Jump to content
Parsec

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

To nie ma sensu Fashi, z wiatrakami nie wygrasz. Kto ma trochę oleju w głowie i tak wie jak to wszystko wygląda, kto przedstawia merytoryczne argumenty a kto tylko hejtuje/trolluje, szkoda czasu i życia na przejmowanie się takimi delikwentami, można tylko spojrzeć na ich twórczość z politowaniem i współczuciem, to oni niech tracą swój czas na marne, bo i tak nie zmienią faktu, że Sansui jest docenione i ma się bardzo dobrze. 

• Like 3

22 minuty temu, Fashi napisał:

Landryna2 ,  nie będziesz mi mówić co mam robić . Zapamiętaj to sobie , kłamco.

Edit

Żałosny jesteś. Brniesz dalej , idziesz w zaparte i tylko się ośmieszasz.  No , ale skoro tak lubisz to Twój problem. 

Ciekawe jaką następną aferę wykręcisz.

Dobrze. Wiem że Twoje musi być na wierzchu więc ciesz się chłopie. 

Natomiast co do afery to zapytaj swoich ziomali, kiedy znów założą żałosny wątek. Klaszcz im dalej i wklejaj głupkowate linki. 

• Like 1

👉

14 minut temu, rafal735r napisał:

Dobrze. Wiem że Twoje musi być na wierzchu więc ciesz się chłopie. 

Rafał Ty mnie pomówiłeś, oczerniłeś i skłamałeś perfidnie?  Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? 

• Like 2
  • Thanks 1

xavian

Panowie , jeżeli chcecie sobie zakupić tanio Sansui (chociaż ich mało widziałem do tej pory a nie wiedziałem że to taki chodliwy towar ) , starych amplitunerów Yamah , Marantzów , Technicsów , to przyjeżdżajcie do Piotrkowa Tryb. jeżeli macie blisko . W każdą sobotę jest tutaj rynek staroci sprzętów z zachodu. Jak się każdy obkupi to może ceny tego sprzętu zmaleją w ogłoszeniach, bo z tego co widzę u siebie na rynku to kupują je hurtowo ciągle ci sami handlarze , nawet nie sprawdzają czy sprawne . Nie raz jak rozmawiałem ze sprzedawcami to jeżdżą po okolicznych miastach gdzie są giełdy samochodowe.

• Like 2

Kabelki

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 2

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶 🥁

Fashi zignoruj te zaczepki co poniektórych, szkoda na to klawiatury.

• Like 4

iFi Micro iDAC2(iPower 5V+iDefender 3.0)/Xonar ST(2xOPA2134 1xAD8022) + Hegel H80 + Audio Physic Yara Evolution

53 minuty temu, keray napisał:

Panowie , jeżeli chcecie sobie zakupić tanio Sansui (chociaż ich mało widziałem do tej pory a nie wiedziałem że to taki chodliwy towar ) , starych amplitunerów Yamah , Marantzów , Technicsów , to przyjeżdżajcie do Piotrkowa Tryb. jeżeli macie blisko . W każdą sobotę jest tutaj rynek staroci sprzętów z zachodu. Jak się każdy obkupi to może ceny tego sprzętu zmaleją w ogłoszeniach, bo z tego co widzę u siebie na rynku to kupują je hurtowo ciągle ci sami handlarze , nawet nie sprawdzają czy sprawne . Nie raz jak rozmawiałem ze sprzedawcami to jeżdżą po okolicznych miastach gdzie są giełdy samochodowe.

