Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki LCD 40" - 42"


Bobcat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale np. gdybyś miał wybrać: LG z matrycą IPS, Samsung z nowej serii D czy Sony Bravia - jaka byłaby Twoja decyzja? Załóżmy, że różnice w cenie są relatwnie dla Ciebie mało istotne, kierujesz się wyłącznie jakością obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec zyzio guru powiedział co wiedział,

twoje bajdurzenie jest ponad normę nastolatka z pryszczami :)

założyłem wątek to go mogę zamknąć jak nie zdążyłeś dopisać swojego farmazona to twoja strata

Sięgnąłeś dna kłamco :) A pewnie zamykaj sobie, musiałeś się jakoś ratować :)

 

Dobra, zgoda ... jednak chyba się zgodzisz że twierdzenie "każdy samsung brzęczy" (w domyśle produkty innych film nie) wprowadza po prostu w błąd. Brzęczenie które słychać tylko po przyłożeniu ucha do obudowy jest praktycznie nieistotne.

Nie ma sensu, oni wiedzą lepiej :D Plazma wyraźnie piszcząca dla nich jest cichutka :D Jeszcze raz powtórzę - mam C8000 i C 6510 Szajsunga i są bezgłośne, jakieś farmazony agresywni plazmowcy wymyślają złośliwie, więc nie ma co dyskutować z tymi fanatykami....

 

Oj kyle, nie ma nic w domyśle, wszystkie bzyczą i już a szajsung najmocniej, powodem jest sama płytka i sposób montażu. (po prostu nie brane pod uwagę są drgania przy projektowaniu)

 

Nigdy kąty w jakimkolwiek LCD nie będą idealne bo winny jest temu ciekły kryształ.

Następny..., to tak jakby napisać że wszystkie plazmy ryczą, a nie piszczą....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyziu do Ciebie to samo pytanie, które powyżej zadałem Kyle - co Ty byś wybrał: LG, Samsung czy Sony?

 

Nie chcę tu nikogo urazić, ale niektórzy plazmowcy stają się operetkowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyziu do Ciebie to samo pytanie, które powyżej zadałem Kyle - co Ty byś wybrał: LG, Samsung czy Sony?

Sony bym odrzucił, ze względu na awaryjność....z tego co wiem jest największa...choć pewnie wszystko zależy od szczęścia....

Wybierałbym między LG, a Samsungiem. Ta nowa seria D Samsunga naprawdę jest dopracowana moim zdaniem. Najlepiej gdyby w domu można było porównać oba TV, ewentualnie w sklepie się pobawić.

 

Nie chcę tu nikogo urazić, ale niektórzy plazmowcy stają się operetkowi.

Najlepsze jest to, że zwolennicy LCD przyznają, że są wady i zalety jednej i drugiej technologii i szanują to, że komuś może bardziej odpowiadać plazma...., natomiast plazmowiec agresywnie zaszczeka kogoś kto powoła ewidentne wady plazmy, zełga, że nie widzi migotania, nie słyszy pisku....ba.....zacznie wymyślać, że podobne wady ma LCD, że każdy zwolennik LCD jest ślepy, nie ma poczucia elementarnej estetyki, jest idiotą, bo woli LCD.....tu jest ta różnica między jednymi i drugimi....nawet na Cafe Allegro zwolennicy plazmy są tak agresywni...nie wiem z czego to wynika....ale jest to zastanawiające..... Taki mikson chociażby nie miał do czynienia z C8000 i C6510 Samsunga ale w żywe oczy będzie łgał, że słychać bzyczenie.....ręce opadają....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio mam głęboko w gdzieś co teraz będzie pisał w stosunku do mnie i nazywał mnie kłamcą a sam bronił prawd objawionych

twoja postawa jest przykładem takiego samego fanatyzmu jaki mi zarzucasz, siejesz większy ferment często niż pozostali uczestnicy

więc daj sobie spokój bo mogę interpersonalnie pojechać po Tobie konkretnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucanie Zyziowi fanatyzmu jest intelektualnym nadużyciem. Przecież wyraźnie napisał jaka jest różnica:

 

* LCD-owcy szanują odmienny punkt widzenia. Jednocześnie zdają sobie sprawę z zalet i wad każdej technologii. Wybierają LCD, gdyż podobają im się jego plusy, a minusy mają w ich oczach relatywnie niewielkie, bądź nawet pomijalnie małe znaczenie.

