Skocz do zawartości
IGNORED

banda AUDIO RESEARCH -a


Gość masterofdeath6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem 2x wypasionego systemu AR i za każdym razem było, dyplomatycznie mówiąc, dziwnie.

Głębia była fenomenalna - przyznam. Ale wokale kompletnie wyprane z emocji, matowe. Dla mnie nieakceptowalne.

I za każdym razem była to sygnatura systemu AR a nie kolumn. High End pełną gębą a słuchać ciężko ...

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

mi się bardzo podobał ref110! ciekawe jak ten 150 wypada! te 150W to już mocno wyżyłowane z 8 lampek!

ale ten kolorek to nie do przyjęcia hehe! nawet jak dla mnie, gdzie sreberko zawsze mnie rajcowało :)

jedynie z reference 5 będzie pasował o ile tam jest też cała srebrna wersja, ew anniversary haha!

Mysju Piotrze! Wpadniesz Pan w końcu do kolegi to znów zaczniesz motać w klockach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

A rzeczywiście! również magazynek energii jest tym razem pokaźny - 1040 dżuli!! Ciekawe czy zwiększy się tylko wydajność przy tym piecu czy również dźwięk "polepszyli" po ref110 :)

ten ref150 powinien sobie już doskonale radzić z 936, bo ref 110 średnio :(

Edytowane przez masterofdeath6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ref 150 ma inne lampy - KT120.

KT120 mozna montowac rowniez w nizszych klockach ARC - wystarczy zadac pytanie dystrybutorowi o ustawienie biasu.

O ile wiem teraz proponuje sie klientowi przy zakupie typ lamp - 6550 czy KT120.

 

VSi60 moja ulubiona integra!

Słyszałem ją w zestawie z CD8,i kolumnami Ushera,piękny dźwięk.

Na końcówką Audio Researcha cały czas rozmyślam :).

ciekawe podlaczenie, w ktorym CD kosztuje tyle co dwukrotnosc zestawu kolumny+wzmak :))

 

mnie ciekawi polaczenie ls26+vs115+cd7/8.Czy ten dzwiek sie ozywia, nabiera barw?

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, stefek

Zanim ośmieliłem się wejść między wrony, kilka miesięcy z pasją czytałem forum as. Trochę już orientuję się who is who. Degrengolada z roku na rok. Coraz więcej kasy. I chamstwa. Byłeś światełkiem... To Twój pierwszy atak, fakt- delikatny - przykro, że trafiło na mnie. Wydam na elektronikę kilkadziesiąt tys.PLN. Słuchałem (w tym roku) 11 wzm. zintegrowanych w cenie zbliżonej do VSi60- z kretesem przegrywa z Burmesterem 051; z nim na pewno! A jeszcze jest Gryphon, do posłuchania. No, trochę droższy.(Nic to, Baśka, nic to...). Była jeszcze Twoja 911 mk3, ale nie jestem, niestety, roślinożercą. Bez pre nie gra nawet ARC! (Słyszałem na własne uszy)

I tak Cię lubię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yatoya>

Daleki jestem od atakowania kogokolwiek,być może nie zauważyłeś ikonki na końcu mojej wypowiedzi,która miała sugerować dość żartobliwy ton :).

Chętnie poczytam,i pewnie nie tylko ja,o Twoich doświadczeniach i wnioskach z odsłuchów.

Każdemu może pasować co innego,to zrozumiałe,jeśli Tobie podoba się 051 Burmestera,to VSi60 nie będzie.Słuchałem obydwu,inne granie,ja bym wybrał ARC,ale...co kto lubi :).

Pozdrawiam

Stefan.

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Stefek.

Moje gadanie o Vsi60 nie jest obiektywne. Jak każde. Powiedz, dlaczego preferujesz ARC posiadając 911 mk3. stefek, nie chcę z Tobą polemizować, Twoje zdanie est non disputandum. Hawk!

ARC jest bezpłciowy. No, nie wiem, jak go opisać (a jestem obeznany ze stylistyką as). Gra bez emocji. Naprawdę, nie czuję się kompetentnym negować Twoje opinie, wyrwało mi się o VSi60. Wszystko z ARC gra bez emocji. Co ja zrobię? Takie mam uszy! Burmester, najtańszy set, koniecznie na kablach Neotecha , najtańszych, (24 kzł), zagrał jak szatan! Po kilku przekładkach kabli, konkluzja była jedna- ic neotecha robi 90% dźwięku. Szukam energii. Za nią zapłacę...

Jeszcze coś ważnego- z jazzu najlepszy jest Stan Getz. Uwielbiam. Reszty może nie być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne :).

ARC bez emocji?Ja odbieram zupełnie odwrotnie!

VSi60 jazz zagrał genialnie,gęsty,nasycony,namacalne wokale,cholernie muzykalny i piękny dźwięk.Choć jeśli ktoś preferuje dynamikę,totalną kontrolę basu i szybkość,to tego tu nie dostanie.Tu preferencją jest muzykalność :).

Na tym poziomie,nazwijmy go cenowym,wolę VSi60 od wielu innych wzmacniaczy.

Na wyższym pułapie kompromisy są trochę mniejsze,z 911mk3,a szczególnie z dwóch ;),pewne rzeczy dostaję "w pakiecie",tzn.,świetną mikro i makro dynamikę,kapitalną kontrolę basu i szybkość,natomiast dodatkowo jest średnica i barwa jak nie z tranzystora :).

Emocje?Te dostaję z każdą słuchaną płytą na ARC REF CD 8 !

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ciekawe wzmacniaczyki do duzych pokoi jesli komus nie przeszkadza przestarzala polityka firmowa tzw: "cena w kosmos"

albo dla indywidualistow ludzi chcacych sie pochwalic ze maja cos innego jak wszyscy... lub z za duza kasa,

 

ale ciekawy amerykanski design

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.