Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, zeta-j napisał:

Gadasz jak jakiś handlarz... czy Ty znasz pojęcie UŻYWANE ?? w omawianym Usherach V601 musiałem wymienić woofer bo po ok 10 latach w jednym z głośników nie wiedzieć czemu zawieszenie zapadło się  i przy bardzo głośnym graniu utwory z niskim basem wpadał szybciej w przester i klikał to jest częsta przypadłość tych przetworników jak ktoś obecnie kupuje te Ushery ze starej edycji po cenach jak za nowe to tylko pogratulować... lubię tego Tajwańskiego producenta sam używam BE-718DMD, ale ktoś kto płaci za niespełna 20 letnie kolumny nie wiadomo jak używane z wyblakłym fornirem porysowane tak, tak... zawsze się znajdą po tylu latach cenę jak za nowe ze sklepu to jak dla mnie nie jest to  normalne, Usher w pewnym momencie odświeżył całą serię V i te kupujcie z używanych da się to poznać po masie te po lifcie są dużo cięższei mają bardziej owalny kształt bass reflexu z przodu reszta przetworniki i zwrotnica  to samo. Usher V601 z pierwszej edycji kosztował równe 2400zł nowe cena za używane 1400zł wtedy była uczciwa także kolego niczego nie zje*bałem tak samo kupując BE718DMD używane za 6tys ze standami.

 

 

A je ktoś kupił w ogóle w tej cenie czy tylko były za tyle wystawione? Jak za 2500 nikt nie kupił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patrykowski napisał:

A je ktoś kupił w ogóle w tej cenie czy tylko były za tyle wystawione? Jak za 2500 nikt nie kupił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Trudno powiedzieć mogły zostać sprzedane poza allegro sprzedający po prostu zakończył aukcje, a kupujący odebrał osobiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

Jak masz Scan-Speaka 9700 w nienagannym stanie za 580zł. to biorę.

 

Rzeczywiście kosztuje 100zl więcej. O ile to 97000, a nie 95000 lub nawet 93000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, McGyver napisał:
W dniu 3.02.2020 o 12:41, Grutka napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    dobre to to? Chyba ciut za drogo? 3500 to byłaby optymalna cena? Bo jakieś modyfikacje polepszajace są niby 

Nigdy mi się ten model nie podobał, nawet po modach. Brzmienie w stronę beznamiętnego tranzystora. Ale power jest.

W 100 % się zgadzam podobne miałem wnioski co mnie tez trochę zniechęciło do kt88 . Co prawda nie będę wchodził w polemikę bo w lampach jestem na etapie prawiczka po pierwszym zbliżeniu więc jeszcze dużo niuansów przede mną ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zeta-j napisał:

Trudno powiedzieć mogły zostać sprzedane poza allegro sprzedający po prostu zakończył aukcje, a kupujący odebrał osobiście.

Wątpię żeby ktoś kupił w tej cenie. Ale kto tam wie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była licytacja obserwowałem ją i tam pod koniec chyba z  10 razy ktoś dołączał do licytacji i w ostatnich sekundach była przedłużana  o kolejne 5min, podejrzane to wcale bym się nie zdziwił gdyby te kolumny były za niedługo znowu wystawione każdy głupi sprawdzi sobie ceny po ile się sprzedawały używki, a skoro były wystawione do niedawna za 2 tys z hakiem to tym bardziej dziwne, że licytacja dobiła do takiej kwoty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zeta-j napisał:

Gadasz jak jakiś handlarz... czy Ty znasz pojęcie UŻYWANE ?? w omawianym Usherach V601 musiałem wymienić woofer bo po ok 10 latach w jednym z głośników nie wiedzieć czemu zawieszenie zapadło się  i przy bardzo głośnym graniu utwory z niskim basem wpadał szybciej w przester i klikał to jest częsta przypadłość tych przetworników jak ktoś obecnie kupuje te Ushery ze starej edycji po cenach jak za nowe to tylko pogratulować... lubię tego Tajwańskiego producenta sam używam BE-718DMD, ale ktoś kto płaci za niespełna 20 letnie kolumny nie wiadomo jak używane z wyblakłym fornirem porysowane tak, tak... zawsze się znajdą po tylu latach cenę jak za nowe ze sklepu to jak dla mnie nie jest to  normalne, Usher w pewnym momencie odświeżył całą serię V i te kupujcie z używanych da się to poznać po masie te po lifcie są dużo cięższei mają bardziej owalny kształt bass reflexu z przodu reszta przetworniki i zwrotnica  to samo. Usher V601 z pierwszej edycji kosztował równe 2400zł nowe cena za używane 1400zł wtedy była uczciwa także kolego niczego nie zje*bałem tak samo kupując BE718DMD używane za 6tys ze standami.

 

 

Piszę o obecnych cenach w odniesieniu do cen sprzed 16 lat. Dzisiaj te kolumny nowe nie kosztowałyby 2400 a i wartość pieniądza jest inna. Nikt nie jest głupi i nie odda czegoś dobrego w cenie nowego badziewia.. Więc nie wiem co widzicie dziwnego w tym że niektóre rzeczy często ludzie licytują wyżej niż kiedyś chodziły używane. Pod warunkiem że model jest faktycznie dobry i poszukiwany, a nie napompowany jakimś marketingiem.  

 

3 godziny temu, Dune napisał:

Akurat z tymi cenami to różnie bywa Tannoy Revolution R3 też już mają swoje lata i są moim zdaniem LEPSZE od współczesnych budżetowych Tannoy (kultura grania i równowaga tonalna) te R3 kosztowały w 2003 r 3600zł, a ja je kupiłem za 1300zł i to od handlarza.

A to żadna niespodzianka, ta linia nie była tak budżetowa w swoim czasie. Revolution nie ma odpowiednika obecnie tak naprawdę, obecne R to dual concentric (XT6F), które nowe kosztują 5-6 tys. najniższa linia Tannoy to były Mercury. Druga sprawa że tamte Mercury z okresu co produkowali R3 to były lepsze od każdych następnych Mercury, łącznie z obecnymi (7.2 , 7.4). Miałem te większe monitory Mercury 7.2 ostatnio i grało to dużo gorzej od M1, łącznie z basem (mimo że M1 to trochę mniejsze kolumny od 7.2). Więc ja nie wiem co Tannoy chce osiągnąć, chyba tną koszty a nie zależy im na kliencie. Jakby Tannoy zrobił powrót do starych M tylko w nieco lepszej jakości budach i może z estetyczniej wyglądającymi koszami głośników, coś na wzór R - to by był mega-hit dzisiaj a tak giną wśród innych przeciętniaków :) 

1 godzinę temu, rafal735r napisał:

Się rozpadną? 

Skoro grały przez tyle lat i grają nadal to można oczekiwać że przeżyją jeszcze 2x te współczesne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Pszczyna napisał:

Gdyby ktoś namierzył Fiio D07

Nie wiem czy jeszcze dostępny, według opisu chyba tak. pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorobliwy optymista:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, porlick napisał:

Chorobliwy optymista:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Normalne ? Wszystko co ma jakiekolwiek korzenie z PRL (nawet minimalne) cenowo jest windowane do niebotycznych wartości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grutka napisał:

Ja nie kupuje polskiego audio, bo jest za drogie


E tam, z drugiej lub trzeciej ręki można coś uczciwego i przyzwoitego kupić np to :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grutka napisał:

Ja nie kupuje polskiego audio, bo jest za drogie 

Patrząc na obecne ceny to ciężko stwierdzić czy zagraniczna konkurencja nie ma nic do powiedzenia. Pozostaje jakaś tam chęć dać zarobić swoim  ale przede wszystkim odsłuch ponieważ finalnie sam to będziesz słuchał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kiza napisał:

Nie wiem czy jeszcze dostępny, według opisu chyba tak. pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ten sklep ma bazę nie aktualną od 6 lat tak tłumaczy się właścicielka 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Macie Panowie Margaryna i Robert rację, aczkolwiek z nowych to zagraniczne konstrukcje  są  tańsze,  z kolumn wysokiej klasy i moim budżecie  z polskich,  to tylko stać by mnie było na Charles Martin Violino, reszta to już za wysokie kwoty, to samo we wzmacniaczach, nie stać mnie na nasze krajowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Pszczyna napisał:

Ten sklep ma bazę nie aktualną od 6 lat

Bardzo szkoda, chciałem dobrze a wyszło ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grutka napisał:

Macie Panowie Margaryna i Robert rację, aczkolwiek z nowych to zagraniczne konstrukcje  są  tańsze,  z kolumn wysokiej klasy i moim budżecie  z polskich,  to tylko stać by mnie było na Charles Martin Violino, reszta to już za wysokie kwoty, to samo we wzmacniaczach, nie stać mnie na nasze krajowe

Patrząc po wyglądzie to chyba tanie nie są? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Te Charles Martin 8tysi para, w porównaniu do innych polskich to betka! Takiemu studio 16hz to się w głowie pomieszało na swoim punkcie z cenami ,na co byłoby  mnie stać z polskich? Na Pylona i Tage, reszta droga że dla zwykłej osoby nieosiągalne, to samo z wzmacniaczami ,zagraniczne mimo wszystko są tańsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, Grutka napisał:

Te Charles Martin 8tysi para, w porównaniu do innych polskich to betka! Takiemu studio 16hz to się w głowie pomieszało na swoim punkcie z cenami ,na co byłoby  mnie stać z polskich? Na Pylona i Tage, reszta droga że dla zwykłej osoby nieosiągalne, to samo z wzmacniaczami ,zagraniczne mimo wszystko są tańsze 

Są jeszcze YB Audio lub BMN. Z BMN masz Beszele 1 za 8500zł na topowej klasy przetwornikach.  Są też tańsze. Moża tez złożyć fajne  trójdrożne podłogówki od YB do 8tys złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2020 o 16:08, McGyver napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    dobre to to? Chyba ciut za drogo? 3500 to byłaby optymalna cena? Bo jakieś modyfikacje polepszajace są niby 

Jest o tym w innym wątku. Ja osobiście NIE WIERZĘ, żeby to było takie och i ach, jak w opisie, skoro idzie do sprzedaży. Od razu nasłuchałem się na forum od ciemniaków. Cóż, niech każdy mysli , jak chce, ale fakt sprzedaży mi się jakoś nie spina z tą pozorną wspaniałością tego wzmaka.....

W dniu 1.02.2020 o 11:27, margaryna85 napisał:

Trzeba mieć wiarę w ludzi. 

Do pierwszej wpadki, której Ci nie życzę.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wiem Rafale 735r prawda przez Ciebie przemawia, ale wiesz co mam na myśli ,piszę ogólnie że polskie audio jest za drogie po prostu , i dlatego polskiego audio nie kupię bo mnie nie stać 

No ja narazie czytałem dobrze o tym mc100b, okazale też wygląda,ale może SynSama ma rację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, SynSama napisał:

nasłuchałem się na forum od ciemniaków

Nie dziwię się, skoro fałszujesz cytaty. Ja tego nie napisałem i wypraszam sobie takie manipulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Może ktoś założy sobie radiowęzeł do kuchni" he he

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorocze ogłoszenie; poczekaj jeszcze trochę, a przyjdą i założą, nawet nie pytając .. ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, McGyver napisał:

Nie dziwię się, skoro fałszujesz cytaty. Ja tego nie napisałem i wypraszam sobie takie manipulacje.

Mac, sorry, to nie było przecież do Ciebie :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.