Skocz do zawartości
IGNORED

:-o Szymon is back - podbija nowe forum


zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Albo przez okno jak zbiją szybę.

 

Józwa twoje podejście jest zrozumiałe ale w ten sposób zabierasz prace roznosicielom. U mnie administracja wywiesiła zakaz wpuszczania roznosicieli, ale jak widze tych ludzi to miekne i jednak ich wpuszczam. Eh...

A ulotek i tak nie czytam ;-)

 

Qubric gdyby każda osoba twierdząca na forum internetowym że komuś da po gębie spełniała w ten sposób znamiona groźby karalnej, to połowa kraju dawno by siedziała w pierdlu - za wywoływanie w Balcerowiczu uzasadnionej obawy spełnienia groźby ;-) Bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric: mówiłem ci że jesteś dziwny? Nie...? no to teraz mówię ci że jesteś dziwny, zawsze znajdujesz sobie niesamowity problem. Prawda jest taka że to co wyprawia rzeczony osobnik jest sprzeczne z netykietą i ze zwykłą ludzką przyzwoitością. Roznosiciele ulotek zostawiają je przed drzwiami a ty robisz z nimi co chcesz, a nie wchodzą do domu i podmieniają nimi gazety tylko po to zebyś przeczytał. Prawo nie ma tutaj nic do rzeczy, nie bądxmy śmieszni, nikt nikogo bifc nie będzie i nikt z nikim sądzić sie też nie będzie. Po prostu komuś tu brakuje wyczucia taktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZ - prawda jest jak dupa - kazdy ma swoją. Ty własnie pokazałeś swoją - mówiłem ci? Nie? No to Ci teraz mówię. Masz dziwne porównania i cały jestes dziwny.

 

Porówywać można wszystko do wszystkiego - tak jak właśnie porównałeś dokonywanie wpisów na stronie internetowej do naruszenia miru domowego - co wygląda jak porównanie gówna do twarogu. Staraj się tak dalej, może wyciągniesz dalej idące wnioski - ale jesteś dziwny...

 

pozdr.

 

PS. - choć nie. W zasadzie nie jesteś dziwny - w taki sposób rozumują wszystkie oszołomy. Więc w polskich kryteriach można Cię uznać nawet za pospolitego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mciej - jak napisze że chcę Ci skopać ryja i bratki posadzić - to nie będzie groźba. Ale jak zacznę nawoływać innych że powinniśmy zrobić to samo i wszyscy sie zagotuja po czym zamieszczę Twój adres zamieszkania i podam nazwisko. To już jest zamiar który budzi uzasadnioną obawę spełnienia.

 

Nie ma tu porównania z Balcerowiczem bo jego nazwisko wszyscy znają - jest publiczna osobą. A Ciebie chroni anonimowość. Jeżeli ktoś ci grozi, podżega innych i przy tym łamie Twoją anonimowość to obawa zostaje już wystarczająco uzasadniona.

 

pozdr.

 

sorry - ale nie mam czasu i potrzeby wyszukiwać z precedensów interpretacji pojęcia uzasadnionej obawy. Za każdym razem zastanwia sie nad tym Sąd. I ręczę Ci że w takiej sytuacji Sąd miałby sie nad czym zastanowić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio - jest prosty sposób na to zeby nie mieć dylematów. Jeżeli czasem masz wątpliwosci jak się zachować to zachowaj się porządnienie.

 

Jeżeli macie kłopoty z interpretacją sytuacji, to po prostu wbijcie sobie do pał, że nie wolno nikomu grozić sprowadzeniem niekorzystnych zdarzeń. I wtedy przestaniecie mieć dylematy.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-)))

[obrazekLUKASZ-123109_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

mciej - ze nawrócę do dawniejszego wpisu - nic podobnego. Gdybym sam chciał roznosić ten papier, wtedy bym zabierał. A tak, oni mają swój zawód, a ja mam swój. Oni biorą pieniądze za roznoszenie niechcianego śmiecia, a ja mogę go nie chcieć i wy***rdalać gdziebądź, dając przy okazji pracę konserwatorom powierzchni płaskich. To tak jak z facetami rozdającymi ulotki na ulicy - ich zawód to podsuwać mi to wszystko, natomiast moją pracą, za którą mi się płaci, nie jest bynajmniej branie tego od nich. Nie mam jakoś nigdy wyrzutów sumienia, że nie wziąłem setnej ulotki szkoły językowej albo domu publicznego. Biorę tylko jeśli rozdawczyni mi się bardzo podoba, ale to już jest bonus. Może to daleko posunięty cynizm, ale podobne mam odczucia na widok profesjonalnego żebraka. On tu jest w pracy, a ja nie. To że mu nie dam złotówki, jest jego ryzykiem zawodowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mciej, Piotreg, Darcy - widzę jednak ze nie chcecie zachować się porządnie? Wasz wybór. Ale różnica jest taka, że Jozwa tylko wysypuje ulotki na podłogę, a za wami będzie sypać się słoma :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->Qubirc

