Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I na t + a emiter i monitor rx8 a w najbliższym czasie wjadą jakieś konkretne monitory. 

Edit

Rafał odnieś się do merytoryki wpisu . Albo w końcu przyznaj , że Sansui widzisz tylko na obrazku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashi

Ja wolę z tych dwojga Accuphase które do dziś istnieje i nigdy nie zostało sprzedane poza tym przynajmniej wygląda poważnie z klasą i zrobione z głową, a nie napchane do skrzynki pełno wszystkiego co nie ma większego przełożenia na dźwięk, te całe Sansuje to przekombinowane sprzęty poszli w koszty dlatego też firma splajtowała i po tych waszych  "cudownych" trafach i kondach nic nie zostało, a pod szyldem marki dziś produkuje się lodówki i miksery do kuchni. Jak chcesz też porównywać te swoje topy Sansui do Accu to popatrz na najdroższe dzielone konstrukcje Accu i spróbuj porównać do tego swojego Sansui ja osobiście takiego przepychu nie trawię bo jaak dla mnie to już zaczyna być przerost formy nad treścią, ale nie pisz że Accu oszczędza przy swoich wzmacniaczach i wygląda biednie na tle innych sprzętów klasy wyższej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z całym szacunkiem spójrz na e460 w środku i z ręką na sercu powiedz mi, że tam nie ma oszczędności. Nawet pre gramofonowego nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zeta-j napisał:

Fashi

Ja wolę z tych dwojga Accuphase które do dziś istnieje i nigdy nie zostało sprzedane poza tym przynajmniej wygląda poważnie z klasą i zrobione z głową, a nie napchane do skrzynki pełno wszystkiego co nie ma większego przełożenia na dźwięk, te całe Sansuje to przekombinowane sprzęty poszli w koszty dlatego też firma splajtowała i po tych waszych  "cudownych" trafach i kondach nic nie zostało, a pod szyldem marki dziś produkuje się lodówki i miksery do kuchni. Jak chcesz też porównywać te swoje topy Sansui do Accu to popatrz na najdroższe dzielone konstrukcje Accu i spróbuj porównać do tego swojego Sansui ja osobiście takiego przepychu nie trawię bo jaak dla mnie to już zaczyna być przerost formy nad treścią, ale nie pisz że Accu oszczędza przy swoich wzmacniaczach i wygląda biednie na tle innych sprzętów klasy wyższej. 

Przecież margaryna był u bumpa i porównywał ten cud haj end 907 mr. Tańszy accuphase był lepszy a super duper droga  dzielonka sansui też nie powodowała szoku brzmieniowego. A oni dalej swoje, weź porównaj. Było już porównywane. Teraz tylko komentujemy kwiatki cenowe jak te z olx czy Allegro. Kity typu nie staac was też są śmieszne bo nikt nie będzie wydawał 10 tys na coś wartego 2900 . Głupich nie ma

41 minut temu, rafal735r napisał:

I sluchasz tego szalowego Sansui na tych C807? 

Guru mu powiedział że kolumny czy akustyka się nie liczą. Liczy się sansuj !!!:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarynie sie nie spodobało a 20 innym owszem, jedna jaskółka wiosny nie czyni. O specyficznym guście juz rozmawialismy,  wg kolegi u mnie nie ma basu a ja bym go jeszcze z 30% odjal, o gustach sie nie dyskutuje.

 

Twierdzisz ze elementy uzyte w sansui nie maja znaczenia? Masz swiadomosc ze niektóre z nich sa uzyte w topowych urzadzeniach innych firm? W integrach sansui masz kilka rikenow, a w topowej koncowce accuphase 2 sztuki, w preampie 4 sztuki, skoro nie maja znaczdnia to po co accuphase je tam umiescil? Bo to najwyzszej klasy rezystory. 

Accuphase C-280V ma 4 sztuki rikenow, Nakamichi CA-7E ma 6 sztuk jeszcze raz powtarzam, gdyby elementy nie mialy znaczenia to by sie tam nie znalazly, producenci wiedzieli co wkladaja do srodka, ale nie mogli sobie pozwolic na taka rozrzutnosc bo nic by nie zarobili, w sansui wiedziales za co placiles, dlatego te urzadzenia sa dzis takie drogie, a teraz wiesz ile ich jest w sansui c 2302? Kilkadziesiat. Czy sie wam to podoba czy nie, to najlepiej zbudowane urzadzenia i najlepiej grajace w swojej i znacznie wyzszej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bumpalump napisał:

Margarynie sie nie spodobało a 20 innym owszem, jedna jaskółka wiosny nie czyni. O specyficznym guście juz rozmawialismy,  wg kolegi u mnie nie ma basu a ja bym go jeszcze z 30% odjal, o gustach sie nie dyskutuje.

