Jump to content
Sign in to follow this  
PortalCarAudio

Multimedia po włosku!

Recommended Posts

Macrom 2 DIN M-DVD5561R

 

Nowa jednostka marki Macrom M-DVD5561R weszła na rynek w lato 2011. Urządzenie było od dawna oczekiwane w Europie jako następca dobrze znanego i zasłużonego modelu M-DVD5551R.

 

Włoski producent dość długo zwlekał z premierą nowej flagowej 2dinówki. Było to spowodowane wieloma testami terenowymi jakie tym razem były przeprowadzane na terenie całej Europy.

 

1311850419c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c.jpg

 

Mocno dopracowano funkcje RDSu, który będzie działał bez zarzutu na całym kontynencie.

 

Macrom postarał się też, by jednostka była w pełni kompatybilna z większością aut. Z tego względu nowy wymiar jednostki spełnia europejskie normy Duble ISO.

 

Matryca

Nowa stacja została wyposażą w najnowocześniejszą matrycę cyfrową z filtrem polaryzacyjnym i powłoką antyodblaskową. To sprawia, że ekran jest widoczny i odporny nawet na bardzo duże nasłonecznienie.

 

Z panela przedniego mamy łatwy dostęp do wejść AUX, USB oraz czytnika CD/DVD. Urządzenie zostało w pełni zsynchronizowane z wymogami firmy Apple i w dodatkowym wyposażeniu producent oferuje kabel pozwalający na sterowanie np. iPodem z poziomu ekranu.

 

1311850419c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.jpg

 

Odbiornik GPS jest wbudowany wewnątrz urządzenia, więc nie są potrzebne żadne dodatkowe moduły do działania nawigacji. Antena GPS znajduje się w komplecie. Producent zaleca stosowanie oprogramowania nawigacyjnego firmy IGO oferując odpowiednio skonfigurowaną wersję zawierającą mapy całej Europy. Pierwsza aktualizacja map jest bezpłatna, więc kupując nowe urządzenie zawsze mamy pewność, że będziemy używać najnowszej wersji map. Do dyspozycji mamy również bazę dodatków oferowanych poprzez stronę www.naviextras.com.

 

W standardowym wyposażeniu urządzenia znajduje się zewnętrzny zestaw Bluethoth z funkcją A2DP, która umożliwia operację na telefonie z poziomu jednostki. Urządzenie umożliwia wgranie książki telefonicznej do pamięci wewnętrznej, wybieranie i odbieranie telefonów oraz odtwarzanie utworów stereofonicznych.

 

1311850419eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3.jpg

 

odwójne podświetlenie przycisków DVD5561R (niebieskie/czerwone) pozwala na lepsze dopasowanie się do deski auta.

 

Macrom dedykuje swoją jednostkę przede wszystkim do nowych aut, do których proponuje w opcji dokupienie sterowania z kierownicy oraz obsługę komunikatów ACC, parking i wsteczny.

 

Model M-DVD5561R można również nabyć w zestawie Easy Fix, w którym do urządzenia dodana jest oryginalna ramka pod dany model auta oraz wszelkie interfejsy umożliwiające pełną integrację z samochodem.

 

Jednostka DVD5561R jest już fabrycznie polecana w takich markach aut jak: Citroen, Peugeot, VW, Seat, Skoda, Hyundai, KIA.

 

Dystrybucja - CarAudio.com.pl

 

Zobacz więcej na Portalu Car Audio

www.PortalCarAudio.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.