoi ten Esoteric? 

 

10 minut temu, Riczi75 napisał:

Najpierw wypróbój co kolwiek aby zabierać zdanie . Widzę że fachowców co nie miara . Tylko że 90% teoretyków. 

Fakt że dobre wytłumienie pomieszczenia obcina naddatki wysokich tonów . 

Aby ostatecznie usłyszeć to co masz eksponowane w kolumnach trzeba dużo zabiegów . 

Wiele osób nie dopuszcza do siebie że cos poza zwartą konstrukcją wzmacniacza etc . ma wpływ na finalny dźwięk . Błąd 

Na "finalny dźwięk" wpływ ma szczególnie pomieszczenie i optymalne wykorzystanie jego walorów. Z tego co zauważyłem, odwiedzajac audilofili, to większość ustawia przetworniki i klocki tak, by były wyeksponowane dobrze ale tylko "dla oka", a wcale nie zwraca uwagi na "optymalne" wykorzystanie walorów dżwiękowych pomieszczenia. W tym widzę największy problem.  

Potem całe życie kombinują, co zrobić, by było lepiej ...? 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, bolo_senor napisał:

 

Jak ja lubię takie marketingowe bełkoty ?

Projektanci przy konstrukcji tego modelu sięgnęli po komponenty i rozwiązania, które z reguły zarezerwowane są dla dużo droższych urządzeń. W przypadku A-S1200 na pierwszy plan wysuwają się zachwycające wychyłowe wskaźniki poziomu, które przywołują nostalgiczne wspomnienia ze złotej ery hi-fi i wizualnie prezentują dynamikę, jak również rytm muzyki.

więc to przez wskaźniki tak gra dobrze i tyle kosztuje.

 

 

na pewno kryptonit .

Czym sa wypełnione Ty się nie dowiesz .

Co do nowych Yamah . Jako jeden z pierwszych na forum miałem okazję słyszeć AS2200 z polskimi  Pylonami  Jasper na żywo , a poniewaz posiadam AS2100 i to tylko dla ich vintage-owego wygladu stwierdziłem że nowe modele nie warte zainteresowania w tych cenach.

 

8 minut temu, LJ3 napisał:

Na "finalny dźwięk" wpływ ma szczególnie pomieszczenie i optymalne wykorzystanie jego walorów. Z tego co zauważyłem, odwiedzajac audilofili, to większość ustawia przetworniki i klocki tak, by były wyeksponowane dobrze ale tylko "dla oka", a wcale nie zwraca uwagi na "optymalne" wykorzystanie walorów dżwiękowych pomieszczenia. W tym widzę największy problem.  

Zgadzam się w stu procentach . Pomieszczenie i jego adaptacja akustyczna to największa część sukcesu . Inne nie są jednak bez znaczenia jak sugeruja niedowiarki , ze słyszenia . 

2 godziny temu, bolo_senor napisał:

jedynym faktem jest to , że szopkę robicie. Jest już przegląd produktów i niewyszukane dialogi. Marketing w najgorszym wydaniu.

jak coś ma mieć wpływ jak jest rozłączone przez selektor ? Równie dobrze może to leżeć na obudowie , a do tego wzorów nie potrzebuje.

Zresztą bez wzorów się też się obejdzie , pomiar i metodologia pomiarów wystarczy.

A nie bierzesz pod uwagę że sam sprzęt podłączony do prądu  ze wzgledu na swą konstrukcję może generować zakłócenia . A takie dodatki sa w stanie poprawić jego funkcjonowanie ?

29 minut temu, bolo_senor napisał:

Jak ja lubię takie marketingowe bełkoty ?

Tak z ciekawości zapytam tylko raz . Wypróbowałeś kiedy kolwiek , co kolwiek z tego tupu dodatków aby snóć swoje przypuszczenia niczym nie poparte ? 

Na bank nie . Ale mądry jesteś jak salamonowe gacie . 

