Skocz do zawartości
IGNORED

Klub T+A Elektroakustik


szwed75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakładam klub firmy T+A Elektroakustik. Marka dość słabo znana ale mam nadzieję, że się to zmieni gdyż w końcu mamy dystrybutora na naszym rynku. Ja jako użytkownik T+A E series jestem bardzo zadowolony z tego co oferuje mi ten system. ;) http://www.taelektroakustik.de/ http://hiend.dynamax.pl/index.php/produkty/ta-elektroakustik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na ten czas muszę przystopować na najniższej serii T+A. Szczerze to poszukiwałem tego samego odtwarzacza co ma barni i dedykowanej do niego końcówki. A gdy w końcu zakupiłem E series to na niemieckim ebay pokazały się te klocki tak więc trochę po fakcie. Ale nie ma co żałować gdyż Power Plant i Music Player w swojej kategorii cenowej są rewelacyjne. No i ten design dzięki któremu udało mi się przekonać drugą połowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poodsłuchowojestem sobie..... Power Plant + Music Player z TS300 podobało siebardzo i tu pytanie do szanownych osłuchanych.. czy jakaś alternatywa do TS300 w podobnej cenie?

ma być podłogowo do 40m2

 

Mialem chwilowo TS 200 nie dawaly rady z V10 a to mocna lampa,czuc bylo ze mozna z nich wiecej wycisnac ,takze zostaly mini ,ale w tej chwili mini to juz wspomnienie

post-24163-0-05579700-1315899895_thumb.jpg

 

post-24163-0-11093500-1315899906_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na dzien dzisiejszy Power planta MKII to:

 

T+A

E-series

Integrated switchmode Amplifier

POWER PLANT MKII

Alu silver 43, Alu black 42

7 490,00 zł

 

Potarguj sie troszeczke i bierz poprostu, bedziesz bardzo i to bardzo zadowolony

zgrywa sie praktycznie ze wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za tego Power Plant jest całkiem niezła. Na niemieckim ebay używki chodzą od 900 euro w górę. Nie polecam zestawienia z ostrzej grającymi kolumnami. Ja osobiście kombinuję z dynaudio i jestem bardzo zadowolony. W highfidelity jest test który faktycznie odzwierciedla to co potrafi e series. http://www.highfidelity.pl/@main-486&lang=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze najlepiej najpierw posluchac u siebie wzmacniacza,ale w przypadku T+A mozna brac w ciemno ,wykonanie konstrukcja jest jak najwyzszej klasy mercedes, nie zadna audiofilska sciema ,ten sprzet jest wart swojej ceny !!!! moglby spokojnie kosztowac dwa razy wiecej,wiadomo tez ze jest to klub T+A i moja fascynacja jest oczywista,ale przerzucilem naprawde sporo sprzetu najlepszych "hi-endowych" firm wlacznie z Denonem dla bogaczy Accuphase i zatrzymalem sie na T+A :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak można scharakteryzować brzmienie T+A? Chodzi mi konkretnie o Power Plant. Z czym się ten wzmak dobrze zgrywa?

 

I jeszcze jedno: czy to jest dobra cena?

 

Też się nad nim zastanawiałem.

Cena wydaje się dobra.

Nie słuchałem więc o brzmieniu nic nie napiszę (opinie ma dobre i raczej wtopy nie będzie) ale jak dla mnie jedynym minusem jest brak pilota - chyba że dokupisz CD lub Music Player'a. A może jest na to jakiś prostszy sposób czyli jakiś uniwersalny sterownik?

 

Wcześniej myślałem że brak pilota nie jest problemem - dopóki nie zabrałem na testy Lavardina - człowiek jednak do wygody bardzo się przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Amores999 w zupełności. Także odsłuchałem sporo klocków i wybrałem T+A e series ze względu na dźwięk i niemiecką jakość wykonania. Mam nadzieję, że za jakiś czas grono klubu T+A się powiększy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiesz to znakomite monitory a i Power Plant powinien sobie z nimi doskonale poradzic ,bas jak na monitory bedziesz mial napewno swietny,no z neutralnoscia tez nie bedzie problemow,wiadomo najlepiej posluchac samemu,ale jak nie ma szans to tak naprawde nic nie ryzykujesz kupujac dynki :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś z Was T+A Power Plant MkII z kolumnami Dynaudio Contour S 1.4? Albo w ogole z Dynaudio?

