Skocz do zawartości
IGNORED

Mój pierwszy płaski TV


ryto

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam wrazenie, ze Ty tylko udajesz Greka, ze nic nie rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Media Player który odtwarza ISO z Blu-ray'a. Mam wrażenie że wy po prostu szukacie zaczepki.

czyli lecisz na przekonwertowanych piratach. Oj nieładnie, nieładnie. Ponadto przy każdej konwersji jakość obrazu i dźwięku jest uwsteczniona do oryginału. Drugie nieładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy ISO jest konwertowane? :)

 

Tak z ciekawości, to co na tych błękitnych krążkach BD jest zapisane? Bo ja zawsze myślałem, że właśnie pliki... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy ISO jest konwertowane? :)

 

Naprawdę nie jest znane ci pojęcie : konwersja obrazów ISO ??????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sittek

 

Na co i z czego niby ma być ta konwersja?

 

Mi jest znana informacja, że obraz ISO to zawartość 1:1 płyty, więc niby co tu ma być konwertowane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy ISO jest konwertowane? :)

 

Tak z ciekawości, to co na tych błękitnych krążkach BD jest zapisane? Bo ja zawsze myślałem, że właśnie pliki... :)

Plik ISO to obraz płyty do nagrania. Odtwarzacz widzi taki plik jakby to była płyta BR.

 

czyli lecisz na przekonwertowanych piratach. Oj nieładnie, nieładnie. Ponadto przy każdej konwersji jakość obrazu i dźwięku jest uwsteczniona do oryginału. Drugie nieładnie.

Czy to jest teraz pogadanka na tematy prawne? Owszem jak kolega zdążył się już przekonać potrafię być bardzo niegrzecznym chłopcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal offtopując, jakiego player'a używasz?

 

A co do tematów prawnych, niektórzy trzymają płyty na półce, a filmy czy muzykę odtwarzają z plików zgranych na HDD. Dodam, że zgranych bez żadnej kompresji... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal offtopując, jakiego player'a używasz?

 

A co do tematów prawnych, niektórzy trzymają płyty na półce, a filmy czy muzykę odtwarzają z plików zgranych na HDD. Dodam, że zgranych bez żadnej kompresji... ;)

 

KrzysiekA bynajmniej do nich nie należy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal offtopując, jakiego player'a używasz?

 

W zasadzie to recorder z tunerem DVB-T

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

KrzysiekA bynajmniej do nich nie należy.

Widzę że sami jasnowidze na tym forum. Najpierw widzą na czym odtwarzam, teraz że piraty. Powinieneś zarabiać jako telefoniczna wróżka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to wszystko napisałeś, nie trzeba być wróżką, choć mogę zrozumieć, że klepiąc tyle już nie kontrolujesz co/gdzie/jak napisałeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozgorzała polemika ;-)

Panowie (Panie?),

 

tv będzie stał w zasadzie na przeciwko siedzeń, natomiast światło dzienne dają okna po jego prawej stronie. Wiem, że na lcd lepiej ogląda się w jasnych pomieszczeniach, ale ja TV oglądam raczej tylko wieczorem. Poza tym są takie wynalazki jak rolety, więc to nie problem.

Natomiast nie oglądam tv nigdy przy całkowitym zaciemnieniu! Oczy dosyc szybko się męczą. Światło będzie, oczywiście przyciemnione, ale będzie. Prawdopodobnie zza pleców oglądających, być moze doda się jeszcze jakieś inne, boczne (z lewej strony) oświetlenie, ale z możliwością przyciemnienia. Albo w ogóle dam w pokoju mozliwość przyciemniania glównego źródła światla (czyli centralnie na suficie) - to jeszcze muszę skonsultować z kobietą. Tym niemniej światło będzie, ale w ograniczonym zakresie.

 

Videofile tak samo jak audiofile skupiają się na sprzęcie a nie jak melomani czy kinomaniacy na treści informacji czyli na muzyce czy filmie. Jeśli ktoś jest videofilem będzie mu wszystko przeszkadzać tak w jednej jak i drugiej technologii, dla prawdziwego kinomaniaka owe lekkie rozmycia w trakcie wolnego ruchu są nieistotne bo liczy się co innego.

