Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Funnykris

Komputer zamiast odtwarzacza CD klasy HI -FI

Recommended Posts

Ja nie mówię ze JRiver jest zły, tylko że foobar jest przyjaźniejszy w obsłudze i bardziej czytelny

Wszyscy sie uparli na tego foobara..

W moim odczuciu darmowy AIMP3 ma o wiele przyjemniejszy interface, i natywna obsluge wasapi (w tym wasapi exclusive)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

A mnie najbardziej spodobał się WMP 9 ze względu na wygląd i obsługę. Wrzucam utwory na dysk, utwory są w katalogach z nazwą jak album, wyszukuję, potem wybieram w WMP "wszystkie utwory" i sortuje po nazwie - to mi zapewnia szybki dostęp, można też wyszukiwać wpisując część nazwy wykonawcy lub utworu. Winamp (kiedyś), Aimp z izotope (fajne efekty), Foobar...używałem te programy i jakoś mi nie podpasywały...szczególnie ten ostatni mało zachęcający - to pierwsze wrażenie,jak by nie było innego playera mógłbym się przyzwyczaić.

Co kto lubi, Panowie... softowy player to kwestia wyłącznie gustu.

Cokolwiek wybierzecie - zagra tak samo, więc liczy się wyłącznie Wasza wygoda.

"among all those NOS/R2R DACs that I could actually afford, the MHDT Labs DACs were the sexiest, most musical, most engaging and addictive listens that I had" [email protected]

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• MAGAZYN KULTURALNY

• Blog Entries

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.