Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden piękny model ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics jak Technics.

Nie wiem co w nim pięknego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś chłopcy jak ocenicie? 

Pioneer M-90A C-90A F-91 PD-91 bluetooth AUDIOFILSKI ZESTAW Reference

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W dniu 8.01.2020 o 12:01, Audio.Japan napisał:

Nieee. Pewnie "zmienia na wyższy model" :)))

A wracając do końcówki którą wkleił Bartosz. Tam nawet nie ma nr tel podanego do kontaktu. Gościu pewnie walki kręci na zaliczki etc. Spróbujcie się umówić na odbiór osobisty to zobaczycie jaka to okazjaaaa. 

Także Bartuś jak zwykle chybiłeś. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś styczność z takowymi kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

próbowałem coś znaleźć w necie, ale słabiutko coś z informacjami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś. Cena mega niska, z gatunku śmiech na sali ? 4 głośniki (Vify z tego co pamiętam) na kolumnę, to same głośniki są warte 2x więcej ?A jakiego dźwięku szukasz i do jakiej muzyki? 

2 godziny temu, BalROCK napisał:

miał ktoś styczność z takowymi kolumnami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

próbowałem coś znaleźć w necie, ale słabiutko coś z informacjami

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, don111 napisał:

A jakiego dźwięku szukasz i do jakiej muzyki? 

Pytam bardziej 'prowokacyjnie' - kolumny wyglądają porządnie i pewnie podjadę je posłuchać, ale ciekawiło mnie ktoś coś o nich wie. Nie umiem nawet strony producenta zanleźć :(.

 Muza dosyć szeroka: od poważnej przez Arkę Noego po Klimaty Riverside, Leprous itp. Mam w domu Monitor Audio BX2 i AE Aegis Evo One i generalnie te drugie są zajefaje - mogłyby miec nieco wyższą skuteczność, nieco mniej wycofaną średnicę i troszczkę jasniejszą i detaliczną górę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BalROCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
20 godzin temu, Fashi napisał:

wracając do końcówki którą wkleił Bartosz. Tam nawet nie ma nr tel podanego do kontaktu. Gościu pewnie walki kręci na zaliczki etc. Spróbujcie się umówić na odbiór osobisty to zobaczycie jaka to okazjaaaa. 

Także Bartuś jak zwykle chybiłeś. . .

Masz 100% pewność, że to oszust?

Bo to, że ktoś nie podał numeru telefonu jeszcze o niczym nie świadczy. Też tak robie sprzedając stare rupiecie z piwnicy, żeby mi co chwilę jakieś Cebulaki nie dzwonili. Wolę sobie raz na parę dni wejść i odpisać hurtem na wszystkie zapytania, niż co pół godziny prowadzić telefonicznie dyskusję "Panie, a te taczki to za pińdziesiąt pójdą, jak tak to będę za pół godziny (o 22:00 w sobotę...). 

 Co jest rzadkie w przypadku oszustw, o których piszesz, to wrzucanie zdjęć real foto. Zwykle tacy oszuści posiłkują się fotami z neta. A tu wyraźnie widać, że oba sprzęty które sprzedaje na innej aukcji, zdjęcia robione w tym samym pokoju, czyli można założyć, że wykonał je sam. 

Nie chcę wyrokować, bo żaden tam ze mnie znawaca Sansui, jedynie co o nich wiem to to, że wszystkie modele które miałem przyjemność słuchać grają przeciętnie, tzn. na poziomie podobnych tranzystorów Sony, Pionner, Marantz w przedziale 2-3 tys (słuchałem tych ubóstwianych ALFów oraz nawet "topowy" model Czubsiego). W każdym razie te 7tys to, żadna okazja, a gdyby nie wasz klub wątpię by rynek wycenił to wyżej niż 3-4 tys. I to po kilkunastomiesięcznej sprzedaży. 

