Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Audio.Japan napisał:

Bumpalump wstydu nie miał kiedyś, jak wszędzie polecał syf sony es i wstydu nie ma teraz . Tu się nic nie zmieniło. A że handlarze sansui piszą z kont klonów to się nie dziwię. 

Taki przypadek , jak zwykle Bartek jesteś święty nic nie robisz i w ogóle co ludzie chcą . A leki to już mówiłem , słabe i poniżej poziomu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fashi napisał:

Kilka razy wystawiana

Możliwe. Generalnie wygląda to oczywiście na wałek, choćby z powodu ceny. Ona sobie może być nawet i realna, ale jest sporo niższa od rynkowej, więc taki sprzęt po prostu od razu znika. 

38 minut temu, plastik1989 napisał:

Kont klonów w klubie Sansui jest i bylo sporo.

"Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego konta. W przypadku, gdy Użytkownik będzie posiadał kilka aktywnych kont, konta te zostaną zablokowane lub całkowicie usunięte." 

Czy ja żyję w matrixie? Moderator forum pisze otwartym tekstem, że klonów jest sporo? Przecież jak widać wyżej" konta zostaną zablokowane"... Jaja sobie robicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bumpalump napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

drugi co do wielkosci watek tematyczny na najwiekszym anglojezycznym forum na swiecie dotyczy SANSUI, ale grupka hejterow mysli ze zachwyt nad sansui to jest tylko w polsce...


Po pierwsze nie wątek, tylko dział i nikt tam nie obwieszcza na siłę, że to Hi-End jest. I Forum AudioKarma jest daleko w tyle za np.  diyaudio.com, w ilości postów, wątków i Użytkowników, wiec wyolbrzymiłeś.
Po drugie dział o Sansui to tylko jeden z jedenastu w ogóle - owe sub-Forum to enklawa w świecie patrząc na ilość producentów Audio i tyle w temacie.
Po trzecie większość wątków tam występujących dotyczy licznych awarii i prób upgrade - czyli z tą wszech-opisywaną jakością to chyba nie tak do końca...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemak. Fajnie , że w końcu ktoś napisał co chodzi ? a Bartek jak zwykle , kulą w płot...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Fashi napisał:

Taki przypadek , jak zwykle Bartek jesteś święty nic nie robisz i w ogóle co ludzie chcą . A leki to już mówiłem , słabe i poniżej poziomu 

A ty co się mnie czepiasz?? Czy to ja piszę z kilku kont i naganiam na sansuje? Nie. Robią to kloniki z klubiku sansui.Czy to ja odpowiadam bajki ze sansuj za 3tys kosi wszystko do 40 tys?? Takich bajek nie odpowiadam na tylko wy. 

Jak zwykle czepiasz sie nie tego co trzeba :) spojrz na kogoś innego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, przemak napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 minut temu, przemak napisał:

"Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego konta. W przypadku, gdy Użytkownik będzie posiadał kilka aktywnych kont, konta te zostaną zablokowane lub całkowicie usunięte." 

Czy ja żyję w matrixie? Moderator forum pisze otwartym tekstem, że klonów jest sporo? Przecież jak widać wyżej" konta zostaną zablokowane"... Jaja sobie robicie? 

Czasem zweryfikowanie i potwierdzenie 100% zajmuje trochę czasu. W klubie Sansui kilka kont zostało już zamkniętych na przestrzeni ostatnich lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafal735r napisał:

To czemu sansui zbankrutowalo? ? Wybitne wzmaki robili, ale dwóch cyfr nie potrafili dodać ani odjąć. 

W sumie bankructwo potwierdza niejako jakość firmy. Gdzie jest Fender, Gibson, Emu, Alesis, Kurzweil, Midas, KlarkTeknik, z pamięci pisząc? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemak, o to właśnie chodzi . Upadają wybitni którzy jakość stawiają ponad zysk i nie idą na kompromis. W dzisiejszym świecie taka postawa to prosta droga do bankructwa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, plastik1989 napisał:

Czasem zweryfikowanie i potwierdzenie 100% zajmuje trochę czasu. W klubie Sansui kilka kont zostało już zamkniętych na przestrzeni ostatnich lat.

