Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z zakupem JBl Lx 2000 c


mzdral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem kolumny JBl LX 2004 i 2000 sub do swojego HK AVR 630. Gra to bardzo ładnie i postanowiłem kompletować zestaw głośnikowy dalej. Niestety seria LX wyszła już z produkcji i zakup w tej chwili głośnika centralnego (LX 2000 C) graniczy z cudem. Obdzwoniłem lub odwiedziłem już kilka sklepów we Wrocławiu (MM, Exit, Zuber, Combit, System 3000), Katowicach (Delphinus), Łodzi (Arwek, Best Audio) oraz kilku lokalnych "importerów" i niestety bez skutku. Może ktoś z bywalców tego forum widział lub zna sklep w którym akurat jest wyżej wspomniany głośnik, ewentualnie satelity LX 2001. Byłbym zobowiązany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wrocławski mają tylko 2005 (2 pary) i jeden 2000 sub, wszystko w kolorze czarnym - jeśli ktoś byłby zainteresowany. W Lublinie w Melomanie mają jeszcze Subwoofer LX 2000 - kolor nieznany, w Delphinusie w Katowicach była para podłogówek 2003 w buku, a Arwek w Łodzi ma jeszcze LX 2003 i LX 2005 chyba w kolorze buku. A tak na marginesie w swoim pierwszym wątku zapomniałem dodać że poszukuję kolumn w kolorze buku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy Reva w Rzeszowie ,tam prawdopodobnie je znajdziesz.Parę dni temu jak oglądałem JBL XTi to na półce prawdopodobnie sobie leżały,nie pamiętam tylko jaki kolor.Tel.do firmy Reva /017/853 33 18.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Rzeczywiście w firmie Reva jest poszukiwany przeze mnie głośnik centralny, ale niestety w kolorze wiśni. Szukam więc dalej. Zlokalizowałem jednak interesujące mnie satelity. Przynajmniej na razie tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelitki już zamówiłem i mam mieć w piątek. Ale centralnego (LX 2000 c) CIĄGLE szukam. Jeśli jest szansa jego załatwienia (oczywiście kolor buk) to jak najbardziej się piszę!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.