Skocz do zawartości
IGNORED

Topowe kable zasilające ?


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co pisze Sylwester jest bardzo możliwe. Ja mam właśnie system z miękką kopułką i nie lubię nadmiernej rozdzielczości.

Są miłośnicy głośników ceramicznych, diamentowych, berylowych. Dla mnie to zazwyczaj było wrażenie typu krew z uszu.

Z pewnością zatem wybór wtyku to też kwestia dopasowania.

 

Co ciekawe też mam gniazda sieciowe Furutecha i do nich nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów określenie "krew z uszu" jest względne. Jeśli ktoś lubi bardzo docieplony, podkolorowany dżwięk o zmiękczonych krawędziach to dżwięk kolumn bardziej rozdzielczych będzie odbierał jako krew z uszu. Znowu fan JBL w połączeniu z Levinsonem z obecnej produkcji taki ciepło-słodki system będzie odbierał jako zmulony, bez życia, bez energii, bez rozdzielczości, bez detalu, bez ataku. Każdy lubi co innego. No i wiadomo, że sporo zależy też od akustyki, oraz ulubionego repertuaru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie system ciepło grający to system, który nie wyszczupla barwy instrumentów, nie odchudza brzmienia. W takim systemie wiolonczela czy fortepian zabrzmią z odpowiednią masą, słychać będzie nie tylko struny, ale i pudło instrumentów.

 

Moim zdaniem błędem jest stereotypowe utożsamianie brzmienia ciepłego, barwnego z brakiem rozdzielczości, czy dynamiki. A już na pewno z brakiem życia.

 

Niestety te porównania dokonywane są przy pomocy przymiotników, epitetów, które każdy z nas nieco inaczej interpretuje i nieco inaczej odnosi do własnych doświadczeń odsłuchowych.

 

Spieramy się tak na prawdę o słowa i ich rozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Milimetr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgadzam. Ciepły system nie musi oznaczać braku ataku, szybkości czy rozdzielczości, ale....czesto tak jednak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często systemy oparte o triodę są uważane za ciepło brzmiące. Czy w takim Kondo Ongaku brakuje dynamiki czy rozdzielczości? Moim zdaniem nie. Dla mnie słuchanie tego typu wzmacniacza odpowiada w sposób wystarczający brzmieniu na żywo.

 

Oczywiście słyszałem też system oparty o wysokie ceramiki Isophon Berlina z monoblokami Vitusa i kablami Argento. Front end DCS Vivaldiego. Owszem repertuar Wagnera czy Mahlera robił spektakularne wrażenie, ale skrzypiec solo czy repartuaru barokowego z klawesynem nie dało się na tym słuchać, niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Milimetr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak bardzo ciekawe ze tak bardzo się różnimy w odbiorze sprzętu grajacego. Ale to chyba dobrze. Dla mnie pojęcie hi-end oznacza rozdzielczość połączoną z gładkoscią i brakiem wyostrzeń w muzyce. Isophony na ceramikach i Vitusach ktorych ja sluchalem grały rozdzielczym ale ostrym pozbawionym gładkości dzwiekiem. Tu podzielam wrażenia Milimetra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banuje mnie

na wnioski i skargi stasiopa

 

 

 

Możliwe,że zablokowałeś mu kanał youtube,i facet nie ma,gdzie teraz posłuchać hi endu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te kolumny nie powinny mieć kabli Argento...moim zdaniem.

 

 

 

 

 

Możliwe,że zablokowałeś mu kanał youtube,i facet nie ma,gdzie teraz posłuchać hi endu ;)

 

:-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Tak jak pisałem przed wakacjami, niedługo wejdzie na rynek nowy kabel Verictum. Już dziś mogę napisać, że może dokonać niezłego zamieszania... W każdym razie jak tylko dojdzie do mnie wersja finalna od razu opiszę całościowo jej brzmienie. Na razie popędziła z dwóch systemów sieciówki Epiphany X.3 ze źródeł... Dźwiękowo bardzo zbliżona do Valhalli, ekstremalna czystość ale bez odchudzenia i z lepiej wypełnionym niż u Nordosta basem.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verictum to ma być konkurencja dla Bazodruta, Edmunda czy Veluma?