Nie do końca się z tym zgadzam. Każdy raczej zwraca uwagę i na treść i na obraz (na dzwięk może mniej jak nie ma kina domowego). Nie kupuje się tv ponad 40 cali za 3 tysie po to, żeby skupiac się tylko na treści, a "pomijając" obraz. Do treści to w zasadzie wystarczy dobry monitor ;-).

 

Tak więc problemy z "ruchem" w plazmach to dosyć istotna kwestia. Ja rozumiem szybkie sceny w monitorach lcd, gdzie "odświeżanie" zawodzi. Ale przy w zasadzie statycznych scenach nagłe tracenie ostrości - to już trochę przesada, w mojej opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może źle się wyraziłem. Nie statycznych a scen ruchomych, ale z dynamiką niewiele mających wspólnego. Trochę to denerwujące mimo wszystko. Idzie sobie gość i nagle staje się nieostry, ziarno dookoła ;-)

Jak będę miał więcej czasu to trochę dłuzej posiedzę w sklepie i potestuję...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może źle się wyraziłem. Nie statycznych a scen ruchomych, ale z dynamiką niewiele mających wspólnego. Trochę to denerwujące mimo wszystko. Idzie sobie gość i nagle staje się nieostry, ziarno dookoła ;-)

Jak będę miał więcej czasu to trochę dłuzej posiedzę w sklepie i potestuję...

A na pewno włączony IFC? Miałem Panasonika ale takich efektów nie zauważyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wcześniej napisałem, nie bawiłem się ustawieniami, więc nie wiem, czy ifc był włączony czy wyłączony. Po prostu, taka moja subiektywna opinia po pierwszym obejrzeniu plazmy. Trochę czytam na tematy plazma/lcd i im więcej się czyta tym większy mętlik w głowie.

 

Generalnie z tego co wyczytałem do moich zastosowań plazma byłaby lepsza:

1. Filmy akcji i sport - plazma lepiej sobie radzi w scenach dynamicznych

2. Lepsze skalowanie sygnału SD, czyli lepsza jakość obrazu na dekoderze telewizji kablowej (cyfrowym, chociażby UPC)

 

Do minusów zaliczam "ciemniejszy" obraz w stosunku do LCD, dodatkowo w G30 - osławione "buczenie" (co dla mnie, jak będzie słyszalne, dyskwalifikuje TV oraz szarą biel (czern może być ciemnoszara, ale szara biel trochę boli ;-)) Jednak szarą biel mogę zaakceptować, nie jestem aż takim fanatykiem obrazu, ale buczenie na pewno nie... A g30 ponoć buczą!

 

A czy jest jakiś LCD w podobnej klasie cenowej do plazmy G30 (ok. 3200PLN) i o podobnych możliwościach w przypadku scen dynamicznych? No i oczywiście nadawałby się do oglądania tv wieczorami (żeby nie robił za latarkę!) Wszystko jedno czy LED czy zwykly LCD. Tylko pomijamy tu dyskusję nt. naturalniejszych kolorów plazmy w stosunku do LCD...

 

1. LG 47LV5500

2. Sony KDL-46EX500

3. Samsung UE46D5500

 

To podejrzewam modele w podobnej cenie, ale nie wiem jak z możliwościami...

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno włączony IFC? Miałem Panasonika ale takich efektów nie zauważyłem.

Czytając twoją historię ciężko stwierdzić, że tego Panasonica miałeś. Miałeś raczej wadliwy egzemplarz który w te pędy zwróciłeś.

 

Każdy raczej zwraca uwagę i na treść i na obraz (na dzwięk może mniej jak nie ma kina domowego).

Ty nas tez źle zrozumiałeś. W przypadku plazmy Panasonica skupiasz się na treści ponieważ obraz w niczym nie przeszkadza, nie rozprasza, po prostu jest bardzo dobry. Warunkiem jest dobry sygnał i dobrze nagrany film. Reszta to przyjemność.

