Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Bumpalump napisał:

 

A końcówkę 80 es sprzedałeś? 

22 minuty temu, Bumpalump napisał:

taki sprzet to nie mleko ktore gdy w tesco bedzie za drogie to pojde do kauflandu,

Prawda ale jako lokata kapitału ciężka. Nie dużo chętnych na kupno, jak by nie daj Boże jakąś wojna przyszła to ciężko było by uciekać z paroma klockami po 30 kilo. Ja tam wolę monety lub fanty z 2 wojny światowej. W najgorszym razie to zawsze w cenie złomu u jubilera oddasz a i mobilności nie utrudni w razie ucieczki ? Zdania swoje znamy, oboje nie zmienimy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, margaryna85 napisał:

I to rozumiem ? lepiej wydane pieniądze niż ściąganie tych staroci. 

W starociach jak to nazywasz nie ma nic złego. Kwestia czego oczekujesz i co ci się podoba. Ja mam co mam i nie żałuję. Czy można lepiej? Pewnie można. Czy można inaczej? Pewnie też. Czasem nie do końca jesteśmy pewni, co jest tą finalną siłą sprawczą, która powoduje takie a nie inne decyzje. Ja w sumie nie pamiętam za bardzo, skąd Sansui… może dlatego, że niedużo tego jest? Że w jakiś sposób unikalne czy rzadkie czy kolekcjonerskie? Że dawno temu urzekł mnie G-9700? Pewnie wszystko po trochu - a że przy okazji gra dobrze ( i nie mam zamiaru udowadniać komuś na siłę, że tak jest) - to taki bonus, nazwijmy to. Albo to jest podstawa, a cała reszta to bonus.

Jak sam napisałeś, z monetami łatwiej uciekać, ale nie popadajmy w przesadę, może nie będzie takiej potrzeby ? 

A bike - tutaj niestety nie ma tak łatwo, bo zbyt wiele się podoba i zbyt...różnych. A na trzy różne w garażu + kolejny młodego to nie ma takiej możliwości, żeby przeszło...Życie. ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Samcro napisał:

A bike - tutaj niestety nie ma tak łatwo, bo zbyt wiele się podoba i zbyt...różnych. A na trzy różne w garażu + kolejny młodego to nie ma takiej możliwości, żeby przeszło...Życie. ?

Tutaj mogę coś doradzić 23 lata w siodle . Mój sąsiad 2 domy dalej i dobry kolega (zarazem chrzestny mojego nowo narodzonego synka) parę lat motocykle ściągał z Francji . na wszystkich jeździłem ? Bez offtopu jak coś wal na pw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, margaryna85 napisał:

A końcówkę 80 es sprzedałeś? 

Ta srebrna nie byla moja

57 minut temu, margaryna85 napisał:

Prawda ale jako lokata kapitału ciężka

Nie patrze tak na to, zreszta kazdy sprzet ktory kupilem sprzedalem taniej niz cena zakupu

58 minut temu, margaryna85 napisał:

Ja tam wolę monety lub fanty z 2 wojny światowej

Obecnie najlepsza inwestycja to nieruchomosci, ale to jeszcze nie ten wiek zebym inwestowal ? poki co wiekszosc dochodow przeznaczam na pasje, rozwoj firm i remont mieszkania ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bumpalump napisał:

Obecnie najlepsza inwestycja to nieruchomosci, ale to jeszcze nie ten wiek zebym inwestowal

Mam mieszkanko w centrum miasta wynajmuje tragedii niema. 

 

15 minut temu, Bumpalump napisał:

poki co wiekszosc dochodow przeznaczam na pasje, rozwoj firm i remont mieszkania ?

Jesteś młody jak najbardziej mądrze choć z pasją można lepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Idiotyczna praktyka podawania cen kolumn za sztukę. Może jeszcze zaczną podawać ceny butów za sztukę?

Albo na wagę. Talerze już tak sprzedają Absurd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagonka wciąż trwa... i ciągle te same osoby starają się udowodnić, a raczej wmówić jak te Sansui i cały ten vintage jest o kant biodra nic nie warty i psu na budę potrzebny... szkoda tylko, że jak przychodzi co do czego i mieliby takiego Sansui sprowadzić to cisza w eterze..

Inna sprawa, że na podstawie jednej subiektywnej opinii osoby, która jako jedyna pofatygowała się, aby na własne uszy przekonać o walorach tych wzmacniaczy wszyscy pozostali adwersarze przekreślają całą markę Sansui nie mając możliwości usłyszeć takiej Alphy, czyli nawet nie wiedzą o jakim poziomie i jakiej jakości brzmieniu jest mowa.