BTW, jakiś czas temu (będzie już z rok) stał jakiś wyższy model Sansui na ebay, ktoś się pytał czy warto brać, po czym okazało się, że sprzęt ma za sobą pewne przejścia - w środku był zardzewiały ?, po jakimś zalaniu... Jeszcze jakieś inne kwiatki tam były. W każdym razie, dokładnie ten egzemplarz widziałem parę tygodni temu, u jednego z Naszych handlarzy... Cena po "renowacji" powyżej 10 tys. Mam tylko nadzieję, że to zwykłe zalanie, a nie po elektrowni w Fukushimie - wtedy to by dopiero miał moc ten wzmacniacz ?.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako moderacja chyba nie powinieneś opowiadać się po którejś ze strony  prawda? A żartem o Fukushimie pokazał Pan po której stronie jest. Mam się spodziewać ze za chwilę "zapomnę hasła" do konta? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą w takim razie podejść. Średnica jest dobrze zaznaczona, ogólnie tak są strojone w większości też inne Heybrooki. Więcej tu naturalności niż efektowności. Neutralnie, bez ciepła i zaokrąglenia. Góra raczej subtelna i melodyjna chociaż nie zawsze gra przyjemnie -  bo te kolumny ogólnie są czułe na jakość nagrań.  Ich "max" to na pewno poziom wyżej od MA i AE, ale nie na każdym sprzęcie i nie na każdej muzyce da się to wyciągnąć.  

11 godzin temu, BalROCK napisał:

Pytam bardziej 'prowokacyjnie' - kolumny wyglądają porządnie i pewnie podjadę je posłuchać, ale ciekawiło mnie ktoś coś o nich wie. Nie umiem nawet strony producenta zanleźć :(.

 Muza dosyć szeroka: od poważnej przez Arkę Noego po Klimaty Riverside, Leprous itp. Mam w domu Monitor Audio BX2 i AE Aegis Evo One i generalnie te drugie są zajefaje - mogłyby miec nieco wyższą skuteczność, nieco mniej wycofaną średnicę i troszczkę jasniejszą i detaliczną górę

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, plastik1989 napisał:

Nie chcę wyrokować, bo żaden tam ze mnie znawaca Sansui, jedynie co o nich wiem to to, że wszystkie modele które miałem przyjemność słuchać grają przeciętnie, tzn. na poziomie podobnych tranzystorów Sony, Pionner, Marantz w przedziale 2-3 tys (słuchałem tych ubóstwianych ALFów oraz nawet "topowy" model Czubsiego). W każdym razie te 7tys to, żadna okazja, a gdyby nie wasz klub wątpię by rynek wycenił to wyżej niż 3-4 tys. I to po kilkunastomiesięcznej sprzedaży. 

Bo te sansuje to żaden hi end i cud. Przereklamowana, z cenami razy trzy marka. A ta końcówka z olx to tylko przykład że ceny tych gratów w końcu spadają a intak nikt tego nie bierze. Dobrze że w końcu pokazuje prawdę na temat tych sansui

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Bo te sansuje to żaden hi end i cud. Przereklamowana, z cenami razy trzy marka. A ta końcówka z olx to tylko przykład że ceny tych gratów w końcu spadają a intak nikt tego nie bierze. Dobrze że w końcu pokazuje prawdę na temat tych sansui

Okazja czy nie - ludzie kupują w Japonii tak czy siak, cenowo ich wychodzą takie kwoty za jakie wiszą (czyli minimum te zawyżone wg was 7k - czyli przy zakupie w Japonii za 2k). Takie są fakty czy się to wam podoba czy nie. A czy przereklamowane  to ocenią sami użytkownicy mający porównanie do innych porządnych sprzętów, a nie forumowi hejterzy, którzy nie mieli nawet modeli z serii Alph i są nagle wielkimi znawcami marki.  Najlepsze modele Sansui mają tyle wspólnego z waszymi Sansui, co włoska marka Fiat z Fiatem 126p. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Fashi napisał:

A wracając do końcówki którą wkleił Bartosz. Tam nawet nie ma nr tel podanego do kontaktu. Gościu pewnie walki kręci na zaliczki etc. Spróbujcie się umówić na odbiór osobisty to zobaczycie jaka to okazjaaaa. 

Także Bartuś jak zwykle chybiłeś. . .

