Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hudykot napisał:

Nie zdarzył Ci się kiedyś kłamczuch, który zrobił dobre wrażenie i kupiłeś?

Na allegro kupuję od  niemal dwudziestu lat, na ebay trochę krócej, więc oczywiście że mi się zdarzyło. Jednak nauczyłem się coraz lepiej unikać takich ofert. 

Kiedyś nawet wkurzyłem sprzedawcę który chciał przycwaniakować. Kupiłem uszkodzony, rzadki model cedeka, a przedtem poszukałem informacji jak go naprawić i nawet zdobyłem podzespoły. Gdy sprzęt dotarł do mnie naprawiłem go już w kwadrans po rozpakowaniu. Jakąś godzinę później, pewnie prześledziwszy na trackingu że przesyłka dostarczona, zadzwonił sprzedawca cedeka z pytaniem czy chcę ten sprzęt naprawić, bo on "właśnie zdobył" ten podzespół który się tam uszkodził i może "tanio" sprzedać... znamienne że wiedział co jest zepsute.
Zdziwko gostka gdy mu powiedziałem że już tego cedeka naprawiłem - bezcenne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rochu napisał:

I tu się nie zgodzę.

30 lat puszczania w TV Złotopolskich, durnych reklam piwska, Big Brothera i temu podobnych nie mogło być obojętne dla poziomu rozgarnięcia społeczeństwa.

A że nowe technologie powalają się dzielić z bliźnimi efektem swojego skretynienia  to już inna bajka.

Po prostu niektórym nie zależy na sprzedaży, że tak się wyrażę. Wystawia coś od niechcenia z przekonaniem że jak ktoś będzie chciał kupić to przyjedzie i se obejrzy i podejmie decyzję. Zresztą na takiej zasadzie działa OLX, ogłoszenia lokalne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,jest jeszcze jedna wersja,jak ktos chce kupic,ma na to srodki,to prosi o dokladny opis,dodatkowe zdjecia,po prostu dazy do transakcji,a nie ocenia sprzedajacego po opisie wystawionego przedmiotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomek7776 napisał:

wiesz,jest jeszcze jedna wersja,jak ktos chce kupic,ma na to srodki,to prosi o dokladny opis,dodatkowe zdjecia,po prostu dazy do transakcji,a nie ocenia sprzedajacego po opisie wystawionego przedmiotu.

Tomeczku ja nadal czekam na odpowiedź  na pytanie zadane Tobie ale chyba się nie doczekam. Domniemam, że przerosło Cię to i zrozumiałeś gdzie popełniłeś błąd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wyglądają przyzwoicie te podłogówki i nawet w ciekawej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz  jak masz kaca.w internecie nic nie ginie,dlugo bedziesz sie wstydzil ,a moze ty leczysz swoje kompleksy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek7776 napisał:

nie pisz  jak masz kaca.w internecie nic nie ginie,dlugo bedziesz sie wstydzil ,a moze ty leczysz swoje kompleksy?

Chciałeś chyba napisać "nie pisz jak mam kaca". To w sumie jest jakieś wytłumaczenie na  Twój sposób pisania ponieważ generalnie Twoje słowo pisane jest trudne do rozszyfrowania, przypuszczam, że sam masz problem z odczytaniem tego o czym piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się to kupić? Zna ktoś te kolumny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robert19091990 napisał:

Chciałeś chyba napisać "nie pisz jak mam kaca". To w sumie jest jakieś wytłumaczenie na  Twój sposób pisania ponieważ generalnie Twoje słowo pisane jest trudne do rozszyfrowania, przypuszczam, że sam masz problem z odczytaniem tego o czym piszesz.

idz umyj zeby,,,,wyproznij sie,,,,i popros moderacje o usuniecie swoich kompromityjacych wpisow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fashi napisał:

Opłaca się to kupić? Zna ktoś te kolumny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem kiedyś do czynienia z podłogówkami z podobnego okresu produkcji, były to Fonum 701 DC ale nie było to dobre granie. Mocno konturowe i nienaturalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomek7776 napisał:

wiesz,jest jeszcze jedna wersja,jak ktos chce kupic,ma na to srodki,to prosi o dokladny opis,dodatkowe zdjecia,po prostu dazy do transakcji,a nie ocenia sprzedajacego po opisie wystawionego przedmiotu.