 

W końcu ten temat jest na bocznicy - można się trochę powygłupiać :-)

Co? Chyba nie zabronisz :-)

 

 

ps. jesteś jakiś ostatnio przewrażliwione :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty??? Ja przewrażliwiony? Gdybym był przewrażliwiony, to wogóle bym nie otwierał Internetu :))) Bo to jest najmniej "czułe" medium jakie znam :)

 

Ale "ściganie" człowieka po innych grupach dyskusyjnych i wzywanie go od oszustów - dlatego że wczesniej tutaj dokonywał wpisów "nie apropos" świadczy o niskich zdolnściach umysłowych autora i zwyczajnym chamstwie. Na pewno nie jest to zachowanie porządnego człowieka.

 

Mnie "rusza to" o tyle, że mając do czynienia z oszołomem nigdy nie wiem czy równiez mnie nie "poczestuje" kiedyś robieniem tak inteligentnej "reklamy" - lub Ciebie, bo robisz w tym biznesie więc masz coś do stracenia.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany - aleś przewrażliwiony - a mówisz że ja :))) Napisałem ogólnie - po przeczytaniu linku który podał zyzio - jako o przykładzie nieporządnego zachowania. Nawet mi do głowy nie przyszło sugerowanie jakiejkolwiek osoby autora. A juz na pewno nie Ciebie.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

[obrazekLUKASZ-123242_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi sie przy tej okazji słynny przypadek bodajże z Łodzi, gdzie podobno mafia przejęła kontrole nad "rynkiem" zawodowych żebraków i objęła nad nimi ochronę i swego rodzaju patronat. W efekcie rzekomo żebracy byli rozwożeni na miejsca pracy mikrobusami a wieczorami odwożeni na miejsca spoczynku, bynajmniej nie do noclegowni ;-)

 

Porównanie żebraka do osoby dorabiającej do minimum socjalnego nie jest zupełnie stosowne :) ale w czym rzecz: że to kwestia ryzyka zawodowego - pewnie po części tak. Ale moja wypowiedź dotyczyła głównie ulotek roznoszonych do domów - ludzie rozdający papierzyska na ulicy potrafią irytować. Jednak póki ich praca nie jest dla nas uciążliwa nie widze powodu żeby im utrudniać jej wykonywanie; a takim przypadkiem są reklamy roznoszone do domów i mieszkań. Ostatecznie wystarczy raz dziennie zrobić małą czystkę, co trudno nazwać uciążliwym(chociaż wiem że w stolycy skala zjawiska jest nieporównywalnie większa niż gdziekolwiek indziej.)

 

Ze względów społecznych te wszystkie obywatelskie kampanie przeciwko ulotkom są zupełnie nie uzasadnione. Z moralnych i ekonomicznych pewnie też :))

 

Nie mam żadnych oporów jeżeli chodzi zamykanie drzwi przed agentami ubezpieczeniowymi. Ale ludzie którzy roznoszą ulotki z reguły dorabiają tym na książki albo ubrania dla dzieciaków. Albo i na Żytnią dla taty. :))

 

Niestety obawiam na moją nienaganą moralnie postawę znaczny wpływ ma fakt że u mnie ulotki regularnie wypieprza dozorca :-D

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ta pani jest w prawym dolnym rogu :)

 

To jest zdaje sie ogromny zbiór takich cudeniek ale niestety pozostałe są płatne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze dwie wariacje chociaż to nie jest wątek humorzasty ale co tam:

[obrazekLUKASZ-123271_1.jpg] [obrazekLUKASZ-123271_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1883-100005054 1170256558_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie pozwolę, tez na jeszcze 1 zdjęcie:

[obrazekLUKASZ-123280_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Protestuję, z dwojga złego wziąłbym od tej pierwszej, pod warunkiem że wyraz twarzy to nie na stałe, tylko przejściowa konwulsja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.