 

Twierdzisz ze elementy uzyte w sansui nie maja znaczenia? Masz swiadomosc ze niektóre z nich sa uzyte w topowych urzadzeniach innych firm? W integrach sansui masz kilka rikenow, a w topowej koncowce accuphase 2 sztuki, w preampie 4 sztuki, skoro nie maja znaczdnia to po co accuphase je tam umiescil? Bo to najwyzszej klasy rezystory. 

Accuphase C-280V ma 4 sztuki rikenow, Nakamichi CA-7E ma 6 sztuk jeszcze raz powtarzam, gdyby elementy nie mialy znaczenia to by sie tam nie znalazly, producenci wiedzieli co wkladaja do srodka, ale nie mogli sobie pozwolic na taka rozrzutnosc bo nic by nie zarobili, w sansui wiedziales za co placiles, dlatego te urzadzenia sa dzis takie drogie, a teraz wiesz ile ich jest w sansui c 2302? Kilkadziesiat. Czy sie wam to podoba czy nie, to najlepiej zbudowane urzadzenia i najlepiej grajace w swojej i znacznie wyzszej cenie.

Przecież w tym całym śmiesznym klubie robili porównania tej dzielonki Sansui u jakiegoś typa na ultra hajendowych kolumnach i wyszło że ta dzielonka z tymi super hiper rezystorami nie grała lepiej od integry Sansui 907, Margaryna też nie usłyszał żadnego przyrostu jakości dźwięku po przejściu z 907mr na tą dzielonke więc gdzie te szokujące różnice pytam się? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Bumpalump napisał:

Margarynie sie nie spodobało a 20 innym owszem, jedna jaskółka wiosny nie czyni. O specyficznym guście juz rozmawialismy,  wg kolegi u mnie nie ma basu a ja bym go jeszcze z 30% odjal, o gustach sie nie dyskutuje.

 

 

Bo Margaryna słucha na budżetowym sprzęcie i lubi umcy, które wszystko zakrywa.

Mariusz ma linię transmisyjną , która gra bardzo mocno kontrolowanym basem! 

W największym stopniu o brzmieniu decydują kolumny ,  a Wy opowiadacie bzdury nie widząc na oczy sprzętu!  Widzicie różnice ignoranci?

Wasze opinie można w pupę wsadzić, jeden z drugim nie ma pojęcia o brzmieniu , a robi za mistrza ceremonii. 

Zgaście światło i dajcie spokój , teoretycy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Edit 

Jacek robili porównania Nakamichi pa7 z Sansui 911dg , który nie ma tyle mocy , wyrafinowania i w ogóle nie jest Alpha 907... a my cały zaś mówimy o wzmacniacza serii Alpha!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi
Jacek

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bumpalump napisał:

Czy sie wam to podoba czy nie, to najlepiej zbudowane urzadzenia i najlepiej grajace w swojej i znacznie wyzszej cenie

Gdyby tak było to margaryna wyszedłby z odsluchu powalony na kolana. I skończ z tym textem "najlepiej grające do 10 tys" . Tak nigdy nie było i nie jest

 

6 minut temu, zeta-j napisał:

, Margaryna też nie usłyszał żadnego przyrostu jakości dźwięku po przejściu z 907mr na tą dzielonke więc gdzie te szokujące różnice pytam się? 

Fanboje zachowują się jakby tego odsłuchu margaryny w ogóle nie było. Jakby nic się nie stało. Wstawiają  kit dalej bo koledzy ciągle coś sprzedaja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Audio.Japan napisał:

Tańszy accuphase był lepszy a super

Jaki Accuphase?  Byłeś widziałeś?  Margaryna nie ma Accu mistrzu manipulacji...

Edit 

Najwięcej się udzielasz a nic nie widziałeś, nie słyszałeś. 

Aaa żeby nie było , że słabe zasilanie etc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi
Bartek alias Japanero

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fashi napisał:

Bo Margaryna słucha na budżetowym sprzęcie i lubi umcy, które wszystko zakrywa.