A w Boga wierzysz ? Ze wzoru potwierdzenia nie znajdziesz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolo_senor napisał:

jedynym faktem jest to , że szopkę robicie

Dlaczego ? 

 Bo nie odważyłeś sie nigdy spróbować nic innego niż kabel znajdujacy sie w pudełku sprzętu który kupiłeś ?

Taki odkrywca jesteś a sam nie masz j.. aby coś nowego odkrywać . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 00:09, Marcin Wielgus napisał:


Sylwek Pozazdrościć poukładania w zyciu.
A ten sprzęt to ciekawa konfiguracja.
Ciekawe czy nie gra estradowo bo trochę tak wygląda.
Czy ktoś może zna firmę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te kolumny na pewno ciepło grają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Produkty Diabła - są tak naprawdę ,na każda kieszeń .                                                                                                                                             Teufel posiada bogatą ofertę sprzętu audio .                                                                                                                                                       Grają - jak to mawia mój dobry znajomy "fanatyk audio" - jeden lubi jak mu "cyka" a drugi teściową ( :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sylwek36 napisał:

 jeden lubi jak mu "cyka" a drugi teściową ( :

Zauważ, że by mu cykało i był z tego zadowolony, musi lubić teściową! 

Bez tego nie po-cyka za długo. Będzie zamieszanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Riczi75 napisał:

Tak z ciekawości zapytam tylko raz . Wypróbowałeś kiedy kolwiek , co kolwiek z tego tupu dodatków aby snóć swoje przypuszczenia niczym nie poparte ? 

tak , myszy se ze skóry uszyłem , bo były tak głupie , aż ładne.

Bratanek ma je teraz bo jemu też się spodobały. Ma 5lat , może ty też.

35 minut temu, Riczi75 napisał:

Bo nie odważyłeś sie nigdy spróbować nic innego niż kabel znajdujacy sie w pudełku sprzętu który kupiłeś ?

czemu? sprawdziłem co miałem , zresztą meridian używa vdh-a , więc po kiego mi kabel za 10000 zeta , jak jest tak jak ja chcę. A do poprawy dźwięku equalizer cyfrowy się lepiej nadaje.

spróbuje jeszcze powsadzać kable w nieużywane wejścia , może coś zagra

35 minut temu, Riczi75 napisał:

Taki odkrywca jesteś a sam nie masz j.. aby coś nowego odkrywać . 

no jaja to masz na pewno , ja bym się nie przyznał , że to kupiłem.

ja wyrosłem już z zabawy ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro'po lubienia teściowej ...

Kiedyś zauważyłem tłum i okrzyki "morderca", "policja", "morderca", "policja"  .....

Patrzę w górę, a tam kobieta wisi za oknem i trzyma się parapetu, a młodszy od niej facet stoi na parapecie i wali po jej rękach młotkiem. W pewnym momencie (usłyszał okrzyki tłumu) wychylił się i krztczy: "Ludzie! To teściowa!" 

Tłum ucichł .... Jakiś głos z tłumu: "A to kanalia!" inny: "Ale się trzyma ..." 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, bolo_senor napisał:

sprawdziłem co miałem , zresztą meridian używa vdh-a

Tak się składa że mój Meridian 557 rewelacyjnie reaguje na Pytona Pana Edmunda. Spróbuj , warto .

29 minut temu, bolo_senor napisał:

tak , myszy se ze skóry uszyłem , bo były tak głupie , aż ładne.

Wow . Toś my se pogadali . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Prewwit napisał:

Czekaj na ofertę koło 1k lub nawet poniżej, ta cena z kosmosu wzięta.

To będzie długa próba charakterów ale w końcu ktoś pierwszy pęknie . To nie Japonia. Tam kraj samurajów to i ceny inne ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Riczi75 napisał:

mój Meridian 557 rewelacyjnie reaguje na Pytona Pana Edmunda.

Jejku do czego to doszło .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.