 

Tego typu nowalijki mają jedną wadę, potężną utratę wartości i brak jakiegokolwiek zainteresowania po kilku latach. Osobiście nie wierzę w kuchenne wyroby ale polecam program kuchenne koszmary.

 

Swoje stare transparenty zasilające sprzedałem po 5 latach w cenie zakupu a jak będzie z Verictum. Co to za nowy twór?

Branża kablowa jest najszybciej rozwijającą się gałęzią audio w Polsce. Wystarczy nóż, szpulka kabli z CHRL, kilka wtyczek, lutownica i do dzieła. Później testy u "niezależnych" naganiaczy i oficjalnych "testerów" i gotowe.

 

Tak jak pisałem przed wakacjami, niedługo wejdzie na rynek nowy kabel Verictum. Już dziś mogę napisać, że może dokonać niezłego zamieszania... W każdym razie jak tylko dojdzie do mnie wersja finalna od razu opiszę całościowo jej brzmienie. Na razie popędziła z dwóch systemów sieciówki Epiphany X.3 ze źródeł... Dźwiękowo bardzo zbliżona do Valhalli, ekstremalna czystość ale bez odchudzenia i z lepiej wypełnionym niż u Nordosta basem.

Czy te miarodajne testy odbywają się tutaj? Jeśli tak to nie mam więcej pytań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Czy te miarodajne testy odbywają się tutaj?

 

Muszę Cię rozczarować, na razie gdzie indziej.

Jeśli tak to nie mam więcej pytań.

 

I słusznie, bo nie masz pojęcia o dźwięku tego zestawu. Więc i dyskusja z Tobą na ten temat będzie przypominać publiczne dywagacje na temat estetyki Twojego sufitu;-) Przy czym to ostatnie łatwiej ocenić, bo wystarczy popatrzeć a nie trzeba słyszeć. Zresztą o gustach publicznie dyskutować nie wypada, więc w kwestii Twojego sufitu głosu nigdy nie zabierałem... Znasz przynajmniej znaczenie słowa etykieta? Nie wymagam kindersztuby, to już pewnie zbyt wysokie progi;-)

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię rozczarować, na razie gdzie indziej.

 

I słusznie, bo nie masz pojęcia o dźwięku tego zestawu. Więc i dyskusja z Tobą na ten temat będzie przypominać publiczne dywagacje na temat estetyki Twojego sufitu;-) Przy czym to ostatnie łatwiej ocenić, bo wystarczy popatrzeć a nie trzeba słyszeć.

Jak chodzi o estetykę to jesteś mistrzem. Dźwięk wręcz powala, słyszałem już od ludzi którzy u Ciebie słuchali. A podobno to ja prowadzę rzeźnię :)

Wyrwałeś kostkę z podjazdu i brylujesz. Szkoda, że te średniaki w kolumnach dają w sufit. Rozumiem, że to skończona konstrukcja.

Wiesz jak otwarta klatka schodowa wpływa na akustykę? Podpowiem dużo gorzej niż kocyk na TV i babciny stołek pod kablami. Nie obawiasz się, że ktoś schodząc wpadnie na kolumnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Swoje stare transparenty zasilające sprzedałem po 5 latach w cenie zakupu

 

Swoją drogą to miałeś wielkie szczęście, że w ogóle udało Ci się je odsprzedać... Ale akcja kryptoreklamowa się powiodła. Dzięki nieustannemu zachwalaniu na forum i pluciu na produkty konkurencji oraz wszelkie osoby, które ośmielały się mieć inne zdanie na temat kabli Transparenta i ich rzekomo cudownych właściwości audiofilskich...

 

A podobno to ja prowadzę rzeźnię :)

 

Sądząc po Twoich obyczajach, trudno zaprzeczyć;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałeś kostkę z podjazdu i brylujesz. Szkoda, że te średniaki w kolumnach dają w sufit.

