Skocz do zawartości
IGNORED

Klub T+A Elektroakustik


szwed75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Przychodzi czas na zmiany. Mam na zbyciu następujący zestaw: music player balanced + power plant balanced (czarny), to razem z KEFami iQ 90 (może być i bez nich, ale zgrywają się naprawdę nieźle). Zestaw kupiony u polskiego dystrybutora, u mnie od nowości, stan jak nowe. A ponieważ to klub T+A to jednocześnie donoszę, że zostaję w "stajni" :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, czy  Criteriony TB 100 da się napędzić lampą push-pull ? I czy to w ogóle się zgra. Jak zachowują się Criteriony z tym rodzajem wzmocnienia. Ktoś z Kolegów może podzielić się swoimi spostrzeżeniami ? ?

 

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Panowie chce iść w stronę T+A tylko nie wiem które rozwiązanie, może już ktoś przerabiał temat. Aktualnie na sprzedaż jest  PA1500R  R1200R tylko pozostaje kwestia pilota.

W którą opcje iść? 

1. czekać aż pojawi się A 2000 AC / A 1000 AC + PD1200R z pilotem (ewentualnie będzie podpięte pod to kino)

2. kupić  PA1500R / R1200R 

3. czekać aż pojawi się PA 1260 R

 

Może wygląd niema aż takiego znaczenia ale seria A 2000 AC / A 1000 AC robi na mnie nieziemskie znaczenie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mazi audio napisał:

Witam wszystkich poszukuje wzmacniacz do głośników T+A Criterion T100 max do 1 tys. Złotych. Może ktoś coś poleci?

Witam,posiadam te głośniki kilka dobrych lat.Myślę że nie wysterujesz ich nawet w 20% wzmacniaczem za taką kwotę.Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś napędzić TB140 Rotelem RA-985.

Poległ z z kretesem w porównaniu z PowerPlantem.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mazi audio napisał:

No to lipa, szkoda że nie wiedziałem wcześniej przed kupnem głośników że trzeba je napędzić wz za kilka tysięcy. A ten może WZMACNIACZ KENWOOD KA-880D / JAPAN / PHONO MM/MC ?

Witam,takie właśnie są.Przechodziłem z nimi przez NAD-y,Arcamy i Japońską technologię.Nic, nie napędzało ich żebym był zadowolony,jednak końcówka mocy Electrocompaniet AW250 dała im radę.Aktualne monobloki AW 180 Electrocompaniet-a spełniają moje preferencje muzyczne.Kiedyś pomyślałem o zmianie na lepsze,jednak ani Monitor Audio Gold,Audiovector czy B&W nie wpasowały się w moje upodobania.To są bdb kolumny jednak wciągają bardzo dużo prądu.Zagrają ze wszystkim jednak na niskim poziomie ich możliwości.Czym wydajniejszy wzmak tym lepiej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś z szanownych klubowiczów używa kabla zasilającego T+APower Three (Carbon) HD?

https://shop.ta-hifi.de/en/cables/mains-cable/power-three-hd/power-three--carbon--2-0-hd-4918-93701

Cena w porównaniu do "wynalazków" hi-endowych firm kablarskich, jak np. Furutech, wydaje się bardzo konkurencyjna, a może produkt wcale nie jest (dużo) gorszy. Ma ktoś? Co możecie powiedzieć na temat tej sieciówki?

Oj widzę, że wtyczka od strony sprzętu jakaś dziwna... Czy to jest uniwersalny kabel, czy tylko do sprzętu T+A?


 

 

Edytowane przez Morven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2021 o 21:11, Morven napisał:

Oj widzę, że wtyczka od strony sprzętu jakaś dziwna... Czy to jest uniwersalny kabel, czy tylko do sprzętu T+A?

Wtyk standardowy.

To nie zdjęcie a jakaś wizualizacja 3D, dlatego wydaje się dziwne.

Wszystkie sprzęty T+A są na uniwersalne wtyki.

Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
3 godziny temu, Radosław_68242 napisał:

Witam ekipę T+A. Mam zamiar kupić T+A Criterion T120. Że tak zapytam czy to porządną konstrukcja czy raczej budżetowa?

Witam,co prawda użytkuję z radością od kilku lat T100 i na bank nie są to konstrukcje budżetowe.Odsłuchiwałem u znajomych kolumny 2,3 razy droższe i z chęcią wracałem do moich T+A.Jednak potrzebują porządnego wzmocnienia by zagrały poprawnie.To głośniki z dużym potencjałem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 15:51, autex1 napisał:

Witam,co prawda użytkuję z radością od kilku lat T100 i na bank nie są to konstrukcje budżetowe.Odsłuchiwałem u znajomych kolumny 2,3 razy droższe i z chęcią wracałem do moich T+A.Jednak potrzebują porządnego wzmocnienia by zagrały poprawnie.To głośniki z dużym potencjałem.Pozdrawiam.

Dzięki, u mnie zagrają z dzielony systemem Advance Acoustic. Tak myślałem że są porządne, widać po przetwornikach i budowie 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Z tego co pamiętam, to ta seria powstała na 25 lecie firmy.

Więc gdzieś od 2003 roku.

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.