Skocz do zawartości
IGNORED

ANKIETA - kto słyszy KABLE a kto nie


Therion

ANKIETA - kto słyszy kable a kto nie  

1 047 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszę rożnicę po zmianie kabli na inne?

    • tak
      662
    • nie
      384


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi wyłącznie (przynajmniej mnie) o pokazanie bzdur, których tony narosły wokół sprzętu audio.

Dlaczego więc nie prostujesz tych wszystkich bzdur, że kable rzekomo nie wpływają na brzmienie, tylko z uporem maniaka trwasz przy tym błędnym przekonaniu? Kable wpływają na brzmienie, wystarczy posłuchać, natomiast fizyka mówi tylko tyle, jak konkretny kabel wpływa na sygnał. Czy to słyszysz, czy nie, to raczej sprawa twojej percepcji, względnie mało czułego słuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, to kwestia percepcji. Powiedz mi czy słyszysz poruszajacą się pod śniegiem mysz z odległości kilkudziesięciu metrów tak ja sowa? Jesli tak, to rzeczywiście możesz słyszec wpływ kabla. W takim wypadku proponuje od razu zgłosic się na badania słuchu, bo jesteś wyjatkowym przypadkiem. Ciekawe, ze akurat na tym forum zebrała się tak duża ilość osób o słuchu sowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum, przecież ty nie wiesz, dlaczego nie słyszysz wpływu kabli, zatem zmień swój arbitralny ton. Ja i większość ludzi słyszymy, ty i garstka opozycjonistów - nie. Ale nie wiecie, dlaczego, bo nigdy tego nie udowodniliście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, teraz nie mam na to czasu, ale gdy go znajdę, mogę udowodnić ci na twoim sprzecie i na twoich kablach, że nie masz racji. Ciekawe czy podejmiesz wyzwanie, czy tez stchórzysz tak jak to było z płytka testową. Pare osób już przekonało sie, że słyszenie kabli to tylko wyobraźnia. moje słyszenie/niesłyszenie nie ma tu nic do rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, ponieważ to twoje słyszenie/niesłyszenie ma tu zasadniczą rolę. Mnie nie musisz udowadniać, że słyszę. Ty musisz - jeśli głosisz takie tezy - udowodnić, że nie słyszysz różnic w prezentacji utworu muzycznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

"Właśnie, to kwestia percepcji. Powiedz mi czy słyszysz poruszajacą się pod śniegiem mysz z odległości kilkudziesięciu metrów tak ja sowa? Jesli tak, to rzeczywiście możesz słyszec wpływ kabla. W takim wypadku proponuje od razu zgłosic się na badania słuchu, bo jesteś wyjatkowym przypadkiem. Ciekawe, ze akurat na tym forum zebrała się tak duża ilość osób o słuchu sowy."

 

To co napisales swiadczy ze nie masz kompletnego pojecia o co chodzi w tej zabawie w audio.........nie lubie drogich kabli.

 

Ale nie martw sie mam kolegow ktorzy wydali sporo pieniedzy na te hobby i tez nie wiedza......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szub:

Nic nie muszę, bo to ty twierdzisz, że słyszysz wpływ kabli i na tobie spoczywa obowiązek udowodnienia takiej tezy. Ja mogę bez trudu wykazać ci w przeciągu pół godziny, ze to co słyszysz to tylko twoja wyobraźnia. Na twoim sprzecie, z twoimi kablami i z wykorzystaniem twoich płyt, takich które znasz na pamięć.

 

"Właśnie, to kwestia percepcji. Powiedz mi czy słyszysz poruszajacą się pod śniegiem mysz z odległości kilkudziesięciu metrów tak ja sowa? Jesli tak, to rzeczywiście możesz słyszec wpływ kabla. W takim wypadku proponuje od razu zgłosic się na badania słuchu, bo jesteś wyjatkowym przypadkiem. Ciekawe, ze akurat na tym forum zebrała się tak duża ilość osób o słuchu sowy."

 

To co napisales swiadczy ze nie masz kompletnego pojecia o co chodzi w tej zabawie w audio.........nie lubie drogich kabli.

 

Ale nie martw sie mam kolegow ktorzy wydali sporo pieniedzy na te hobby i tez nie wiedza......

Cena nie ma tu nic do rzeczy. Poziom percepcji - owszem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupszego tekstu dawno już nie czytałem. Myślę, ze powinieneś sobie trochę odpocząć, zanim palniesz następne głupstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są tylko ludźmi. Bawią się w różne zabawy i nie chcą być na siłę nawracani.

Można doczepić się do każdego hobby.

Wszystko w gruncie rzeczy jest bez sensu.Bo jaki sens ma ściganie się w kółko po torze czy zbieranie znaczków.

