Jump to content
IGNORED

Problem z zakupem JBl Lx 2000 c


mzdral

Recommended Posts

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem kolumny JBl LX 2004 i 2000 sub do swojego HK AVR 630. Gra to bardzo ładnie i postanowiłem kompletować zestaw głośnikowy dalej. Niestety seria LX wyszła już z produkcji i zakup w tej chwili głośnika centralnego (LX 2000 C) graniczy z cudem. Obdzwoniłem lub odwiedziłem już kilka sklepów we Wrocławiu (MM, Exit, Zuber, Combit, System 3000), Katowicach (Delphinus), Łodzi (Arwek, Best Audio) oraz kilku lokalnych "importerów" i niestety bez skutku. Może ktoś z bywalców tego forum widział lub zna sklep w którym akurat jest wyżej wspomniany głośnik, ewentualnie satelity LX 2001. Byłbym zobowiązany.

Link to comment
Share on other sites

Tak, wrocławski mają tylko 2005 (2 pary) i jeden 2000 sub, wszystko w kolorze czarnym - jeśli ktoś byłby zainteresowany. W Lublinie w Melomanie mają jeszcze Subwoofer LX 2000 - kolor nieznany, w Delphinusie w Katowicach była para podłogówek 2003 w buku, a Arwek w Łodzi ma jeszcze LX 2003 i LX 2005 chyba w kolorze buku. A tak na marginesie w swoim pierwszym wątku zapomniałem dodać że poszukuję kolumn w kolorze buku.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informację. Rzeczywiście w firmie Reva jest poszukiwany przeze mnie głośnik centralny, ale niestety w kolorze wiśni. Szukam więc dalej. Zlokalizowałem jednak interesujące mnie satelity. Przynajmniej na razie tyle.

Link to comment
Share on other sites

Satelitki już zamówiłem i mam mieć w piątek. Ale centralnego (LX 2000 c) CIĄGLE szukam. Jeśli jest szansa jego załatwienia (oczywiście kolor buk) to jak najbardziej się piszę!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.