Po prostu, taka moja subiektywna opinia po pierwszym obejrzeniu plazmy. Trochę czytam na tematy plazma/lcd i im więcej się czyta tym większy mętlik w głowie.

 

Byłbym ostrożny co do pochopnych wyciągania wniosków. Jakość sygnału a co za tym idzie obrazu w sklepach przeważnie jest opłakanej jakości. Z ciemnym obrazem w plazmie też bym nie demonizował. W plazmie jest czerń. Ciemny obraz mozna sobie zawsze rozjaśnić i wyregulować ustawami lub zmieniając na tryb dynamiczny lub kinowy. Po czasie dojdziesz do wniosku, że głębia obrazu w plazmie jest jednak najważniejsza i najbardziej cieszy oko. LCD niestety tego ci nigdy nie da. Tu zawsze będziesz miał wrażenie jakbyś oglądał przez grubą podświetloną szybę.

 

Gdy czytam o buczeniu od razu nasuwa mi się wadliwy egzemplarz lub trolowanie w sieci.

Zdarzają się przypadki, jednak są to incydentalne przypadki rozdmuchane w sieci. I jak dobrze pamiętam najczęściej dotyczyły Samsunga.

 

Gdy masz podłączony dobrej jakości sygnał ( UPC jest OK) obawy co do bezwładności matrycy kierował bym wyłącznie w kierunku LCD.

PDP ten problem nie dotyczy ( no chyba, że sygnał masz z kija na dachu lub z supermarketu RTV, w takich przypadkach nawet technologia NASA nie da rady).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na Samsungi serii ..D5... . Samsung się wycwanił i nie podaje ilu to Hz telewizor, tylko jakieś tajemnicze "Clear Motion Rate" (w skrócie: CMR) co do którego nikt nie potrafi powiedzieć co to takiego. Modele serii D7 mają ten parametr na poziomie 800. A więc napewno nie są to Hz odświeżania obrazu.

 

Wiem, gdyż w ramach poszukiwania telewizora dla siebie miałem okazję bliżej poznać model UE 40D5000. Oczywiście: CMR 100, co w pierwszej chwili odebrałem, że to model 100 Hz. Ale prędko zostałem wyprowadzony z błędu: to jest telewizor 50 Hz. Ten napisany przez Ciebie D5500 też jest 50 Hz. Dopiero (trudno dostępny) model UE 40D5800 jest (podobno) 100 Hz.

 

W końcu zdecydowałem się na LG 42LV5500, mam go od bardzo niedawna i jestem z niego nadzwyczaj zadowolony. Mogę z pełnym przekonaniem polecić.

 

Po czasie dojdziesz do wniosku, że głębia obrazu w plazmie jest jednak najważniejsza i najbardziej cieszy oko. LCD niestety tego ci nigdy nie da. Tu zawsze będziesz miał wrażenie jakbyś oglądał przez grubą podświetloną szybę.

Oj dyskutowałbym. Parę razy złapałem się na swoim (prawda: bardzo dobry sygnał HD i dobry materiał) że się sam zastanawialem, czy to aby nie 3D.

 

Chciałbym w tym miejscu odwrócić zarzut formułowany przez zwolenników PDP pod adresem zwolenników LCD i powiedzieć: nie oglądałeś dobrego, dobrze ustawionego LCD i dlatego tego typu wnioski formułujesz (bo już nie będę pisał: "oglądałeś LCD tylko w markecie").

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając twoją historię ciężko stwierdzić, że tego Panasonica miałeś. Miałeś raczej wadliwy egzemplarz który w te pędy zwróciłeś.

Dołączam moje zamówienie dla niedowiarków. Pewnie mam takiego pecha że wszystkie które widziałem w Saturnie i MM też były wadliwe. Aż strach z domu wychodzić przy takim pechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałbym w tym miejscu odwrócić zarzut formułowany przez zwolenników PDP pod adresem zwolenników LCD i powiedzieć: nie oglądałeś dobrego, dobrze ustawionego LCD i dlatego tego typu wnioski formułujesz (bo już nie będę pisał: "oglądałeś LCD tylko w markecie").

:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu ( chyba mogę? ) :)

Czy jest to dokument potwierdzający, że ta plazma była w doskonałym stanie?

Nie znam na tyle niemieckiego aby się co do treści wypowiadać.

 

 

W Polsce w MM czy SAT jeszcze nigdy nie widziałem dobrze podanego sygnału. Chyba, że z PS3 na LCD.

Dlatego polecam mniejsze specjalistyczne sklepy. Pod TV podłączą wszystko nawet jak będzie się chciało to i pralkę.

 

 

Gdy mieszkając w UK i przez rok przed ostatecznym zakupem czaiłem się na TV sytuacja ta była zbliżona choć nie beznadziejna. Tam LCD nie były aż tak promowane. Czasami w podobnych sieciowych sklepach zdarzał się dobrej jakości sygnał i przyznam, że LCD przegrywało z kretesem. Mieli tam dodatkowo małe studia "odglądowe", gdzie można było sie schronić przed światłem jarzeniowym. Ostatecznego sprawdzenia i decyzji dokonałem gdy poprosiłem aby pod TV podłączyli mi sygnał fullHD. Porównywałem plazmę i lcd panasonica. Wraz ze mną robiła to moja rodzina oraz tabun znajomych. Po małej prezentacji wynik był jednomyślny i brzmiał 9:0. Kupiłem plazmę.

 

Wówczas, a było to 2 lata temu żadne LCD nawet nie zblizyło się do PDP.

Obecnie gdy mam trochę wolnego czasu udam się do sklepów ( ale nie do tych typu MM) i porównam LCD z PDP. Na SD zawsze wygrywa plazma, przy HD czy FullHD jest już lepiej, duzo lepiej.Przyznam, że w LCD poprawiło się i czasami jestem mile, to znaczy niemile zaskoczony). Niestety czar pryska gdy spojrzę na ich cenę.

 

Kilka tygodni temu bylem w Berlinie i tam faktycznie z sygnałem w dużych sklepach RTV jest lepiej. Jednakże tam z uporem maniaka lansują 3D, których dłużej niż 5 minut jakoś nie trawię.

 

nie oglądałeś dobrego, dobrze ustawionego LCD i dlatego tego typu wnioski formułujesz (bo już nie będę pisał: "oglądałeś LCD tylko w markecie").

Większość moich znajomy ma plazmy. LCD mają moi rodzice, którzy maksymalnie mogli mieć w domu 37". Sugerowałem im 42" i plazmę. Chcieli LCD gdyż w MM była promocja i dawali taniej,wraz ze zniżka dla emerytów. Byłem daleko od nich i wybrali sami. Kupili LCD. Myśleli że gdy podłączą w swoim domku będzie tak jak im pan w sklepie naopowiadał i na pokazywał. No i ta cena. Niestety, po podłączeniu w domu zwrócić już nie mogli. Gdy odwiedzili mnie w domu i zobaczyli plazmę na zwykłej jedynce zapłakali. Gdy dowiedzieli się, że ich 37" LCD kosztuje więcej niż moja 42" plazma oboje złapali się za serca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do minusów zaliczam "ciemniejszy" obraz w stosunku do LCD, dodatkowo w G30 - osławione "buczenie" (co dla mnie, jak będzie słyszalne, dyskwalifikuje TV oraz szarą biel (czern może być ciemnoszara, ale szara biel trochę boli ;-)) Jednak szarą biel mogę zaakceptować, nie jestem aż takim fanatykiem obrazu, ale buczenie na pewno nie... A g30 ponoć buczą!