 

* Natomiast plazmowcy widzą wyłącznie zalety PDP i wady LCD. Na dodatek usiłują agresywnie narzucać taki punkt widzenia innym, posiłkując się epitetami gdy tamci nie dają się przekonać.

 

Wybierałbym między LG, a Samsungiem. Ta nowa seria D Samsunga naprawdę jest dopracowana moim zdaniem. Najlepiej gdyby w domu można było porównać oba TV, ewentualnie w sklepie się pobawić.

Ciekawe będzie porównanie serii D z matrycą IPS w LG. To w następnej kolejności. W ten weekend bawię się Quattronem.

 

natomiast plazmowiec agresywnie zaszczeka

nawet na Cafe Allegro zwolennicy plazmy są tak agresywni...

nie wiem z czego to wynika....

A czy przypadkiem nie z podświadomego poczucia niepewności swoich racji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucanie Zyziowi fanatyzmu jest intelektualnym nadużyciem. Przecież wyraźnie napisał jaka jest różnica:

 

* LCD-owcy szanują odmienny punkt widzenia. Jednocześnie zdają sobie sprawę z zalet i wad każdej technologii. Wybierają LCD, gdyż podobają im się jego plusy, a minusy mają w ich oczach relatywnie niewielkie, bądź nawet pomijalnie małe znaczenie.

 

* Natomiast plazmowcy widzą wyłącznie zalety PDP i wady LCD. Na dodatek usiłują agresywnie narzucać taki punkt widzenia innym, posiłkując się epitetami gdy tamci nie dają się przekonać.

 

 

Ciekawe będzie porównanie serii D z matrycą IPS w LG. To w następnej kolejności. W ten weekend bawię się Quattronem.

 

 

A czy przypadkiem nie z podświadomego poczucia niepewności swoich racji?

 

akurat ominąłeś bardzo sprytnie to co napisał kolega zyzio! potrafisz na wskroś omijać to co jest dla ciebie też nie wygodne!

"Taki mikson chociażby nie miał do czynienia z C8000 i C6510 Samsunga ale w żywe oczy będzie łgał, że słychać bzyczenie.....ręce opadają.... "

więc zarzucanie mi że czegoś nie słyszałem i będę pisał o tym jest nadużyciem i robieniem z gęby cholewy!

napisałem wyraźnie w wątku który zamknąłem co strasznie ubodło zyzia że nie mógł swojego kolejnego farmazona tam wpisać i o to chodziło! że w każdym lcd z którym ja miałem odczynienia jest wyraźny lub mniej słyszalny problem pisku/lekkiego buczenia (który słychać po ściszeniu wszystkich innych dźwięków , jest to wyczuwalne w nocy kiedy chce się obejrzeć coś cicho)podświetlenia i to sprawdzany właśnie na lcdekach u moich znajomych w domowych warunkach a nie marketach do tego miało się to odnosić!

nigdzie nie napisałem że wszystkie tylko lcd wydają takie dźwięki jak to zarzuca mi w chamski sposób zyzio ,, tylko z tymi którymi ja osobiście miałem doczynienia i sprawdzalem i też mam takiego samsunga w domu,,,więc przestań też robić sprytne wybiegi mogę nie kurtuazyjnie coś napisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikson czy Ty zawsze musisz tak agresywnie się wypowiadać gdy się z kimś nie zgadzasz? Nie można tej samej treści, ale w bardziej eleganckim opakowaniu?

 

Słyszysz jakieś buczenie z LCD, ja nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. Zyzio wyraźnie napisał, że plazma piszczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje sie moze ktos jak sie maja do siebie modele Le40 C650 i Le40 D550 Samsunga? Są w podobnej cenie i nad nimi się najbardziej zastanawiam.