Fotografia to już totalnie bez sensu bo w sieci są dziś fotki wszystkiego i to dużo lepszej jakości niż sami zrobimy.

Kupowanie dziś zestawu lustrzanki za 30tys totalnie nie ma sensu bo kto ma chęć łazić z torbą o wadze 7kg

i jeszcze bawić się w zmienianie obiektywów.Ludzie robią byle jakie fotki smartfonami i też jakoś nie mają problemu.

W ogóle życie jest bez sensu bo rodzimy się by za chwile umrzeć.

Kobiety biorą śluby i wierzą że będą piękne ale prawda jest brutalna bo piękne są tylko chwile i chcąc je uświadamiać

trzeba by im powiedzieć, że za chwilę będą stare, pomarszczone i brzydkie ale one nie chcą tego usłyszeć.

 

Ludzie swój wolny czas przeznaczają na to co sprawia im przyjemność bez względu na sens i obiektywną wartość

tego co robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci to powiedziec......chyba twoje zycie seksualne niezbyt jest udane jesli istnieje w ogole....

 

Widzę jest nowy pretendent do tytułu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly,

A kto tu się doczepia do hobby? Jedni zbierają zegarki, inni kable. Ja nagrywam na szpulowca muzyke z CD, bo lubię magnetofony. Ale nikogo nie przekonuję, że dźwięk ze szpuli jest lepszy od CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.To po co 5000x wypisujesz to samo że kable nie grają itd?

Wszyscy już znają twoje zdanie i masz prawo mieć jakie chcesz.

To jest trolling i upierdliwe psucie wpisów.

Jak ktoś nie chce niech nie kupuje kabli.Nikt nie zmusza.

Jeśli ktoś uważa że sprzęt za 10000 gra tak samo jak 20x droższy to jego prawo.

Nie musi swojego zdania narzucać innym.

Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja więc won z mojego podwórka.

Ja nie wypisuje że jesteś idiotą który bawi się w szpule.

Dla mnie to bez sensu ale twoje zabawki, twoje małpy, twój cyrk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmy o ty nie jesteś. Pokazałeś swoja prawdziwą naturę i przy okazji jeszcze to, że nie bardzo rozumiesz, co się do ciebie pisze. I cokolwiek napiszesz i tak nie zmieni o faktu, że kable nie grają. Mogą mieć najwyżej wpływ na brzmienie, ale wbrew temu, co się niektórym wydaje, jest to wpływ nie dający się usłyszeć. I jak łatwo zauważyć nigdzie nie uzyłem słowa "idiota".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bum:

Ty twierdzisz, że nie słyszysz wpływu kabli i to na tobie spoczywa obowiązek udowodnienia tej tezy. Udowodnienia, że ty i dlaczego nie słyszysz, a nie, że ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum, przecież ty nie wiesz, dlaczego nie słyszysz wpływu kabli, zatem zmień swój arbitralny ton. Ja i większość ludzi słyszymy, ty i garstka opozycjonistów - nie. Ale nie wiecie, dlaczego, bo nigdy tego nie udowodniliście.

Mój drogi, teraz nie mam na to czasu, ale gdy go znajdę, mogę udowodnić ci na twoim sprzecie i na twoich kablach, że nie masz racji. Ciekawe czy podejmiesz wyzwanie, czy tez stchórzysz tak jak to było z płytka testową. Pare osób już przekonało sie, że słyszenie kabli to tylko wyobraźnia. moje słyszenie/niesłyszenie nie ma tu nic do rzeczy.

Strona 124. Zapewne po kolejnych 124 stronach konkluzja glownych "niby adwersarzy" bedzie identyczna.

Ten cykl jest typowy dla watkow kablowych.

 

Panowie, tak sie zastanawiam jak uzdrowic to forum z tego typu podejscia.

Dlaczego niewyjasnione kwestie prowadza tylko i wylacznie do wojen ?

Czy tylko tak mezczyzni potrafia rozwiazywac problemy ?

A moze tu sie kloca same baby ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wolałbyś ustawkę z maczetami? ;)

Dla mnie takie rozwiazania wieja prymitywizmem.

Przestan ogladac subiektywne wiadomosci.

 

Wlasnie w tym momencie, 150m ode mnie, w knajpie, wyje stadionowe hymny, napita banda kiboli.

Czy mam ich ciac maczeta ?

Ja mowie, kto dal zgode na knajpe w srodku osiedla ?

Moze to nie problem kiboli ?

 

Tak samo jest w audio.

Twierdzisz ze tematu kabli nie ma i nikt nie udowodnil, ze takowy jest.

Ja zapytam, od ktorej strony zabierales sie za temat ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63% słyszy i jest zadowolona

36 % szczesliwi bo nie słyszą

wystarczy - zamknięte- zapraszamy do swoich klubowych watków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.