Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Patrykowski napisał:

No nie u nas. U nas takie cacka to tylko Janusze oferują ?

I się pewnie nie rozpisywał bo jak ktoś tego szukał to wie na co ten sprzęt stać ?

Dokładnie. U nas nie ma. W Niemczech też się nie przelewa. 2oferty.Jedne do remontu zawieszeń za 770 euro i drugie dobre za 1k euro. Pod holenderską granicą. 

Ja Wien na co stać te kolumny. Mnie to wystarcza. Dalej iść nie muszę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jacchusia napisał:

Tam nie ma basu, jest tekturowe pudło, a niżej musisz sobie domruczeć

?

W pomieszczeniu z nie kulejącą akustyką bas będzie. 

Jak słucha się w gołych ścianach z futurystyczną aranżacją to nawet z 12 cali basu nie będzie i domruczenie nie pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jarekb napisał:

nie czytałeś laurki ? , specjalklasse ,rarytasse 

Wy macie coś z glowami? Wypowiadacie się jak 6-latki. Jedni na drugich. Byle dopiec.

Nikomu ich nie proponowałem. Nie interesuje mnie niczyja opinia na ich temat. 

Czy są dobre? Dla mnie wystarczająco.

Koniec tematu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leo1973 napisał:

Czy są dobre? Dla mnie wystarczająco.

Koniec tematu. 

To najważniejsze, skoro Tobie odpowiada i ja się cieszę ☺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, LJ3 napisał:

Dożyje.

Tylko co ok. 40 lat musi być poddany "odnowie" - przeglądowi. Elementy stosowane w tych z wyższej półki są najwyższej klasy i nad podziw trwałe. Dzisiaj o takie trudno, tylko pomarzyć lub płacić powyżej 50 kafli z klocek. 

W tym m.in. ich "czar". 

Skąd możesz wiedzieć co będzie się działo z tak starą elektroniką za 40 lat i co to znaczy odnowa? wsparcia serwisowego nie ma firma nie istnieje od dawna nie wyślesz im starocia jak do istniejących Accuphase czy Naim na recap do najwyższych alph na oryginalne tranzystory też nie ma szans to samo kondensatory nie produkowane te wpisane w projekt wzmacniacza, więc jak coś padanie to pozostanie lepienie gruza przez januszy serwisu staroci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zeta-j napisał:

Skąd możesz wiedzieć co będzie się działo z tak starą elektroniką za 40 lat i co to znaczy odnowa? wsparcia serwisowego nie ma firma nie istnieje od dawna nie wyślesz im starocia jak do istniejących Accuphase czy Naim na recap do najwyższych alph na oryginalne tranzystory też nie ma szans to samo kondensatory nie produkowane te wpisane w projekt wzmacniacza, więc jak coś padanie to pozostanie lepienie gruza przez januszy serwisu staroci

Kazda wymowka jest dobra. po tych 25 latach kondensatory sa jak nowe, to nie jest element ktory sie zuzycje z dnia na dzien, skoro dzis sa jak nowe to za 15-20 lat dopiero mozna mowic o pogorszeniu parametrow, ale ty pewnie wiesz lepiej

po 2 podchodzac tak pesymistycznie do wszystkiego to najlepiej nic nie kupic, a najlepiej z domu nie wychodzic bo jeszcze w nas piorun trafi...uszkodzenia tranzystorow to jakis promil wszystkich napraw, a jak juz padna to prawie zawsze z winy uzytkownika czyli jakies przypadkowe zwarcie przewodow.

po 3 ja tam posiadam oryginalne traanzystory, zreszta nie tylko ja, wiekszosc osob ktore posiadaja sansui maja do nich tez czesci

po 4 nawet jak ktos nie ma oryginalnych tranzystorow z napisem lapt to zawsze pozostaje alternatywa w postaci aftermarketowych laptów sankena i da sie je naprawic na sensownym poziomie ale janusz serwisu tego nie zrobi

