Skocz do zawartości
IGNORED

Klub T+A Elektroakustik


szwed75

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ja miałem taką styczność z Mp2000r że zamówiłem he he i to jeszcze od razu z PA 2500:) W sumie dla portfela niebezpieczna styczność ale co zrobisz jak z wielu testowanych sprzętów tylko ten zagrał w moje gusta. W skrócie przesiadka z serii E jako drugi system. Nie wiem co chcesz wiedzieć ale mogę być nieobiektywny ponieważ mam totalną jazdę na T+A taką samą jak na basowe graty z logiem Ernie Ball Music Man :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, aramejczyk napisał:

Cześć ja miałem taką styczność z Mp2000r że zamówiłem he he i to jeszcze od razu z PA 2500:) W sumie dla portfela niebezpieczna styczność ale co zrobisz jak z wielu testowanych sprzętów tylko ten zagrał w moje gusta. W skrócie przesiadka z serii E jako drugi system. Nie wiem co chcesz wiedzieć ale mogę być nieobiektywny ponieważ mam totalną jazdę na T+A taką samą jak na basowe graty z logiem Ernie Ball Music Man ? pozdrawiam 

Czy MP 2000 R MKII gra bardziej po stronie ciepłej, chłodnej? Czy może jest neutralny? dynamiczny? jak wypada przestrzeń i głębia? Fakt..... trzeba samemu  najlepiej posłuchać ale możesz  określić jak u Ciebie gra to będzie to już coś na początek dla mnie ?. Ostatecznie i tak zrobię odsłuch we własnym systemie.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch u siebie to podstawa ? Może to zabrzmi dziwnie ale u mnie R-ka zagrała bardzo lampowym sznytem w sensie całe walory tranzystora jak szybkość, precyzyjny bas, dynamika itd są a dodatkowo nie wiem jak to nazwać coś w rodzaju przestrzeni lampowej. Nie jest to jak w lampie wyeksponowana max średnica tylko ta przestrzeń i separacja między instrumentami jest o charakterze lampy -szeroka i głęboka o dźwięcznej delikatności ( i o tą "dźwięczność" chodzi)  . Kurde trudno określić słowami o co mi chodzi porostu ten wzmak jest max neutralny a jednak bardzo muzykalny ( Niemcy to jakoś połączyli ). Jeśli masz okazje posłuchać to nawet się nie zastanawiaj. Ja u siebie przerzuciłem dużo sprzętu przy tej zmianie w nadziei że się uwolnię od T+A i ......nie udało mi się. Więc jak chcesz wdepnąć  uważaj bo możesz na długo. pozdro  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aramejczyk napisał:

Odsłuch u siebie to podstawa ? Może to zabrzmi dziwnie ale u mnie R-ka zagrała bardzo lampowym sznytem w sensie całe walory tranzystora jak szybkość, precyzyjny bas, dynamika itd są a dodatkowo nie wiem jak to nazwać coś w rodzaju przestrzeni lampowej. Nie jest to jak w lampie wyeksponowana max średnica tylko ta przestrzeń i separacja między instrumentami jest o charakterze lampy -szeroka i głęboka o dźwięcznej delikatności ( i o tą "dźwięczność" chodzi)  . Kurde trudno określić słowami o co mi chodzi porostu ten wzmak jest max neutralny a jednak bardzo muzykalny ( Niemcy to jakoś połączyli ). Jeśli masz okazje posłuchać to nawet się nie zastanawiaj. Ja u siebie przerzuciłem dużo sprzętu przy tej zmianie w nadziei że się uwolnię od T+A i ......nie udało mi się. Więc jak chcesz wdepnąć  uważaj bo możesz na długo. pozdro  

Dzięki wielkie za info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, cork napisał:

Mam prośbę , jaki wzmacniacz byście polecali do kolumn T+A criterion tmr 100 ??

Obecnie mam Yamahę AX-590 i chciał bym zamienić na coś lepszego

Witam,u mnie Criteriony rewelacyjnie się polubiły z Electrocompanietem.Próbowałem je zamienić na jakieś lepsze.Po wielu porównaniach w cenie do 4-5 tyś zł różnych marek,pozostałem dalej z T+A.Są bardzo czułe na zmiany kabli  głośnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolegów.

Czy ktoś z was posiada wiedzę, na temat tych paczek:

https://allegro.pl/oferta/t-a-criterion-jubilee-25-linia-transmisyjna-unikat-7193130344

Niestety ze sprzedającym jest słaby kontakt.

Wpisuję się do klubu z PowerPlant + MusicPlayer + Criterion TB140.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Kiedyś też drążyłem temat.

Możesz spróbować tego:

https://allegro.pl/oferta/przedluzacz-odbiornik-podczerwieni-ir-tunera-1m-9246597017

Zawsze można zwrócić.

Jest też oryginał:

https://www.springair.de/en/t-a-ir-fb-receiver/h68502

Choć w tych pieniądzach trafiają się używane komplety

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, tylko pytanie czy Logitech będzie współpracował?

Jak cena nieduża można zaryzykować.

Daj znać jak coś ci się uda zgrać.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości dystrybutora T+A na Polskę rozwiązał się mój problem z odbiornikiem podczerwieni.

Szczerze polecam HI-TON, potrafią miło zaskoczyć.

Teraz mam mały kłopot z pilotem uniwersalnym Logitech Harmony 350. Nie działa przycisk PLAY ale płytę mogę uruchomić innymi przyciskami. a jak chcę przeskoczyć na następny utwór to robi to co dwa, czyli jak chcę np.  przeskoczyć na 2 wskakuje 4, jak na 4 wskakuje 6 itd. całe szczęście jest dostęp do wszystkich utworów z klawiatury numerycznej.

Moje pytanie jest takie jakich używacie pilotów uniwersalnych?

Czy mój odtwarzacz zadziała z pilotami Phillipsa dedykowanymi do audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, gembay napisał:

Dzięki uprzejmości dystrybutora T+A na Polskę rozwiązał się mój problem z odbiornikiem podczerwieni.

Szczerze polecam HI-TON, potrafią miło zaskoczyć.

Daj więcej szczegółów.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.