 

Witam. Power Plant gra u mnie z Dynaudio Focus 140 a wcześniej z Audience 50. Jak dla mnie T+A rewelacyjnie zgrywa się z kolumnami Dynaudio. Napisz jakiej muzyki słuchasz gdyż Power Plant to wzmak ze sporym temperamentem do mocnego grania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Power Plant gra u mnie z Dynaudio Focus 140 a wcześniej z Audience 50. Jak dla mnie T+A rewelacyjnie zgrywa się z kolumnami Dynaudio. Napisz jakiej muzyki słuchasz gdyż Power Plant to wzmak ze sporym temperamentem do mocnego grania. ;)

 

Witaj,

przede wszystkim Pink Floyd, potem jazz (wszystko z ECM i nie tylko:), klasyka (glownie Bach-kantaty i pasje oraz Chopin) a także Dead Can Dance i The Beatles, w między czasie Sigur Ros i Doorsi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon z muzyki której słuchasz gości u mnie Pink Flyod, Doors i czasami jazz ale najczęściej Depeche Mode, Bjork, Massive Attack, GusGus, Radiohead, Muse itp jak również ostrzej grający Tool, Red Choci, Korn, NIN itp i od groma innej muzy ;) Wbrew pozorom Power Plant jak na wzmacniacz cyfrowy wcale nie gra technicznie a wręcz przeciwnie, być może jest to zasługa Dynaudio. Słuchałem wielu wzmacniaczy w połączeniu z dynkami i ten najbardziej przypadł mi do gustu. Nie ma żadnego zamulenia a jest dynamicznie, przestrzennie z delikatnym ciepłem (analogowo a nie kluchowato) z basm który czuć na klacie. Osobiście polecam ale nie ma to jak własne uszy. Słuchałem wielu klocków które w magazynach były opisywane rewelacyjnie a okazywało się, że to marketingowy bełkot z T+A to się na szczęście nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem przyjemność "przechowywać" jakiś czas temu sprzęt który nabył znajomy i z powodu nieobecności w kraju pozostawił u mnie w domu... CD1230R + Receiver R1230R, pewnego wieczora nie wytrzymałem i rozpakowałem pudła - podpiąłem do moich FOCAL'i zamiast, no właśnie, nie napiszę zamiast czego wiadomo czemu, i... świat mi się roz......, nie spałem całą noc, słuchałem swoich ulubionych płyt bo nie wierzyłem w tak potężną odmianę, podkreślę tylko to jedną rzecz, oprócz wielu bardzo dużych zmian najważniejsza była poprawa basu z którym miałem problem wieczny w związku z nietypowym pomieszczeniem (otwarte duże mieszkanie). Ponad miesiąc mogłem się cieszyć tym dźwiękiem, żal było się rozstać z klockami i wiem w którym kierunku pójdą inwestycje audio :-)

 

Po pewnym czasie dzięki uprzejmości dealera, który posiadał dużą ofertę T+A mogłem posłuchać do woli nowszej generacji Rseries (CD1260R, integry PA1260R i kolumn T+A TS300), wrażenia były nadal pozytywne.

 

Tak jak wspomniał wcześniej amores, model kolumn TS200 potrzebuje dość dużo prądu - TS300 zadowalały się tą integrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, dystrybutor pozyczyl mi wzmacniacz V10 do odsluchu ,jako maniak Accuphase smialem sie ze to dzwadlo nawet nie zblizy sie do poziomu Accu ,dystrybutor jednak naciskal,ok powiedzialem sprobujemy kiedy tylko podpiolem ten wzmacniacz nie moglem zrozumiec co mna kierowalo ze sluchalem tyle lat na Accu a mialem wszystkie topowe integry ,nie wierzylem ze accu moze tak zle grac w bezposrednim porownaniu z tym wzmacniaczem, na tamta chwile mialem E-450,oczywiscie V10 zostal no i dokupilem D10 ,teraz gdybym mial porownywac, to accu blizszy jest Denonom ,Onkyom :-) ,tylko bardziej wyreklamowany i solidniej zrobiony ,teraz powiem przereklamowany i za drogi ale tak to juz jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

dopisuję się dzisiaj do klubu z moim Power Plant'em, a teraz szukam do niego music playera (oczywiście odtwarzacza strumieniowego)-może ktoś ma w tej chwili na zbyciu w bardzo dobrej cenie?

Dodatkowo chciałem się dowiedzieć czy ktokolwiek miał styczność z połączeniem T+A power plant z Yamaha nps2000? ponieważ szukam "strumieniówki", która by dobrze z power plantem się zgrała, ale wybór jest niewielki a na Linna lub nowego Music Playera mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie Olive 02M ,na poczatek jak znalazl zagra super

 

http://allegro.pl/olive-02m-sieciowy-odtwarzacz-plikow-hifi-i2114708775.html

 

ogólnie mam możliwość kupienia nowej Yamahy nps2000 za 3300 i dlatego się bardziej zastanawiam nad nią - tylko nigdzie opinii nt takiego połączenia nie znalazłem, a już mam NASa i za pilot będzie mi służył telefon na android'zie.

Nad tym Olivem też się zastanawiałem ale po opiniach w necie (raczej nie specjalnych)-sobie go odpuściłem.

A tak ogólnie zazdroszczę Twojego zestawu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.