No i właśnie o to chodzi później fora audio kraktujesz jak folwark i darmową reklamę i biznes idzie. Ja już odpuściłem ale żal mi tych co dadzą się wpuścić w malinki na teksty typu do 10 x droższych nic nie zagra na takim poziomie (to mój ulubiony) teraz takich sprzętów nie robią. Teraz to był by hiend 🙂 albo kiedyś audiofile wydawali kupę kasy na to. Tak to akurat prawda ale prawdziwy audiofil to człowiek majętny, którego stać na drogi sprzęt z obecnych lat produkcji i wątpię żeby choć jeden słuchał na tych starych klamotach top z przed 30-40 lat dłużej bo przecież by się nie rozwijał a to jest mało koszerne w tym hobby. Więc jak was stać to kupcie sobie gryphona a nie piszcie ze jakiś tam s lub inny es lub co kolwiek gra prawie tak samo tylko z ciut mniejszą dynamiką 🙂

• Like 4

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

4 godziny temu, Huberto1984 napisał:

Te focal graja akurat dosc ostro i wyraziscie. Kiedys sie nad nimi zastanawialem zanim wybralem pmc 26. 

Tak graja dosc ostro i wyraziscie ale w porównaniu do jakich głośników i jakimi wzmakami zasilane? To istotne! 

Pisałem odnośnie zasilania przez Sansui. 

• Confused 1

4 minuty temu, marteo1981 napisał:

Z czystej ciekawości proszę powiedzieć co takiego jest w tych kasetach że cena taka a nie inna? 

Są mało dostępne, to tak jak nakłady wyczerpane w CD, wtedy handlarze mają pole do popisu.

• Like 2

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶 🥁

1 godzinę temu, keray napisał:

Ale te graty muszą być na 100V. Inaczej  bez wartości. Specjalista zaraz ci napisze. 

11 minut temu, marteo1981 napisał:

Hidden Content

Z czystej ciekawości proszę powiedzieć co takiego jest w tych kasetach że cena taka a nie inna? 

Wiesz, ludzie potrafią na znaczek wydać grube pieniadze,więc czemu nie na taśmę. Ludzie zbierają różne rzeczy, bo wątpię żeby to do użytku było. 

👉

16 minut temu, LJ3 napisał:

Tak graja dosc ostro i wyraziscie ale w porównaniu do jakich głośników i jakimi wzmakami zasilane? To istotne! 

5 godzin temu, LJ3 napisał:

Fokale zmiękczą (zaokrąglają).

Napisales wczesniej, ze konkretny model focal zmiekcza I zaokragla dzwiek. Te kolumny tak nie graja z naim, roksan, leema I pewnie wieloma innymi wzmakami. Jesli tak graja z sansui to nie jest opinia o kolumnach tylko ewentualnie o wzmacniaczu, ktory nawet z takich kolumn zrobi bule. I to wcale dobrze o takim wzmacniaczu nie swiadczy. 

Wieza STEREO Technics :)

2 minuty temu, Huberto1984 napisał:

Jesli tak graja z sansui to nie jest opinia o kolumnach tylko ewentualnie o wzmacniaczu, ktory nawet z takich kolumn zrobi bule. I to wcale dobrze o takim wzmacniaczu nie swiadczy. 

Huberto i tak oto tym wpisem, w którym ŚMIESZ podważać status ( nie bójmy się tego sformułowania ! ) najważniejszej marki w historii audio trafiasz na czarną listę tego wątku :-)))))).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

22 minuty temu, marteo1981 napisał:

Hidden Content

Tape 4 metal 🤟 i tak nie wytrzyma tyle odtworzeń co cd więc po co przepłacać może z sentymentu. Albo może jak kaseta powróci  to dobrze mieć zapas bo ceny podskoczą iiiiii 🙂

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Huberto!! Jak mozesz!! Tak demontowac legende!! Ale wiadomo ze Huberto zazdrosci tak samo jak my 😂😂😂

0003PG17ECJQ0T7K-C116-F4.jpg

8 minut temu, SynSama napisał:

trafiasz na czarną listę tego wątku :-)))))

Fashi ma juz liste, Huberta gdzies wcisnie. Jest sprytny wiec da rade 😊😊😊

Ja tam nic do sansui nie mam. Pelno linkow do sprzetu z cenami z kosmosu tutaj... odnosze sie tylko do opinii kogos kto tego sluchal, bo mi nie bylo dane. Jezeli z dosc zywych i ostrych kolumn wzmacniacz robi kluche to nie moze byc dobry wzmacniacz. Przynajmniej nie pod moje gusta. Co by bylo gdyby podpiac do tego jakies Harbeth albo electrostaty... 