 

c650 jest juz 100Hz d550 jeszcze 50Hz to tez istotne..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ominąłeś bardzo sprytnie to co napisał kolega zyzio! potrafisz na wskroś omijać to co jest dla ciebie też nie wygodne!

"Taki mikson chociażby nie miał do czynienia z C8000 i C6510 Samsunga ale w żywe oczy będzie łgał, że słychać bzyczenie.....ręce opadają.... "

więc zarzucanie mi że czegoś nie słyszałem i będę pisał o tym jest nadużyciem i robieniem z gęby cholewy!

napisałem wyraźnie w wątku który zamknąłem co strasznie ubodło zyzia że nie mógł swojego kolejnego farmazona tam wpisać i o to chodziło! że w każdym lcd z którym ja miałem odczynienia jest wyraźny lub mniej słyszalny problem pisku/lekkiego buczenia (który słychać po ściszeniu wszystkich innych dźwięków , jest to wyczuwalne w nocy kiedy chce się obejrzeć coś cicho)podświetlenia i to sprawdzany właśnie na lcdekach u moich znajomych w domowych warunkach a nie marketach do tego miało się to odnosić! więc przestań też robić sprytne wybiegi mogę nie kurtuazyjnie coś napisać

To jest totalne obracanie kota ogonem....napisałeś wyraźnie o bzyczeniu po wyraźnym wymienieniu przeze mnie dwóch konkretnych modeli i kolejny raz po uwadze Kyle'a na ten temat.....po tym kolejny plazmowiec witek zaczął ci wtórować....niestety jest to dla was typowe, więc nie ma nic do dodania, agresja i jawne obrażanie macie we krwi, epitetów chamskich od witka doświadczyłem już swego czasu od groma, twoje insynuacje o farmazonach próbują sprytnie omijać oczywistą oczywistość, a mianowicie zwracanie uwagi na twoją agresywność.....

Nie ma najmniejszego bzyczenia także w nocy....znacznie bardziej słyszalny bzyk od najbardziej skaszanionych LCD jest w plazmach, choć też nie zawsze jak i dawnych CRT......przypisywanie bzyczenia wszystkim LCD czy stricte Samsungowi jest niczym innym jak jawnym, złośliwym łgarstwem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz być może plazma piszczy nie neguję tego mam jednego znajomka który ma plazmę i mu nie piszczy, inne modele nie będę sprawdzał w marketach bo nie jest to miarodajne, natomiast mogę wyraźnie napisać że z kilkoma lcd to mi się trafiło i sam mam takiego co jest wkurzające w nocy,

być może gdybym miał możliwość więcej plazm w domowych warunkach sprawdzić też bym napisał to co słyszę miałem tylko możliwość posłuchać czy piszczy/buczy u kumpla ma 2 tv jeden sonego lcd i plazme panasa , lcd minimalnie piszczy plazma nie. być może jest więcej modeli plazm które piszczą nie sprawdzałem i nie wykluczam.

 

To jest totalne obracanie kota ogonem....napisałeś wyraźnie o bzyczeniu po wyraźnym wymienieniu przeze mnie dwóch konkretnych modeli i kolejny raz po uwadze Kyle'a na ten temat.....po tym kolejny plazmowiec witek zaczął ci wtórować....niestety jest dla was typowe więc nie ma nic do dodania.....Nie ma najmniejszego bzyczenia także w nocy....znacznie bardziej słyszalny bzyk od najbardziej skaszanionych LCD jest w plazmach, choć też nie zawsze jak i dawnych CRT......

podaj konkretny wpis mojej wypowiedzi który dowodzi że napisałem wyraźnie iż twoj model lcd piszczy !

do którego odnosisz się że odwracam kota ogonem!

gdzie napisałem że wymienione przez ciebie modele bzyczą w moim mniemaniu??