Oczywiście. Ale uważam, że pisanie o klonach przez moderację jest nie w porządku - albo to są klony i wtedy znikają albo to nie są klony. Proste. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
9 minut temu, Fashi napisał:

Przemak, o to właśnie chodzi . Upadają wybitni którzy jakość stawiają ponad zysk i nie idą na kompromis. W dzisiejszym świecie taka postawa to prosta droga do bankructwa. 

W takim wypadku dziwnie, że Sansui upadł. Bo przecież wszystkie niższe modele (co zgodnie w klubie gigantów znajduje potwierdzenie) grają słabo. Tylko wysokie modele, Alphy grają ponoć zjawiskowo. 

Więc, akurat jeśli chodzi o "kompromisy" to Sansui na nie szedł - więc tu bym przyczyn upadku firmy nie widział.  

9 minut temu, Fashi napisał:

wybitni którzy jakość stawiają ponad zysk

Serio? Serio uważasz, że jakakolwiek japońska korporacja zyski stawiała na którymś miejscu, a liczyło się dla nich by robić "dobre" wzmacniacze i to był ich cel? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashi nie ustaje. Wciska swój kit dalej na przekór wszystkim. Musi być dobry na imprezach, taki opowiadacz bajek ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższe nie będące serią Alpha. 

Alpha to osobny projekt wybitnych urządzeń nie mających nic wspólnego z dołem oferty , która nota bene była kierowana na Europę a Alpha na Japonię. Rodziny rynek był ważniejszy. 

I tak , uważam Sansui za firmę , która ponad zysk cenią jakość serii Alpha... co zresztą widać po budowie o użytych komponentach. 

2 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Fashi nie ustaje. Wciska swój kit dalej na przekór wszystkim. Musi być dobry na imprezach, taki opowiadacz bajek ;)))

Przynajmniej chodzę na imprezy i bywam w towarzystwie w przeciwieństwie do Ciebie Bartku ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie chce mi się grzebać na sąsiednim forum. Tam to odchodzily dopiero historie o upadłości sansui. Film można kręcić... komediowy. 

Ludzie którzy zarabiali na tych wynalazkach przescigali się w festiwalu głupoty żeby tylko złapać kolejnego chętnego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafal735r napisał:

Na prawdę nie chce mi się grzebać na sąsiednim forum. Tam to odchodzily dopiero historie o upadłości sansui. Film można kręcić... komediowy. 

Zdaje się , że za etykietę z tamtego forum Cię wyproszono...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak co , bez Bartka byłoby nudno ?

Rafał , daj spokój.  Naciągasz historie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Fashi napisał:

Zdaje się , że za etykietę z tamtego forum Cię wyproszono...

Zapytaj swojego guru czubsiego i pygara. Choć wątpię by napisali prawdę. Zresztą czy nie obraziliscie się właśnie na te forum? Tam już skończyła się klientela czy też już moderacja miała dość mimo że klaskala głosno waszym wybrykom. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafal735r napisał:

Ludzie którzy zarabiali na tych wynalazkach przescigali się w festiwalu głupoty żeby tylko złapać kolejnego chętnego. 

Przecież wystarczy zajrzeć na te ich klubiki by przekonać się i skali handlu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fashi napisał:

Ale co jak co , bez Bartka byłoby nudno ?

Rafał , daj spokój.  Naciągasz historie 

Ten cały wasz klubik chyba jeszcze tam wisi. Każdy może poczytać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafal735r napisał:

Zapytaj swojego guru czubsiego i pygara. Choć wątpię by napisali prawdę. Zresztą czy nie obraziliscie się właśnie na te forum? Tam już skończyła się klientela czy też już moderacja miała dość mimo że klaskala głosno waszym wybrykom. 

Jedno trzeba przyznać moderację mieli tam w kieszeni. I myśleli że tu też tak bedzie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, przemak napisał:

Czy ja żyję w matrixie? Moderator forum pisze otwartym tekstem, że klonów jest sporo? Przecież jak widać wyżej" konta zostaną zablokowane"... Jaja sobie robicie?