 

Jak byś uważnie obserwował co ludzie w kolumnach robią to byś tak nie pluł na ten pomysł bo używają go od wielu lat zacne stare firmy i ma to zamierzony cel nie wszystko trzeba korygować w zwrotnicy są prostsze i bardziej skuteczne metody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś uważnie obserwował co ludzie w kolumnach robią to byś tak nie pluł na ten pomysł bo używają go od wielu lat zacne stare firmy i ma to zamierzony cel nie wszystko trzeba korygować w zwrotnicy są prostsze i bardziej skuteczne metody.

Jak się potrafi dobrać przetworniki pasujące do siebie sygnaturą brzmienia a nie tylko niską ceną to ten problem znika. Jakby producent przyłożył do wykonania obudowy to kostka staje się zbędna.

To jest temat o kablach zasilających i rozumiem, że masz do zaoferowania jakieś topowe wyroby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się potrafi dobrać przetworniki pasujące do siebie sygnaturą brzmienia a nie tylko niską ceną to ten problem znika. Jakby producent przyłożył do wykonania obudowy to kostka staje się zbędna.

 

Każdy ma swój pomysł na osiągnięcie celu nie ma tylko jedynie dobrych dróg! Jednemu dane przetworniki pasują inny je już na dzień dobry dyskwalifikuje. Cały dowcip leży w umiejętnej aplikacji a nie zebraniu najfajniejszych zabawek do przysłowiowej kupy.

 

Te kolumny z głośnikami celującymi jak Ty to przesadziłeś w sufit w Twoim pomieszczeniu ze zwisającymi z sufitu stalaktytami nie zagrają! gdyż dedykowane były do zwykłego mieszkania!!! o konkretnej kubaturze bez udziwnień w adaptacje akustyczne. Moim zdaniem to ma jak najbardziej sens gdyż produkt robi się dla klienta docelowego a nie gdzieś w powietrze lub nawet próżnię jak byś to Ty chciał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to miałeś wielkie szczęście, że w ogóle udało Ci się je odsprzedać... Ale akcja kryptoreklamowa się powiodła. Dzięki nieustannemu zachwalaniu na forum i pluciu na produkty konkurencji oraz wszelkie osoby, które ośmielały się mieć inne zdanie na temat kabli Transparenta i ich rzekomo cudownych właściwości audiofilskich...

W ten sposób kreujemy ceny na rynkach światowych.

Po ostatniej krytyce chińskich głośników zobacz co się dzieje na giełdzie w Szanghaju!

 

Tak kuriozalnie pojmowanej rzeczywistości już dawno nie widziałem. Chyba czas na spacer :)

 

Każdy ma swój pomysł na osiągnięcie celu nie ma tylko jedynie dobrych dróg! Jednemu dane przetworniki pasują inny je już na dzień dobry dyskwalifikuje. Cały dowcip leży w umiejętnej aplikacji a nie zebraniu najfajniejszych zabawek do przysłowiowej kupy.

 

Te kolumny z głośnikami celującymi jak Ty to przesadziłeś w sufit w Twoim pomieszczeniu ze zwisającymi z sufitu stalaktytami nie zagrają! gdyż dedykowane były do zwykłego mieszkania!!! o konkretnej kubaturze bez udziwnień w adaptacje akustyczne. Moim zdaniem to ma jak najbardziej sens gdyż produkt robi się dla klienta docelowego a nie gdzieś w powietrze lub nawet próżnię jak byś to Ty chciał.

Kolejny geniusz akustyki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Witowa już ich nie robi. Gdyby mogli zrobić zaokrąglone obudowy to byłby bardzo ładny projekt, niestety z obecnym właścicielem mało kto może się dogadać :) Stolarz, który obecnie dla Ciebie wykonuje obudowy nie będzie chciał tego dotknąć. Dlatego tak proste formy nowych kolumn.