Oferta sprzedażowa to informacja dla kupującego o danym produkcie i chcesz, czy nie jego opis i przedstawienie zainteresowany ocenia. Dlatego również nie rozumiem niechlujnie i niepoważnie wykonanych ofert i w ten sposób traktowania potencjalnych klientów. W końcu kto komu robi łaskę? Obecnie nawet głowy sobie nie zawracam skąpymi i mglistymi ofertami, a jeśli sprzedający pozwoli mi odczuć jego arogancje, czy butę to zakup przestaje mnie interesować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Fashi napisał:

Opłaca się to kupić? Zna ktoś te kolumny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fonum to raczej tańsza linia u Cantona, choć oni trochę mieszali oznaczenia na przestrzeni lat. Znam Canton Chrono a ze starszych Canton CT. Brzmienie bardzo dokładne i detaliczne, energetyczne, neutralne - nie ocieplone, mniej nasycenia a więcej przestrzeni, przejrzystości.

 

49 minut temu, robert19091990 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wyglądają przyzwoicie te podłogówki i nawet w ciekawej cenie.

Miałem mniejsze 910, podobało mi się ich granie, efektowne i w ogóle nie fatygujące, coś a'la Tannoy M3, może nawet trochę fajniejsze. Tym to raczej bliżej do M5

 

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

wiesz,jest jeszcze jedna wersja,jak ktos chce kupic,ma na to srodki,to prosi o dokladny opis,dodatkowe zdjecia,po prostu dazy do transakcji,a nie ocenia sprzedajacego po opisie wystawionego przedmiotu.

Sprzedający traci czas zarówno swój jak i potencjalnych zainteresowanych, którzy muszą do ekstra panicza wysyłać zapytania o zdjęcia, a on musi odpowiadać i wysyłać jedno i to samo. Może nie miał akurat czasu i uzupełni opis ale na razie wygląda na zwykłego niedbalucha, niezbyt wiele myślącego. Jak sprzedaje samochód, do tego lekko bity (vide uszkodzony głośnik) to się robi zdjęcie uszkodzenia, a nie zdjęcie garażu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tal napisał:

Oferta sprzedażowa to informacja dla kupującego o danym produkcie i chcesz, czy nie jego opis i przedstawienie zainteresowany ocenia. Dlatego również nie rozumiem niechlujnie i niepoważnie wykonanych ofert i w ten sposób traktowania potencjalnych klientów. W końcu kto komu robi łaskę? Obecnie nawet głowy sobie nie zawracam skąpymi i mglistymi ofertami, a jeśli sprzedający pozwoli mi odczuć jego arogancje, czy butę to zakup przestaje mnie interesować. 

podaj przyklad niechlujnych i niepoprawnie wykonanych ofert.

a,to Ty robisz sprzedajacemu łaske,hm ciekawe.brak szacunku do ludzi widze u Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tomek7776 napisał:

podaj przyklad niechlujnych i niepoprawnie wykonanych ofert.

a,to Ty robisz sprzedajacemu łaske,hm ciekawe.brak szacunku do ludzi widze u Ciebie.

Widzę, że bardzo ciasny tok myślenia i wyciągania wniosków sobie narzuciłeś, bo szacunek kto jaki ma najlepiej widać po komentarzach...

PS. Zachęcam cofnąć się wstecz, bo w tym wątku codziennie pojawiają się amatorskie oferty.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,jesli piszesz o ofertach  uczestnikow tego forum,atakowania nowymi watkami,w ktorych niby oczekuja porady na temat sprzetow,udajac ten fakt,bo akurat wystawiaja go do sprzedazy,to fakt,godne napietnowania.

ale nie wypisuj,ze kupujacy robi łaske sprzedajacemu,bo to nawet smieszne nie jest ,a zenujace.

ale podaj 3 przyklady niechlujnych,niepoprawnie wykonanych ofert.

a tok myslenia,nie "ciasny',a precyzyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

masz racje,jesli piszesz o ofertach  uczestnikow tego forum,atakowania nowymi watkami,w ktorych niby oczekuja porady na temat sprzetow,udajac ten fakt,bo akurat wystawiaja go do sprzedazy,to fakt,godne napietnowania.

ale nie wypisuj,ze kupujacy robi łaske sprzedajacemu,bo to nawet smieszne nie jest ,a zenujace.

ale podaj 3 przyklady niechlujnych,niepoprawnie wykonanych ofert.

a tok myslenia,nie "ciasny',a precyzyjny.