Cytat z oferty OLX: 
 

Cytat

Sprzęt do obejrzenie w Podkowie Leśnej codziennie po godzinie 19:00

A że nie podał telefonu to się nie dziwię. Widać ceni sobie święty spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aukcji z Sansui. Konto założone na kolanie przed chwilą. Doświadczenie uczy żeby w tedy uważać. Wystarczy zadzwonić i zapytać o odbiór osobisty. W tedy wszystko się wyjaśni. Często rozmowa kończy się "Wie Pan co. Ja teraz w pracy jestem, jak skończę to oddzwonię". I numer już nie aktywny, w sensie jesteś u niego na czarnej liście. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rafal735r napisał:

Co do aukcji z Sansui. Konto założone na kolanie przed chwilą. Doświadczenie uczy żeby w tedy uważać. Wystarczy zadzwonić i zapytać o odbiór osobisty. W tedy wszystko się wyjaśni. Często rozmowa kończy się "Wie Pan co. Ja teraz w pracy jestem, jak skończę to oddzwonię". I numer już nie aktywny, w sensie jesteś u niego na czarnej liście. 

Rafał nie ma nr i o to mi chodzi. 

No ale Bartek opowiada po ile to można kupić etc. Teraz widzisz o co mi chodzi? Przecież to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ale nie , co ja tam wiem Bartek alfa i omega wie wszystko i mąci.  I jeszcze moderację ktoś nasłał. . .

18 minut temu, McGyver napisał:

A że nie podał telefonu to się nie dziwię. Widać ceni sobie święty spokój.

Co z tego ze codziennie po 19 można obejrzeć skoro do gościa się nie DODZWONISZ! napisałem do niego już dwa razy w przeciągu miesiąca i cisza. To niby jak masz do niego dotrzeć na odsłuch?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fashi napisał:

napisałem do niego już dwa razy w przeciągu miesiąca i cisza.

Ciekawe dlaczego dopiero teraz wpadłeś na to żeby o tym napisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mnie zmusił swoimi opowiadaniami jakie to tanie i po ile chodzi. Ponieważ nie pieszy raz wyszukuje takie kwiatki i trąbi obcym na lewo i prawo.

 Co nie zmienia faktu , że prawda jest po mojej stronie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Fashi napisał:

napisałem do niego już dwa razy w przeciągu miesiąca i cisza.

No tak, ale aukcja wystawiona 3 stycznia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, plastik1989 napisał:

Masz 100% pewność, że to oszust?

Bo to, że ktoś nie podał numeru telefonu jeszcze o niczym nie świadczy. Też tak robie sprzedając stare rupiecie z piwnicy, żeby mi co chwilę jakieś Cebulaki nie dzwonili. Wolę sobie raz na parę dni wejść i odpisać hurtem na wszystkie zapytania, niż co pół godziny prowadzić telefonicznie dyskusję "Panie, a te taczki to za pińdziesiąt pójdą, jak tak to będę za pół godziny (o 22:00 w sobotę...). 

 Co jest rzadkie w przypadku oszustw, o których piszesz, to wrzucanie zdjęć real foto. Zwykle tacy oszuści posiłkują się fotami z neta. A tu wyraźnie widać, że oba sprzęty które sprzedaje na innej aukcji, zdjęcia robione w tym samym pokoju, czyli można założyć, że wykonał je sam. 

Nie chcę wyrokować, bo żaden tam ze mnie znawaca Sansui, jedynie co o nich wiem to to, że wszystkie modele które miałem przyjemność słuchać grają przeciętnie, tzn. na poziomie podobnych tranzystorów Sony, Pionner, Marantz w przedziale 2-3 tys (słuchałem tych ubóstwianych ALFów oraz nawet "topowy" model Czubsiego). W każdym razie te 7tys to, żadna okazja, a gdyby nie wasz klub wątpię by rynek wycenił to wyżej niż 3-4 tys. I to po kilkunastomiesięcznej sprzedaży. 

BTW, jakiś czas temu (będzie już z rok) stał jakiś wyższy model Sansui na ebay, ktoś się pytał czy warto brać, po czym okazało się, że sprzęt ma za sobą pewne przejścia - w środku był zardzewiały ?, po jakimś zalaniu... Jeszcze jakieś inne kwiatki tam były. W każdym razie, dokładnie ten egzemplarz widziałem parę tygodni temu, u jednego z Naszych handlarzy... Cena po "renowacji" powyżej 10 tys. Mam tylko nadzieję, że to zwykłe zalanie, a nie po elektrowni w Fukushimie - wtedy to by dopiero miał moc ten wzmacniacz ?.  

Nie wstyd ci opowiadac sie po stronie bajkopisarzy i ludzi ktorzy zakladaja po kilka kont zeby tylko oczerniac sansui, w dosatku robisz to samo panie moderator...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fashi napisał:

faktu , że prawda jest po mojej stronie.

