Jump to content
Parsec

Znaleziska na eBay i Allegro

Recommended Posts

O, już mamy dwóch. Zawołacie kumpli. 

11 minut temu, McGyver napisał:

Jak już inny wątek przywołujesz, to bądź uczciwy i zauważ "łaskawie" że ja się tam nie upierałem przy swoim i nie zapierałem w żywe oczy tak jak ty w tym wątku. 
I nie, nie zrobiłem wideł z igły. Sam się napraszałeś o takie potraktowanie.

Gdzie się upierałem? Już w kolejnym poście napisałem wyraźnie że w Google widać że membrany i kosz jest inny? Ty jesteś chory chłopie. Wytarles se mną gebe i uważasz się za nie wiadomo kogo? Chcesz ze mną wojować? O co ci człowieku chodzi? Pytam po raz kolejny? 

Edited by rafal735r
  • Haha 1

👉

xavian
4 godziny temu, robert19091990 napisał:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobre ale specyficznie grające monitory, cena niezła.

Nie wiem czy cena niezła. Były wystawiane taniej i drożej. Drożej zazwyczaj nie było ofert kupna. 

27 minut temu, don111 napisał:

Może zjecie Snickersa i przestaniecie już wojować o głupotę - kto lepiej rozpoznał głośniki ? 

Ja za nie płacę jak co :) 

52 minuty temu, don111 napisał:

Może zjecie Snickersa i przestaniecie już wojować o głupotę - kto lepiej rozpoznał głośniki ? 

Kolegę coś widocznie ugryzło. Nic, nigdy do niego nie miałem to dziś się doczepił jak rzep psiego ogona. I to jeszcze o jakieś bzdety. Ale nic straconego. Nauczka na przyszłość. Nie wdawać się w dyskusje. Trochę się w sumie zawiodłem na makgajwerze, ale myślę że i tak ma to w dupie. Miałem do niego zawsze szacunek, ale jak widać nie słusznie. 

• Haha 2

👉

5 minut temu, rafal735r napisał:

Nauczka na przyszłość. Nie wdawać się w dyskusje

To bądź konsekwentny i zamilcz kiedy trzeba bo ostatnio do wszystkich w koło się przyebuesz. 

• Like 1

No tak, trol hey zawsze na straży. Nie będę się wdawał jak przestaniesz za mną chodzić jak smród po gaciach. Jak masz jeszcze w sobie przynajmniej gram honoru to, to uszanuj. 

Każdy kolejny wpis będę zgłaszał. 

Właśnie, na tyle cię stać. 

Screenshot_20200213_194921.jpg

Haha

, hahaj się. 

• Haha 2

👉

Rafal to ostatnio jakies gorsze dni ma, co watek to widze przepychanki...

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

20 minut temu, rafal735r napisał:

Nie będę się wdawał jak przestaniesz za mną chodzić jak smród po gaciach. Jak masz jeszcze w sobie przynajmniej gram honoru to, to uszanuj. 

Że co?? Że to niby ja pierwszy szukam zaczepki?? Twoja manipulacja, bezczelność i arogancja nie zna granic. Jakiś czas była cisza, ale długo nie wytrzymałeś i musiałeś się wczoraj do mnie przyebać. 

Pamiętaj - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

W dniu 12.02.2020 o 18:17, rafal735r napisał:

On lubi się wcinać jak gracie w dupe nie pytany. Taki donżuan forumowy, znawca akustyki. 

3 minuty temu, Bumpalump napisał:

Rafal to ostatnio jakies gorsze dni ma

Może okres 

• Like 2
  • Haha 1

2 minuty temu, Bumpalump napisał:

Rafal to ostatnio jakies gorsze dni ma, co watek to widze przepychanki...

Niespodziewany atak troli. Jednemu naublizalem kiedyś podobno, ale coś nie pamięta kiedy i co i nie umie sobie przypomnieć. Drugi ciągle ma ból d... jak widać poniżej, bardzo go bolą polskie garażowe kolumny więc gdzie się tylko da i ile się tylko da, robi kupe gdzie popadnie. Teraz obaj razem klaszczą w wątku obok, jak ziom z ziomem,choć się nawet nie znają. Grunt że impreza dobra. Haha, Haha, Haha. Ale fajnie i śmiesznie. Zróbmy wszyscy kupe. 

12 lat tutaj to chyba za długo. Szkoda nerwow na pseudo urażonych buraków. 

• Haha 2

👉

35 minut temu, rafal735r napisał:

Niespodziewany atak troli. Jednemu naublizalem kiedyś podobno, ale coś nie pamięta kiedy i co i nie umie sobie przypomnieć. Drugi ciągle ma ból d... jak widać poniżej, bardzo go bolą polskie garażowe kolumny więc gdzie się tylko da i ile się tylko da, robi kupe gdzie popadnie. Teraz obaj razem klaszczą w wątku obok, jak ziom z ziomem,choć się nawet nie znają. Grunt że impreza dobra. Haha, Haha, Haha. Ale fajnie i śmiesznie. Zróbmy wszyscy kupe. 

