Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, szczemirek napisał:

Kolego, Przez ręce Bumpalump’a przeszły setki urządzeń, ktòre naprawiał. Nigdy nie słyszałem negatywnych opinii na temat jakości jego serwisu. Jeśli Ty masz inne doświadczenia to, proszę o przedstawienie świadectw. W przeciwnym razie jesteś jedynie chamem i trolem. Można się ròżnić w opiniach ale w sposòb cywilizowany.

A co ja napisałem według Ciebie niestosownego . .  zacytowałem wpis kolegi Audio japan. Chcesz powiedzieć że kłamałem mówiąc że są zdjęcia jak bumpalump trzyma na ręczniku kuchennym części od jakiegoś trupa. Poszukaj a znajdziesz te zdjęcia bo sam Bumpalump je tu zamieszczał. A może kłamałem też że wciska wszystkim sansui a kiedyś sony . . Sam nie korzystałem z jego usług 'na szczęście' ale mój znajomy korzystał i delikatnie mówiąc nie był zadowolony bo to co mu bump do środka założył to było guano o czym dowiedział się później przy okazji innej awarii w punkcie serwisowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, robert19091990 napisał:

Tylko po co komuś karton na sprzęt, którego nie ma zamiaru sprzedać ?

Mogę napisać za siebie. Ja lubię mieć oryginalne pudełka do rzeczy np zegarek itp. 

Do kolumn zostawiłem zestaw fabryczny z powodów jakie wyżej napisał Jacek @Jacchusia 

Jeśli idzie i Sansui już napisałem . Moim zdaniem to prestiż mieć sprzęt Vintage z papierami i oryginalnym opakowaniem. Ceny takich egzemplarzy tylko rosną...

7 minut temu, robert19091990 napisał:

 Już tak żartuje, bo te wojny Sansujowe zaczynają mnie bawić ? 

Wojny ? Jakie wojny ? Kilku z bólem tyłka co jakiś czas popiskuje i tyle ?

7 minut temu, fanatyk muzyki napisał:

 Sam nie korzystałem z jego usług 'na szczęście' ale mój znajomy korzystał i delikatnie mówiąc nie był zadowolony bo to co mu bump do środka założył to było guano o czym dowiedział się później przy okazji innej awarii w punkcie serwisowym.

Tzn , że trollujesz i oczerniasz. 

Dawaj papier na stół. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fashi napisał:

Mogę napisać za siebie. Ja lubię mieć oryginalne pudełka do rzeczy np zegarek itp. 

Do kolumn zostawiłem zestaw fabryczny z powodów jakie wyżej napisał Jacek @Jacchusia 

Jeśli idzie i Sansui już napisałem . Moim zdaniem to prestiż mieć sprzęt Vintage z papierami i oryginalnym opakowaniem. Ceny takich egzemplarzy tylko rosną...

Dobra ja to rozumiem ale jednak kilkuset złotych za karton nie widzi mi się dać ? Tak w ciemno strzelam, bo nie wiem czy padły tu kwoty za jakie ktoś kupiłby taki karton.
To mi generalnie nic nie daje, chyba, że ewentualny kupujący jest już takim fanatykiem, że musi to mieć i karton, inaczej nie kupi. 

Kartonu słuchać nie będę, dla mnie sprzęt ma być sprawny i grać tak jak lubię i służyć mi jak najdłużej. 
Nie ważne czy to Sansui czy Yamaha czy Unitra. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fashi napisał:

Z tego co wiem , Ty się opowiedziałeś po jednej ze stron barykady , a teraz próbujesz robić za gołąbka pokoju ? 

Może zgłoś angaż na Bliski Wschód. 

Pogratulować ?

Nie, nie opowiedziałem się. 
Opowiedziałem się natomiast przeciwko zachowaniom fanbojskim i kibolskim, przeciwko fanatyzmowi i hejtowi. 
A tu, i nie tylko tu widać wyraźnie że pewne marki przyciągają fanbojów jak latarnie ćmy, Fanboje swoimi zachowaniami dorobili juz "gębę" takim markom jak Sansui, Technics, Naim, BMW, Audi... 
Niektóre z tych marek są w rzeczywistości zacne, ale strach coś takiego kupić żeby nie być wziętym za jednego z fanbojów. I tak oto fanboje sräją we własne gniazda. Ubolewania godne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fashi napisał:

Nie raz , nie dwa w tym wątku wypowiadałeś się niepochlebnie o S...