To prawda że słucham na budżetowym sprzęcie bo na taki mnie stać .

Może jak byś posłuchał mojego zestawu to byś w duchu stwierdził że nie źle przepłaciłeś .

Poza tym to że sam słucham na tanim sprzęcie nie znaczy że nie słuchałem tego droższego.

Prawdą jest że jestem basolubem ale określanie mnie i mojej muzyki umcy umcy jest bardzo mocno krzywdzące i raczej  nie chciał byś żebym zaczął pisać co ja myślę o ludziach którzy przepłacają za stary sprzęt któremu bliżej do utylizacji niż do postawienia w domu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, margaryna85 napisał:

 

Prawdą jest że jestem basolubem o

O to mi chodziło!  Nie interesuje mnie ile kto w kieszeni nosi , ale tańszy sprzęt nie ma takiej kontroli jak droższy . Po prostu   tyle i aż tyle. 

Masz swoje upodobania i to szanuje , ale jak Sam widzisz inni na tym żerują i przeinaczają fakty nawet sprzętu nie widząc .

Nie przeszkadza Ci to?  Skoro jako nie liczny wsiadłeś na motocykl, zadałeś sobie trud żeby pojechać i posłuchać? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, margaryna85 napisał:

Prawdą jest że jestem basolubem ale określanie mnie i mojej muzyki umcy umcy jest bardzo mocno krzywdzące i raczej  nie chciał byś żebym zaczął pisać co ja myślę o ludziach którzy przepłacają za stary sprzęt któremu bliżej do utylizacji niż do postawienia w domu .

To Cie fanboj podsumował. Gdybyś usłyszał te mityczne szokujące różnice brzmieniowe byłbyś swój chłop. A tak argumentów fanbojom brak na obronę tych gratow za chora kasę która tylko im gra, to trzeba zdyskredytować 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest fanem offroadu to dla niego lepsza bedzie terenowka za 10k niz bolid za 500tys, po prostu inne wymagania.

Margaryna nie kupilby mojego systemu z tym czy z innym wzmacniaczem bo oczekuje czegos innego od dzwieku, wiec na nic wasze manipulacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audio.Japan napisał:

To Cie fanboj podsumował, to trzeba zdyskredytować 

Ty nawet fanboyem nie jesteś... i sprzętu o którym piszesz na oczy nie widziałeś. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Fashi napisał:

przeinaczają fakty

Fakt jest taki że margaryna pojechał posłuchać tego haj endu sansui 907 mr który kasuje wszystko do 10 tys a tu się okazało ze tańszy accuphase grał lepiej. Szoku nie było, hi end też nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Audio.Japan napisał:

 ze tańszy accuphase grał lepiej. Szoku nie było, hi end też nie

Jaki Accuphase?  Ty wiesz co piszesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fashi napisał:

Jaki Accuphase?  Ty wiesz co piszesz?

Jeśli nie pamiętasz czego słuchał margaryna u bumpa to nie mój problem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audio.Japan napisał:

Fakt jest taki że margaryna pojechał posłuchać tego haj endu sansui 907 mr który kasuje wszystko do 10 tys a tu się okazało ze tańszy accuphase grał lepiej. Szoku nie było, hi end też nie

Do jego muzyki pasowal accu, do mojej sansui

Tak ciezko ci to zrozumiec? Skumales analogie z motoryzacja? Jesli ktos potrzebuje auta do jazdy po wertepach to lambo go nie zainteresuje, czy to znaczy ze lambo jest zle? Tylko tacy ignoranci jak wy macie problem ze zrozumieniem prostych rzeczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fashi napisał:

Jaki Accuphase?  Ty wiesz co piszesz?

Był tam Accu na tym odsłuchu chyba 350 z tego co pamiętam Margaryna stwierdził, że w Accu bas był lepszy i dźwięk ogólnie pełniejszy lepiej dociążony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Jeśli nie pamiętasz czego słuchał margaryna u bumpa to nie mój problem 

Ty Accu  a tym bardziej Sansui na oczy nie widziałeś. 

Wielki szacunek dla kolegi Margaryna za to , że pojechał i posłuchał.

A Ty tylko na tym tym żerujesz nie mając nic do powiedzenia. 

To taka subtelna różnica. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie sansui to nie jestem wrogiem marki ale w tych pieniążkach można lepiej ?

