Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, robert19091990 napisał:

Scan Speaka np D2608 913000

To były Peerless HDS "przechrzczony" na Scan-Speaka. Świetny. 

 

6 godzin temu, robert19091990 napisał:

SS 9500

Moim zdaniem 2010 jest nie tyle lepszy, co inny niż 9500. Wybór to bardziej kwestia osobistych upodobań niż obiektywnej przewagi któregoś z nich.

 

5 godzin temu, don111 napisał:

bardziej od wielu aplikacji Dynaudio (do D260/D280, Esotara nie znam) czy większych kopułek SS. 

Dobrze że wspominasz o aplikacji, bo to bardzo istotne. Esotec w dobrej aplikacji jest wybitny. A że nie słyszałeś T330 Esotara to nie masz co zbytnio żałować. W realu nie dogania legendy którą mu stworzono. Oczywiście zły nie jest, ale nie jest też cudowny. Co innego Esotar 2. Ale to teoretyzowanie, bo luzem się go nie kupi. 

5 godzin temu, don111 napisał:

Morela też bardzo lubię, różne tweetery słyszałem w Regach, Ruarkach

W Regach i Ruarkach są różne podstawowe modele które należałoby spozycjonować nawet poniżej CAT298 z obecnej oferty. To głośniki o świetnym stosunku cena/jakość, ale jeszcze nie pokazują wszystkiego co potrafi stworzyć firma Morel. 
Morel Elite to obecnie moje ulubione tweetery. A zaraz za nimi Dynaudio Esotec D260.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystko rozbija się o aplikację, bo te same wysokotonowce potrafią grać zupełnie inaczej w różnych kolumnach, choć pewnie słychać jakiś podstawowy "sznyt". Nawet te podstawowe Morele fajnie grają, pamiętam ten mały kwadratowy z Ruark Prologue, to chyba najtańszy albo jeden z najtańszych o ile kojarzę ale bardzo soczysty i melodyjny, przejrzysty, trzymam sobie do dziś centralny do kina Ruark właśnie z głośnikiem, tak fajnie gra. Trochę gubię się w tych oznaczeniach Morela, mam też dwie pary kolumn DIY, w jednych Morel 30-S patrząc na zdjęcie, takie z czarną puszką, to nie przypadkiem już z tej wyższej serii Elite ? Gra to razem z midwooferem Morel MW-144 (też bardzo ciekawie grający głośnik nawiasem mówiąc). A Dynaudio - lubię i cenię, ale mam dziwne wrażenie, że oni nie potrafią do końca wyciągnąć ze swoich głośników tego co najlepsze, albo chodzi o zwrotnice i pozycjonowanie swoich linii kolumn, żeby przypadkiem za dobrze nie grały. Innych marek kolumn z głośnikami Dynaudio nie słyszałem. Małe sprostowanie - może jedne kolumny Dynaudio słyszałem, gdzie chyba wycisnęli wiele z tego wysokotonowca D260 - Contour 3.0, tu on gra mega fajnie, a w Audience gra zupełnie inaczej i na pół gwizdka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez don111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, don111 napisał:

No właśnie wszystko rozbija się o aplikację, bo te same wysokotonowce potrafią grać zupełnie inaczej w różnych kolumnach, choć pewnie słychać jakiś podstawowy "sznyt"

Aż tak to nie, jakość przetwornika jest bardzo ważna. Aplikacja może wykorzystać w pełni możliwości przetwornika, bądź je "zarżnąć". Niby proste, ale w praktyce nie tak bardzo. 

 

Godzinę temu, don111 napisał:

Morel 30-S patrząc na zdjęcie, takie z czarną puszką, to nie przypadkiem już z tej wyższej serii Elite ?

Niestety nie. To piętro wyżej od CAT295, i tak ze trzy piętra poniżej Elite. Ale od tego z Ruarków lepszy. 

 

Godzinę temu, don111 napisał:

albo chodzi o zwrotnice i pozycjonowanie swoich linii kolumn, żeby przypadkiem za dobrze nie grały.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tanie nie ma prawa za dobrze grać, bo wtedy nikt by nie kupował drogiego. 

 

Tylko w niektórych Audience był D260. W większości siedział D28/2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, McGyver napisał:

To były Peerless HDS "przechrzczony" na Scan-Speaka. Świetny. 


No i właśnie Scan Speakowi najlepiej wyszły horrendalne ceny za przetworniki i.....przechrzczenie świetnych, obcych kopułek na swoją banderę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw płyt, składaniki wypuszczone przez producentów sprzętu, licytacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robert19091990 napisał:


No i właśnie Scan Speakowi najlepiej wyszły horrendalne ceny za przetworniki i.....przechrzczenie świetnych, obcych kopułek na swoją banderę ?