Jeżeli według Ciebie brak przyłączenia się do chóru piewców wspaniałości wszystkiego co ta marka wypuściła oznacza "wypowiadanie się niepochlebnie" to żyjemy w światach równoległych.  Tymczasem ja się tylko "ośmieliłem" nie zachwycać sansujem ?
Prawdą jest natomiast to, że wysokie modele Sansui których słuchałem nigdy nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia. Marka Sansui byłaby dla mnie taką samą marką jak wiele innych, gdyby nie ... fanboje, a jakże. Ich zachowania nieodmiennie budzą we mnie niesmak i odstręczają od marki  która skupia wokół siebie takich ludzi. Nie znajdziesz nigdzie żadnego mojego wpisu o tym że Sansui to ostatnie dziadostwo, nawet kiedyś polowałem na jeden gramofon Sansui który mi się spodobał, ale zachowania fanbojów bardzo skutecznie odwiodły mnie od zamiaru zakupu. To jeden ze skutków fanbojskiego sränia we własne gniazdo. 
 Natomiast z zaślepienia fanbojów faktycznie się natrząsałem. I to nie tylko z fanbojów Sansui, także z fanbojów innych marek. 
jednak skoro dla Ciebie krytykowanie fanbojstwa nie różni się niczym od "wypowiadania się niepochlebnie o Sansui" to daremne wszelkie dyskusje.

22 minuty temu, Fashi napisał:

Wypisz , wymaluj opis grupy anty. Tj. fanatyk aka Bartosz i reszta 

Aha, jak ktoś Kalemu ukraść krowa to jest zły uczynek. 
A jak kali komuś ukraść krowa to jest dobry uczynek. O, taki właśnie:  

24 minuty temu, Fashi napisał:

reszta grupy trzymającej kupę...

Jak widać, Twoje zachowania nie różnią się niczym od zachowań wyżej wymienionej grupy i Ty też trzymasz taką samą substancję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triangle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Triangle jakoś w PL niedoceniane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kiza napisał:

Dali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny całkiem fajne, cena całkiem niefajna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla rozładowania sytuacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, McGyver napisał:

Jeżeli według Ciebie brak przyłączenia się do chóru piewców wspaniałości wszystkiego co ta marka wypuściła oznacza "wypowiadanie się niepochlebnie" to żyjemy w światach równoległych.  Tymczasem ja się tylko "ośmieliłem" nie zachwycać sansujem ?
Prawdą jest natomiast to, że wysokie modele Sansui których słuchałem nigdy nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia. Marka Sansui byłaby dla mnie taką samą marką jak wiele innych, gdyby nie ... fanboje, a jakże. Ich zachowania nieodmiennie budzą we mnie niesmak i odstręczają od marki  która skupia wokół siebie takich ludzi. Nie znajdziesz nigdzie żadnego mojego wpisu o tym że Sansui to ostatnie dziadostwo, nawet kiedyś polowałem na jeden gramofon Sansui który mi się spodobał, ale zachowania fanbojów bardzo skutecznie odwiodły mnie od zamiaru zakupu. To jeden ze skutków fanbojskiego sränia we własne gniazdo. 
 Natomiast z zaślepienia fanbojów faktycznie się natrząsałem. I to nie tylko z fanbojów Sansui, także z fanbojów innych marek. 
jednak skoro dla Ciebie krytykowanie fanbojstwa nie różni się niczym od "wypowiadania się niepochlebnie o Sansui" to daremne wszelkie dyskusje.

Przegięcie to jest w drugą stronę. Ja też nie jestem fanbojem marki Sansui, ale lubię i cenię ją za kolumny. Nie wolno mi pisać że coś zagrało tak czy tak ? W bajki o zjadaniu innych do XX tys. się nie bawię ani nie trąbię o tym na forum, choć dla mojego ucha było tak w niejednym przypadku. Wiem że to zależy od zbyt wielu czynników aby można było wygłaszać takie kategoryczne opinie. Z elektroniki nie miałem wysokich modeli ale oglądałem ich budowę i co by nie mówić - jest imponująca na tle innych marek. A czy gra czy nie, to inna kwestia - jest ona zależna nie od jednego czy dwóch odsłuchów, w grę wchodzi wiele innych rzeczy, od gustu, uszu, zgrania reszty komponentów - bo gra cały system a nie wzmacniacz, stąd zawsze opinie mogą się różnić. Krytykować Sansui można, byle robić to merytorycznie a nie tendencyjnie, a znalazła się grupa prześmiewców która robi to w sposób chamski i pomawiająca o szemrane interesy na tej marce (m.in. mnie... masakra). Jako dowód wklejają jakieś aukcje, często uszkodzonych egzemplarzy z Japonii, choć wiadomo że końcowy koszt zakupu ze sprowadzeniem wyniesie minimum 2x więcej niż oryginalna cena. Nawet jak są na tym interesy, a pewnie były / są bo jest moda ogólnie na vintage (choć nie wiem czy akurat w PL), to nie każdy kto lubi Sansui i wyraża swoją dobrą opinię o tej marce - macza palce w tym procederze. I żaden byle pajac, jeden z drugim, co założyli konto pół roku temu, w jednym tylko celu, nie będzie nikogo bezkarnie pomawiał.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcinGD napisał:

Cos dla rozładowania sytuacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobre ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zeta-j napisał:

od  26:00 min co ma Pan do powiedzenia na temat staroci i tej ich pseudo trwałości 

 

Gdzie tu mowa o vintage ? Gość opowiada ogólnie o home audio vs car audio i opłacalności napraw. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fashi"“Sztuka milczenia jest większa niż sztuka mówienia” – Arthur Schopenhauer". Weź sobie to do serca!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fanatyk muzyki napisał:

No wiesz co butalump jeszcze siem obrazi ,że tak do niego mówisz ?

Tak te wciskanie kitu przez Bumpalumpa jest do zrzygania już i wielu już udowodniło że to chłopek który sobiem w kuchni między posiłkami naprawia te wintydże sansui na ręczniku . .nie wiem co na to kobita ale czy ktoś jeszcze bierze tego człeka na powaznie?

Fashim bym się nie przejmował bo on jest głupią ofiarą tych dwóch speców od sansui czyli don111 i Bumpalumpa ?

Niet to poprostu Bumpalump naprawiał ?

to ze na forum moderacji ani administracji nie ma nie znaczy ze w sieci jestes anonimowy i wszystko Ci wolno, za takie oszczerstwa bedziemy inaczej rozmawiac, mozesz mi zarzucac fanbojstwo w stosunku do sansui czy zbyt duze zamilowanie do vintage, ale takie wpisy to nic innego jak proba oczerniania, chociaz ja sie na forum z niczym nie reklamuje to kazdy wie kim jestem i czym sie zajmujesz, jeszcze raz ci powtorze takimi wpisami dzialasz na moja szkode a to w swietle prawa jest niczym innym jak pomowieniami , wystarczy tego cyrku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fanatyk muzyki napisał:

. Sam nie korzystałem z jego usług 'na szczęście' ale mój znajomy korzystał i delikatnie mówiąc nie był zadowolony bo to co mu bump do środka założył to było guano o czym dowiedział się później przy okazji innej awarii w punkcie serwisowym.

kilka tygodni temu juz powtarzales ta bajeczke, na moje pytanie o dane wlasciciela i numer seryjny urzadzenia uciales dyskusje.

Poza tym kazdy kto mnie zna wie ze naprawiam sprzet tylko na oryginalnych polprzewodnikach i markowych kondensatorach, zawsze stosuje Nichicony, Nippony, Elny, BC, Vishay, tranzystory zawsze sa oryginalne wiec nie wiem jakie tam gowno mogl ktos zastac...to juz pozostaje w twojej wyimaginowanej rzeczywistosci

inna awaria? zdarza sie, psuje sie nowy sprzet wiec zdarzy sie ze i 30 letni nawet pom serwisie odmowi posluszenstwa, nic w tym dziwnego, sprzet jest objety gwarancja na wykonana usluge...ale co tu sie rozpisywac, nie ma cienia szansy ze ta historia jest prawdziwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Fashi napisał:

Moim zdaniem to prestiż mieć sprzęt Vintage z papierami i oryginalnym opakowaniem. Ceny takich egzemplarzy tylko rosną...

Hahaha chcialbys. Dalej Widze wciskasz kity o prestizu I rosnacych cenach. Zenada

8 godzin temu, fanatyk muzyki napisał:

A może kłamałem też że wciska wszystkim sansui a kiedyś sony . . S

To taka ich strategia. Wyzywac od trolli. Wiadomo co sie tu dzieje. 

7 godzin temu, Fashi napisał:

Nie raz , nie dwa w tym wątku wypowiadałeś się niepochlebnie o S... także w tym temacie Twoja wiarygodność , jakby to napisać delikatnie ? Spadła na samo dno. To raz. 

McGyvera wiarygodnosc Nigdzie nie spadla bo sluchal tego waszego cudu sansui I jak wielu innych nie uslyszal zadnego cudowne go brzmienia I sansuj do 30tys wszystkiego nie zwalcowal. To twoja wiarygodnosc naganiacza juz dawno spadla do zera

10 godzin temu, Prewwit napisał:

O a jaki model masz @Audio.Japan?

Bylo o tym juz I to nie miejsce na chwalenie sie. O pioneerze pisze w klubie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dla rozładowania sytuacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piękny Horn. Klasyk gatunku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis bardzo obszerny ale chyba ostatnie zdanie powinno być już chyba na początku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy. [Winston Churchill]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafal735r napisał:

Ale twoje filmiki na YT właśnie tak wyglądają, więc o co ten rumor? Pełna profeska z kiepownica w głównym kadrze i paczka szlug. 