Te polecenia od funfla Krakusa to na poważnie? Wrzuć nagrody z zagranicznej prasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o kablach zasilających i rozumiem, że masz do zaoferowania jakieś topowe wyroby.

 

Oj tam,oj tam kogo stać na topowe wyroby kolejny strzał w próżnię Trzeba by mieć taką politykę jak np. YG żeby sprzedawać kolumnę w cenie jak z fabryką. Nie mam takiego parcia i nie stosuję tak jak Ty na forum technik socjotechnicznych (o czym przypomniał Ci Tomkly)

 

Na razie przed wakacjami demonstrowany był

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i wypadł jak na swoją cenę (1650zł) rewelacyjnie stosunek cena jakość marzenie. A To ze się opier,,lam to świadczy o tym ze na aledrogo go nie znajdziesz a może jednak wystawię 1 sztukę na licytację w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy.

 

Przed wakacjami zrobiłem bardzo ciekawy kabel sieciowy ale jako prototyp wymaga jeszcze pewnych zmian, był w testach i zapowiada się ciekawie. W zastosowaniach poza audio rewelka 5% więcej energii z gniazdka i nie jest to perpetum mobile! Elektrownie przy rozpowszechnieniu były by w plecy :)

 

 

Kolejny geniusz akustyki!

 

No cóż sprzedawca ustrojów musi zwalczać odmienne zdanie i pędzić wodę na swój młyn Szymonowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,oj tam kogo stać na topowe wyroby kolejny strzał w próżnię Trzeba by mieć taką politykę jak np. YG żeby sprzedawać kolumnę w cenie jak z fabryką. Nie mam takiego parcia i nie stosuję tak jak Ty na forum technik socjotechnicznych (o czym przypomniał Ci Tomkly)

 

Na razie przed wakacjami demonstrowany był

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i wypadł jak na swoją cenę (1650zł) rewelacyjnie stosunek cena jakość marzenie. A To ze się opier,,lam to świadczy o tym ze na aledrogo go nie znajdziesz a może jednak wystawię 1 sztukę na licytację w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy.

 

Przed wakacjami zrobiłem bardzo ciekawy kabel sieciowy ale jako prototyp wymaga jeszcze pewnych zmian, był w testach i zapowiada się ciekawie. W zastosowaniach poza audio rewelka 5% więcej energii z gniazdka i nie jest to perpetum mobile! Elektrownie przy rozpowszechnieniu były by w plecy :)

Techniki socjotechniczne i 5% więcej energii z gniazdka.

 

Widać susza mocno doskwiera w Krakowie.

 

Jaka obiektywna recenzja Twojego kabla, napisana oczywiście przypadkowo przez... Tomkly :)

Klepiecie się po pleckach oczywiście też z czystej sympatii. Oj panowie, panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Ustawienie głośnika średniotonowego pod kątem 30 stopni stanowi bardzo sprytny filtr.

Mierzony na wprost i po kątem zachowuje właściwie identyczną charakterystykę częstotliwościową.

Najwyżej skuteczność minimalnie spada o 0,5 db ale do akurat w tych projektach jest wskazane bo nie trzeba tłumić sygnału rezystorem lub zastosować mniejszy.

To wszystko nie ma wpływu na to co słyszymy w paśmie użytecznym.

Głośnik ustawiony pod kątem wykazuje za to znacząco niższą 2 i 3 harmoniczną które na dodatek są bardzo kierunkowe i nie wracają do słuchacza po "odbiciu" od sufitu.

Reasumując, nie grzebiąc nic w zwrotnicy mamy pięknie wyczyszczony głośnik ze zniekształceń i podbarwień.

Przy okazji otrzymujemy także cofnięcie centrum akustycznego głośnika.

Proszę zauważyć, że kolumny tej linii są zrealizowane w unikalnej dziś technologii Time Coherent co powoduje, że wszystkie głośniki grają w tym samym czasie i w tej samej fazie.

Wszystko o czym piszę wykazują POMIARY.

