Skocz do zawartości
IGNORED

Czy słuchacie kabli sieciowych?


Lesław01

Różnica między kablami sieciowymi  

928 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszysz różnicę mędzy kablami sieciowymi



Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z kolorami jak porównujesz tą samą muzykę z dwóch różnych wydań?

Gorsze brzmienie ma kolory bardziej wy-blaknięty, czy przeciwnie? Może kontury się zmieniają? Czy odcienie?

 

Mniej więcej. Tyle że nie chodzi jedynie o wyrazistość kolorów, ale też same plamy się zmieniają.

Jakbym mógł te obrazy w mózgu odwzorować w postaci zdjęć na papierze, to zrozumiałbyś o co chodzi.

Trudno to opisać słowami komuś, kto nie posiada takich zdolności i tylko na tej podstawie twierdzi, że to niemożliwe u kogoś innego, kpiąc przy tym przy każdej okazji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiowcy słuchają szumu już nie pamiętam jakiego aby zrelaksować ucho

Możesz to rozwinąć? Zrelaksować ucho po czym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie, przecież wiadomo - kable, podstawy antywibracyjne, kondycjonery, podstawki pod kable, granity na kolumny, etc. ,parametry? wiadomo - kable ze srebrem rozjaśniają "system" , z węglem - "czarne tło", granity - więcej basu i lepsza kontrola, kondycjoner - czysty prąd w "torze" czyli więcej szczegółów, rozdzielczość, scena 3D itd. itp.:)))

 

Tego się spodziewałem, widzę na końcu :))) ale nie wszyscy tak to traktują - do audio mitów z tym!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie może zabronić się bawić. W moim przypadku też się bawię audio, ale w nieco inny sposób niż niektórzy hobbyści nie tolerujący nauki ;-). Co ciekawe ta zabawa wydaje się nawet ciekawsza od przerzucania "ton" klocków bez systematyki. Każdy postępuje tak jak mu podpowiada rozum.

Lubię post

 

 

Nie potrzeba przerzucania ton . Kluczem jest dzwięk jaki lubimy większość różnic rozbija się o dynamikę i barwę . Wyjść należy od poieszczenia i kolumn które nie zepsują tego co lubimy potem jest łatwiej dobrac coś co je napędzi . A że kolumn się ludziom nie chce tachać to próbują latami coś osiągnąć zmianą wzmacniacza a kolumny mają źle dobrane i kicha nic nie słychać . Nie ma spektakularnych zmian , sceny , oszukania zmysłów , kabelki nie grają .

To jest prosta zabawa albo dla niektórych nie do przeskoczenia jak się nie zachowuje pewnych kluczowych zasad .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Kolega jacm chyba nie pisał o podstawkach antywibracyjnych, czy innych gadżetach tylko o typowych częściach składowych każdego sprzętu audio, a Wy jak zwykle zaczynacie manipulować tekstem pisanym dla osiągania własnych korzyści...w tym przypadku, aby sobie znów jaja robić. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to jest pierwsze z brzegu dobór barwy pod swój gust , relacji pasm względem siebie , czasu pogłosu w pomieszczeniu itd itp .

Na końcu to są już niuanse jak szybkość dzwięku zwana dynamiką i czas wybrzmień itd itp .

Przecież jak weźmiesz gitarę do ręki

 

Jak zmienia się barwę we wzmacniaczu, który pozbawiony jest takich regulacji?

Czasu pogłosu w pomieszczeniu nie zaliczam do "strojenia' sprzętu a do strojenia akustyko pomieszczenia - to osobne zagadnienie.

Jak, czym zmienia się "szybkość dźwięku" we wzmacniaczu, w CD? Czy też chodzi wyłącznie o ZG?

Proszę zostawić gitarrrę w spokoju - mówimy o sprzęcie odtwarzającym, nie o instrumentach.

 

kto nie posiada takich zdolności i tylko na tej podstawie twierdzi, że to niemożliwe u kogoś innego, kpiąc przy tym przy każdej okazji.

 

Nie twierdzę, że "tego' nie masz. Uważam tylko, że to nie możliwe, aby to wszystko zapamiętać, zapamiętać w takim stopniu aby na tej podstawie cokolwiek porównywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to rozwinąć? Zrelaksować ucho po czym?

