Jump to content
Parsec

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

5 minut temu, robert19091990 napisał:

pisze, że cięta 2gim rzędem na 13kHz czyli taki supertweeter wstęgowy.

Dzięki. Nie doczytałem. Mimo wszystko w tym budżecie lepszym rozwiązaniem byłoby bardziej klasowy niskośredniotonowy plus wysokotonowy...

Końcówka mocy.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 1

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva   ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶 🥁

xavian
42 minuty temu, rafal735r napisał:

Wnioskujesz że połowa kraju straci pracę i będzie wyprzedawać swoje graty żeby przeżyć?

No jak już ktoś AudioSolutions Figaro L wystawia i sprzedaje za 1/3 ceny sklepowych to nie jest rzecz normalna 😄

Ale już tak poważnie mówiąc to jest to bardzo realne, że wielu ludzi nie będzie miało wyjścia. Kilku moich znajomych w tej chwili zostało na postojowym z 65 % wynagrodzeniem bądź robią u prywaciarza, który zatrzymał wszelkie prace i postojowego nie płaci, bo mają płatne na godzinę.

Ilu takich ludzi będzie, którzy będą musieli mieć za co rachunki popłacić, raty o wyżywieniu nie wspominając 🙂

Chyba kończy się czas pracownika - nadchodzi ... nie wiadomo co . Ale mam taką zasadę w życiu - zawsze przygotować się na najgorsze - jak nadejdzie - to jestem przygotowany , jak pójdzie lepiej to jestem na pełnym luzie.       

• Like 2

2 godziny temu, robert19091990 napisał:

No jak już ktoś AudioSolutions Figaro L wystawia i sprzedaje za 1/3 ceny sklepowych to nie jest rzecz normalne😄 🙂

O ile to nie było jakieś fake. Szybko znikło.

59 minut temu, Leo1973 napisał:

Hidden Content

Już się chyba zaczyna- ten Denon był na przełomie roku za 850 ( odpowiedź właściciela na pytanie o minimalną - była - nie mniej niż 800) ...

Monobloki w pojedynce nie są zbyt wiele warte.

W parze za 2 by poszły.

👉

Ktoś tu kiedyś wspominał , że szuka Pma 2020AE:

Hidden Content

20 minut temu, rafal735r napisał:

Monobloki w pojedynce nie są zbyt wiele warte..

Chyba, że ktoś preferuje monofoniczne nagrania sprzed 😉

... i ma jedną kolumnę głośnikową 

Niby jak nowy i nieużywany:

Hidden Content

Wysoki model Sony, a nawet bardzo wysoki. Swego czasu chyba top oferty. Ale cena i tak za dużo za duża.

• Like 1

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

2 minuty temu, Fashi napisał:

I ma oryginalny karton

Ha, kiedyś kupiłem u handlarza za 600 zł model niżej czyli 555ES - bez pudła, bez pilota, ciągnięty zapewne z niemieckiego śmietnika. Pięknie grał w stereo, naprawdę zacnie. Po miesiącu zabawy padł. Cała sekcja cyfrowa odmówiła posłuszeństwa a sekcja analogowa działała jak jej się zachciało :) Te maszyny mają już swoje lata - chyba koło dwudziestu - i zakup takiego czegoś to mega ryzyko. Kupiłem, pobawiłem się, posłuchałem (dopóki nie padł) i wyrzuciłem na śmietnik do kontenera.

Taki to już urok zabawy starymi elektrośmieciami :)

• Like 1
  • Haha 1

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Godzinę temu, rafal735r napisał:

O ile to nie było jakieś fake. Szybko znikło.

Właśnie nie było. Wczoraj na grupie audio na FB pewien gość, którego znam osobiście polecał, że to jego znajomego i że chyba lepszej okazji nie będzie. Także 100 % wiarygodne ogłoszenie. Problemy finansowe przyczyną sprzedaży z tego co napomknął.

Co ciekawe - ten znajomy pisał, że sam nie wie czy za 2 miesiące nie będzie musiał poczynić podobnych kroków.
Ja co prawda nie mam takich problemów, bo na pracę i regularną pensję i kondycję mojego zakładu pracy narzekać nie mogę ale współczuję tym, którzy niestety na tej całej sytuacji mocno ucierpią i będą zmuszeni do takich a nie innych kroków... 😞

Bo jak ktoś nie dawno firmę zbudował 😂 i kredytów nabrał na wszystko a tu korona klops. Ekonomistom nie jestem ale dobra koniunktura nigdy nie będzie trwać wiecznie. Pewnie nic nie wskazywało krzywej w dół ale wirus jeszcze gorszy w ekonomii niż ja 🙂

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Hidden Content

• Like 1

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva   ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶 🥁

Mi się wydaję,że ceny są za wysokie.

Fakt że nowe Kefy za tanie nie były ale tak ogólnie to ceny sprzętów używanych i nowych są przeszacowane.

Edited by piotr6
  • Like 1

2 godziny temu, yayacek napisał:

Niby jak nowy i nieużywany:

Hidden Content

Wysoki model Sony, a nawet bardzo wysoki. Swego czasu chyba top oferty. Ale cena i tak za dużo za duża.

Prawie wygląda jak Accuphase...ale tutaj ,,prawie,, robi kolosalną różnice...

30 minut temu, piotr6 napisał:

Mi się wydaję,że ceny są za wysokie.

Fakt że nowe Kefy za tanie nie były ale tak ogólnie to ceny sprzętów używanych i nowych są przeszacowane.

A ja mam własnie odmienne wrażenie...dzis można kupić za niewielkie w stosunku do zarobków pieniadze ..sprzęty o których 15-20 lat temu mozna było wyłacznie pomarzyć...a na rynku wtórnym to juz w ogóle...kiedys nie przypuszczałem że przy odrobinie wysiłku stac mnei bedzie na używanego Mcintosha a dziś juz jest to w zasięgu..oczywiscie w relacji do siły nabywczej.

4 godziny temu, Leo1973 napisał:

Chyba kończy się czas pracownika

Za długo nie potrwał.....

• Like 1

Smuga cienia spowija..;-)

35 minut temu, front247 napisał:

Prawie wygląda jak Accuphase...ale tutaj ,,prawie,, robi kolosalną różnice...

A ja mam własnie odmienne wrażenie...dzis można kupić za niewielkie w stosunku do zarobków pieniadze ..sprzęty o których 15-20 lat temu mozna było wyłacznie pomarzyć...a na rynku wtórnym to juz w ogóle...kiedys nie przypuszczałem że przy odrobinie wysiłku stac mnei bedzie na używanego Mcintosha a dziś juz jest to w zasięgu..oczywiscie w relacji do siły nabywczej.

No tak ale to i tak jest dużo kasy.Zarabiamy więcej ale i życie nas więcej kosztuje.

Teraz, piotr6 napisał:

No tak ale to i tak jest dużo kasy.Zarabiamy więcej ale i życie nas więcej kosztuje.

No tak jest to troche kasy...ale ja widze tę różnice wyrażnie...20 lat temu wzmacniacz za 4 tyś to było by mi baardzo ciezko kupić...dziś to jest jedna wypłata tak przecietnie...jest inna korelacja cen ..życie jest droższe ale moim zdaniem sprzet rtv agd ...jest bardziej dostępny.

Kefy-okazja

Hidden Content

• Like 1