 

A czy jest jakiś LCD w podobnej klasie cenowej do plazmy G30 (ok. 3200PLN) i o podobnych możliwościach w przypadku scen dynamicznych? No i oczywiście nadawałby się do oglądania tv wieczorami (żeby nie robił za latarkę!) Wszystko jedno czy LED czy zwykly LCD. Tylko pomijamy tu dyskusję nt. naturalniejszych kolorów plazmy w stosunku do LCD...

dla mnie to bzdura z tym rzekomo ciemnym obrazem, no chyba że masz rozświetlone w pokoju że oczy bolą, moja plazma stoi teraz u rodziców w jasnym pokoju, jakoś problemu nie widzę, gdy jest słoneczny dzień - kontrast na połowę + tryb dynamiczny i to w zupełności załatwia sprawę

o rzekomej niemożliwości oglądania plazmy w takich warunkach już się naczytałem, że czerń się robi szara, że koszmarne odbicia itd... być może na plazmach bez żadnego filtra tak jest

 

natomiast szara biel to jest dopiero komedia, nie wiem czy się śmiać czy płakać... postawisz sobie rząd tv, jeden będzie słabiej świecił i mimo że w domu oczy na wierzch wyjdą bo tak jaskrawy obraz on daje, to w sklepie uznasz że on ma szarą biel

nawet gdy w pokoju nie miałem ciemno to byłem bardzo daleko od ustawienia kontrastu, w którym plazma osiągała swój limit jasności, no ale argument żeby dopieprzyć plaźmie jakiś jest ;)

chcesz pominąć temat kolorów w LCD i plaźmie, niestety nic z tego - na LCD są albo przejaskrawione i nienaturalne albo mdłe, w zależności od kontrastu/podświetlenia... jak na razie nie mogę do końca ustawić takich aby oczy mi się nie męczyły i jednocześnie aby kolory był naturalne i pełne, tak jak na plaźmie (mimo że wykres RGB z kolorymetru jest idealny na LG, nie taki idealny na Panasonicu)

kolory na plaźmie to poezja dla oczu, obraz gładki i naturalny

w przypadku LCD zachwycam się pojedynczymi obrazkami, superostre detale w jakichś ujęciach, ekstra kontrast w nocy (no ja akurat mam ten local dimming), to też są spore plusy, które przechylają szalę niewiele bo niewiele, ale na korzyść mojego LEDa (wg redaktora Kulpy, który wiele tych tv widział, podobno najlepszy LCD z jakim miał do czynienia do czasu tamtego testu), ale w przypadku tańszego LEDa czy LCD już nie sądzę aby było na tyle dobrze, a jakby tego było mało - to z drugiej strony - Panasonic G30 jest trochę lepszym modelem od mojej plazmy pod względem jakości obrazu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111 tyle sie chłopie napisaleś od serca a zaraz przyjdzie koleś i powie że jak był w MM to lcd świeciło lepiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to moi znajomi pozamieniali plazmy na LCD lub wyzsze LCD, nigdy natomiast nikt z nich nie zamienil plazmy na LCD.

Mysle, ze o czyms to swiadczy.

Co do orazu na plazmie w dzien to wkleilem , zdjcie, slabe bo slabe, zaden ze mnie fotograf, niemniej widac, ze z latwoscia mozna ogladac obraz na plazmie w dzien.

Malo tego, jak ktos chce miec przejaskraione i wybujale kolory to wystarczy przegiac z usawieniami i bedzie istna orgia dla oczu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to moi znajomi pozamieniali plazmy na LCD lub wyzsze LCD, nigdy natomiast nikt z nich nie zamienil plazmy na LCD.

 

trochę dla mnie to jest niezrozumiałe. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zjadlo mi nie NIE;)

 

Dalem czadu;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W związku z tym pytam o wifi, jako że kabla musiałbym ciągnąć 12m i to jeszcze przez ścianę! A komp odtworzy każdy format jak masz zainstalowane kodeki..."

 

kabel to dedykowane łącze, a wifi to potencjalne konflikty z innymi urządzeniami. dziura w ścianie pod skrętkę wielka nie będzie, a transfer 100M będzie gwarantowany. a jak się uprzesz to i 1G.

coś o remoncie było - to tylko 1 maleńki otworek więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.