Realia są takie, że blokowanie klonów to walka z wiatrakami. Założenie nowego klona zajmuje ze dwie minuty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Audio.Japan napisał:

A ty co się mnie czepiasz?? Czy to ja piszę z kilku kont i naganiam na sansuje? Nie. Robią to kloniki z klubiku sansui.Czy to ja odpowiadam bajki ze sansuj za 3tys kosi wszystko do 40 tys?? Takich bajek nie odpowiadam na tylko wy. 

Jak zwykle czepiasz sie nie tego co trzeba ? spojrz na kogoś innego

Oczywiście że jesteś multikontowcem. Ten pajac prowokator BartoszXXX (jakiś numerek) to niby ktoś inny był? Założyłeś nowe konto i rżniesz bezstronnego głupa, wielkiego znawcę miłośnika audio-japan. 

Pytanie do moderacji, co ten klon dalej robi na forum? Mamy odszukać stary nick? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Jedno trzeba przyznać moderację mieli tam w kieszeni. I myśleli że tu też tak bedzie 

Dlatego z tamtego forum tak naprawde wywalilem się sam. Najpierw czubsi czy który tam (już nie pamiętam) nakręcił któregoś moderatora przeciw mnie. Raptem dostałem jakąś blokadę. Nie wiadomo z kad, bez żadnych pkt, ostrzenia. Dziwna była ta blokada, nie mogłem dodać żadnego wpisu. Administrator nie miał pojęcia o co chodzi. Nie mógł sobie z tym poradzić. Moje prośby do moderatora który mi to założył spełzly na niczym. Napisałem kilka PW z zapytaniem. Bez skutku. Trwało to kilka dni aż sam im nawrzucalem i tak się zakończyła cała historia. Ogólnie ubaw po pachy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, McGyver napisał:

Realia są takie, że blokowanie klonów to walka z wiatrakami. Założenie nowego klona zajmuje ze dwie minuty.

Wiadomo. Ale moderacja nie powinna się tym chwalić, zwłaszcza w stylu "wiem ale nie powiem". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, don111 napisał:

Oczywiście że jesteś multikontowcem. Ten pajac prowokator BartoszXXX (jakiś numerek) to niby ktoś inny był? Założyłeś nowe konto i rżniesz bezstronnego głupa, wielkiego znawcę miłośnika audio-japan. 

Pytanie do moderacji, co ten klon dalej robi na forum? Mamy odszukać stary nick? 

I nie trafiłeś :) pisalem kim jestem w gigantach sansui. Żadnego glupa nie udaje :) czekam na połączenie kont. 

2 minuty temu, rafal735r napisał:

Dlatego z tamtego forum tak naprawde wywalilem się sam. Najpierw czubsi czy który tam (już nie pamiętam) nakręcił któregoś moderatora przeciw mnie. Raptem dostałem jakąś blokadę. Nie wiadomo z kad, bez żadnych pkt, ostrzenia. Dziwna była ta blokada, nie mogłem dodać żadnego wpisu. Administrator nie miał pojęcia o co chodzi. Nie mógł sobie z tym poradzić. Moje prośby do moderatora który mi to założył spełzly na niczym. Napisałem kilka PW z zapytaniem. Bez skutku. Trwało to kilka dni aż sam im nawrzucalem i tak się zakończyła cała historia. Ogólnie ubaw po pachy. 

Przecież tam nie można było napisać słowa złego na sansui! Wszedł ktoś kto pisał że wokale lepiej mu grają na lampie niż sansui. Za to został zbluzgany przez ich guru , zwyzywany ze w d.... był. Moderacja usuwala wszelkie negatywne zdania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rafal735r napisał:

Zapytaj 

Rafał, proszę nie obrażaj... Ja mam swój rozum i wiem co kupuje , nie potrzebuje jakiejś pomocy z niczyjej strony przy wyborze wzmaka.

Oprócz pomocy Mariusza żeby wszystko grało i hulało przez długie lata...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Przecież tam nie można było napisać słowa złego na sansui! 

Zwłaszcza kiedy się nie słyszało żadnej Alphy, tak jak Ty to robisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Fashi napisał:

Zwłaszcza kiedy się nie słyszało żadnej Alphy, tak jak Ty to robisz...

Ten który został zbluzgany przez waszego guru miał sansui. :) wiec jak zwykle odwracasz uwagę od problemu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.