Coraz bardziej przynajmniej w moich oczach widać kto tu ma ból czterech liter...

6 godzin temu, margaryna85 napisał:

...lepiej wydane pieniądze niż ściąganie tych staroci. 

Kilka tygodni temu zakupiłem końcówkę z 1979 roku i wiesz co... żaden nowoczesny wzmacniacz jaki miałem, a były to Cayin, Hegel, Leema, czy nawet Lavardin nie dawały mi takiej satysfakcji i przyjemności jaką daje mi ta końcówka...

Dlatego proszę nie przykładajmy swojej miary do wszystkiego i wszystkich...

Prawda jest taka, że nikt do swoich racji siłą nikogo nie przekona i podobnie jak Mariusz musiał osobiście się przekonać o jakości i poziomie brzmienia topowych Sansui, tak też każdy dopóki nie zda sobie sprawy na jakim poziomie osłuchania jest i gdzie znajduje się kres swoich możliwości to pół życia można spędzić na tego typu pyskówkach i nadal nie wiedzieć co to dobry dźwięk i o co chodzi z tym high end vintage ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Tal napisał:

Prawda jest taka, że nikt do swoich racji siłą nikogo nie przekona i podobnie jak Mariusz musiał osobiście się przekonać o jakości i poziomie brzmienia topowych Sansui, tak też każdy dopóki nie zda sobie sprawy na jakim poziomie osłuchania jest i gdzie znajduje się kres swoich możliwości to pół życia można spędzić na tego typu pyskówkach i nadal nie wiedzieć co to dobry dźwięk i o co chodzi z tym high end vintage ? 

To jest twoja prawda, sugerujesz że komu nie podpadło sansui ten jest mało osluchany? hi end vintage a co to takiego jest? Sprzęty które akurat są na fali i można drogo sprzedać? A jak już się sprzeda to tylko vintage? A może sugerujesz że po co w ogóle prowadzić odsłuchy , poznawać różne sprzęty. Od razu kupić sansui i przeskoczyć na koniec drogi do audio nirwany. Litości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa kit o braku oluchania. Taki sam kit jak "jeśli komuś się nie podoba sansui to jest zepsuty". I jak zwykle kity o jednym subiektywnym odsłuchu. Wiele osób słuchało tych sansujow i żadnej Nirvany nie doświadczyli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chario Delphinus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, margaryna85 napisał:

To jest twoja prawda, sugerujesz że komu nie podpadło sansui ten jest mało osluchany? hi end vintage a co to takiego jest? Sprzęty które akurat są na fali i można drogo sprzedać? A jak już się sprzeda to tylko vintage? A może sugerujesz że po co w ogóle prowadzić odsłuchy , poznawać różne sprzęty. Od razu kupić sansui i przeskoczyć na koniec drogi do audio nirwany. Litości. 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania i od razu widać, że masz problem ze starszymi sprzętami i ból czterech liter z powodu cen vintage audio. Gdzie ja napisałem, że komu nie podeszło Sansui ten jest mało osłuchany, albo że po co prowadzić odsłuchy, czy poznawać nowe sprzęty? Wkładasz mi w usta coś czego nie napisałem i wyciągasz błędne wnioski tylko z powodu osobistych uprzedzeń do vintage audio.

Hi end vintage kolego to bezkompromisowa budowa i myśl technologiczna, którą wyznaczali producenci z tradycją w poprzedniej epoce. Vintage zawsze było, jest i będzie na fali... podobnie jak muscle car'y, czy oldtimer'y...  

Godzinę temu, Audio.Japan napisał:

Taa kit o braku oluchania. Taki sam kit jak "jeśli komuś się nie podoba sansui to jest zepsuty". I jak zwykle kity o jednym subiektywnym odsłuchu. Wiele osób słuchało tych sansujow i żadnej Nirvany nie doświadczyli. 

Powiedz proszę gdzie ja piszę o jakimkolwiek braku osłuchania? 

Wyobrażasz sobie to hobby zdominowane i uwarunkowane przez brzmienie Sansui?! (sic)

Czy wszyscy muszą być wyznawcami i właścicielami Sansui? 