Po wysiłku np przejachaniu autem 300 km jak masz potem prawidłowo ustawić dzwięk w sali której nie znasz , bez odprężenia ucha to zajmie Ci to zwyczajnie dłużej . Ucho jest takim samym narządziem w ciele jak każdy inny tyle że jeszcze bardziej czułym i skomplikowanym ale dla uproszczenia masz mięsień nogi który pozwoli Ci przebiec jednorazowo ok 50 km i padniesz albo możesz przebiec 100 km ale pod warunkiem że dasz mu dłuzszy czas i odpoczynek w trakcie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu pogłosu w pomieszczeniu nie zaliczam do "strojenia' sprzętu a do strojenia akustyko pomieszczenia - to osobne zagadnienie.

To jest największy błąd jaki można popełnić w rozumowaniu i najczęstszy powód skazania się na porażkę a raczej na słuchanie kiepskiego dźwięku . Największą zależnością jest akustyka vs kolumny . To jest najistotniejszy element strojenia toru audio pod muzykę . Żadne kolumny nie grają bez pomieszczenia , Spektakularny dzwięk można osiągnąć tylko prawidłowo zestawiając sprzęt z akustyką która musi być też jak najlepsza .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho jest takim samym narządziem w ciele jak każdy inny tyle że jeszcze bardziej czułym i skomplikowanym

 

Mam nadzieję, że jednak nie twierdzisz jakoby ucho jest naj. czułym i skomplikowanym, ze wszystkich narzędziem w ciele człowieka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z kolorami jak porównujesz tą samą muzykę z dwóch różnych wydań?

Odpowiem Ci jak ja to słyszę nie na kolorach a na muzyce .

Na jednym sprzęcie masz każdy instrument czytelny i skupmy się na basie ma on konkretne brzmienie możesz to określić jest np twardy zwarty szybko kończą się wybrzmienia , zmieniasz kompakt i masz ten sam bas dłużej wybrzmiewający jego barwa jest bardziej miękka dzwięk pojedyńczych uderzeń nie jest sprężysty ale jakby zwolniony . Co to zmienia w muzyce ogólnie a no siada timing czyli ogólnie rozumiana szybkość muzyki nie mylić z dynamiką . A zmieniłeś tyko jeden element układanki np wzmacniacz albo tylko kabel .

 

Mam nadzieję, że jednak nie twierdzisz jakoby ucho jest naj. czułym i skomplikowanym, ze wszystkich narzędziem w ciele człowieka?

A co to jest za forum o anatomii ? czy słuchaniu muzyki na dobrym sprzęcie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tylko, że to nie możliwe, aby to wszystko zapamiętać, zapamiętać w takim stopniu aby na tej podstawie cokolwiek porównywać.

 

Owszem możliwe, a do porównań wystarczy skoncentrować się na krótkim wybranym fragmencie z określonymi niuansami w dźwięku, które każdy sam może sobie wybrać jako te, dzięki którym łatwiej wychwycić różnice.

Akurat do porównań nie potrzeba zapamiętanych obrazów całych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektakularny dzwięk można osiągnąć tylko prawidłowo zestawiając sprzęt z akustyką która musi być też jak najlepsza .

 

No właśnie akustyka możliwie najlepsza, potrzebna jest zawsze, niezależnie od reszty i konfiguracji sprzętu.

Tylko to ma się nadal nijak do tzw. "strojenia" samego sprzętu. Czy "strojony", czy "nie strojony" - w złej akustyce nie zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem możliwe, a do porównań wystarczy skoncentrować się na krótkim wybranym fragmencie z określonymi niuansami w dźwięku, które każdy sam może sobie wybrać jako te, dzięki którym łatwiej wychwycić różnice.

Akurat do porównań nie potrzeba zapamiętanych obrazów całych płyt.

Dokładnie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym sprzęcie masz każdy instrument czytelny i skupmy się na basie ma on konkretne brzmienie możesz to określić jest np twardy zwarty szybko kończą się wybrzmienia , zmieniasz kompakt i masz ten sam bas dłużej wybrzmiewający jego barwa jest bardziej miękka dzwięk pojedyńczych uderzeń nie jest sprężysty ale jakby zwolniony

 

Dokładnie. A skoro można brzmienie tego basu określić słowami, to w wyobraźni każdego z nas powstaje jakby jego obraz, tylko u każdego ten obraz ma inne cechy, wyrazistość, namacalność...nie wiem jak to nazwać, ale to chyba zrozumiałe.

Gorzej jak komuś w głowie nie powstaje żaden obraz brzmienia, albo jest za każdym razem taki sam.