Zobacz sobie, jak "duzy" jest kondensator 10uF 50V z Sansui w stosunku do wspolczesnych kondensatorow 100uF 63V Nippona i 330uF 50V Nichicona

i nie, to nie jest postep, to jest pogorszenie jakosci elementow na przestrzeni lat...

wraz z miniaturyzacja, downsizingiem jak zwal tak zwal nie idzie w parze jakosc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, audiofilek4 napisał:

Podałeś piękny pokaz Sansujowego Manipulanta 4 200 to jest za najsłabsza/najstarsza 707DR a my tu mówimy o 707XR  ew. 907XR ja wiem że sam byś nie opuścił ale jeśli chodzi zakup  to zbijasz odraz 30% ceny na wstępie - taka mentalność musicie zarobić!!

 

odnośnie wymiarów 607 to tez ostro pojechałeś Width 430x height 162x depth of 452mm waga z opakowaniem  18.0kg - ale to nie dziwi przecież sami eksperci marketingu!!!

 

a tu kwiatek, paść można

"Witam wystawiam z mojej prywatnej kolekcji wspaniały flagowy model wzmacniacza Sansui AU-alpha 607XR - z 1994r."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spokojnie, bo zaczynasz się gubić, rozczarowujesz mnie. Podałem 4200 jako minimum za jakie chodziły Alphy 707, niech będzie że to była DR i najtańsza... tym gorzej dla twojej teorii - jakoby wyższe alphy 707 chodziły po jedynie 1200zł jeszcze w 2017 roku...  zonk, wakacje się skończyły, tylko skończony kretyn sprzedawałby taki wzmacniacz za 1200zł, nawet nie znając marki to od razu widać po budowie że to klasowy sprzęt a 1200zł to koncert życzeń

Odnośnie wymiarów 607 to akurat dane podałem tej:

Dimensions: 466 x 162 x 452mm .... Weight: 22.5kg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A choćby nawet miało być 18kg z opakowaniem to i tak kawał potężnej maszyny, a to dopiero najniższa Alpha.

 

A tak w ogóle to przypominam że czekamy na te wasze sposoby na tanie rzeczy z Japonii, już zacieram rączki na myśl o Alphie 907 za 3k :))

 

 

reply will come.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bumpalump napisał:

Zobacz sobie, jak "duzy" jest kondensator 10uF 50V z Sansui w stosunku do wspolczesnych kondensatorow 100uF 63V Nippona i 330uF 50V Nichicona

i nie, to nie jest postep, to jest pogorszenie jakosci elementow na przestrzeni lat...

wraz z miniaturyzacja, downsizingiem jak zwal tak zwal nie idzie w parze jakosc

Jakieś 15-17 lat temu dałem się nabrać kilku szarlatanom na gadkę o pogorszeniu jakości współczesnych podzespołów audio co miało mieć przełożenie na efekt finalny w postaci brzmienia systemu i jego długowieczności. To zakończyło się moją kilkuletnia przygodą z klockami dzisiaj eufemistycznie określanymi jako vintage.

Im więcej czasu od tych wydarzeń upłynęło coraz bardziej życie i moje doświadczenie w audio odczarowywało ten mit i korygowało wobec zwykłej rzeczywistość aby na końcu pojawiła się świadomość, że tego typu twierdzenia o "lepszości i "długowieczności" staroci audio są zwykłym kłamstwem mającym naganiać nowych, naiwnych jelonków chętnych do zasponsorowania mafii handlarzy audio-starzyzną.

Jest bardzo niewiele wartościowych klasyków audio, w które można wejść bez ryzyka poparzenia się i sansuj raczej nie należy do tego grona. Reszta to szrot, który wabi naiwniaków nostalgicznym wyglądem.

I piszę to gdy cały czas chodzi mi koło głowy jakiś klasyczny amplituner  Maranza albo Scotta z kolumnami AR, tylko z tego powodu, że pasowałby wyglądem do moich przedwojennych mebli w salonie. Bynajmniej nie dla "walorów muzycznych" lecz li tylko dla wyglądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie przekonaliście. Trzeba te wszystkie klasyki zostawić na półce lub oddać do muzeum techniki i kupić nowszego Gryphona .