Nie zgadzam się z tym. Skan potrafi zrobić świetne głośniki. Przykłady można mnożyć. Osiemnastki z serii Classic, dwie węglowe, kewlarowa (takiej używam w domu), polipropylenowa, klasa. 
Midwoofery "Revelator", niedościgniona jakość basu z takiej wielkości przetworników (środek niestety już gorzej).  
A że ceny wysokie, to prawda. Ale da się też drożej, np. Accuton. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Prewwit napisał:

Zestaw płyt, składaniki wypuszczone przez producentów sprzętu, licytacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli komuś zależy to chyba okazja.

Naim-a i Linn-a sprzedałem za coś 70-80 zł (oddzielnie) i to szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, McGyver napisał:

Nie zgadzam się z tym. Skan potrafi zrobić świetne głośniki. Przykłady można mnożyć. Osiemnastki z serii Classic, dwie węglowe, kewlarowa (takiej używam w domu), polipropylenowa, klasa. 
Midwoofery "Revelator", niedościgniona jakość basu z takiej wielkości przetworników (środek niestety już gorzej).  
A że ceny wysokie, to prawda. Ale da się też drożej, np. Accuton. 

Jasne, że potrafi robić świetne głośniki ale znakomita ich ilość jest po prostu.....nieadekwatna jakościowo do ceny.
Na tej płaszczyźnie Seas jest bardziej konkurencyjny i nawet nie mam na myśli serii Excel.
Seria Prestige z aluminiowymi 15tkami czy też 18stkami.  Świetne przetworniki szczególnie w reprodukcji średnicy, na basie może nie są mocarne ale za to szybkie i precyzyjne. No i cenowo? Rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Stan wizualny - Posiadają zarysowania, oraz przetarcia na maskownicach.  Stan techniczny - 100% sprawny."

od Super Sprzedawcy Pumpurek - 100%

 

... ale że tweeter wyciągany to ani słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, don111 napisał:

"Stan wizualny - Posiadają zarysowania, oraz przetarcia na maskownicach.  Stan techniczny - 100% sprawny."

od Super Sprzedawcy Pumpurek - 100%

 

... ale że tweeter wyciągany to ani słowa.

ale w jakim sensie wyciągany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zdjęcia z aukcji ebay, gdzie je kupił.

Trzeba wejść w "view original item". Numery seryjne te same. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci, że szacun za znalezienie tego, albo wiesz jak szukać albo miałeś szczęście. Zgadza się wszystko - numery i rysy na obudowach.

Co do wyciągnięcia - jeżeli nie naruszył membrany ani nie wymienił na jakąś niewiadomego pochodzenia to będzie to grało tak jak było fabrycznie. Wyciągnąć taką membranę to nie problem. Gorzej z aluminiową. Trzeba się trochę nagimnastykować, żeby nie oderwać jej od miękkiego zawieszenia...

A tak jeszcze nawiasem - cena jest naprawdę bardzo dobra, bo to dobre podłogówki. W porównaniu z tymi zdjęciami z ebay to widać, że je dobrze "odszczurzył".
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł ktoś wymienić ten tweeter na nowy w EIC mają dalej przetowrniki do r2 r3 a przynajmniej mieli jeszcze 2 lata temu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dune
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedna kopułka wygląda właśnie podejrzanie, zdjęcia zrobione tak że mało widać, trzeba rozjaśnić. Z ciekawości sprawdziłem i się znalazły te same kolumny. W sumie pewnie gra to normalnie, ale mógł wspomnieć że była wyciągana a tak trochę słabo jak na 'super sprzedawcę' 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha RN 602

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93be17dfdec14a01bd6c842c9bce7e25.jpg
Panowie czy ktoś miał / ma doczynienia że sprzętem marki Aloia? Na razie jednego forumowicz z preampem znalazłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Prewwit napisał:

Zestaw płyt, składaniki wypuszczone przez producentów sprzętu, licytacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

HE HE HE to są byłe moje płyty które zostały sprzedane jako komplet 89 płyt 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pszczyna napisał:

HE HE HE to są byłe moje płyty które zostały sprzedane jako komplet 89 płyt 

Były w komplecie z audiofilskimi zajawkami AUDIO 

jeśli tak to zajawki Audio uzbierałeś czy część kupiłeś na allegro tak ok 50 ? ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sa jednak debilami. Obserwowalem dzis aukcje plyt target i innych wczesnych wydan west Germany na ebay. Wiekszosc plyt z aukcji poszla za x razy ceny tych plyt na buy now wystawionych również na ebay uk. Np led zeppelin IV target za £72 ?Nawet na discogs mozna o kilkadziesiat funtow je taniej kupic. To przeciez mnostwo pieniedzy. My sie dziwimy, ze Trump jest glupi a jest prezydentem...przeciez wybrala go demokratycznie wiekszosc wyborcow a skoro wiekszosc jest glupia to nikt madry na tym swiecie rzadzic nie moze. 