Gdy pasje charakteryzuje różnorodność to dopiero wtedy mamy do czynienia z prawdziwą wartością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W archiwum allegro jest aukcja tych  dziwnych   Magnat Professional HT-1LXT Retrospekcji  z 2017 r . Ten sam opis tylko cena kup teraz 1899 zł. A dziś 12 999  zł sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Audio.Japan napisał:

Taa kit o braku oluchania. Taki sam kit jak "jeśli komuś się nie podoba sansui to jest zepsuty". I jak zwykle kity o jednym subiektywnym odsłuchu. Wiele osób słuchało tych sansujow i żadnej Nirvany nie doświadczyli. 

Cena braku osłuchania objawia się kupowaniem różnorodnego nowego (i starego) badziewia. Tłumaczenie - bo na gwarancji? To tylko ściemnianie i oszukiwanie samego siebie. 

Warunek kupowania dobrego sprzętu to jest osłuchanie właśnie i jednak bardzo duuużża kasa.

Tego, co nazywa się audiofilstwo, nigdy prawie nie doświadczy się, w dodatku za niewielkie pieniądze, bez osłuchania.

I tu koło się zamyka!

Bo jak można być "osłuchanym" nie słuchając bardzo dobrego sprzętu? A gdy stawiamy warunek: za niewielkie pieniadze! Np. kwoty poniżej 5.000 zł, a w następnym kroku poniżej 10.000 zł. 

Gdzie i kiedy można było kupić nowy sprzęt, bardzo dobrej klasy, za obecne 5.000 zł, czy też 10.000 zł? By w dodatku grał jak należy, bez różnych kombinacji i solidnej (drogiej!) przebudowy? 

Tu w grę wchodzą tylko używki ale dobrze wykonane, na dobrych elementach. Wraz z zawartą w nich "duszą" od powstania. 

Z tego należy zdawać sobie sprawę. 

Bo bez tego stoi się ciagle w miejscu, a nawet można sie cofać .... 

Wszystko (niemal) da się doprowadzić do używalności. Nawet jak się trafi na uszkodzony - o co przecież bardzo łatwo, z racji wieku. 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to, że Sansui, jak każda poważna firma, robiła sprzęt z najwyższej półki, który rzeczywiście nawet dziś ma wiele do powiedzenia w porównaniu do wspolczesnego, od razu musi świadczyć, że WSZYSTKO, co wyprodukowali, to hi end???

Przecież za byle masówkę z niskiej półki sępy wołają chore ceny! TO należy piętnować i sprowadzać takich na ziemię, bo takie praktyki są po prostu oszustwem. A przy okazji uświadomić potencjalnych klientów, że łatwo mogą stać się ofiarami naciagaczy spod znaku nie tylko Sansui, ale całego rynku handlu hi-end-szrotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, porlick napisał:

Ale czy to, że Sansui, jak każda poważna firma, robiła sprzęt z najwyższej półki, który rzeczywiście nawet dziś ma wiele do powiedzenia w porównaniu do wspolczesnego, od razu musi świadczyć, że WSZYSTKO, co wyprodukowali, to hi end???

Oczywiscie ze nie

7 minut temu, porlick napisał:

Przecież za byle masówkę z niskiej półki sępy wołają chore ceny! TO należy piętnować i sprowadzać takich na ziemię

To dotyczy handlarzy jak chociazby wyzej wspomniana retrospekcja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tal napisał:

Vintage zawsze było, jest i będzie na fali.

No faktycznie tyle forumowiczów a ilu słucha na vintage? Coś za wysoka ta fala nie jest. Z mojej strony koniec oftopu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może by tu w końcu wpadł moderator i zrobił małą "czystkę" ?


Chcecie się nawzajem spierać to zakładać osobny wątek do tego, bo póki co to robi się tu niezłe bagno. Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zeta-j napisał:

To norma tego forum bez tego by było tu nudno, a tak jest co poczytać i czasem wręcz uśmiać się po pachy ?

Do pewnego momentu jest to śmieszne ale później robi się już mdłe i żenujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, margaryna85 napisał:

No faktycznie tyle forumowiczów a ilu słucha na vintage? Coś za wysoka ta fala nie jest. Z mojej strony koniec oftopu. 