Jest to oczywiste i niezaprzeczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te polecenia od funfla Krakusa

Myślisz że przez taki tekst będziesz miał dłuższego wacusia ? Wybacz ale napinka u Ciebie sięga zenitu idź faktycznie te swoje biedne świnie karmić.

 

I tak ich nie kupię nie dla tego ze nie są koszerne tylko po prostu to mięso potrafi uczulać a co za tym idzie starozakonni słuszne stwierdzili ze jest niezdrowe.

 

Koniec OT

 

Ustawienie głośnika średniotonowego pod kątem 30 stopni stanowi bardzo sprytny filtr.

Mierzony na wprost i po kątem zachowuje właściwie identyczną charakterystykę częstotliwościową.

Najwyżej skuteczność minimalnie spada o 0,5 db ale do akurat w tych projektach jest wskazane bo nie trzeba tłumić sygnału rezystorem lub zastosować mniejszy.

To wszystko nie ma wpływu na to co słyszymy w paśmie użytecznym.

Głośnik ustawiony pod kątem wykazuje za to znacząco niższą 2 i 3 harmoniczną które na dodatek są bardzo kierunkowe i nie wracają do słuchacza po "odbiciu" od sufitu.

Reasumując, nie grzebiąc nic w zwrotnicy mamy pięknie wyczyszczony głośnik ze zniekształceń i podbarwień.

Przy okazji otrzymujemy także cofnięcie centrum akustycznego głośnika.

Proszę zauważyć, że kolumny tej linii są zrealizowane w unikalnej dziś technologii Time Coherent co powoduje, że wszystkie głośniki grają w tym samym czasie i w tej samej fazie.

Wszystko o czym piszę wykazują POMIARY.

Jest to oczywiste i niezaprzeczalne.

 

To jest własnie to inżynierskie myślenie które w Twoich projektach lubię dobrze że przypomniałeś techniki znane już przed laty (np. Genesis, Vs Schweikert) a o których się dziś zapomniało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie głośnika średniotonowego pod kątem 30 stopni stanowi bardzo sprytny filtr.

Mierzony na wprost i po kątem zachowuje właściwie identyczną charakterystykę częstotliwościową.

Najwyżej skuteczność minimalnie spada o 0,5 db ale do akurat w tych projektach jest wskazane bo nie trzeba tłumić sygnału rezystorem lub zastosować mniejszy.

To wszystko nie ma wpływu na to co słyszymy w paśmie użytecznym.

Głośnik ustawiony pod kątem wykazuje za to znacząco niższą 2 i 3 harmoniczną które na dodatek są bardzo kierunkowe i nie wracają do słuchacza po "odbiciu" od sufitu.

Reasumując, nie grzebiąc nic w zwrotnicy mamy pięknie wyczyszczony głośnik ze zniekształceń i podbarwień.

Przy okazji otrzymujemy także cofnięcie centrum akustycznego głośnika.

Proszę zauważyć, że kolumny tej linii są zrealizowane w unikalnej dziś technologii Time Coherent co powoduje, że wszystkie głośniki grają w tym samym czasie i w tej samej fazie.

Wszystko o czym piszę wykazują POMIARY.

Jest to oczywiste i niezaprzeczalne.

Jakbym czytał ZAGRĘ.

Dźwięk się sam obroni. Szkoda, że wraz z utratą producenta obudów time coherent poszedł w niebyt.

W którym wątku mogę poczytać o konstrukcji i zastosowanych przetwornikach najnowszych serii collage, pastel itp?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wraz z utratą producenta obudów time coherent poszedł w niebyt.

 

Kurde jaka troskliwość może stwórz fundacje na odtworzenie w Harpii Time Coherent?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytał ZAGRĘ.

Dźwięk się sam obroni. Szkoda, że wraz z utratą producenta obudów time coherent poszedł w niebyt.

W którym wątku mogę poczytać o konstrukcji i zastosowanych przetwornikach najnowszych serii collage, pastel itp?

Człowieku wrzuc na luz,na nikim te twoje wypociny nie robia wrazenia,dziwie sie ,ze harpia daje sie prowokowac tobie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.