 

jak tego nie zrobisz to jesteś żalosnym kolesiem

podobnie bzyczy podświetlenie mojego lcd przy kompie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem iż problem pisków jest bardziej typowy dla plazm (też nie wszystkich) i wyjątkowy dla LCD, u mnie natomiast panuje martwa cisza. Pisanie o piskach LCD np. wszystkich Samsungów jak pisze witek jest totalnym nadużyciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że zwolennicy LCD przyznają, że są wady i zalety jednej i drugiej technologii i szanują to, że komuś może bardziej odpowiadać plazma...., natomiast plazmowiec agresywnie zaszczeka kogoś kto powoła ewidentne wady plazmy, zełga, że nie widzi migotania, nie słyszy pisku....ba.....zacznie wymyślać, że podobne wady ma LCD, że każdy zwolennik LCD jest ślepy, nie ma poczucia elementarnej estetyki, jest idiotą, bo woli LCD.....tu jest ta różnica między jednymi i drugimi....nawet na Cafe Allegro zwolennicy plazmy są tak agresywni...nie wiem z czego to wynika....ale jest to zastanawiające..... Taki mikson chociażby nie miał do czynienia z C8000 i C6510 Samsunga ale w żywe oczy będzie łgał, że słychać bzyczenie.....ręce opadają....

ale dlaczego uogólniasz i próbujesz teraz zwalić winę na drugą stronę, a były tego typu komentarze przecież z obu stron

pisząc np teraz o wadach plazm migotanie, piszczenie sam po cichu manipulujesz i prowokujesz drugą stronę, bo to nie jest regułą w każdym modelu plazmy

różni producenci mają nieco inne rozwiązania i jeden miga bardziej, drugi prawie wcale, inne piszczą nagminnie a inne praktycznie wcale

prawda jest taka że mało kto z tutaj udzielających się osób miała możliwość porównania w warunkach domowych dobre egzemplarze plazmy i lcd, a jeśli tak to brak od nich podstawowych informacji co to za model itd, po prostu gdzieś coś widzieli i już są alfą i omegą w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bzdury takie że głowa mała.

 

Np. weźmy obrazek z linka wyżej:

img_quattron_technolory_04.jpg

 

.... widać na nim że gamut Quattron'a (czerwona linia) jest szerszy od standardu sRGB/gamutu filmów z Blu-Ray (standardowy TV , szara linia) ... więc będziemy mieli przesycony np. żółty na quattron'ie (w telewizji konsumenckiej nie ma czegoś takiego jak profilowanie by to poskromić)

 

Taka "czteroskładnikowa" matryca miała by sens w monitorze, gdzie szerszy gamut można wykorzystać np. do wyświetlania zdjęć z przestrzeni ProPhoto RGB (profilowanie sprawia że można wyświetlać bezbłędnie wspólną część różnych przestrzeni barwnych - nie dostępne w typowej telewizji) ... ale w TV szerszy gamut niż sRGB to akurat jest wada przy dzisiejszych materiałach video HD.

Ponieważ temat z dyskusji zamienił się w kłótnię pozwolę sobie w ten sposób wrócić do tematu.

Kyle pisałeś że Qatrron ma szerszy gamut od standartu.

W tym linku udało się w teście skalibrować tak że gamut pasuje idealnie do standartu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A oto efekt.

Quattron%20%20CIE%20Chart%20film.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj konkretny wpis mojej wypowiedzi który dowodzi że napisałem wyraźnie iż twoj model lcd piszczy !

do którego odnosisz się że odwracam kota ogonem!

gdzie napisałem że wymienione przez ciebie modele bzyczą w moim mniemaniu??

 

jak tego nie zrobisz to jesteś żalosnym kolesiem

podobnie bzyczy podświetlenie mojego lcd przy kompie

A daj ty mi do jasnej cholery spokój agresywny, manipulujący dzieciaku !!! Żegnam ! Baw się sam swoimi zabawkami i manipuluj sobie, łgaj ile wlezie, przecież od dawna jestem dla ciebie żałosnym kolesiem, więc po co te dziecinne farmazony dodajesz.....