Teraz tak sie zastanawiam nad tymi idiotami wystawiajacymi rupiecie za ceny hi end. Kto jest glupi...czy oni, czy Ci co to kupuja...czy moze my bo mamy na tyle rozumu, ze dla nas nikt o zdrowych zmyslach tego nie kupi, a jednak kupuja...wychodzi na to, ze glupio byc madrym  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Huberto1984 napisał:

Ludzie to sa jednak debilami. Obserwowalem dzis aukcje plyt target i innych wczesnych wydan west Germany na ebay. Wiekszosc plyt z aukcji poszla za x razy ceny tych plyt na buy now wystawionych również na ebay uk. Np led zeppelin IV target za £72 ?Nawet na discogs mozna o kilkadziesiat funtow je taniej kupic. To przeciez mnostwo pieniedzy. My sie dziwimy, ze Trump jest glupi a jest prezydentem...przeciez wybrala go demokratycznie wiekszosc wyborcow a skoro wiekszosc jest glupia to nikt madry na tym swiecie rzadzic nie moze. 

Teraz tak sie zastanawiam nad tymi idiotami wystawiajacymi rupiecie za ceny hi end. Kto jest glupi...czy oni, czy Ci co to kupuja...czy moze my bo mamy na tyle rozumu, ze dla nas nikt o zdrowych zmyslach tego nie kupi, a jednak kupuja...wychodzi na to, ze glupio byc madrym  ?

Za tanie to nie po audiofilsku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jarekb napisał:

Za tanie to nie po audiofilsku

Mozliwe, ale jak na polce w sklepie leza takie same plyty, trzy za £15-20 a jedna obok za £72 to trzeba byc idiota, zeby brac ta drozsza. Do tego przynajmniej dwoch idiotow musialo to bidowac. To tylko przyklady bo tych plyt to ze 40 bylo. 

Ale spoko...dzis slyszalem, ze Kanye West bedzie startowal na prezydenta...Mozna oczekiwac, ze Snoop Dog bedzie ministrem kultury a Kardashian usiada w zarzadzie Banku Swiatowego  ? I bedzie olrajt. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jarekb napisał:

Były w komplecie z audiofilskimi zajawkami AUDIO 

jeśli tak to zajawki Audio uzbierałeś czy część kupiłeś na allegro tak ok 50 ? ? 

Wszystkie uzbierałem ,kiedyś sprzedałem kompletne roczniki Audio oraz HI -FI i muzyka +katalogi od 1986 r do 2015 r  to Falicja miała pełny bagażnik i tylne sierdzenia 

Brakuje jednej szczególnie ważnej : IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc która była w komplecie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

polecam .deklasuja wiekszosc oferowanego tu ''planktonu''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pszczyna napisał:

Wszystkie uzbierałem ,kiedyś sprzedałem kompletne roczniki Audio oraz HI -FI i muzyka +katalogi od 1986 r do 2015 r  to Falicja miała pełny bagażnik i tylne sierdzenia 

Brakuje jednej szczególnie ważnej : IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc która była w komplecie 

Zapytałem bo jakieś 3 lata temu spakowałem co miałem zajawek i poszły za 100 cieszyć kogoś innego 2-3 te ''lepsze'' też tam były 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tomek7776 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

polecam .deklasuja wiekszosc oferowanego tu ''planktonu''

Tomek , mógłbyś napisać kilka słów z jakimi wzmacniaczami zestawiać te Focale?  Pytam ponieważ nigdy ich nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra z Jmlab 946  Bat vk500.

a 926 slyszalem  tez z accuphase wysokim modelem koncowki.oraz pliniusem.tez bylo zjawiskowo.

jesli wzmacniacz pozwoli.to uzyskasz z nich rewelacyjny dzwiek.a do tego zroznicowany.swietny bas.na nowo odkryjesz swoje plyty.pomieszczenie nie musi byc bardzo duze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fashi napisał:

Tomek , mógłbyś napisać kilka słów z jakimi wzmacniaczami zestawiać te Focale?  Pytam ponieważ nigdy ich nie słyszałem.

Za tą cenę okazja ja bym jechał obejrzeć, czy nie otwierane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tomek7776 napisał:

Jmlab 946

W jakim kierunku brzmienie, neutralne, ciepłe, zimne? Wysokie czy nie wychodzą przed szereg, bo często czytałem o Focalach że mają wyeksponowaną górę. Jak prezentują się wokale i niskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detaliczne.nie nachalne.ladnie roznicuje nagrania.zadne nie brzmi tak samo.rewelacyjna scena.potega dzwieku kiedy jest to na plycie.ale....sa plyty ktorych nie da sie sluchac.

wokale wyrazne.namacalne.wysokie nie sa natarczywe u mnie w systemie.bas jesli jest na plycie.to jest szybki mocny.

ale to gra system.nie same kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek7776 napisał:

ale to gra system.nie same kolumny.

Wiadomo, akustyka też robi swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.