Piszemy o amatorskich, żeby nie powiedzieć "Januszowych" ofertach jak choćby kilka postów wcześniej Pylony, bo praktyki o jakich piszesz mnie nie interesują. 

Wzmiankę o łasce potraktowałeś zbyt dosłownie, bo miała zilustrować, że inicjatywa zachęcenia do kupna leży po stronie sprzedającego, a nie kupującego.  

Tylko dlatego, że jesteś słabym obserwatorem nie będę tracił czasu na udowadnianie Tobie faktów. Jeśli zatem nie włączyłeś sobie powiadomienia o nowych postach w tym wątku to zachęcam, aby to zrobić i cierpliwie czekać ? 

PS. Skoro precyzyjny to skupiony nie ogarniający szerszej perspektywy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek7776 napisał:

podaj przyklad niechlujnych i niepoprawnie wykonanych ofert.

a,to Ty robisz sprzedajacemu łaske,hm ciekawe.brak szacunku do ludzi widze u Ciebie.

Nie, to wystawienie niechlujnej oferty z byle jakimi zdjęciami i kulawym opisem świadczy o braku szacunku do ludzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tal

okreslenie "janusze" jest ponizajace,i nie uprawniajace kogokolwiek do jego uzywania,

ty tez jestes dla niektorych "januszem',wiec warto sie zreflektowac w nazewnictwie innych.

 

w ogloszeniach sprzetowych jest podana oferta ,poszukujacy,kupujacy poszukuje sobie czegos do kupienia,a nie jest nagabywany za rekaw na ulicy,czy tez przez domokrazcow(chodz to tez jest zajecie).wiec nie widze powodu okreslac kupujacego "łaskawca".bo jemu tez ubliza.

nie wiem kim jestes,czym sie zajmujesz,ale nie odpowiada mi twoj punkt widzenia .

 

 

 

 

czego w tej ofercie brakuje,zeby przecietnie inteligentny czlowiek nie zakumal?dodam ze oferta w cenie kolacji w restauracji.

 

 

Sprzedam zestaw kolumn głośnikowych Pylon Pearl 20, w kolorze white piano.

Kolumny kupione 1,5 roku temu u polskiego dystrybutora.
Głośniki sprawne, jednak posiadają wciśnięte przez dziecko kopułki. Membrany głośników i obudowa kolumn bez skaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tal napisał:

Widzę, że bardzo ciasny tok myślenia i wyciągania wniosków sobie narzuciłeś, bo szacunek kto jaki ma najlepiej widać po komentarzach...

Myślę, że stratą czasu jest tłumaczenie temu człowiekowi czegokolwiek, bo zamiast odnieść się do meritum tematu o którym jest mowa to wykręca kota ogonem i pisze kompletnie od rzeczy a w dodatku sieje teorie spiskowe jakoby uczestnicy tego wątku wrzucali tu swoje aukcje ?  No i po co komu kupować bilet do cyrku jak cyrk mamy tutaj całkowicie za darmo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tomek7776 napisał:

nie wiem kim jestes,czym sie zajmujesz,ale nie odpowiada mi twoj punkt widzenia .

To że Tobie nie odpowiada jego punkt widzenia to nie znaczy, że jego punkt widzenia jest niewłaściwy a Twój jedyny słuszny ?
Zmartwię Cię - z tego co piszesz (a jest to póki co szamotanina z własnymi myślami, które pewnie jeszcze krążą w okolicy wczorajszego wieczoru i prawdopodobnie mocno zakrapianego, bo w sumie nikt o trzeźwym umyśle nie pisałby takich bzdetów) wynika, że jeżeli ktoś jest zainteresowany daną ofertą to musi zabiegać u sprzedającego o zainteresowanie jego osobą tak? I musi być zdeterminowany żeby ten łaskawie uraczył go większą ilością zdjęć oraz informacji o sprzedawanym produkcie? ? No istne jaja muszę Ci powiedzieć, że nie sądziłem że to tak powinno wyglądać ? 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek7776 napisał:

Tal

okreslenie "janusze" jest ponizajace,i nie uprawniajace kogokolwiek do jego uzywania,

ty tez jestes dla niektorych "januszem',wiec warto sie zreflektowac w nazewnictwie innych.