P.S. Samsung 770p który mam do kompa od 6-ciu lat też jest przeraźliwie cichy......jak komuś bzyczy LCD być może ma skaszanioną instalację elektryczną.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego uogólniasz i próbujesz teraz zwalić winę na drugą stronę, a były tego typu komentarze przecież z obu stron

pisząc np teraz o wadach plazm migotanie, piszczenie sam po cichu manipulujesz i prowokujesz drugą stronę, bo to nie jest regułą w każdym modelu plazmy

różni producenci mają nieco inne rozwiązania i jeden miga bardziej, drugi prawie wcale, inne piszczą nagminnie a inne praktycznie wcale

prawda jest taka że mało kto z tutaj udzielających się osób miała możliwość porównania w warunkach domowych dobre egzemplarze plazmy i lcd, a jeśli tak to brak od nich podstawowych informacji co to za model itd, po prostu gdzieś coś widzieli i już są alfą i omegą w temacie

 

Chamska agresja o idiotach, ślepcach, bezguściach, grożenie pobiciem itd. wychodzi zawsze od plazmowca....niestety....

Poza tym niczego nie uogólniam - piszę, że problem jest bardziej typowy dla plazm i tyle....niedługo plazmowcy wmówią dziecko w brzuch i napiszą, że LCD miga, to jest typowe....przecież już piszą, że plazma da się oglądać w nasłonecznionym pokoju, a nie da... tu jest przepaść w stosunku do LCD/LED, które po prostu tu o niebo lepiej się sprawdza, ale nawet przy takiej oczywistości były ostre kłótnie.....więc naprawdę szkoda klawiatury....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamska agresja o idiotach, ślepcach, bezguściach, grożenie pobiciem itd. wychodzi zawsze od plazmowca....niestety....

widzisz ale ja jestem lcdowcem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu podsumowanie jeżeli chodzi o wierność ze standardem.

 

Bei der Farbdarstellung spielt der LE820 von Sharp die Vielseitigkeit der neuen Quattron-Technologie aus: Wer kräftige Farben bevorzugt, der wählt einen der Standard-Presets und erhält einen vergrößerten Farbraum, der gerade Gelb und Orangetöne wesentlich ansprechender herausarbeiten kann, als ein herkömmlicher RGB-Fernseher. Aufgrund unserer veralteten Videonorm muss man aber gewisse Abweichungen in der Farbgenauigkeit in Kauf nehmen, da die Norm solche erweiterten Farbmöglichkeiten bislang nicht vorsieht.

 

Wem die Farbgenauigkeit gegenüber kräftigen Farben wichtiger ist, der wählt am besten das "Film" oder "PC" Preset als Basis. Leider sind hier die Werkseinstellungen nicht perfekt, weshalb ein paar zusätzliche Handgriffe im Color-Management notwendig werden. Doch einmal eingestellt, bietet der Sharp eine ausgewogen ansprechende und akkurate Farbreproduktion des Filmoriginals. Und auch hier kann er seine spektralen Vorteile dank der zusätzlichen Gelb-Subpixel ausspielen, denn sein Spektrum wirkt homogener. In Verbindung mit der hervorragend ab Werk eingestellten Farbtemperatur bleiben kaum Wünsche offen.

 

Dla tych co nie znają niemieckiego.

Wystarczy ustawić tryb filmowy i podciągnąć jaskrawość cyjanu i zielonego na maksa i otrzymujemy zgodność ze standardem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ale ja jestem lcdowcem

Którego nienawidzisz, więc nie wiem czemu miało służyć to zdanie.... fanatycznie onanizujesz się plazmą, a więc jesteś typowym plazmowcem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwaczne mniemanie, zadufanie w sobie, przekonanie o własnej elitarnej wyższości plazmowca jest typowe nie tylko na tym forum....to wręcz zadziwiające socjologicznie i psychologicznie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np. gdybyś miał wybrać: LG z matrycą IPS, Samsung z nowej serii D czy Sony Bravia - jaka byłaby Twoja decyzja? Załóżmy, że różnice w cenie są relatwnie dla Ciebie mało istotne, kierujesz się wyłącznie jakością obrazu.

Wybrałbym SONY (zakładając że nie zwracamy uwagi na mkv).

 

A orientuje sie moze ktos jak sie maja do siebie modele Le40 C650 i Le40 D550 Samsunga? Są w podobnej cenie i nad nimi się najbardziej zastanawiam.