Jak Ci to tak przeszkadza to po co je oglądasz? Ja dzięki nim bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem i bardzo mi się podobają? To wątek o znaleziskach, a nie działalności na YT.

4 godziny temu, Grutka napisał:

Po co te nerwy przyjacielu, musi być też i na wesoło, a nie tylko sztywno, rozluźnij lekko zwieracze, powietrze wyjdzie i poczujesz się lepiej  ? zrelaksujcie się wszyscy 

Co za teksty, chyba często słyszysz  i tu powtarzasz. Sam robisz ferment w tym wątku, a teraz uspakajasz. Zero ciekawych znalezisk z Twojej strony, a reszta co tu wypisujesz to ....

Audiolab M-DAC, może robić za preamp do końcówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Meridian G56

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 20:29, Stefek79 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kto pierwszy ?!

Poszly za £3300...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Prewwit napisał:

Audiolab M-DAC, może robić za preamp do końcówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem u siebie z Accu e 302 i Hk 690. Moim zdaniem jasny pre/dac i trzeba wziąć to pod uwagę przed zakupem.

55 minut temu, Prewwit napisał:

Jak Ci to tak przeszkadza to po co je oglądasz? Ja dzięki nim bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem i bardzo mi się podobają?

Zgadzam się z kolegą w całej rozciągłości. 

PS

Przepraszam za wczoraj , jeśli ktoś poczuł się urażony. @McGyver spoko luz, czy się gniewasz? 

Aczkolwiek moim zdaniem wczorajsza dyskusja poszła w złym kierunku. Kolega @Bumpalumpzostał strasznie zaatakowany i oczerniony.

Pozdrawiam serdecznie, 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi
Cyferki

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fashi napisał:

Miałem u siebie z Accu e 302 i Hk 690. Moim zdaniem jasny pre/dac i trzeba wziąć to pod uwagę przed zakupem.

Też dużo takich opinii czytałem, które pokrywa się z Twoją, że po jasnej stronie i trzeba odpowiednio dobrać do swojego systemu. Chyba że się lubi dużo detali? Tutaj też o tym piszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Jest na mojej liście obok Hegla HD20, Arcama irDAC-II  do przetestowania w przyszłości.

13 minut temu, Klecha86 napisał:

Każdy sprzęt który posiada papiery, orginalne opakowanie jest więcej wart i chętniej kupowany przez potencjalnych nabywców  . 

Jak sprzedawałem H80, dużo osób  pytało się czy mam oryginalny karton, widać dużo ludzi na to zwraca uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, fanatyk muzyki napisał:

. Sam nie korzystałem z jego usług 'na szczęście

 

Jak kiedyś skorzystasz dopiero się wypowiadaj .

Mi kiedyś Mariusz pomógł z moim sprzętem znalazł czas dla mnie od razu robotę wykonał profesjonalnie z odpowiednią dbałością o każdy szczegół. Jeżeli kiedyś miałbym awarie swojego sprzętu mogę  z całkowitym zaufaniem i spokojem serwisować go u Mariusza . 

 

A wracając do tematu  :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może nie hi end Ale dość przystępna cena . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel H100, cena sensowna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Prewwit napisał:

Hegel H100, cena sensowna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Drogo  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dimension napisał:

Opis bardzo obszerny ale chyba ostatnie zdanie powinno być już chyba na początku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Standardowo. Strata czasu. 

3 godziny temu, Prewwit napisał:

Jak Ci to tak przeszkadza to po co je oglądasz? Ja dzięki nim bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem i bardzo mi się podobają? To wątek o znaleziskach, a nie działalności na YT.

Nie oglądam, przeskrolowalem może jeden. Ile można patrzeć jak facet składa i rozkłada potencjometry. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zwala z nóg w 91r kosztował poniżej tys zł, przecież ten wzmacniacz to niskobudżetowy model i nie jest aż tak dobrze grającym... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dune napisał:

Cena zwala z nóg w 91r kosztował poniżej tys zł, przecież ten wzmacniacz to niskobudżetowy model i nie jest aż tak dobrze grającym... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale ma karton ?

2 godziny temu, Klecha86 napisał:

Każdy sprzęt który posiada papiery, orginalne opakowanie jest więcej wart i chętniej kupowany przez potencjalnych nabywców  . 

Chodzi tez o przekonanie, ze taki komplet pokazuje (teoretycznie) jakie podejście do sprzętu ma właściciel, jak się obchodzi/traktuje rzeczy które sprzedaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jacchusia napisał:

Ale ma karton ?

Hahha no tak karton potrafi podbić cenę :-) ale w tych pieniądzach można kupić coś lepszego ze starych dziadów jak choćby takiego harmana 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 22

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.