A ttffuu, ten cały vintage... Jeszcze się popsuje... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fashi napisał:

W sumie to mnie przekonaliście. Trzeba te wszystkie klasyki zostawić na półce lub oddać do muzeum techniki i kupić nowszego Gryphona .

A ttffuu, ten cały vintage... Jeszcze się popsuje... 

Nie nowszego tylko nówkę będziesz miał 2-5 lat gwarancji 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast reanimowanego zombie, jednak coś nowszego? Na przyklad takie cóś:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bumpalump napisał:

 

po 2 podchodzac tak pesymistycznie do wszystkiego to najlepiej nic nie kupic, a najlepiej z domu nie wychodzic bo jeszcze w nas piorun trafi...uszkodzenia tranzystorow to jakis promil wszystkich napraw, a jak juz padna to prawie zawsze z winy uzytkownika czyli jakies przypadkowe zwarcie przewodow.

To jest przecież Twoje myślenie o nowych klockach jako wielbiciela vintage piszecie o tym jakie to długowieczne te vintage po serwisie odnowie będzie grać kolejne 30 lat.. przy okazji pisząc jakie to nowe są złe porównujesz budżetowe nowe wzmacniacze do topów sprzed lat, nawet jeśli kiedyś robiono bardziej trwałe audio to  ludzie i tak od dawnien dawna zmieniają sprzęt co kilka lat bo chcą zmiany i nikt raczej nie myśli o tym, żeby szukać audio na całe życie większość audiofilów tak robi i nikt nie zastanawia się co tam nawkładali  do skrzynki czy mały kondensatorek czy duzy i czy wytrzyma 50 lat, tacy jak Ty wprowadzili szum na tym forum i naganiacie na te starocie jak ci oszuści z sklepów retro audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rochu napisał:

I piszę to gdy cały czas chodzi mi koło głowy jakiś klasyczny amplituner  Maranza albo Scotta z kolumnami AR, tylko z tego powodu, że pasowałby wyglądem do moich przedwojennych mebli w salonie. Bynajmniej nie dla "walorów muzycznych" lecz li tylko dla wyglądu.

Tak naprawdę to jedyne zastosowanie i zaleta tzw. vintage,którego absurdalne ceny skutecznie odstraszają{gdzieś tu ktoś zapodał link kilka starych śrubek do Radmora za 70zł}

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, zeta-j napisał:

 tacy jak Ty wprowadzili szum na tym forum i naganiacie na te starocie jak ci oszuści z sklepów retro audio.

Jacku, nie przesadzajmy... nie można mierzyć wszystkich jedna miarą. Bądźmy obiektywni.

Mariusz niczego nie sprzedaje i nie zauważyłem , żeby nachalnie namawiał. Wielokrotnie podkreślał , żeby odsłuchać przed zakupem KAŻDY sprzęt.

Poza tym pomaga ludziom , często bezinteresownie. Czego jestem przykładem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, wie ktoś jak to gra w stereo? Jaki to poziom wzmacniaczy dwukanałowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stara pralka była zrobiona na bardzo dobrych podzespołach i miała prać wiecznie . Niestety nie przeszła testu ?

Zapraszam wszystkich forumowiczów do mnie ze swoimi sansujami i innymi vintage na podobne testy . Może jak pancernie zrobione  nie skończą jak moja stara pralka ? 

Ps sansuje pozwolę podłączyć pod gniazdko , oczywiście bez zewnętrznego trafa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dłużej tego sprzętu nie dało się słuchać? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, yayacek napisał:

Czyżby dłużej tego sprzętu nie dało się słuchać? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kondzie mu puchną ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Proste przykłady porządnych, młodych i nie zbyt drogich wzmacniaczy ? Wszystko się da ?
I bez zbędnego gadania o (nie)jakości podzespołów względem sprzętu vintage o brzmieniu już nie wspominając.