 

c650 jest juz 100Hz d550 jeszcze 50Hz to tez istotne..

Lepiej mieć ten interpolator (100Hz) bo ogranicza rozmycie (jak jest dobry i najlepiej regulowany to nie ma efektu teatru).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego nienawidzisz, więc nie wiem czemu miało służyć to zdanie.... fanatycznie onanizujesz się plazmą, a więc jesteś typowym plazmowcem....

 

wypisujesz coraz większe farmazony jak mogę onanizować się plazma której nie posiadam??

w odróżnieniu od ciebie i twojego najlepszego lcd na swiecie to dopiero jestem przed wyborem i po długim okresie poszukiwań wybor zawęża się przy moich preferencjach do kilku modeli plazm a na poczatku tez byly brane pod uwage lcdeki o dziwo,,, wiec zarzucic spuszczanie sie nad lcdekami moge ja tobie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat z dyskusji zamienił się w kłótnię pozwolę sobie w ten sposób wrócić do tematu.

Kyle pisałeś że Qatrron ma szerszy gamut od standartu.

W tym linku udało się w teście skalibrować tak że gamut pasuje idealnie do standartu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A oto efekt.

Po takiej kalibracji problem zostaje wyeliminowany (gamut przycięty do takiego jaki ma być).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisujesz coraz większe farmazony jak mogę onanizować się plazma której nie posiadam??

w odróżnieniu od ciebie i twojego najlepszego lcd na swiecie to dopiero jestem przed wyborem i po długim okresie poszukiwań wybor zawęża się przy moich preferencjach do kilku modeli plazm a na poczatku tez byly brane pod uwage lcdeki o dziwo,,, wiec zarzucic spuszczanie sie nad lcdekami moge ja tobie

Bobcat o coś prosił jako założyciel wątku, a ten dalej swoje.....pragniesz posiadać plazmę i fanatycznie nią się zachwycasz, to wystarczy by zostać fanatykiem, jeśli doda się do tego twoje agresywne zachowanie i wydumane z nienawiści do LCD wpisy.....tyle...

Na koniec - już nie raz pisałem, że LCD nie jest najlepsze na świecie....nie raz dodawałem, ze szanuję zwolenników jednej i drugiej technologii...co plazmowcowi jest obce, bo zionie jadem na każdym kroku i w każdym przypadku....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat o coś prosił jako założyciel wątku, a ten dalej swoje.....pragniesz posiadać plazmę i fanatycznie nią się zachwycasz, to wystarczy by zostać fanatykiem, jeśli doda się do tego twoje agresywne zachowanie i wydumane z nienawiści do LCD wpisy.....tyle...

Na koniec - już nie raz pisałem, że LCD nie jest najlepsze na świecie....nie raz dodawałem, ze szanuję zwolenników jednej i drugiej technologii...co plazmowcowi jest obce, bo zionie jadem na każdym kroku i w każdym przypadku....

Swoją drogą nader przykre oraz stresujące musi być posiadanie w pokoju i spoglądanie codziennie na coś, dla którego się żywi nienawiść i pogardę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nader przykre oraz stresujące musi być posiadanie w pokoju i spoglądanie codziennie na coś, dla którego się żywi nienawiść i pogardę.

hahahaha i to jest właśnie śmieszne u was, przykre to jest zarzucanie mi fanatyzmu nad czymś czego jeszcze nie posiadam

 

 

a swoją drogą jak można stresować się zposiadania tv czy siać nienawiść do telewizora za jego obraz? chłopie dorośnij!

mogę być nie wystarczająco zadowolony z pewnych cech posiadanego przedmiotu i mam możliwość wymienić na lepszy ale nie nawiedzić go za to ???

ubawiłem się z wami jak często to robię z moim synem który który mówi że nie lubi zupy mlecznej najbardziej na świecie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwaczne mniemanie, zadufanie w sobie, przekonanie o własnej elitarnej wyższości plazmowca jest typowe nie tylko na tym forum....to wręcz zadziwiające socjologicznie i psychologicznie.....

A może coś to oznacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.