Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Vintage


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

Aż musiałem na avatar spojrzeć, żeby się upewnić czy to nie jest aby mój wpis przypadkiem :)

Człowieku, od trzech chyba lat do łbów to tłukę i dalej nie dociera. Szkoda w ogóle prądu na tłumaczenia.

Zaraz się tu pojawi piętnastu Obrońców Częstochowy (w tym pięciu handlarzy złomem, sześciu naprawiaczy oraz właściciel szrotu)

i żywcem Cię rozszarpią za te herezje, które tutaj głosisz. Chcesz się przekonać jak to się zwykle kończy, to poniżej masz próbkę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem na avatar spojrzeć, żeby się upewnić czy to nie jest aby mój wpis przypadkiem :)

 

Na tym forum trafiłem niedawno na świetny tekst;

 

Marketing to zespół umiejętności, dzięki którym sprzedajemy diabłu wodę święconą, a ten jest przekonany że zrobił doskonały interes. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Eee... to słabo.

Co innego gdyby zjadały na śniadanie albo biły na głowę, a jak tylko wymiotły, to szału nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;-) Nieźle sobie polewacie ;-)

 

Tak poważnie to ta przewaga to była scena i rozdzielczośc przy utworach akustycznych (np. Dżem - Akustycznie (suplement).

Mam inne (nowe) kolumny, za które dałem 2k, a tak w tym aspekcie nie grają ;-( Miałem więc tego wieczoru paskudny nastrój. A myślałem, ze te whd to na jeden raz "do dobicia na jakiejś imrezie)> Tyle też za nie dałem ;-)

 

Jakie tam siedzą głośniki/przetworniki? Bo opisów brak, choć sama kolumna opisana nadzwyczaj dobrze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w "dobrej cenie" to możesz kupic sobie ledwo żywe zombie w stanie śmierci klinicznej do kapitalnego remontu,

a za w miarę przyzwoicie utrzymany sprzęt, niezależnie już nawet od jego klasy, musisz zapłacic jakieś absurdalne pieniądze.

 

wciąż zdarzają się okazje, są różne sytuacje, np. ja oferuję aktualnie naprawdę dobre kolumny nie jako handlarz tylko w związku ze zmianami w domu, muszę oddać pokój starszemu dziecku i części sprzętu zwyczajnie nie mam gdzie trzymać, a że trwa remont i parę dodatkowych groszy się przyda, to cena nie jest wygórowana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.