Jaka jest prawda każdy widzi. I twoje kretactwa tego nie zmienią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, przemak napisał:

No tak, ale aukcja wystawiona 3 stycznia...

Kilka razy wystawiana. 

 

1 minutę temu, Bumpalump napisał:

Nie wstyd ci opowiadac sie po stronie bajkopisarzy i ludzi ktorzy zakladaja po kilka kont zeby tylko oczerniac sansui, w dosatku robisz to samo panie moderator...

Mariusz a co ja wyżej napisałem do Pana moderatora?  Za chwile zapomnę hasła a hej na Sansui będzie nadal. Tylko , że ja nie będę mógł odpierać zarzutów Bartosza. 

Oczywiście nikt nie widzi problemu , byle tylko rzucać błotem w Sansui.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bumpalump napisał:

wstyd ci opowiadac sie po stronie bajkopisarzy

Kto tu jest bajkopisarzem to widać jak na dłoni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audio.Japan napisał:

Jaka jest prawda każdy widzi. I twoje kretactwa tego nie zmienią.

Weź chłopaku się zastanów co Ty robisz . Sam kręcisz i opowiadasz bajki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fashi napisał:

prawda jest po mojej stronie.

 

3 minuty temu, przemak napisał:

ale aukcja wystawiona 3 stycznia...

Trafiony, zatopiony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
48 minut temu, Fashi napisał:

Jako moderacja chyba nie powinieneś opowiadać się po którejś ze strony  prawda? A żartem o Fukushimie pokazał Pan po której stronie jest. Mam się spodziewać ze za chwilę "zapomnę hasła" do konta? 

Jako moderacja powinienem reagować na patologie mające miejsce na forum. Klub Sansui, gigant Sansui i tego typu tematy są sztucznie rozdmuchiwane przez kilka osób - dziwnym trafem w tak małej grupie znalazło miejsce dwóch handlarzy i serwisant tych Sansui - ciekawy zbieg okoliczności, że takie osoby najmocniej się udzielają w/w wątkach, a prywatnie czerpią korzyści materialne z szumu jaki wokół tych sprzętów się robi. 
Od jakiegoś czasu obserwuję jakie farmazony się tam wypisuje i cierpliwie czekam, aż się wygadacie i trochę ochłoniecie. Ale widzę, że czym bardziej się przymyka oko na wasze wątki, tym bardziej przeginacie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

Jako moderacja powinienem reagować na patologie mające miejsce na forum. Klub Sansui, gigant Sansui i tego typu tematy są sztucznie rozdmuchiwane przez kilka osób - dziwnym trafem w tak małej grupie znalazło miejsce dwóch handlarzy i serwisant tych Sansui - ciekawy zbieg okoliczności, że takie osoby najmocniej się udzielają w/w wątkach, a prywatnie czerpią korzyści materialne z szumu jaki wokół tych sprzętów się robi. 
Od jakiegoś czasu obserwuję jakie farmazony się tam wypisuje i cierpliwie czekam, aż się wygadacie i trochę ochłoniecie. Ale widzę, że czym bardziej się przymyka oko na wasze wątki, tym bardziej przeginacie. 

Konkrety.

Piszemy tylko prawdę , co i jak jest.

A poza tym jakie korzyści ? Masz Pan dowody to pokaż Pan. 

A serwisant jest jeden i ten sam od Denona, Krella  , Accuphase'a czy Sony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, plastik1989 napisał:

reagować na patologie mające miejsce na forum. Klub Sansui, gigant Sansui i tego typu tematy są sztucznie rozdmuchiwane przez kilka osób

chyba musisz sumienniej wykonywac swoja prace bo te tematy sa "reanimowane" przez osoby pokroju bartosza aka audiojapan i uj wie jakie jeszcze konta tutaj ma, w wielu tematach na forum wspomina przesmiewczo sansui aby tylko sprowokowac dyskusje, tego oczywiscie nigdy nie widziales

11 minut temu, plastik1989 napisał:

dziwnym trafem w tak małej grupie znalazło miejsce dwóch handlarzy i serwisant tych Sansui - ciekawy zbieg okoliczności,

wskaz zatem tych handlarzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bumpalump napisał:

reanimowane" przez osoby pokroju bartosza

Obecna dyskusje w Gigantach sansui ja nie zacząłem. Temat był martwy i to twój kumpel odkopal temat. Nie kłam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.