 

w ogloszeniach sprzetowych jest podana oferta ,poszukujacy,kupujacy poszukuje sobie czegos do kupienia,a nie jest nagabywany za rekaw na ulicy,czy tez przez domokrazcow(chodz to tez jest zajecie).wiec nie widze powodu okreslac kupujacego "łaskawca".bo jemu tez ubliza.

nie wiem kim jestes,czym sie zajmujesz,ale nie odpowiada mi twoj punkt widzenia .

Masz racje określenie "Janusze" jest pejoratywne i obiecuje, że postaram się go nie używać, podobnie jak formy łaski w której myślę, że wyjaśniłem co miałem na myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robert19091990 napisał:

To że Tobie nie odpowiada jego punkt widzenia to nie znaczy, że jego punkt widzenia jest niewłaściwy a Twój jedyny słuszny ?
Zmartwię Cię - z tego co piszesz (a jest to póki co szamotanina z własnymi myślami, które pewnie jeszcze krążą w okolicy wczorajszego wieczoru i prawdopodobnie mocno zakrapianego, bo w sumie nikt o trzeźwym umyśle nie pisałby takich bzdetów) wynika, że jeżeli ktoś jest zainteresowany daną ofertą to musi zabiegać u kupującego o zainteresowanie jego osobą tak? I musi być zdeterminowany żeby ten łaskawie uraczył go większą ilością zdjęć oraz informacji o sprzedawanym produkcie? ? No istne jaja muszę Ci powiedzieć, że nie sądziłem że to tak powinno wyglądać ? 


 

wiesz,nie kazdy chla jak ty,takze mierzenie swoja miara kazdego jest nietrafione.cos jeszcze chcesz dodac?czy pozniej jak wytrzezwiejesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomek7776 napisał:

wiesz,nie kazdy chla jak ty,takze mierzenie swoja miara kazdego jest nietrafione.cos jeszcze chcesz dodac?czy pozniej jak wytrzezwiejesz?

Wiesz co ja sobie tak myślę, że pytając uczestników tego wątku oto kto z Nas dwojga jest bardziej pijany i kto więcej chleje, to obawiam się, że biorąc pod uwagę te bzdety, które wypisujesz i to w jakim stylu piszesz wstawiając znaki interpunkcyjne tam gdzie ich być nie powinno, nie wspominając już o niedbalstwie wobec polskich znaków to w głosowaniu nie miałbym z Tobą żadnych szans. Na Twoją niekorzyść oczywiście. Pozdrawiam.

23 minuty temu, tomek7776 napisał:

wiec nie widze powodu okreslac kupujacego "łaskawca".bo jemu tez ubliza.

I jeszcze jedna dygresja - jesteś w tym wątku ostatnią osobą, która może kogokolwiek pouczać w kwestii ubliżania drugiej osobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie chłopaki i odpocznijmy od tego wszechobecnego hejtowego napięcia.

Japoński vintage w dobrej cenie ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naprawdę tyle wart?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bumpalump napisał:

Za krella to lekko ponioslo

Krell KAV 250 a :


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Taniej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek7776 napisał:

bedzie drozej,waluty w gore,ogolna niepewnosc.

Ale z drugiej strony spada popyt to i spadaja wartosci, teraz priorytetem dla wielu jest miec za co zjesec i rachunki zaplacic ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I taka maszyna :

Krell KSA 300s :


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bumpalump napisał:

Ale z drugiej strony spada popyt to i spadaja wartosci, teraz priorytetem dla wielu jest miec za co zjesec i rachunki zaplacic ?

audio,to jest nisza,wiekszy jest popyt,niz podaz,szczegolnie juz nie produkowanych urzadzen.tak jak rynek starych aut.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.