 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zeta-j napisał:

To jest przecież Twoje myślenie o nowych klockach jako wielbiciela vintage piszecie o tym jakie to długowieczne te vintage po serwisie odnowie będzie grać kolejne 30 lat.. przy okazji pisząc jakie to nowe są złe porównujesz budżetowe nowe wzmacniacze do topów sprzed lat, nawet jeśli kiedyś robiono bardziej trwałe audio to  ludzie i tak od dawnien dawna zmieniają sprzęt co kilka lat bo chcą zmiany i nikt raczej nie myśli o tym, żeby szukać audio na całe życie większość audiofilów tak robi i nikt nie zastanawia się co tam nawkładali  do skrzynki czy mały kondensatorek czy duzy i czy wytrzyma 50 lat, tacy jak Ty wprowadzili szum na tym forum i naganiacie na te starocie jak ci oszuści z sklepów retro audio.

Takie mamy obecnie czasy, ludzie gonia za nowoscia, kiedys znacznie trudniej bylo cokolwiek kupic, byla kasa a nie bylo towaru.

Obecnie zmieniamy wyposazenie AGD, meble, telefony co 2-3 lata, malo kto kupuje auta za gotowke z mysla o ich wieloletnim uzytkowaniu, teraz w modzie jest leasing na 2 lata i kolejne nowe auto.

 

Kazdy ma swoj rozum i sam decyduje co chce kupic, w przypadku sprzetu audio zawsze zalecam odsluch wiec nie wiem gdzie ty widzisz moje rzekome naganianie, nie handluje sprzetem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bumpalump napisał:

Takie mamy obecnie czasy, ludzie gonia za nowoscia, kiedys znacznie trudniej bylo cokolwiek kupic, byla kasa a nie bylo towaru.

To u nas za komuny nie było towaru.

W tym normalnym świecie było go zatrzęsienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rochu napisał:

Jakieś 15-17 lat temu dałem się nabrać kilku szarlatanom na gadkę o pogorszeniu jakości współczesnych podzespołów audio co miało mieć przełożenie na efekt finalny w postaci brzmienia systemu i jego długowieczności. To zakończyło się moją kilkuletnia przygodą z klockami dzisiaj eufemistycznie określanymi jako vintage.

Dziwie sie ze nie rozumiesz tego, nie trzeba byc technicznym zeby to zrozumiec.

To jest tak samo jak z motoryzacja, małe doładowane silniki pomimo mocy czesto rownych lub wiekszych co duze silniki sa znacznie mniej trwałe ale tutaj znowu dochodzimy do tego o czym wczesniej wspomnialem, jesli ktos zmienia sprzet co 3-4 lata to nie ma dyskusji, niech kupuje cokolwiek bo i tak sprzeda zanim zdazy sie zepsuc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w zawiązaniu do oferty z linki poniżej mam do Was dwa pytania

1. Co trzeba zrobić, żeby membrana z amelinium (tego nie pomalujesz) wyglądała tak jak w tej biednej kolumnie. Ktoś ją opalarką potraktował?

2. Jak ludzie łączą kropki - zmiana kabli daje kolosalną różnicę w dźwięku (nie mówie, że nie) + membrany w stanie jak widać nie wpływa na brzmienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BalROCK napisał:

amelinium

Co to jest amelinium?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, yayacek napisał:

Co to jest amelinium?

wiele lat temu był popularny na youtube filmik o gościach co się o jakieś aluminiowe elementy i ich malowanie bodaj w przyczepie kłócili (oczywiście każdy z 0,7L na głowę) - zamiast o aluminium to o amelinium gadali. Do tego stopnia utkwiło mi to w głowie, że niemal zawsze zamiast o aluminium pisze/gadam o amelinium ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , to byli prawdziwi fachowcy.

Amelinium i tego nie pomalujesz!  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.