Wtedy to raczej jasne, że różnic nie słyszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie akustyka możliwie najlepsza, potrzebna jest zawsze, niezależnie od reszty i konfiguracji sprzętu.

Tylko to ma się nadal nijak do tzw. "strojenia" samego sprzętu. Czy "strojony", czy "nie strojony" - w złej akustyce nie zagra.

A co Ci przeszkadza w strojeniu akustyki pomieszczenia ? poza kasą i wyglądem po zastosowaniu ustrojów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym sprzęcie masz każdy instrument czytelny i skupmy się na basie ma on konkretne brzmienie możesz to określić jest np twardy zwarty szybko kończą się wybrzmienia , zmieniasz kompakt i masz ten sam bas dłużej wybrzmiewający jego barwa jest bardziej miękka dzwięk pojedyńczych uderzeń nie jest sprężysty ale jakby zwolniony . Co to zmienia w muzyce ogólnie a no siada timing czyli ogólnie rozumiana szybkość muzyki nie mylić z dynamiką . A zmieniłeś tyko jeden element układanki np wzmacniacz albo tylko kabel .

 

Myślę, że odpowiedziałeś sobie sam. Zmieniłeś płytę. Na inny remaster? Inną realizację w studio? Inny instrument użyty w czasie nagrania? Inaczej zagrane, inną techniką przez muzyka?

A może akurat tak chciał muzyk zagrać, - w sposób zwolniony i niesprężysty?

Może inaczej niż zwykle instrument był nastrojony? A może dla "fantazji' zamiast w bęben taktowy, perkusista dokopał kartonowi leżącemu w kącie studia? A Ty byś zawsze chciał słyszeć audiofilski "sprężysty i nie ciągnący się bas"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przeszkadza w strojeniu akustyki pomieszczenia ?

 

Nic. Nigdzie również nie wspominałem, że przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na początku niewiele potrafiłem wyłapać w muzyce poza zmiana barwy i tego czy jest bas czy go nie ma . Ale im dalej tym jest ciekawiej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak komuś w głowie nie powstaje żaden obraz brzmienia, albo jest za każdym razem taki sam.

Wtedy to raczej jasne, że różnic nie słyszy.

 

EEEEeee tam, ja widzę cyferki, które mi określają w stosownej skali np. jakość wybrzmień, kontur basu, czarne tło, dynamikę ... od razu widzę z jaką jakością mam do czynienia (jak widać warto być "mierniczym") :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zostawić gitarrrę w spokoju - mówimy o sprzęcie odtwarzającym, nie o instrumentach.

Widzisz a to jest właśnie dobry instrument do porównań bo jak już grasz dłużej na tej gitarze to wiesz że brzmienie możesz zmieniać także rodzajem twardzości kostki albo sposobem uderzenia kostki o struny czyli techniką osiągasz czasem duże różnice w brzmieniu a czasem subtelne . Ale zwykły laik słuchajacy jak grasz nie usłyszy małych czasem też i tych dużych zmian on słyszy że grasz cały czas na gitarze kostką koniec usłyszy różnicę może jak zaczniesz grać palcami .

Tak samo jest ze sprzętem albo pozwoli Ci usłyszeć i rozpoznać rodzaj strun i kostki albo nie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysiłku np przejachaniu autem 300 km jak masz potem prawidłowo ustawić dzwięk w sali której nie znasz , bez odprężenia ucha to zajmie Ci to zwyczajnie dłużej

To radiowcy ustawiają dźwięk w salach? Możesz podać jakieś przykłady tych sal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz kompakt i masz ten sam bas dłużej wybrzmiewający jego barwa jest bardziej miękka dzwięk pojedyńczych uderzeń nie jest sprężysty ale jakby zwolniony . Co to zmienia w muzyce ogólnie a no siada timing czyli ogólnie rozumiana szybkość muzyki nie mylić z dynamiką

 

Wiem, wiem, że chodziło o "kompakt" - player CD. Tyle tylko, ze ja nigdy aż takich różnic przy różnych plejerach CD nie spotkałem. DACi aż w takim stopniu różnić się nie mogą, jeżeli są sprawne. Różne nagrania na pewno tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radiowcy ustawiają dźwięk w salach? Możesz podać jakieś przykłady tych sal?