Po za tym ktoś kiedyś bardziej osłuchany napisał że wyroby tej marki niczym się nie wyróżniają od produktów konkurencji

z tamtych lat . O innych markach po prostu mniej się piszę .

17 minut temu, Bumpalump napisał:

Do jego muzyki pasowal accu, do mojej sansui

Ps Mariuszu tak się do mnie wybierasz że już niestety music halla oddałem w jasyr i cieszy ucho innego fana audio , ale jak masz chęć to zapraszam do mnie dalej to posłuchasz lampy. System stopniowo będzie przebudowany ale lampa zagości u mnie na dłużej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla kolegi Margaryna55, ale wyrażanie kategorycznych opinii nt sprzętu audio słuchanego przez krótki czas nie jest rozsądne. Nawet u siebie mając kilka różnych sprzętów, potrafię mieć przeciwne zdanie który lepiej mi podchodzi, w zależności od nastroju czy słuchanej muzyki, a co dopiero krótki odsłuch u kogoś innego, albo pierwsze wrażenie. Dźwięk lepiej dociążony, pełniejszy? Samo to niewiele znaczy. Pokrętło bas w prawo da to samo wrażenie. A składowych dobrego dzwięku jest dużo więcej aby tą niby "lepszość" aż tak uprościć i wyrażać na tej podstawie kategoryczne opinie. Błąd, ale dla totalnej opozycji wystarczy byle pretekst żeby tylko mieć punkt zaczepienia do ataku :d

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, don111 napisał:

Z całym szacunkiem dla kolegi Margaryna55, ale wyrażanie kategorycznych opinii nt sprzętu audio słuchanego przez krótki czas nie jest rozsądne.

Pełna racja najlepiej u siebie plus reszta systemu własnego dobrze znanego. Wtedy dopiero można w miarę dobrze określić zmiany wprowadzone w tym wypadku przez wzmacniacz. Jednak jak zaczynasz słuchać całego systemu całkowicie obcego w innych warunkach akustycznych bądź co bądź słabo dla ciebie znanych od razu wpada ci w ucho cały system i albo Ci się podoba albo nie .

Wiadomo są jeszcze własne preferencje odnośnie dźwięku , tego nie neguje .

U Mariusza był ten komfort że jeszcze można było po przepinać parę wzmacniaczy przy zachowanej reszcie toru i po przeszło 2 h odsłuchu dało się te różnice wychwycić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, zeta-j napisał:

Był tam Accu na tym odsłuchu chyba 350 z tego co pamiętam Margaryna stwierdził, że w Accu bas był lepszy i dźwięk ogólnie pełniejszy lepiej dociążony.

To byla 305, accu w tym okresie graja bardziej staroszkolnie z bardziej obfitym dolem i bardziej zaokraglonym

32 minuty temu, margaryna85 napisał:

Ps Mariuszu tak się do mnie wybierasz że już niestety music halla oddałem w jasyr i cieszy ucho innego fana audio , ale jak masz chęć to zapraszam do mnie dalej to posłuchasz lampy. System stopniowo będzie przebudowany ale lampa zagości u mnie na dłużej ?

Poczatkiem przyszlego roku napewno zawitam, widze Yaqin w sygnaturce, przewidujesz jakies modyfikacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bumpalump napisał:

Poczatkiem przyszlego roku napewno zawitam, widze Yaqin w sygnaturce, przewidujesz jakies modyfikacje?

No Musisz się zmobilizować bo 24 stycznia żona idzie do szpitala a ja sam z małym zostanę na urlopie i ciężko będzie posłuchać.

Co do modyfikacji to czas pokaże . Jestem żółtodziób w tematach lampowych więc najpierw oswoję się z fabrycznym produktem zanim zacznę coś poprawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2019 o 19:52, Fashi napisał:

Jaki Accuphase?  Byłeś widziałeś?  Margaryna nie ma Accu mistrzu manipulacji...

Edit 

Najwięcej się udzielasz a nic nie widziałeś, nie słyszałeś. 

Aaa żeby nie było , że słabe zasilanie etc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

OMG chyba mi nie powiesz że słuchasz z tak rozstawionymi kolumnami?

 

PS. to Twoje ogłoszenie? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to chyba żart jak z tym Sansui. Nowe tyle kosztowały. 

No i obowiązkowo cytaty znanych recenzentów. Jakby to miało coś dać. 

25 minut temu, zeta-j napisał:

 

PS. to Twoje ogłoszenie? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widać po wnętrzu że tak. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.