12 lat tutaj to chyba za długo. Szkoda nerwow na pseudo urażonych buraków. 

jak sobie zrobisz przerwe od forum to wroc i poczytaj co piszesz w roznych watkach

• Like 2

44 minuty temu, rafal735r napisał:

Grunt że impreza dobra. Haha, Haha, Haha. Ale fajnie i śmiesznie. Zróbmy wszyscy kupe. 

impreza to chyba u Ciebie dzis, ale nie wiem czy dobra skoro siedzisz na forum i trollujesz

• Haha 1

Wy wszyscy tak na serio? Jeden nie lepszy od drugiego - i to bez wyjątków...
Wszyscy mają się za kotła co garnkowi chciał przyganiać - a równo za uszami mają wszyscy. Po obu stronach...

Edited by AudioAddicted
  • Like 2

Wzmacniacz PP krzemowy i wzmacniacz SET lampowy; Pre lampowe; DAC nie lampowy; CD nie lampowy; PC nie lampowy; Decki nie lampowe; Kable. Też nie lampowe, bo węglowe 😉 Kolumny własnoręcznie rzeźbione - AudioAddicted AAC250 😛 Własnoręcznie wyryty "Amplifier Switch" - ale nie pamiętam czy aby lampowy 😄 Stolik Atacama Evoque Custom+Mod - nie lampowy, ale na pewno analogowy 🙂 www.audioaddicted.co.uk 

Co wy z tą kupą? Jakaś strefa wolna od nienawieści w tym wątku się robi. 

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Hidden Content

Kolejny przykład tzw wysokich cen sansui w Japonii. Sansui alpha 707 xr za ok 2338 zł . Z hi-fi do , żadne topielce itp. W klubiku można znaleźć wpis że przepaści między 707 xr a 907 mr nie ma więc po co płacić 10 tys?? 

U nas 707 xr chodził za 6-7 tys. Wiadomo marża musi być 

• Like 1
  • Thanks 1

5 minut temu, Audio.Japan napisał:

Hidden Content

Kolejny przykład tzw wysokich cen sansui w Japonii. Sansui alpha 707 xr za ok 2338 zł . Z hi-fi do , żadne topielce itp. W klubiku można znaleźć wpis że przepaści między 707 xr a 907 mr nie ma więc po co płacić 10 tys?? 

U nas 707 xr chodził za 6-7 tys. Wiadomo marża musi być 

Ale 200%? 

• Like 1

28 minut temu, robert19091990 napisał:

Panowie uspokójcie się albo pokażcie sobie nawzajem palec posłanki Lichockiej a potem powiedzcie, że chcieliście się podrapać pod okiem 😉 i wszyscy będą zadowoleni 😉

Albo sędziego Żurka :) 

zurek.jpg

• Like 2
  • Thanks 1

44 minuty temu, Patrykowski napisał:

Albo sędziego Żurka 🙂

zurek.jpg

Może być i Żurka 🙂 to nie wątek do politycznych przepychanek, to był tylko przykład będący na czasie. Stricte chodziło, żeby darować sobie kłótnie w tym wątku, szczególnie o niuanse typu "Seas czy Scan Speak".

4 minuty temu, robert19091990 napisał:

Może być i Żurka 🙂 to nie wątek do politycznych przepychanek, to był tylko przykład będący na czasie. Stricte chodziło, żeby darować sobie kłótnie w tym wątku, szczególnie o niuanse typu "Seas czy Scan Speak".

To trzeba było napisać o geście Kozakiewicza i teraz się nie ciskaj. 

Edited by Patrykowski
  • Like 1

47 minut temu, Patrykowski napisał:

To trzeba było napisać o geście Kozakiewicza i teraz się nie ciskaj. 

z Nas dwojga to póki co Ty się najwięcej ciskasz i szukasz zaczepki 🙂 Pas.

12 minut temu, robert19091990 napisał:

z Nas dwojga to póki co Ty się najwięcej ciskasz i szukasz zaczepki 🙂 Pas.

Ja się ciskam? Kto komu pierwszy zwrócił uwagę? Ty nawiązałeś do polityki, ja żartobliwie odpowiedziałem, w sposób neutralny w stosunku do ciebie. Tyle w temacie. 

Godzinę temu, robert19091990 napisał:

Nie wiem gdzie tu ciskanie się i zwracanie uwagi ale ok 🙂 weź relanium, to Cię uspokoi.

2 minuty temu, robert19091990 napisał:

Nie wiem gdzie tu ciskanie się i zwracanie uwagi ale ok 🙂 weź relanium, to Cię uspokoi.

"Może być i Żurka 🙂 to nie wątek do politycznych przepychanek, to był tylko przykład będący na czasie."

A Żurek to nie na czasie? On na te manify 20 lat temu chodził? Nie potrzebuję regulaminu, w życiu kieruję się zdrowym rozsądkiem, to mi zazwyczaj wystarczy. 

Hidden Content

fajny, mocny i wydajny wzmacniacz, do tego DAC na pokładzie, co prawda żadna rewelacja ale lepiej mieć niż nie mieć 😉
Za te pieniądze nic tylko brać.
Sam go posiadam i mogę polecić, najlepiej sprawdzi się z jasno brzmiącymi zestawami.

3 godziny temu, Grutka napisał:

To i tak mało, powinno byc na sansui tysiac procent marży 

zasada tanio kup drożej sprzedaj przy Sansui na 100v działa wyśmienicie 

• Thanks 1