Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy wzmacniacz budżetowy jaki słyszałeś


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

A z jakim to sprzętem tzn.pozostałymi elementami toru odsłuchowego miałby ten wzmacniacz grać?To jest przecież istotą dobierania sprzętów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he..Roksan Kandy K2 oraz Exposure 2010S2 :) . Oba grają inaczej ale dobrze ! Chciałbym usłyszeć Harman Kardon HK 990. Dlaczego ? Bo ma układ DSP (jak amplitunery) i podobno dobrze gra po pomiarze pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Triangle TE-60 SE

 

Świetny wzmacniacz ... chyba ciężko trafić na rynku wtórnym. Pamiętam słuchałem tego w 1995 roku ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xindak XA-6950(09)

Vincent 226 MK II

 

Oba wzmacniacze to hybrydy z lampami w PRE. Oba poniżej 5 tys. zł. Trzeba tylko wymienić standardowe lampy na jakieś dobre NOS-y i cieszyć się bardzo dobrym brzmieniem w niskiej cenie.

 

 

Tak, tyle, ze jesli sie nie myle, to byla afera, ze ow Vincent lampki to ma do ozdoby tylko i ze nie sa nawet wpiete w tor - maja swiecic, ot wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z używanych tranzystorów to na pewno Sudgen 21 A ze wzmacniaczy lampowych nowych to: JAG electronics (Łódzki producent) oraz Yaqin B100 - system odniesienia LuxmanL550 A i 2,5 drożne kolumny na Scan-speakach revelatorach i przyznam szczerze , że Yaqin B 100 brzmi lepiej od Luxmana ,to samo odnosi się do JAG electronics natomiast Sudgen 21 A wypada gorzej od Luxmana. Dobrym wzmacniaczem budżetowym jest NAD 320 (naprawdę muzykalny tranzystor)choć daleko mu do Sudgena 21 A ale nowy Sudgen nie kosztuje 1600 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle, ze jesli sie nie myle, to byla afera, ze ow Vincent lampki to ma do ozdoby tylko i ze nie sa nawet wpiete w tor - maja swiecic, ot wszystko.

 

Nie słyszałem nic o tej aferze, nie słuchałem osobiście Vincenta tylko wiele o nim dobrego czytałem i słyszałem dlatego ten przykład podałem.Jednak trochę to dziwne gdyby tak było jak piszesz bo w tym konkretnym modelu lampy są wewnątrz obudowy niewidoczne na zewnątrz, nie ma żadnego okienka jak w niektórych hybrydach np. Magnata, więc po co to świecenie?

 

Natomiast Xindaka mam i lampy w nim to nie fikcja tylko naprawdę realny wpływ na dźwięk i w zależności od budżetu jakim się dysponuje na wymianę lamp można wiele zmienić, przeważnie na lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 5klz to jak najbardziej klasa budzetowa a juz terazniejsze wydumki w tej kwocie wolaja o pomste do nieba bo ksiegowi opitolili juz wszystko co dobre do cna.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.