Ta fala jest taka wysoka jak i kity o ogromnym popycie na sansui. Wystarczy zajrzeć na olx jak długo już te graty wiszą. Ceny ida w dół i wiszą dalej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład oferta na 907MR 1500 euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

po negocjacjach mogła kosztować na gotowo od 5 500 do 5 900 i co myślicie że sprzedał na stracie? oczywiście że nie przecież też zapłacił wysyłkę podatki itp ! tylko że czerpał łyżeczką a nie od razu chochlą ? tam jest to bardzo tani sprzęt w związku z czym i opłaty dodatkowe nie są wysokie, ale to nie pasuje do Waszej wersji, bo wtedy koniec złotej ery na oferty po 10 000 czy więcej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Audio.Japan napisał:

Ta fala jest taka wysoka jak i kity o ogromnym popycie na sansui. Wystarczy zajrzeć na olx jak długo już te graty wiszą. Ceny ida w dół i wiszą dalej. 

Pełne niezrozumienie sytuacji. 

To się nazywa ciągłe "dążenie do absolutu". Po prostu skok wyżej i niekoniecznie wyżej powoduje, że ściąga się coraz lepsze klocki - czytaj: dużo lepsze i bliższe "absolutu".  Lepsze, w tym przypadku, oznacza - droższe (pisałem już wyżej). Na to trzeba kasy i nic więcej. Skok wyżej, czy nawet w bok, oznacza pozbycie się tego co się ma, miało. 

Wymiana na lepsze ..... to nic złego, a wręcz odwrotnie. 

Co do cen .... Rynek! On je koryguje w górę ale i w dół także.

POPYT  <=====>  PODAŻ

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, margaryna85 napisał:
2 godziny temu, Tal napisał:

Vintage zawsze było, jest i będzie na fali.

No faktycznie tyle forumowiczów a ilu słucha na vintage? Coś za wysoka ta fala nie jest.

Masz racje tylko zapaleńcy i pasjonaci zainwestują w takie legendy jak Cadillac DeVille, czy Dodge Charger, bo większość zawsze wybierze Golfa, A6, czy jakiegoś suv'a.

Poza tym ilu takich pasjonatów nie udziela się na tym jednak wbrew pozorom preparowanym i separowanym forum to nawet nie masz pojęcia...  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tal

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Ta fala jest taka wysoka jak i kity o ogromnym popycie na sansui. Wystarczy zajrzeć na olx jak długo już te graty wiszą. Ceny ida w dół i wiszą dalej. 

Jak zwykle twoje teorie sa bledne, jednego znam osobiscie, sprzedaje 607 bo kupil 907, drugi jak sam pisze rowniez kupil 907 wiec 607 sprzedaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tal napisał:

Poza tym ilu takich pasjonatów nie udziela się na tym jednak wbrew pozorom preparowanym i separowanym forum to nawet nie masz pojęcia...  

I dobrze bo zrobiłby się z tego forum perski market.

Wystarczy tych kilku naganiaczy, co tu piszą aby na mdłości wzbierało od tego zachwalania starego szrotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore teorie są błędne? Ze graty sansui wiszą miesiącami, ceny ida w dół i nikt nie kupuje? Wystarczy chwila by to sprawdzić. To twoje teorie o popycie nie nadazajacym za podąża są błędne. Ale wiadomo swój kit musisz wciskać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już święty spokój , naprawdę nie chce się tego czytać po raz enty. Temat jest inny... 

Co powiecie na taką ofertę

Amplituner Pioneer SX1980

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

znalezisko jakby nie patrzeć , kawał sprzętu i historii monster/Watt's wars .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tal napisał:

Poza tym ilu takich pasjonatów nie udziela się na tym jednak wbrew pozorom preparowanym i separowanym forum to nawet nie masz pojęcia... 

Rzadko się udzielam na forach, ale tak jest. Znam sporo osób z większym lub mniejszym doświadczeniem w audio i osoby te nie napisały w życiu słowa na forum (nie każdy ma ochotę przepychać się na forach z jakimiś.......!!!!!!!).

Miałem możliwość słuchania różnym modeli rożnych marek, zarówno nowych jak i vintage. Vintage z wysokiej półki różnych producentów naprawdę daje radę i często potrafi zawstydzić niejedną nowoczesną konstrukcję. Sprzęty te posiadają dodatkowo ten brzmieniowy sznyt, oraz rzadko spotykaną dzisiaj jakość wykonania (choć np. Accu produkuje sprzęty wciąż wzorowo jak na dzisiejsze standardy).

ps

Ta 907MR z ogłoszenia powyżej posiada nieoryginalne boczki, co automatycznie powoduje, że dla większości traci już na starcie. Jak jest w środku nie wiem, nie interesuj mnie to. Oryginalne boczki w tym modelu o wiele lepiej pasują do tego wzmaka. Poza tym oryginał to zawsze oryginał.

pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.