A nie słyszałeś nigdy o relacjach koncertów na żywo w radiu ? Czy zamierasz rozmawiać o nazwach zawodów radiowiec czy akustyk :)

 

Wiem, wiem, że chodziło o "kompakt" - player CD. Tyle tylko, ze ja nigdy aż takich różnic przy różnych plejerach CD nie spotkałem. DACi aż w takim stopniu różnić się nie mogą, jeżeli są sprawne. Różne nagrania na pewno tak.

Czyli co nie znasz nikogo kto ma naprawdę dobrze ustawiony dzwięk , ma scene 3D , ma czarne tło , ma spektakularną dynamikę i resztę że siadasz i opada Ci kopara . i nie miałeś okazji podmieniać CD na takich zestawach czy faktycznie miałeś i na tych zestawach nie usłyszałeś różnic ?

 

Bo ja kiedyś nie miałem takich możliwości porównań . Ale słyszałem zestawy u ludzi czy na AS które grały tak że reszta brzmmi przy nich jak tanie radyjka do kuchni . I teraz mając ten dzwięk jak podepnę cokolwiek pojedyńczego niepasującego , czy jest to kompakt czy kabel to dzwięk potrafi zdegradować się do zwykłego słabiutkiego grania nie ma żadnego spektakularnego czaru . Także ja słyszę ogromne zmiany po zmianie źródła . Przy czym pamiętam że grajac na Nadach itd zmiana żródła nie zmieniała dzwięku grało wciaż tak samo . Ale to było słabe granie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A nie słyszałeś nigdy o relacjach koncertów na żywo w radiu ? Czy zamierasz rozmawiać o nazwach zawodów radiowiec czy akustyk :)

 

 

 

Jeśli podajesz taki przykład to oczywiście, że zamierzam. Chyba, że nie widzisz różnicy.Mogę wtedy zakładać, że w innych przypadkach jesteś równie precyzyjny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co nie znasz nikogo kto ma naprawdę dobrze ustawiony dzwięk , ma scene 3D , ma czarne tło , ma spektakularną dynamikę i resztę że siadasz i opada Ci kopara . i nie miałeś okazji podmieniać CD na takich zestawach czy faktycznie miałeś i na tych zestawach nie usłyszałeś różnic ?

 

Znam, widzę "jego" odbicie codziennie w lustrze.

Nie napisałem, ze nie usłyszałem różnic, napisałem, że nie usłyszałem różnic AŻ TAKICH jakie Ty opisałeś.

 

...ale ta "kopara' to nie zawsze przecież ma powód by opadać.

Np. (bo lubię konkrety) nigdy jeszcze (a różnych wydań próbowałem) przy muzyce z płyty "Us" P. Gabriela i jego trzech pierwszych solo, nigdy przy 'szybkich' numerach z pierwszej płyty Budgie, przy balladach tak (z tej samej płyty)

Zawsze gdy np. słyszę "Don Juan's ..." Joni Mitchell, zawsze przy "New Moon Doughter" Cassandry W. ...and many many more - w te jak i we w drugą stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przeszkadza w strojeniu akustyki pomieszczenia ?

Najczęściej żona ;-).

Widzisz a to jest właśnie dobry instrument do porównań bo jak już grasz dłużej na tej gitarze to wiesz że brzmienie możesz zmieniać także rodzajem twardzości kostki albo sposobem uderzenia kostki o struny czyli techniką osiągasz czasem duże różnice w brzmieniu a czasem subtelne .

Jeszcze raz, bo już było, Sprzęt do odtwarzania nagrań to nie jest instrument.

i nie miałeś okazji podmieniać CD na takich zestawach czy faktycznie miałeś i na tych zestawach nie usłyszałeś różnic ?

Nie wystarczy tylko podmienić, trzeba to zrobić w zgodzie z procedurami technicznymi obowiązującymi przy porównaniach na słuch. W słynnym teście w Wielkopolsce uczestnicy też słyszeli różnice, ale tylko do pewnego momentu, później już różnicy nie słyszeli. Wystarczyło wyrównać poziomy wyjściowe i to nawet nie przy pomocy pomiaru tylko na ucho na muzyce.

I teraz mając ten dzwięk jak podepnę cokolwiek pojedyńczego niepasującego , czy jest to kompakt czy kabel to dzwięk potrafi zdegradować się do zwykłego słabiutkiego grania nie ma żadnego spektakularnego czaru .Także ja słyszę ogromne zmiany po zmianie źródła .

No to Kolega nie powinien mieć żadnego kłopotu z przejściem testu ABX na 100% (10/10).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.