• Like 2

Wieza STEREO Technics :)

6 minut temu, Audio.Japan napisał:

Fashi ma juz liste

Kłamstw i kłamców. 

Hubert jest w porządku w przeciwieństwie do Ciebie.

44 minuty temu, LJ3 napisał:

Leo , co Ty opowiadasz? Która Alpha robi Ci bułe z Focalem? 

• Like 3

Może przestańmy uogólniać. Sansui to, Sansui tamto. Focal taki i owaki.

Akurat Focal Electra, Kanta i Sopra w połączeniu z Sansui serii α607, α707 i α907 gra bardzo neutralnie. Głupie, obiegowe i powtarzane ciągle opinie dotyczą starszych modeli Sansui (lata osiemdziesiąte i wcześniej) oraz Focali sprzed czasów kiedy zaczęto stosować beryl oraz membrany W i Flax.

Posłuchajcie coś w końcu sami i nie powtarzajcie głupot. A jeżeli jest coś nie gra, to można konkretnie co do modelu. W każdej firmie zdarzał się "niewypały".

Edited by MarekzMarek
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

45 minut temu, Fashi napisał:

Leo , co Ty opowiadasz? Która Alpha robi Ci bułe z Focalem? 

Pewnie taka która nie przeszła profesjonalnego serwisu z ubogaceniem wewnątrz kulturowym 🙂

• Haha 1
  • Confused 1

Raczej taka sprzed nastanie projektu Alpha. Leo zapomniał podać modelu a to sporo namieszało w rozmowie. 

Np Au 11000 gra inaczej niż a907dr a jedno i drugie to Sansui.  Ot cala zagadka .

• Like 4

Dzięki za odpowiedzi, ja myślałem że są to jakieś naprawdę wyczesane, topowe taśmy o bardzo dobrych parametrach 😉 BTW fajnie było by mieć na stanie jakiegoś porządnego jednokaseciaka😀

11 minut temu, MarekzMarek napisał:

W każdej firmie zdarzał się "niewypały".

A w Sansui choć jeden "wypał" się im zdarzył ? Skoro przeszli na czajniki elektryczne, to się po prostu pytam.....:-)))))) Chyba mogę ?

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

2 minuty temu, SynSama napisał:

A w Sansui choć jeden "wypał" się im zdarzył ? Skoro przeszli na czajniki elektryczne, to się po prostu pytam.....:-)))))) Chyba mogę ?

Powiem tak ,  z czajnika Sansui ŻADNA kawa czy herbata nie smakuje lepiej! Przymusowo musisz kupić i wypróbować do tego kup pralkę i tv Sansui ,  nie wyjdziesz przez miesiąc z domu! Taki będziesz zadowolony!  😜

• Like 4
  • Haha 3

4 minuty temu, Fashi napisał:

Przymusowo musisz kupić i wypróbować do tego kup pralkę i tv Sansui ,  nie wyjdziesz przez miesiąc z domu! Taki będziesz zadowolony! 

No i w końcu doszliśmy do porozumienia :-))).

7 minut temu, MarekzMarek napisał:

Możesz

Dziękuję.

7 minut temu, MarekzMarek napisał:

Tylko trzeba rozumieć o co się pyta.

Nie bój wilka. Rozumiem.

3 godziny temu, keray napisał:

Jak się każdy obkupi to może ceny tego sprzętu zmaleją w ogłoszeniach

Płonna nadzieja. Jak znam nasz piękny kraj, to będzie zupełnie odwrotnie.....

• Confused 1